Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Red Dead Redemption


Guest

Recommended Posts

freezy

Hungarian Half-breed - Magyar Félvér :) Egy Trophy/Achievement is kötõdik hozzá. :)

Betöröm majd ^_^

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Nagyon állat lesz a multi: Multiplayer Free Roam trailer

Remélem PC-re is kijön idõvel a játék.

1:43nál jól hallottam, hogy "up to sixty" players? :D Kicsit megnyújtja az i-t, de nem hallok n-t :D Sziksztííííí, az apjárét mondja ilyen felemásan, nem mindegy azért :D Ugyanígy találgattunk trailerkből h mit mondanak GTA IVben (I am the one/ find the one who survived :D)

Ja, kijöhetne PC-re. GTA IVet nagyon vártam, de oltárit csalódtam benne. Ez viszont... pöpec lesz.

Link to comment
Share on other sites

Lucart

1:43nál jól hallottam, hogy "up to sixty" players? :D Kicsit megnyújtja az i-t, de nem hallok n-t :D Sziksztííííí, az apjárét mondja ilyen felemásan, nem mindegy azért :D Ugyanígy találgattunk trailerkbõl h mit mondanak GTA IVben (I am the one/ find the one who survived :D)

Ja, kijöhetne PC-re. GTA IVet nagyon vártam, de oltárit csalódtam benne. Ez viszont... pöpec lesz.

Form a posse, hunt or try a sixteen-player shoot-out in the open world of the Wild West!

ez van aláírva...

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

Form a posse, hunt or try a sixteen-player shoot-out in the open world of the Wild West!

ez van aláírva...

Hogy nem bökte ki a szememet :D Pedig mekkora lett volna.

Link to comment
Share on other sites

Doma88

Amúgy a videóban látszik is, hogy 16-an lovagolnak. :P GTA IV trailerében én mindig "I'm the one who survived"-ot értettem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zombee15

Game of the Year lesz

Nagyon-nagyon el kell rontaniuk valamit hogy ne legyen az.

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

A játék térképe, gondolom ez a végleges méret, már ez is hatalmas!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nagyon jó értékeléseket kap:

* Eurogamer - 8

* The Guardian - 5/5

* CVG - 9.5

* Boomtown - 10

* Multiplayer.it - 9.6

* IGN UK - 9.8

* GameReactor Sweden - 10

* Gamer.nl - 10

* NowGamer - 9.3

* Eurogamer Germany - 10

* PSM3 - 9.4

* Game Informer - 9.75

Hétvégén már tolom :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Ezt most nem veszem be, inkább megvárom a játékosok véleményét is, nehogy úgy járjak, mint a GTA-val. :)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ezt most nem veszem be, inkább megvárom a játékosok véleményét is, nehogy úgy járjak, mint a GTA-val. :)

Nekem az összes GTA tetszett. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Ez tök fura számomra. Nézegetem trailereket, képeket és szenzációs mind kinézetre, mind játékmenetre a látottak alapján. Mégis a játékról 1 hónapja tudok. Elõtte nem igazán találkoztam vele. Igaz mostanában nem veszek GS-t...

Míg pl. egy GTA-epizód elõtt 2 évvel a fél világ attól hangos.

Link to comment
Share on other sites

Cori

ezmiez... most pár napja hallottam rola eloszor deh... igy... ööhm... nem tudok megszolalni... ha ez tényleg ilyen én megeszem a, hmm, mondjuk a ps3-am... ez nagyon állat :o

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Na kijátszottam a játékot(nem 100%-ra hiszen még csak 69%nál vok,de a sztori megvan),hihetetlenül durva a befejezés,olyan 15-20 óra kell neki hogy kijátszad,marha jó játék lett :D

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Na én itt fejezem be a trailernézegetéseket, ha bejelentik PCre akkor tovább csorgatom a nyálam :D De túl sok cuccot korlátoztak már konzolra, ami érdekelt, nem akarom gyarapítani a listát :( [sm12]

jaja kell pc-re mese nincs...menjünk tüntetni . ki jön?

Link to comment
Share on other sites

-Gio-

Nem május 21 vagy mi volt a dátum??? Most sós perecok valamit az ablakon, ha az x-lópudingos verzió... :angry:

Link to comment
Share on other sites

K1llrzzZ

Nem május 21 vagy mi volt a dátum??? Most sós perecok valamit az ablakon, ha az x-lópudingos verzió... :angry:

Amerika:Május 18,Európa:Május 21,a második felét nem értem :)

Link to comment
Share on other sites

Cori

jaja kell pc-re mese nincs...menjünk tüntetni . ki jön?

jelen! mikor? hol?

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Ez tök fura számomra. Nézegetem trailereket, képeket és szenzációs mind kinézetre, mind játékmenetre a látottak alapján. Mégis a játékról 1 hónapja tudok. Elõtte nem igazán találkoztam vele. Igaz mostanában nem veszek GS-t...

Míg pl. egy GTA-epizód elõtt 2 évvel a fél világ attól hangos.

Ez tényleg fura, mivel hatalmas hype övezte a játékot.

Link to comment
Share on other sites

Cori

néztem megint gameplay videot és hát sírok... :( (bár nem kéne, megvehetnem ps3-ra de én pc-re akarnám :P )

Link to comment
Share on other sites

Balee

Tuti, hogy lesz PC-re, fõleg ha sikeres lesz, eddig szinte minden Rockstar játék jött elõbb utóbb PC-re...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Tuti, hogy lesz PC-re, fõleg ha sikeres lesz, eddig szinte minden Rockstar játék jött elõbb utóbb PC-re...

Csak hát ki tudja, ha jönne is PC-re, ehhez a látványvilághoz olyan gépigény fog társulni, hogy a PC-s játékosok kb. 80+%-a a kardjába fog dõlni. Pont, mint a GTA 4 esetében...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Baromi jó a játék ^_^

Fõleg az tetszik,hogy kb már az 5. féle állatot vadászom le,hangulatos. De ez az egész Vadnyugat nagyon überjól ki van dolgozva. A karakterek is,a küldetések,az állatok,a környezet,az idõjárás...szóval minden nagyon el van találva..ja! a zene meg pláne..Valóban az év játéka lehet ^_^ Nekem így elsõre jobban tetszik,mint a GTA 4 : )

Link to comment
Share on other sites

Balee

Csak hát ki tudja, ha jönne is PC-re, ehhez a látványvilághoz olyan gépigény fog társulni, hogy a PC-s játékosok kb. 80+%-a a kardjába fog dõlni. Pont, mint a GTA 4 esetében...

Na igen ettõl sajnos lehet tartani, GTA IV motor és ráadásul jóval szebb. De legalább jöjjön.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Na igen ettõl sajnos lehet tartani, GTA IV motor és ráadásul jóval szebb. De legalább jöjjön.

Valóban nagyon szép. Fõleg a lovak és a mozgásuk..báár néhol már túlzottan muszkulárisnak tûnnek. :D Fõleg a szügynél és a vállainál,de ettõl függeltenül király ^^

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...