Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Autó- és motorversenyzés


TaviG

Recommended Posts

Joey

Mert azt teleszemetelte hunocsi szomi Ancival. :(

Szal én támogatom Fanatik ovcsis ötletét!

Link to comment
Share on other sites

BBalazs87

Eddig amúgy abban a tudatban voltam, hogy minden sorozat elkezdődött, mindegyikből lement már 3-4 futam. :D Ehhez képest a DTM csak most indul, WTCC-ből is csak 2, a WRX-ből és kamionból is csak 1-1 futam ment még le. :D De nem hiába, eddig nem is nagyon követtem egyiket se.

Sok jó sorozat van, nehéz is összeszedni, mit kéne nézni, mert mindent lehetelenség lenne 1 hétvégén. :D Hozzád mi az, ami a legközelebb áll? Mert ha a szívemre hallgatok, akkor engem talán az Indycar, WRX, a WTCC, a kamion és esetleg a MotoGP érdekelnek a legjobban. A WTCC-t és a kamiont még tudom nézni /kamionfutamokról a Sport TV-n is menni fognak összefoglalók, egy már le is ment, WTCC meg ugye M1-en és Eurosporton/. Viszont a WRX-et sajnos valóban levették a Sportklubról, ahogy Te is írtad, illetve az Indycart 2013-ban közvetítették utoljára. :( MotoGP pedig Digisport. Szóval valószínűleg marad a kamion és a WTCC követése. Illetve streamen biztos lehetne nézni az összeset, bár rendszeresen nézni az összes futamot mindegyikből szerintem képtelenség lenne. :D

A többi széria sem rossz amúgy. GT futamok, DTM, Nascar, egyéb Forma-sorozatok, Superbike, ... Igaz, ezek annyira közel nem állnak hozzám, de ha éppen elkapnám valamelyik csatornán, akkor nézném őket. Bár a Le Mans-i 24 órásba belenézek majd, az is hamarosan lesz.

Én nézem az F1 et és a DTM et, WRX et, Blancpain Sprint et és az ETRC t. Motorozás annyira nem hoz lázba, csak a motocross és a supercross.

WRX ezen a hétvégén megint marha jó volt (Livestream en HD ben lehet nézni, ingyen). Annyira mondjuk nem volt kiélezett, mint az előző verseny (Solberg hozta a tavalyi formáját). Livestream en amúgy fent van a teljes verseny. Timerzyanov átfordulását és Linnerud megprdölését pedig érdemes megnézni legalább Youtube on.

WTCC vel megint tettem egy próbát, ha már magyar futam, de csak az első verseny felég bírtam. Ettől függetlenül örülök Norbi győzelmének.

Ma délután meg végre meg tudom nézni az összefoglalót az első DTM futamról.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zoleee_The_Fanatic

Ez most volt, az indianapolisi futamon? :huh:

Amúgy igen, ettől is izgalmas /és nagybetűs AUTÓVERSENY ögüü / az Indycar, hogy ilyenek elég sűrűn vannak benne. Természetesen az nem jó, ha valaki megsérül /ne adja ég, meghal.../, viszont ha egy kis lelki sokkot kapnak, hát na bumm. Ők vállalták be, hogy autóversenyzők lesznek. :P

Egyébként meg az ilyen gyakori balesetektől sajnos unalomba is át tud menni elég gyakran. Leginkább oválpályákon, ahol ha van egy brutális baleset /ami után sok autóból majdhogynem csak a cockpit marad meg/, utána annyi törmelék kerül a pályára, aminek nem 2 perc az eltakarítása, emiatt pedig egy 30-40 percet simán elkörözgetnek a Pace Car mögött.

Én nézem az F1 et és a DTM et, WRX et, Blancpain Sprint et és az ETRC t. Motorozás annyira nem hoz lázba, csak a motocross és a supercross.

WRX ezen a hétvégén megint marha jó volt (Livestream en HD ben lehet nézni, ingyen). Annyira mondjuk nem volt kiélezett, mint az elõzõ verseny (Solberg hozta a tavalyi formáját). Livestream en amúgy fent van a teljes verseny. Timerzyanov átfordulását és Linnerud megprdölését pedig érdemes megnézni legalább Youtube on.

WTCC vel megint tettem egy próbát, ha már magyar futam, de csak az elsõ verseny felég bírtam. Ettõl függetlenül örülök Norbi gyõzelmének.

Ma délután meg végre meg tudom nézni az összefoglalót az elsõ DTM futamról.

Tényleg, a motocross! Azt én is imádom. B)

WRX-et pedig szerintem akkor én is ezen az oldalon fogom nézni. Más választásom úgysem lesz.

Szal én támogatom Fanatik ovcsis ötletét!

Na azé'. Különben megmondtalak volna titeket anyukátoknak és kértem volna, hogy állítson titeket a sarokba. A délutáni Minimax nézés megvonásáról nem is beszélve. -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Zoleee_The_Fanatic

Mindjárt texasi Indycar futam. B) Bő 20 perc múlva lesz. 21.30-ig el fog tartani szerintem, 2 órás biztos lesz, így a BL döntő első félidejéről lemaradok, ha nézem a futamot. :unsure: Bár még így is jobb, mint amitől tartottam, mert nem lesz az, hogy az egész futam ütközzön az egész meccsel. :)

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Mindjárt texasi Indycar futam. B) Bõ 20 perc múlva lesz. 21.30-ig el fog tartani szerintem, 2 órás biztos lesz, így a BL döntõ elsõ félidejérõl lemaradok, ha nézem a futamot. :unsure: Bár még így is jobb, mint amitõl tartottam, mert nem lesz az, hogy az egész futam ütközzön az egész meccsel. :)

???

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Mi bonyolultat írtam? :D :unsure: 19.12-kor írtam, hogy 20 perc múlva lesz a futam, mert hogy a Texas Motor Speedway honlapján számolnak vissza, hogy mikor kezdődik. Ekkor tartottak kb. 20 percnél. Vagy 18-nál, nem néztem pontosan. Ha 19.12-kor írtam a kommentet, akkor még 18-nak kellett hátra lennie, mert gondolom értelemszerű, hogy kerek időpontban kezdődik, tehát 19.30-kor. Na, tegyük fel, 2 órás a futam /balesetek, miegymás.../. 19.30 + 2 óra = 21.30. Így pont csak a BL döntő első félidejével ütközött volna a futam. Így már érthető? :)

Egyébként meg utólag kiderült, hogy jól megszívattak. Ugyanis a Texas Motor Speedway honlapján az a visszaszámlálás nem is a futamra vonatkozott. Gondolom, valami szabadedzés vagy nem tudom micsoda. Ugyanis kerestem streamet, ahol nézni tudnám és nem találtam. Illetve találtam: most hajnali 2 órakor kezdődő Indycar futamról... Csodálkozok, hogy az mi, hiszen már megy a futam. És ekkor esett le, hogy az a visszaszámlálás szerintem nem is a versenyre vonatkozik. Jól beszopattak. -_-

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Mi bonyolultat írtam? :D :unsure: 19.12-kor írtam, hogy 20 perc múlva lesz a futam, mert hogy a Texas Motor Speedway honlapján számolnak vissza, hogy mikor kezdődik. Ekkor tartottak kb. 20 percnél. Vagy 18-nál, nem néztem pontosan. Ha 19.12-kor írtam a kommentet, akkor még 18-nak kellett hátra lennie, mert gondolom értelemszerű, hogy kerek időpontban kezdődik, tehát 19.30-kor. Na, tegyük fel, 2 órás a futam /balesetek, miegymás.../. 19.30 + 2 óra = 21.30. Így pont csak a BL döntő első félidejével ütközött volna a futam. Így már érthető? :)

Egyébként meg utólag kiderült, hogy jól megszívattak. Ugyanis a Texas Motor Speedway honlapján az a visszaszámlálás nem is a futamra vonatkozott. Gondolom, valami szabadedzés vagy nem tudom micsoda. Ugyanis kerestem streamet, ahol nézni tudnám és nem találtam. Illetve találtam: most hajnali 2 órakor kezdődő Indycar futamról... Csodálkozok, hogy az mi, hiszen már megy a futam. És ekkor esett le, hogy az a visszaszámlálás szerintem nem is a versenyre vonatkozik. Jól beszopattak. -_-

Hát egyrészről hogy honnan szedted ezt a rajt időpontot, de ezt úgy-ahogy megmagyaráztad. (amúgy 2:50-kor kezdődik)

Másrészt meg szerintem hosszabb lesz 2 óránál, aztán majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Úgy-ahogy? Pedig mindent beleadtam, hogy kielégítő magyarázatot adtak, erre tessék, kapok egy "úgy-ahogy" minősítést. -_- :(

Az F1-ben például ugye 2 óra a limit, ebből gondoltam, hogy itt sem léphetik át a 2 órát. Ettől függetlenül lehet, hogy itt mások a szabályok ezzel kapcsolatban, de ezt nem nagyon tudom. Mindenesetre már csak bő 2 és fél óra van, szerintem én most már fentmaradok megnézni. B)

Link to comment
Share on other sites

Joey

F1-ben a nettó versenyidõ nem lépheti túl a két órát

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Zoleee_The_Fanatic

[GSF] Picture

Igazi nagybetűs VERSENYSZEMÉLYGÉPJÁRMŰ-VERSENY. B) ^_^ :wub: Á'lá Pocono Raceway.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Sajnos bekövetkezett. :( Lassan már nem is lehet csodálkozni, ha az Indy-ben haláleset történik, habár ez a baleset elég szerencsétlen volt. Éreztem, hogy a napokban ez a hír fog fogadni.

Ég veled, Justin! :(

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

De fura, hogy már vége lesz a 2015-ös Indy-nek ezzel a mai futammal. :huh: Lehetett volna 18-19 futamos a naptár és akkor még szeptemberre-októberre is maradt volna 2-3 futam, nem lett volna vége nyáron azonnal.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Tavaly 18 versennyel lett ugyanekkor vége.

Link to comment
Share on other sites

Zoleee_The_Fanatic

Biztos. 2014-ből szó szerint egy futamot se láttam, de talán 2013-ból se nagyon. Köszönhetően a Digisportnak, és annak, hogy még nem szoktam rá a streamezésre, mint az idei évben.

Amúgy nem értem, miért kell ilyen korán befejezni a szezont. :huh:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Senki nem érti.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
VassGabor

Tavaly a formula 2-ben történt halál, múlthéten jött a hír hogy senkit nem vontak felelősségre egy szerencsétlen balesetsorozat volt a közleményben.

Jövőhéten megkezdődik végre az idei autósport maraton is az ausztrál dtm futamokkal 22-23-én lesznek Spiler1-en vagy a 2-őn.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Formula E-ben Müller nekicsapta a falnak kocsiját.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
VassGabor

Ki nézte a moto gp-t?,nagyon király volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Már vírtuálisan is lehet tolni éjjel aktiválták steamen az idei motoros gamet.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
VassGabor

Megkezdődött a moto gp szezon is, kár hogy nem lehet nézni.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Nincsen más szolgáltatónál így kiesve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Lord_KROK
On 7/25/2020 at 2:26 PM, VassGabor said:

Nincsen más szolgáltatónál így kiesve.

Miért nem nincsen, ha esetleg kiesve ha most akkor mégis? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...