Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Thief


BlackWood

Recommended Posts

BlackWood

Ez igaz!!!Sajnalom,hogy a 3ban nem lehet a varosban minden hazba betorni!

Link to comment
Share on other sites

Panther

A Thief2be az volt a jo,hogy hetekig tartott,a 3matpedig sajna 4 nap alatt kijatszottam(igaz,szinte egesz nap jatszottam).Most meg ujrakezdtem 3szor is a 3mas-t!

Próbáld ki úgy, hogy nem ütsz le és nem ölsz meg senkit (Deadly Shadow)... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Jo a Metal Gear Solid?

iszonyatjó!!!!! a legjobb játék a földön smile.gif

tele van (engine-) videókkal, és mindegyik kb 10-30 percig terjed biggrin.gif Az utolsó előtti bejátszás 40 perces volt... komolyan!!

ja, és mindegyik izgalmas, és vezeti rendesen a történetet.

egyik kedvenc játékom...

ilyen splinter cell a közelébe nem ér...

Link to comment
Share on other sites

BlackWood
Próbáld ki úgy, hogy nem ütsz le és nem ölsz meg senkit (Deadly Shadow)... wink.gif

Probaltam mar,de en szeretem megolni oket!

Link to comment
Share on other sites

BlackWood
iszonyatjó!!!!! a legjobb játék a földön smile.gif

tele van (engine-) videókkal, és mindegyik kb 10-30 percig terjed biggrin.gif Az utolsó előtti bejátszás 40 perces volt... komolyan!!

ja, és mindegyik izgalmas, és vezeti rendesen a történetet.

egyik kedvenc játékom...

ilyen splinter cell a közelébe nem ér...

Csak filmekbol all a jatek? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Csak filmekbol all a jatek? tongue.gif

hát szerintem több mint a játék fele film...

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Akkor eleg rovid lehet a jatek!

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Akkor eleg rovid lehet a jatek!

mert? Azt nem mondtam... szinte észre sem veszed, h mi a játék, és mi a videó... anniyra lefog kötni... az egész olyan mint egy mozifilm...

Link to comment
Share on other sites

Tuzi
mert? Azt nem mondtam... szinte észre sem veszed, h mi a játék, és mi a videó... anniyra lefog kötni... az egész olyan mint egy mozifilm...

Hát aqzért ez túlzás wink.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Szerintem is egy picit!

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Hát aqzért ez túlzás wink.gif

mert? Kipróbáltad? a 2. rész jelenetei símán mozifilm szintűek... és a hosszuk is vetekszik vele biggrin.gif

a grafika meg gyönyörű!!!

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian

addig úgy sem értitek meg, ameddig végig nem játszátok...

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

Látom, halni készül a fórum lassacskán, ha már azon veszekedtek h Metal Gear filmszerű-e vagy sem... unsure.gif Mindenesetre a parázs vita közben lefirkanthatnátok, h nálatok 1.milyen gépen, 2.milyen beállításokkal, 3. hogyan wink.gif fut a játék! Csak mert anno a GS-tesztben úgy írták, h 2200+-os proci 512Mb RAM, és egy FX5600 elég a 'játszható 35 FPS eléréséhez' ehhez képest nálam 2,4Ghz P4-en 1024Mb RAM-mal, és egy GeForce4 Ti4600-on 1024x768-ban (igaz, minden maxon, multisampling nélkül) átlag 15-25 FPS-t produkál, de ha 3 különböző fényforrás által létrehozott árnyékokat kell számolnia az engine-nek, akkor ez a viszonylag jó érték mindjárt 5-10 FPS-re esik vissza (@FRAPS) Ja, és h másik gépről is szóljak vala: öcsémnél 3Ghz-es P4-en 1024Mb RAM-mal és 9800XT-vel produkál a gém átlag 30-40 FPS-t! (1280x1024, ALLMAX, multisampling off) Persze az említett 3 fényforrásos esetben (ami konkrétan Gamall lakosztályában van...wink.gif) ez se csinál 15 FPS-nél töbet... Ezek az adatok persze az 1.0-ás verzióra vonatkoznak, nemtom h a patch gyorsított-e vmit a gémen...

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

Ja, és még valami...texture pakkot is hansználok, de csak Garrett arca, meg a cuccai vannak felturbózva, mert mindent upgradelve sztem kicsit hülyén nézett ki a játék, ráadásul az én gépemen abszolút játszhatatlanná vált; a számláló sosem érte el a 20 FPS-t, és akkor a töltési időről még nem is beszéltem...

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

En sajna nem ertek az ilyen dolgokhoz,ugyhogy nem tudok segiteni! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Szerintem attol nem fog elhalni a forum,hogy ha mas jatekrol is szo esik!!

Link to comment
Share on other sites

Nymyr
En sajna nem ertek az ilyen dolgokhoz,ugyhogy nem tudok segiteni! sad.gif

Ez nem hardveres probléma akart lenni, hanem afféle közvéleménykutatás...és nem baj h nemtod leírni...a szándék a fontos;)

Link to comment
Share on other sites

Tuzi
addig úgy sem értitek meg, ameddig végig nem játszátok...

De én végig játszottam wink.gif

(HOPPÁ)

És azért egyáltalán nem...messzevan egy mozifilmtől...lehet, hogy neked azért tűnt annak mert még gyerek vagy....elég meseszerű a 2-ben amikor már robotok vannak biggrin.gif)

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
De én végig játszottam wink.gif

(HOPPÁ)

És azért egyáltalán nem...messzevan egy mozifilmtől...lehet, hogy neked azért tűnt annak mert még gyerek vagy....elég meseszerű a 2-ben amikor már robotok vannak biggrin.gif)

szerintem meg neked azért nem tűnt annak, mert nem értetted benne a sok beszélgetsét wink.gif (HOPPÁ)

Link to comment
Share on other sites

Tuzi
szerintem meg neked azért nem tűnt annak, mert nem értetted benne a sok beszélgetsét wink.gif (HOPPÁ)

Én nem étettem volna? biggrin.gif

Ugyan gyerek te nem is ismersz wink.gif

8Egyébkén biztos ami biztos magyarítással gámáltam wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Én nem étettem volna? biggrin.gif

Ugyan gyerek te nem is ismersz wink.gif

8Egyébkén biztos ami biztos magyarítással gámáltam wink.gif )

Van hozzá magyarosítás? HOPPÁ, ezt nem is tudtam smile.gif

/ugyan gyerek... biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tuzi
Hibás hozzászólás.Nem lehet törölni?

Ezt csak bízd rám wink.gif

Link to comment
Share on other sites

BlackWood

Ha mar ennyire belemerultunk a MGS-be,akkor aki jatszotta irja le,hogy miben jobb az,es miben a Thief3!!!Elvegre is ez egy Thiefes topic lenne!De azert nyugodtan irjatok mas lopakodos jatekokrol is,ha akartok!

Link to comment
Share on other sites

Mudvaynian
Ha mar ennyire belemerultunk a MGS-be,akkor aki jatszotta irja le,hogy miben jobb az,es miben a Thief3!!!Elvegre is ez egy Thiefes topic lenne!De azert nyugodtan irjatok mas lopakodos jatekokrol is,ha akartok!

én mondjuk nem játszottam thief1 - 2vel, de a 3nál sokkal jobb a metal gear solid (1-2) szerintem wink.gif

miért jó? Mert gyönyörű a grafika (főleg a távoli képek... blur effekt, meg minden ami kell) k*rvajó történet, k*rvajó szereplők... és az egész maga... én még nem láttam ilyen jó játékot!!

máj févörit gém wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nymyr

Kövezzetek meg, de szerintem a Metal Gear sem hasonlítható össze a Thieffel... Nem akarom 'elvenni a témátokat' de azért más kategória... Mind2ben lopakodni kell, de ennyiben ki is merül a hasonlóság, Sneakkel nem fogod lerabolni a pályákat, ott más a cél! Teljesen más érzés előre mefgfontolt nyereségvágyból kirabolnia 1 kocsmát, mint 1 hajón legyakni a bámészkodó őröket... Épp ezért sztem sokkal jobban hasonlít a SC-re! (SZERINTEM;))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...