Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Metro 2033, Last Light, Exodus


_AATT_

Recommended Posts

samuraay

No én is kipróbáltam, baromi hangulatos, és nem akad normálon beállításon B)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát elértem armoryba,a gondom hogy annyira kevés a lõszer hogy amivel lehetne vásárolni még azt is ellövöldözöm. :unsure:

amúgy meg egyáltalán nem ijesztõ,vagy félelmetes mivel java részt mindig van valaki velem,de elég rohadékság hogy megyek robbantani és ilyen vékony lapok vannak út közben a sínek mellett és oda bújt be a szörny mintha csak rám várt volna hogy hátba döfhessen,ja meg néha úgy pattognak mint cod-ban a sok marha így mintha a space-t nyomkodná a szörny. :lol:

de egyébként jó kis game ez.

Link to comment
Share on other sites

Cori

áh,öcsém olyan érzésem mintha csalna a gép. :blink:

chapter 3-nál járok és hardcore fokozaton tolom. elõször is mindig alig van töltény,de itt a rohadék banditáknak nemtom mijük van,de a teljes sötétben is olyan hamar lekapnak,lekapok 2-õt késsel utána lövöldözni kell,de ha én nem látom õket õk akkor is látnak és a sötétbõl kikapnak. <_<

és elég gyorsan. amúgy nálam csak 1440-es felbontáson és lowon fut csak (normalnak írja)

a többit meg se mertem miután az elején sima high 1680-ban is csak 30 fps-em volt. :unsure:

ja és töltésnél kilóg mindig bal oldalt a szövegbõl kb 3 betûnyi rész.

hát ez így nem könnyû ilyen kevés lõszerrel,ráadásul csapdák is vannak. <_<

a másik hogy némán nem lehet ölni,szóval max az elsõt tudom,utána mindenki rám figyel mert a kis rohadék felordít. <_<

javítás: lehet nem a dobó késsel kellett volna leszúrni. :lol:

kellett neked hardcore-n kezdeni ... :P

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

kellett neked hardcore-n kezdeni ... easy for teh win xD

sikerült végül. :D

megint akadályba ütköztem,elõttem a hülye gép persze éjjel látóval jön én meg az alig 1 tárra valóval nyírjam ki. <_<

egyszer sikerült kifutnom akkor meg a sínen egy gépágyús biz baz jött ami megölt engem. <_<

a szerencsém hogy pont ott a checkpoint hogy a látóterükbe érek. <_<

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Nyugtassatok meg, ugye ebben a játékban egyszer se mondják, hogy "Get out of here, stalker!"? :D Ha nem, akkor talán egyszer majd kipróbálom, egy jobb gépen... Ez tipikusan olyan játéknak tûnik, az alapján amit írtatok az elmúlt oldalakon, ami bár jól néz ki, de pocsékul van optimalizálva. Mint amilyen a Stalker volt a maga idejében...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nyugtassatok meg, ugye ebben a játékban egyszer se mondják, hogy "Get out of here, stalker!"? :D Ha nem, akkor talán egyszer majd kipróbálom, egy jobb gépen... Ez tipikusan olyan játéknak tûnik, az alapján amit írtatok az elmúlt oldalakon, ami bár jól néz ki, de pocsékul van optimalizálva. Mint amilyen a Stalker volt a maga idejében...

ilyen nem hangzik el.

amúgy azért hogy ez a legnehezebb fokozat néhol irreálisan nehéz,néhol könnyû de ezt már vagy 10.-ére próbálom,sikerült már azon a vackon ami jött túl mennem erre ott van még pár éjjel látós csávóka. <_<

szóval most megint szórakozhatok ezzel a pár gyökérrel aki pont az ajtó elõtt van és ha véletlen bedobnak egy gránátot nem tok hova futni mert nem lehet hova és akkor tuti meghalok. :unsure: <_<

annyira azért kedvesek hogy befuthatok a fal mögé és nem kapnak le rögtön,de már amint kinézek néha rögtön lekapnak,amint kihajoltam meg is haltam. <_<

kezd idegesíteni.

és ez az egész checkpoint rendszer is,ezt elszúrták kéne olyan hogy mi is menthetünk külön,kicsit könnyítene.

lehet csalnom kell,mert egyszerûen már örültem hogy éjjel látót sikerült szereznem,erre amint megyek tovább ott van vagy 5-6 ellenfél nekem meg összesen van ennyi lõszerem. <_<

Link to comment
Share on other sites

Athesz

:lol: :lol: :lol:

Akkor ne akarj eljutni oda amikor majd kapkodni is kell mert X idõre beosztható gázmaszkod van ami el is törik ugyebár pár pofontól.Ennél a momentumnál lett elegem mikor 3szor ujrakezdtem egy pályát a chechkpoint rendszer miatt és az epizód közepéig eljutva összeesik a kari és kifogy az oxigén... köszi ennyi volt

Link to comment
Share on other sites

Cori

minek eroltitek a hardcoret? :D easyn konnyu es a stoyrt is vegig megkapod... mondjuk lehet h csak en vok ien majom h a story miatt mindent eloszor easyn tolok vegig :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

minek eroltitek a hardcoret? :D easyn konnyu es a stoyrt is vegig megkapod... mondjuk lehet h csak en vok ien majom h a story miatt mindent eloszor easyn tolok vegig :D

hát,rájöttem hogy elsõ hibám hogy elõször a világítással kell ezeket a majmokat lekapnom,majd ha szereztem éjjel látót tõlük lekapcsolni,persze most mikor a legjobban megy,éjjel látó 10 tû,és elbújik a kicsi kocsi elöl akkor lát meg a 2 rohadék a végállomáson mikor a kocsi jön visszafele. <_<

ha könnyebb fokozaton akarom kezdeni akkor gondolom ezt a részt elõröl kéne kezdenem,nem akarom. :unsure:

egyre komolyabb,sikerült elõrébb mennem és azt a 3 makit lekapcsolnom,de akik odébb voltak vagy volt az is elkezdett lõni és ettõl a vagonos is észre vett és vissza fele lekapott. <_<

ez az a rész ahol megakadtam,a különbség hogy persze a gyereknek itt már van éjjel látója,nekem nincs és nekem már úgy mentette el a checkpointot hogy észre vettek,magyarul valószínûleg ezt a pályát kezdhetem elõröl mert a gyerek így is 54-szer halt meg,és én vele szemben hátrányban vagyok. <_<

beszarok,nézem a pálya elejét ennél a csávónál és a mocsoknak már akkor is volt éjjel látója. <_<

és wtf milyen fegyvere van <_<

na azt hiszem valahogy így kell végigszenvednem,éjjel látó nélkül elég nehéz lenne,szóval ajtó után ledarálni mindenkit aztán valahogy ahogy õ csinálta azt megpróbálni. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest

hol találok éjjel látót?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hol találok éjjel látót?

mások fején vagy lehet venni.na sikerült lekapnom azt a jármûvet,most valahogy tovább kéne futnom úgy hogy minél kevesebb harcal,mert totál kifogytam. :D

na jó,ezt ezen a szinten ennyi tölténnyel nem lehet megcsinálni. <_<

na lehet akkor normalon elõröl kezdem a mapot,nemtom mennyivel lesz jobb. :rolleyes:

nem is kell elõröl kezdenem,most vettem az optionben észre a nehézségi szint változtatót. :D

akkor utána vissza tom kapcsolni. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

6 db chapter van csak :(

Kár, baromi jó a game, és már az 5. chapterben vagyok. :(

mások fején vagy lehet venni.na sikerült lekapnom azt a jármûvet,most valahogy tovább kéne futnom úgy hogy minél kevesebb harcal,mert totál kifogytam. :D

na jó,ezt ezen a szinten ennyi tölténnyel nem lehet megcsinálni. <_<

na lehet akkor normalon elõröl kezdem a mapot,nemtom mennyivel lesz jobb. :rolleyes:

nem is kell elõröl kezdenem,most vettem az optionben észre a nehézségi szint változtatót. :D

akkor utána vissza tom kapcsolni. :rolleyes:

ne állj le harcolni, inkább fuss, de így sem könnyû, de harccal nekem a kevés töltény miatt esélytelen volt.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

minek eroltitek a hardcoret? :D easyn konnyu es a stoyrt is vegig megkapod... mondjuk lehet h csak en vok ien majom h a story miatt mindent eloszor easyn tolok vegig :D

neee,átraktam easyre és a jármûben a csávókát leszúrom,annyira könnyû. <_<

nem bír megölni így letudom késelni. <_<

ne állj le harcolni, inkább fuss, de így sem könnyû, de harccal nekem a kevés töltény miatt esélytelen volt.

átraktam hardcore-ról easyre míg ezen a részen szarolok,hát kb ég és föld a különbség a kihívás között. <_<

Link to comment
Share on other sites

Cori

neee,átraktam easyre és a jármûben a csávókát leszúrom,annyira könnyû. <_<

nem bír megölni így letudom késelni. <_<

átraktam hardcore-ról easyre míg ezen a részen szarolok,hát kb ég és föld a különbség a kihívás között. <_<

story mindenekfelett... még mindig ezt vallom^^

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hallod,easyn fölösleges 1 golyót is elereszteni,mindenkit meglehet ölni késsel. <_<

elértem checkpointhoz,most vissza rakhatom a nehézséget.

legalább nem kell cheat ahhoz ha nem tud az ember valamit megcsinálni. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cori

hallod,easyn fölösleges 1 golyót is elereszteni,mindenkit meglehet ölni késsel. <_<

elértem checkpointhoz,most vissza rakhatom a nehézséget.

legalább nem kell cheat ahhoz ha nem tud az ember valamit megcsinálni. :lol:

shutupdude... i love easy!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hmm,eléggé eszi a játék a lõszert,ahol leadtam a kis gyereket ott vettem kb 250 töltényt és miután beértem a felszínrõl maradt kb 40db. :blink:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na fain,a könyvtárban vagyok és annyira össze van törve a gáz maszkom hogy rohadt gyorsan kifogy belõle az oxigén,ráadásul az ajtó se akart kinyílni. :unsure: <_<

szerencsére volt másik maszk a helységben.

Link to comment
Share on other sites

Cori

na fain,a könyvtárban vagyok és annyira össze van törve a gáz maszkom hogy rohadt gyorsan kifogy belõle az oxigén,ráadásul az ajtó se akart kinyílni. :unsure: <_<

szerencsére volt másik maszk a helységben.

melyik ajto? v mar atjutottal?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

melyik ajto? v mar atjutottal?

át,de az ilyet is bírom hogy ki kell nyitni az ajtót és nézz fel a plafonra csak akkor látod meg mit kell csinálni. <_<

elég fain kis game amúgy,de ezek a batár nagy szörnyek idegesítõek több tár shoti kell. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cori

át,de az ilyet is bírom hogy ki kell nyitni az ajtót és nézz fel a plafonra csak akkor látod meg mit kell csinálni. <_<

elég fain kis game amúgy,de ezek a batár nagy szörnyek idegesítõek több tár shoti kell. :unsure:

XD igen annal a csilláros resznel szétmart az ideggörcs :D

azok az gorillaszeru izek, easyn jo volt mer kb sose nyirtak ki en meg csak soroztam oket shotival xD (jo bar easy mondom :D )

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na befejeztem én is, tényleg rohadt jó volt, értékelésem a mit játszottál végig legutóbb topikban.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,mára abba hagytam,már a legvégén vagyok,chapter 7 és pont ott amikor be kell a rendszert állítani a torony tetején. :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hmm most nézem, hogy 2féle befejezés van:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hmm most nézem, hogy 2féle befejezés van:

hát ezt nem vagom h jön ki.. marmint h a francba lehet jo és rossz véget valasztani... ahogy elnezem ugyanugy lelovi a Dark One-okat halu kozbe... nem vágom

mien döntések befolyásolják a végkifejletet??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...