Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Facebook


-StiF-

Recommended Posts

-StiF-
IPB Image



Csodálkozom, h még nincs ilyen téma. Rohamosan fejlõdõ és egyre nagyobb népszerûségnek örvend, ím hát itt sem kerülheti el a végzetét és megnyitom. Szvsz, vannak rajta jó unalomûzõ játékok mint. pl Castle Age. Na midn1, nem akarok sokat brekegni róla, aki ismeri az ismeri aki nem az meg ismerje meg.

Íme.
Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Sokkal jobban kezelhetõ közösségi oldal a Facebook, mint magyar vetélytársai. Jóval több lehetõsége van a felhasználónak és jó látni, hogy tömegével vándorolnak a magyarok az Iwiw-rõl Facebookra. Az oldal sebességével sincs gond, ámbár az elmúlt hetekben néhányszor be-belassult a site.

A játékok pedig a legjobb unalomûzõk...általában a Mafia Wars-t tolom.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Nem is csodálom h mindenki áttér facebook-ra iwiw-rõl. sokkal praktikusabb számomra a facebook, meg számomra átláthatóbb az egész mint az iwiw.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Nem is csodálom h mindenki áttér facebook-ra iwiw-rõl. sokkal praktikusabb számomra a facebook, meg számomra átláthatóbb az egész mint az iwiw.

Fõleg hogy az iwiw úgy próbál túlélni, hogy centire másolja a Facebook funkcióit -.-'

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

A játékok pedig a legjobb unalomûzõk...általában a Mafia Wars-t tolom.

FarmVille az Isten... B) Mafia Warshoz meg szívesen fogadok új maffiatagokat... [sm52] :unsure:

Link to comment
Share on other sites

arazu

Another useless shit. :D

De legalább sokkal értelmesebb mint a myvip meg az iwiw...

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Fõleg hogy az iwiw úgy próbál túlélni, hogy centire másolja a Facebook funkcióit -.-'

Amikor bejelentkeztem azt hittem elõször h vmi iwiw koppintás, de gondoltam h nem a facebook másol...

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

IPB Image

:)

Egyébként most hétvégén regisztráltam rá, kicsivel jobban bejön, mint egy Myvip.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Na ez az igazi facebook :D am sztem én is áttérek erre. Jobban tetszik mint a myvip vagy az iwiw. Mondjuk még tanulmányoznom kell egy kicsit :P

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

FarmVille az Isten... B) Mafia Warshoz meg szívesen fogadok új maffiatagokat... [sm52] :unsure:

A Farmville talán a legnépszerûbb alkalmazás, csak eléggé ismétlõdõ lesz a játék a folyamatos ültetés/szedés miatt.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Azt a mafiás játékot nem találom sehol :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Azt a mafiás játékot nem találom sehol :blink:

Mafia Wars - oldalt rámész a Play Now-ra és játszhatsz.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Látja, ha megnézek valakit, mint myvipen?

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Mafia Wars - oldalt rámész a Play Now-ra és játszhatsz.

Be se tölti xD megáll 38%-nál

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Látja, ha megnézek valakit, mint myvipen?

Alapjáraton úgy tudom nem, de van mindenféle pluszalkalmazás, amivel elvileg lehetõség van rá, hogy a látogatókat mutassa a profil, de ezek sok esetben hamis adatokat mutatnak.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Gyerekek, én õsz óta vagyok fent az oldalon és az utóbbi idõben indokolatlanul sok idõt töltök az oldalon :lol: Nagyrészt az alkalmazások miatt( Premier Football,Treasure Madness, Uno, Bejeweled), de mostanában tényleg nagyon sok ismerõs tér át iwiwrõl/myviprõl így közösségi oldalként is jelesre vizsgázik az oldal. Plusz ugye a tény,hogy nemzetközi az oldal sok-sok külföldi grouppal illetve sztár oldalával, amik segítségével naprakészek is lehetünk. Egy szó mint száz, hatalmas jó oldal.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Gyerekek, én õsz óta vagyok fent az oldalon és az utóbbi idõben indokolatlanul sok idõt töltök az oldalon :lol: Nagyrészt az alkalmazások miatt( Premier Football,Treasure Madness, Uno, Bejeweled), de mostanában tényleg nagyon sok ismerõs tér át iwiwrõl/myviprõl így közösségi oldalként is jelesre vizsgázik az oldal. Plusz ugye a tény,hogy nemzetközi az oldal sok-sok külföldi grouppal illetve sztár oldalával, amik segítségével naprakészek is lehetünk. Egy szó mint száz, hatalmas jó oldal.

Hát igen. Szinte mindennap látom a városban plakátokon is (pl a Nike Mono vagy mi a szösz) h join us on facebook, meg egy rakás márkára ugyan ez van kiírva. Olyat még nem láttam h csatlakozz hozzánk iwiw-en és myvipen is.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Na ez az igazi facebook :D am sztem én is áttérek erre. Jobban tetszik mint a myvip vagy az iwiw. Mondjuk még tanulmányoznom kell egy kicsit :P

Elején nekem is furcsa volt. De már megszoktam és jobban tetszik mint az iwiw.

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Én akkor csináltam fiókot magamnak amikor ide betetted. Thx :)

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

A Farmville talán a legnépszerûbb alkalmazás, csak eléggé ismétlõdõ lesz a játék a folyamatos ültetés/szedés miatt.

jah, újítanak, de én már meguntam. van 180000 xp-m, 24x24 földem, és minden nap az aratás kb 300 ültetésnél kicsit idegesítõ meg unalmas... de végülis mindig újítanak, meg lehet gyûjtögetni meg minden... kicsit függõvé teszi az embert... szerencsére én már csak néhanapján nézek fel akkor is venni valami új cuccot... meg van kb 110 fuel-em.. na mind1, szóval jó csak tényleg unalmas máár... de vannak ismerõseim akik még mindig nap mint nap aratnak, és jönnek a postok a hirdetõfalamra, hogy most szög meg deszka kéne :)

ettõl függetlenül szerintem sokkal jobb mint az iwiw, fõleg gyorsaságában, átláthatóságában, és abban, hogy minden korlátlanul elérhetõ szinte minden fukció (gondolok itt legfõképp a regisztrációra :ph34r: ) iwiw meg egy lassú szar. csak ne legyen az, hogy ilyen 50 éves mamik meg papik bejelölnek, hogy ismerem anyukádat és akkor téged is bejelöllek, aztán amikor kirakom az üzenõfalra a "mekkora náci vagy?" kérdõív eredményét akkor lesnek :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én akkor csináltam fiókot magamnak amikor ide betetted. Thx :)

Hát nagyon szívesen. :) Ja, ha gondolod vedd fel a Castle Age alkalmazást, nagyon fajintos. :D

Link to comment
Share on other sites

MarcRulez

Hát nagyon szívesen. :) Ja, ha gondolod vedd fel a Castle Age alkalmazást, nagyon fajintos. :D

Majd meglesem :)

Kipróbáltam ezt a mafiás játékot, addig jutottam h vettem egy baseball ütõt és kész. Leragadtam. Azt se tom hova kell kattintani :) nekem kicsit magas még ez a játék :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyébként most hétvégén regisztráltam rá, kicsivel jobban bejön, mint egy Myvip.

A myvip az elég összevisszás és átláthattalan.

Mondjuk a Facebook meg eléggé puritán még még kevés ismerõsöm van rajta én se nagyon foglalkozok vele.

Egyenlõre még IWIW párti vagyok.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Téged kajak az érdekel, h mennyi ismerõsöd van?

Link to comment
Share on other sites

Shan

Téged kajak az érdekel, h mennyi ismerõsöd van?

Úgy semmi értelme beregelni, hogy alig ismersz rajta valakit, netán senkit :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...