Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Red Dead Redemption


Guest

Recommended Posts

freezy

THX Am meg most mentem át mexikóba nemrég és azóta max 2 küldin vok túl.Akkor kábé még mennyiuvan a játékból??

Kicsit több,mint a fele.

Link to comment
Share on other sites

Balee

A kincskeresés közben talált aranyat el lehet adni, vagy inkább tartsam meg amíg meg nem lesz az összes? Arra gondolok, hogy lesz-e valami jelentõsége, ha nálam van az összes?

Persze, hogy el lehet adni, az állatoktól beszerzett trófeákat, húst, bõrt stb., a különféle növényeket is el lehet. Sõt ezzel lehet a legtöbb pénzt szerezni, amellett tehát, hogy mennyire élvezetes a vadászat, annyira jövedelmezõ is.

Brutál jó a játék, kár, hogy viszonylag még keveset toltam, de amilyen élvezetes küldetések voltak eddig, ha így folytatja simán lehet a legjobb Rockstar játék is. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Carp_95

Persze, hogy el lehet adni, az állatoktól beszerzett trófeákat, húst, bõrt stb., a különféle növényeket is el lehet. Sõt ezzel lehet a legtöbb pénzt szerezni, amellett tehát, hogy mennyire élvezetes a vadászat, annyira jövedelmezõ is.

Brutál jó a játék, kár, hogy viszonylag még keveset toltam, de amilyen élvezetes küldetések voltak eddig, ha így folytatja simán lehet a legjobb Rockstar játék is. :rolleyes:

Én is vettem egy kincsetérképet csak sajna nem találom a kincset mert rohadt nehéz kivenni hogy hol van az amúgy meg tényleg simán az egyik legjobb rockstar gémes játék: D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Húhúú, már nagyon várom, h nekem is meglegyen. ^^,

Ink. nem is olvasok tovább, mert csorog a nyálam. :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Red Dead Redemption-Coop trailer: KATT

Link to comment
Share on other sites

Cori

Red Dead Redemption-Coop trailer: KATT

jol hangzik... gondolom fizetos -.-

Link to comment
Share on other sites

Balee

jol hangzik... gondolom fizetos -.-

Ingyenes lesz.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ingyenes lesz.

^^

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ron8

Vki nem tudja h amit veszek lovat hol találom?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Vki nem tudja h amit veszek lovat hol találom?

El lehet érni a menübõl. Ugyanolyan papírt kell keresni, mint amilyet az árusnál vásároltál, ezt ki kell választani és ekkor kiírja, hogy xy ló mostantól elérhetõ. Már csak annyi van hátra, hogy füttyentesz egyet és máris érkezik a paripa.

( Van a játékban pár rejtett trófea, ezek mit takarnak ? )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
CaptainCsaba

Épp most fejeztem be, iszonyat jó játék, nem tudom mikor éreztem ilyet utoljára. Rockstar megint nagyot alkotott.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Hor1

Áhh, óriási ez a játék. :D Közel 4 órát játszottam egy huzamba, de a sztorit alig vittem, csak róttam a pusztát, vadászgattam, kincset kerestem, gyûjtögettem a növényeket. :rolleyes: Legjobban a most a marhaterelõs küldi tetszett. Pont kelt fel a nap és a csorda hosszan elnyúló árnyékot vetett maga mögött... Csodálatos. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Áhh, óriási ez a játék. :D Közel 4 órát játszottam egy huzamba, de a sztorit alig vittem, csak róttam a pusztát, vadászgattam, kincset kerestem, gyûjtögettem a növényeket. :rolleyes: Legjobban a most a marhaterelõs küldi tetszett. Pont kelt fel a nap és a csorda hosszan elnyúló árnyékot vetett maga mögött... Csodálatos. :)

Az biztos..én is legtöbbet free roam-ban töltöttem,amikor játszottam vele. Iszonyat hangulatos. Lehet elõ is veszem újra..úgyis még van pár mellékküldetés,amik várnak rám.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kult13

Folytattam tovább a játékokat, már eljutottam 90%-ig, de cig.ánykodik rendesen velem a játék. Néhány vadászos feladatnál a hajamat téptem, hogy nagyon sokáig nem jött x állat, most pl. az ölj meg kettõ vadmacskát késsel szórakozok. Eddig a játék során legalább százszor kinyírt egy ilyen dög, és legalább ugyanennyiszer én õt, de amikor kéne, akkor egyet sem találok. A kincskeresõ is megér egy misét, de legalább az már kész van.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Hor1

Amit Aztech kérdezett arra lennék kíváncsi, hogy van-e értelme tartogatni a kincskeresõs aranyakat, vagy el lehet adni õket egybõl?

Link to comment
Share on other sites

Kult13

Amit Aztech kérdezett arra lennék kíváncsi, hogy van-e értelme tartogatni a kincskeresõs aranyakat, vagy el lehet adni õket egybõl?

Csak pénzt tudsz belõle csinálni, semmi másra nem jók. Max lehet, hogy online valamire fellehet használni, de ezt csak azért írom, mert nekem a single részben a 100%-hoz és úgy egyáltalán semmire nem voltak jók.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Köszi.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

- Megöltek többszáz ember, kiraboltak mintegy 40 bankot..

- Azt mondták 50nél díjat adnak. :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1
Atyaég Dutch halála utáni zenére hazalovaglás. :) Borsódzott a hátam.
Link to comment
Share on other sites

Kult13

Ja, nem volt rossz. Én akkor lestem egy nagyot, amikor Mexikóba átértünk. Ugye addig a játékban nem nagyon volt ilyesfajta zene.

100%-ra megcsinálod? Szerintem élvezetes...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Tervezem. :) A Strangerek megbízásait mindenképp, azok nagyon bejöttek (még ha érdekes is lesz egyiket másikat így pár év távlatából folytatni - játék szerint mármint-) az ambient challengeket meg a Legend of the West outfitért mindenképp. :D

Ezeken kívül túl sok nem kell a 100%hoz ha jól emlékszem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Doma88

Pfúúúú ez a játék.... Egy igazi mestermû.. B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

A multi is hatalmas, ilyen jó multival még nem játszottam, free room mód, coop mission-ök, rengeteg challenge, szintlépés, feloldható karakterek, címek, lovak (sõt van szamár, bika, bivaly és az undead-bõl unicornis, élõhalott ló, apokalipszis 4 lova stb.) az Undead mód meg hatalmas. Mindezt rengeteg emberrel, így sosem kell pár másodpercnél tovább várni a belépésre. Baromi addikt egy cucc.

Az Undead single-je is hatalmas, van neki egy B-kategóriás filmeket kiparodizáló hangulata, nem lehet komolyan venni, de éppen emiatt jó. B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

http://www.wog.ch/index.cfm/details/produc...Dead-Redemption

Még nincs igazolva R* által! De ha ez igaz, akkor ennyit a pcre az életbe nem jön és hasonló szövegekkel :P GTA4 is késett, ahogyan a többi R* game is és ez is

Remélem az LA Noire is erre a sorsa fog jutni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Ide az van írva, hogy "A termék nem található" :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...