Jump to content
GSForum - Segélyvonal

R.u.s.e.


canadaa

Recommended Posts

balint_k

Olaszokkal mit érdemes? Legyártok csillio gyalogost, meg light tankot és ráküldöm az ellenre? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Igen a társam gyártott repülõket de a barbárjainak még légvédelme is volt amivel szépen szompolygott keresztül az erdõn... Meg aztán olyan sokan voltak hogy nem jutott volna elég repülõ rájuk.

Pedig azt hittem, hogy a francia idegenlégió mindenre képes, pláne erdõs terepen. :)

Mellesleg a fejlesztett közepes tank az egyben assault-gun is.

Olaszokkal mit érdemes? Legyártok csillio gyalogost, meg light tankot és ráküldöm az ellenre? :unsure:

Olaszokkal attól függ. Kisebb pályákon gyalogsággal meg könnyûtankokkal az erdõket és fontosabb csomópontokat befoglalni. Utánna meg AT gyárból mehet a Semovente, a 90mm-s flak v mifene, ha pedig nagyon elhúzódik akkor repcsikkel, meg proto laborból hozott AT/AA taliga, jumbo tank, lángszórós tank trióval elõretörni légvédelm támogatottságával. Két szóban : All in. :)

Igazából az ellenfél határozza meg, de értelemszerűen célravezető aggresszíven játszani olaszokkal.

Link to comment
Share on other sites

balint_k

Pedig azt hittem, hogy a francia idegenlégió mindenre képes, pláne erdõs terepen. :)

Mellesleg a fejlesztett közepes tank az egyben assault-gun is.

Olaszokkal attól függ. Kisebb pályákon gyalogsággal meg könnyûtankokkal az erdõket és fontosabb csomópontokat befoglalni. Utánna meg AT gyárból mehet a Semovente, a 90mm-s flak v mifene, ha pedig nagyon elhúzódik akkor repcsikkel, meg proto laborból hozott AT/AA taliga, jumbo tank, lángszórós tank trióval elõretörni légvédelm támogatottságával. Két szóban : All in. :)

Igazából az ellenfél határozza meg, de értelemszerûen célravezetõ aggresszíven játszani olaszokkal.

Ez jó 3v3-ra is? Tehát a nagyobb mapokon?

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Ez jó 3v3-ra is? Tehát a nagyobb mapokon?

3v3-nál is egész jó, bár ott a rush-t el is lehet felejteni szárazföldön. Ettõl függetlenül ha sikerül megtartani a területeid nagy részét, akkor a proto laboros trió/kvartett mehet neki, természetesen air reconnal, különben elvérzel az elsõ városnál.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Ranks-nál a Global az ugye a globális helyezés nem? Csak azért kérdezem mert én eszerint a 15. vagyok ami érdekes mert nem is játszottam rankedet és még csak nem is 1v1-eztem. Szóval ez biztos hogy a globális helyezés? Mert ha igen akkor király vagyok :D

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Ranks-nál a Global az ugye a globális helyezés nem? Csak azért kérdezem mert én eszerint a 15. vagyok ami érdekes mert nem is játszottam rankedet és még csak nem is 1v1-eztem. Szóval ez biztos hogy a globális helyezés? Mert ha igen akkor király vagyok :D

Jaj de hülye vagyok hát a rank az a szintem ebben az esetben még fölé is van írva hogy lvl 15 én meg észre sem vettem <_< :blink: De kínos :ph34r: Valahogy nem lehet kitörölni az elõzõ hsz-em? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cori

Jaj de hülye vagyok hát a rank az a szintem ebben az esetben még fölé is van írva hogy lvl 15 én meg észre sem vettem <_< :blink: De kínos :ph34r: Valahogy nem lehet kitörölni az elõzõ hsz-em? :lol:

akkor hol marad a hunt? :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

hansvongrobel

üdv mindenkinek az lenne a kérdésem hogy letöltöttem énis, elis indult tökéletesen, elindul a játék, hibátlanul megy 2 percig majd egyszer csak a gép kikapcsol mnden hibaüzenet nélkül, mi lehet a gond?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
peak_fs_hu

Végleges megjelenési dátum : 2010. szeptember 17.

(Mindhárom platformra.)

Yaaaay! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
aki10

Hihetetlen:

Tápláléklánc :lol: :2009.vége<2010.február<2010.tavasz<2010.nyár<2010.szept.17.

Hova tolják már?!

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

A Starcraft 2-tõl messzire. Különben úgy járhat mint a Total Annihilation anno. Kijön a játék, nagy hepaj, mindenki happy, aztán jön a Starcraft és bumm, mintha nem is létezett volna. Persze a TA is megtartott a saját kis játékostáborát, de a Starcraft anno sokat elvitt.

Reméljük azért ez nem fog így járni :).

Link to comment
Share on other sites

aki10

A Starcraft 2-tõl messzire. Különben úgy járhat mint a Total Annihilation anno. Kijön a játék, nagy hepaj, mindenki happy, aztán jön a Starcraft és bumm, mintha nem is létezett volna. Persze a TA is megtartott a saját kis játékostáborát, de a Starcraft anno sokat elvitt.

Reméljük azért ez nem fog így járni :).

Akkor elõbb ki kellett volna adni, esetleg már 2010. februárjában.

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Akkor elõbb ki kellett volna adni, esetleg már 2010. februárjában.

Tévedsz. A VIP beta meg az Open beta között ég és föld volt a különbség. Na jó azért annyira mégse, de mindenképpen a játék javára vált a dolog. Elnézve a változtatások listáját, méginkább arra válik és ez pont a játékosoknak lesz jó. Én nem bánom, hogy ennyit csúszik, mert sokkal de sokkal jobb lesz a játék. Igaz nem egy Blizzard a csapat, de meg kell hagyni értik a dolguk. Nem szemetet csinálnak. :)

Link to comment
Share on other sites

aki10

Tévedsz. A VIP beta meg az Open beta között ég és föld volt a különbség. Na jó azért annyira mégse, de mindenképpen a játék javára vált a dolog. Elnézve a változtatások listáját, méginkább arra válik és ez pont a játékosoknak lesz jó. Én nem bánom, hogy ennyit csúszik, mert sokkal de sokkal jobb lesz a játék. Igaz nem egy Blizzard a csapat, de meg kell hagyni értik a dolguk. Nem szemetet csinálnak. :)

Ebben igazad van, igazából akkor lennének a legtökösebbek ha kihoznák júliusban :lol: ...de ez mindenképp hülyeség lenne és nem is hozzák ki.

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Ebben igazad van, igazából akkor lennének a legtökösebbek ha kihoznák júliusban :lol: ...de ez mindenképp hülyeség lenne és nem is hozzák ki.

Nem, de helyette kapunk 5 napos free multiplayer weekend-et, amiben már a változtatások nagyja benne van :D.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Nem, de helyette kapunk 5 napos free multiplayer weekend-et, amiben már a változtatások nagyja benne van :D.

Mikor?

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Mikor?

Július 15.-tõl. Steam-en keresztül elérhetõ és már elõtölthetõ a kliens(~1,9Gb). Mellesleg nem akarom reklámozni az oldalam, de az aláírásban nem poénból van ott az a bazi nagy piros felirat :).

Link to comment
Share on other sites

aki10

Július 15.-tõl. Steam-en keresztül elérhetõ és már elõtölthetõ a kliens(~1,9Gb). Mellesleg nem akarom reklámozni az oldalam, de az aláírásban nem poénból van ott az a bazi nagy piros felirat :).

Oké, kösz hogy szóltál szerintem meglesem.Elõtöltöm, mert mikor 15.-én tuti le lesz terhelve.

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Mikor?

Egyébként megnézted volna a linkemet akkor egy kis kombinatorikával simán rájöhettél volna

nem csak reklám az az izé, mi mindent értetek csinálunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
peak_fs_hu

Áhh örömóda!

Nem lesz rajta Ubisoft DRM!

Ellenben steam-et használni fog, de így legalább lehet offline játszani. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Chuck_Norris

Áh bakker mit kell csinálni azon a pályán amikor választhatunk népet is már és 2 repülõterünk van és nem lehet a ruszkiknak 2000 pénze??? :S nemértem..csomószor van fail pedig még nem is éri el a 2000/2000-et XD

Link to comment
Share on other sites

peak_fs_hu

Áh bakker mit kell csinálni azon a pályán amikor választhatunk népet is már és 2 repülõterünk van és nem lehet a ruszkiknak 2000 pénze??? :S nemértem..csomószor van fail pedig még nem is éri el a 2000/2000-et XD

Legjobb pálya :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Maledict

Multival mennyien játszanak nem tudjátok? Azon gondolkozom, hogy lehet megveszem a játékot, de engem a multi érdekelne leginkább. Bétában is hatalmas partikat nyomtam, s valahogy ismét fellángolt bennem, hogy kellene játszani vele.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...