Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Metro 2033, Last Light, Exodus


_AATT_

Recommended Posts

_Maxtreme_

Hát ez kb stalker rpg elemek nélkül :) (megjegyzem nekem jobabn tetszik, pedig szeretem az RPG-ket. A stalkerrel viszont valahogy sosem tudtam megbarátkozni)

Amúgy késõbb valamivel kisebb lesz a gépigény. Legalábbis ahol most vagyok simán megy very highon is, bõven 35-55 fps-el :)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

nah nah de milyen a játékélmény?? :P

hehe.. jo meghatározás... talan a Crysis 2 kiköszörüli a csorbát :)

Nem olyan jó :lol: a szörnyek azok viccesek... mikor oda mész közel hozzájuk olyan üvöltésük van, hogy elröhögöd magad :lol:

Na amjd kiderül milyen lesz késõbb :unsure:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Nem olyan jó :lol: a szörnyek azok viccesek... mikor oda mész közel hozzájuk olyan üvöltésük van, hogy elröhögöd magad :lol:

Na amjd kiderül milyen lesz késõbb :unsure:

En azt szeretem amikor oda mesz közel az meg meg se mozdul, aztan siman 1 meterröl fejbe lövöd shotgunnal.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

En azt szeretem amikor oda mesz közel az meg meg se mozdul, aztan siman 1 meterröl fejbe lövöd shotgunnal.

olyan is van, hogy futkos alattad és nem csinál semmit :lol:

Oroszok ismét alkottak :huh:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Szóval enyhén bugos :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

smoke04

Na belenéztem az elõbb a játékba! Nem rossz, még a gépigénye se annyira vészes (dx9-ben persze) csak az a bajom vele, hogy nem lehet képarányt állítani és olyan mintha kicsit összenyomná a képet felülrõl és alulról! Tudjátok olyan "ducik" az emberek! :) Erre tud vki megoldást? Mert minden felbontáson ilyen!

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Jelentem, még 8600GT-n is megy dx9ben (persze csak normálon, afelett már játszhatatlan) :lol:

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Ja igazabol ami miatt nagyon gepigenyesse valik az a DX 11-es advaced depth of field, de meg anelkül is ezek a napsugar fenyeffektek nagyon gepigenyesek.

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

Innen is látszik hogy van egy csepp köze az X-rayhez xD

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na erre kíváncsi leszek, igazából kb semmit nem tudok a game-rõl, de a képek alapján bejön.

Link to comment
Share on other sites

nomen6066

Halihó mindenkinek.

Mennyire veszélyes a játék? Úgy értem, hogy mennyire félelmetes, és hogy mindig szörnyeket kell gyilkolni, vagy azért vannak még emberek is akikre rá kell fogni a stukkert?

Meg a másik, mindig társaságban megyünk felderítõútra?

Azért kérdezem ezeket, mert nem nagyon csípem az ilyen szörnyes, mindig fosni kell játékokat. A STALKER még úgy elmegy az nem olyan durva, de ezt nem tudom, így légyszíves tájékoztassatok. :D

Kössz elõre is.

Link to comment
Share on other sites

LorDiablo

Halihó mindenkinek.

Mennyire veszélyes a játék? Úgy értem, hogy mennyire félelmetes, és hogy mindig szörnyeket kell gyilkolni, vagy azért vannak még emberek is akikre rá kell fogni a stukkert?

Meg a másik, mindig társaságban megyünk felderítõútra?

Azért kérdezem ezeket, mert nem nagyon csípem az ilyen szörnyes, mindig fosni kell játékokat. A STALKER még úgy elmegy az nem olyan durva, de ezt nem tudom, így légyszíves tájékoztassatok. :D

Kössz elõre is.

Emberek ellen is kell küzdeni, es egyedül is kell menned gyakran. En nem tartottam különösen felelmetesnek eddig de en csak az elejen vagyok.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Halihó mindenkinek.

Mennyire veszélyes a játék? Úgy értem, hogy mennyire félelmetes, és hogy mindig szörnyeket kell gyilkolni, vagy azért vannak még emberek is akikre rá kell fogni a stukkert?

Meg a másik, mindig társaságban megyünk felderítõútra?

Azért kérdezem ezeket, mert nem nagyon csípem az ilyen szörnyes, mindig fosni kell játékokat. A STALKER még úgy elmegy az nem olyan durva, de ezt nem tudom, így légyszíves tájékoztassatok. :D

Kössz elõre is.

A szörnyek "butasága" miatt egyáltalán nem félelmetes :D néhol vicces :P

Link to comment
Share on other sites

nomen6066

Hát, jól van, köszönöm az eddigieket, de aki még tud vmit ezzel kapcsolatban várom válaszát.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát, jól van, köszönöm az eddigieket, de aki még tud vmit ezzel kapcsolatban várom válaszát.

Szerintem nézz be IDE ha esetleg még nem láttad, vannak már bent képek . Már nem értem így h még nem próbáltam h ilyen ocsmány dögökkel h nem tud parás lenni :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Na tehát, most jelen pillanatban 4730-om van, tehát kb 10fps-el fog menni. Szóval zseléjó. Még szerencse, hogy a tesómmal cseréltem grafkártyát, mert a régi 3850-en el sem indulna.

Link to comment
Share on other sites

nomen6066

Köszönöm a segítséget. Hát ki tudja...

Olvastam, valamelyik fórumozó írta hogy megállt az illetõ elõtt a szörny azt csak sipítozott, nem csinált semmit, így csak jópár lövés és vége volt a szerencsétlennek. :D :D

Ja és még egy, ennek mi a sztorija? Kíváncsi lennék...

Link to comment
Share on other sites

Cori

nah hát belenéztem egy kicsit :) (kicsit? 3 orat toltam vele :D )

a jatek max beallitasok mellett, 1920x1200as felbontason szaggatas nelkul megy. (xp-n futtatom szal dx9)

configom:

core2duo e8400

nvidia gtx260 896mb

3gb ram

stalker-szeru... de sokkal hangulatosabb es jobb is nála (nekem nem tetszett a stalkerben ez az RPGsített dolog)=> linearis (nekem sokkal szimpatikusabb egy linearis fps amugy)

vannak vásárolhato felszerelesek mint a kulonfele fegyverek (ebbol is van 4: kés, pisztoly, gépfegyo, shoti, gránát)... hozzá töltények

jah igen, az atomháboru elotti toltenyek szamitanak valutának, ezeket bevalthatod rosszabb minosegure is (tobbet kapsz ertelemszeruen, de ezek gyengebbek és nem vasarolhatsz veluk)

a story érdekes, habar semmi érdemleges nem történt, inkább csak megismerjük a Metro világát (még itt az elejen gondolom :P )... szerintem magávalragadó

a nagybetus FEELING megvan benne... mikor felhuzod a gazmaszkot, a quest log is érdekes :) ... fegyverek hasznalhatoak (még nem talaltam sokfélét de eddig jo a választék)

az MI neha buta (NAGYON BUTA néha :) ) de annyi baj legyen... en ugyis inkabb a story miatt jatszok minden gammel

jah a game nem igazan felelmetes, pedig en 1 tulelohorrort nem jatszottam még vegig (öszinten szolva nagyon félõs típus vok ien jatekokban :D )... habar az elejen mikor mozognak az arnyekok (kesobbi haluzások kozben is:) ) de közbe nincs ott senki csak egy arnyek... az nagyon feelinges tud lenni :)

jah es eddig eleg sokat voltam csapatba ez is lehet az oka annak h nem féltem kulonosebben... (viszont mikor a varosban haluzol es hallod a regen tortent dolgokat: emberi beszelgetesek, gyerekek a jatszoteren... ott kicsit azer izgatottá vált az egesz)

lényeg, h egy nagyon jo kis HANGULATOS jatekot kaptunk...

uff én beszeltem :D remelem segitettem azoknak akik a jatek irant erdeklodnek :)

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

az MI neha buta (NAGYON BUTA néha :) )

errõl készült is egy vidi a GT-n, érdemes megnézni :D

Link to comment
Share on other sites

smoke04

nah hát belenéztem egy kicsit :) (kicsit? 3 orat toltam vele :D )

a jatek max beallitasok mellett, 1920x1200as felbontason szaggatas nelkul megy. (xp-n futtatom szal dx9)

configom:

core2duo e8400

nvidia gtx260 896mb

3gb ram

az MI neha buta (NAGYON BUTA néha :) )

lényeg, h egy nagyon jo kis HANGULATOS jatekot kaptunk...

Na akkor én is adok egy kis segítséget gépigény terén ha valakinek hasonló gépe lenne mint nekem, könnyebb legyen!

AMD 5600+, 2gb ram, radeon 4830 (512mb), ezzel a géppel high beállításokkal 1360*1024-ben 16x-os AF-el még játszhatóan fut, bár normál minõségben az igazi az fps értéke! Egyébként szerintem a külsõ helyszínek elég rondák az alagutakhoz képest, ahol sokkal élesebbek a textúrák, szebbek a fények stb...

A szörnyekrõl pedig nekem az a véleményem, hogy nem is az MI-vel van nagy baj, hanem olyan esetlenül mozognak, meg néznek ki!

Hangulatilag meg szerintem a stalker és a cryotasis között van valahol! :)

Szóval nem rossz játék ez csak mintha kicsit túl hamar kiadták volna!

Link to comment
Share on other sites

W00dy

a könyvtárban ti meg tudtátok ezeket az õrülteket ölni? Én végigsprinteltem, 1 golyót nem lõttem el... :D Hihetetlen mibe nem halnak.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Én most kezdem el .

Azt nem bánom h nincs inventori mert Stalkerben is az volt a bajom h minden vackot magammal cipeltem és folyton túlterheltem a karit :lol: De azt sajnálom h nincs szabad tér amit bejárhatok.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

én ma fogom elkezdeni,már alig várom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2sd

Innen is látszik hogy van egy csepp köze az X-rayhez xD

az x ray egyáltalán nem gépigényes, egyik stalkerben sem volt az, egy középkategóriás gépen megy mint a villám, általában maxon, vagy max közeli beállításokkal,emberi felbontás mellett.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát kicsit vegyes véleménnyel vagyok így pár óra után a gémrõl. Egyrészt rohadt szép és hangulatos, eredeti környezet de ez az AI áááh, egy csomó helyet nem tudok megnézni a pályán a hülye "társ" miatt mert lohol elõre és ha leállok hullát kifosztani v nézelõdni a mellékvágányokon otthagy a pudingba , mert nem engem követ hanem az orrát és megy megy megy... na mondom pudinga. Meg a karakterünknek ez a szinkronhang az átvezetõk közt, kb olyan lelkesedés érzõdik a hangjában a tagnak mint aki másnaposan kiesett az ágyból és az orra elé dobták volna h olvass!

Jut eszembe EZ mire jó?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...