Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Duke Nukem sorozat


R.K.

Recommended Posts

XCube

Holnap után jön a single DLC. Remélem lesz benne legalább 3 óra játékidõ.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Holnap után jön a single DLC. Remélem lesz benne legalább 3 óra játékidõ.

Errõl jut eszembe, hogy nekem még ott van az alapjáték is nyár óta félbehagyva ...

Link to comment
Share on other sites

jim78

ezzel én is így vagyok :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

ezzel én is így vagyok :)

Eltévedtem ott valami Alien's nestbe vagy hol azóta semmi kedvem nem volt elõvenni

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

megy Win7 alatt? :)

Már hogy ne menne? Az Eduke 32 portot használja, de ha ennyit kérdezõsködsz ahelyett, hogy letöltenéd, valszeg nem is érdekel.

Szerencsére a Duke4Net fórumán a modderek közösségében elég jó volt a fogadtatása.

Látom még nem próbáltátok az új duke DLC-t. Én úgy láttam van benne fantázia, egész jónak néz ki. A címe meg... :D Csak még túl drága és nem ér annyit.

Eltévedtem ott valami Alien's nestbe vagy hol azóta semmi kedvem nem volt elõvenni

Pedig tök egyszerû az a rész és nem is hosszú, egyébként 100+ DNF végigjátszás van a YT-n. :)

Link to comment
Share on other sites

XCube

Látom még nem próbáltátok az új duke DLC-t. Én úgy láttam van benne fantázia, egész jónak néz ki. A címe meg... :D Csak még túl drága és nem ér annyit.

Egyedül ez tart vissza a kipróbálásban :rolleyes: .

Btw mindjárt megnézem már a moddotokat.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Pedig tök egyszerû az a rész és nem is hosszú, egyébként 100+ DNF végigjátszás van a YT-n. :)

Rá is fogok keresni, csak most le is van szedve és lusta vagyok visszarakni. na majd szerintem a két ünnep között.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SaltyDave

A mostani akció keretében megvettem én is a DNF-et (+ single DLC). A kérdésem a következõ:

Annak idején vettem Borderlands GOTY-t, és cserébe First Access tag lettem, korábban játszhattam a demóval. Késõbb kiderült, hogy a first access tagok ingyen megkapják a multis DLC-t, errõl e-mail értesítést is kaptam, de mivel a játékot nem terveztem megvenni, így nem nagyon foglalkoztam vele. Most hogy megvan a játék, elõkotornám azt a kódot, de az e-mail-ben lévõ link csak a first access site-ra vezet, ahol is csak úgy engedne bejelentkezni ha megadom a first access serial-t - amit már nem tudok sehonnan se elõbányászni, mivel hogy a steam-bõl azt már nem bányászom ki sehogy. Szeretnék hozzáférni a multis DLC serial-omhoz, de nem tudom hogyan tehetném. Ötlet?

A mostani akció keretében megvettem én is a DNF-et (+ single DLC). A kérdésem a következõ:

Annak idején vettem Borderlands GOTY-t, és cserébe First Access tag lettem, korábban játszhattam a demóval. Késõbb kiderült, hogy a first access tagok ingyen megkapják a multis DLC-t, errõl e-mail értesítést is kaptam, de mivel a játékot nem terveztem megvenni, így nem nagyon foglalkoztam vele. Most hogy megvan a játék, elõkotornám azt a kódot, de az e-mail-ben lévõ link csak a first access site-ra vezet, ahol is csak úgy engedne bejelentkezni ha megadom a first access serial-t - amit már nem tudok sehonnan se elõbányászni, mivel hogy a steam-bõl azt már nem bányászom ki sehogy. Szeretnék hozzáférni a multis DLC serial-omhoz, de nem tudom hogyan tehetném. Ötlet?

Megoldva. Ha lekérem a Borderlands DLC serial listáját, benne van a DNF First Access is, azzal be tudtam lépni az oldalra, onnan pedig megvan a Parody Pack DLC serial, amit a steam annak rendje s módja szerint egészségesen elfogyasztott.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Winkler Oszkár

Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok, de ritkán fórumozok és nem volt jogosultságom új témát létrehozni.

Elhatároztam, hogy készítek egy videókommentárral ellátott végigjátszás sorozatot az 1997-es Blood címû FPS játékhoz. Ezt szeretném a figyelmetekbe ajánlani. YouTube-ra töltöm fel a részeket, ott megnézhetitek mindet.

Ha tetszenek a videóim, nyomassátok a like-ot szorgalmasan, de akkor sem lesz köztünk harag, ha feliratkoztok a csatornámra. ;) Az elsõ részben kicsit gyenge a beszédhang minõsége, de a többiben már korrigáltam. A megfelelõ képminõség érdekében tanácsos beállítani YouTube-on a 720p-s felbontást!

Az elsõ rész linkje: http://youtu.be/VUC41nnSS8Q

Üdvözlettel: Oszkár

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lord_KROK

Sziasztok!

Elnézést, hogy ide írok, de ritkán fórumozok és nem volt jogosultságom új témát létrehozni.

Elhatároztam, hogy készítek egy videókommentárral ellátott végigjátszás sorozatot az 1997-es Blood címû FPS játékhoz. Ezt szeretném a figyelmetekbe ajánlani. YouTube-ra töltöm fel a részeket, ott megnézhetitek mindet.

Ha tetszenek a videóim, nyomassátok a like-ot szorgalmasan, de akkor sem lesz köztünk harag, ha feliratkoztok a csatornámra. ;) Az elsõ részben kicsit gyenge a beszédhang minõsége, de a többiben már korrigáltam. A megfelelõ képminõség érdekében tanácsos beállítani YouTube-on a 720p-s felbontást!

Az elsõ rész linkje: http://youtu.be/VUC41nnSS8Q

Üdvözlettel: Oszkár

Oh, a Blood mekkora jó játék :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Csabusa

Én is imádtam anno

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Rokai140

Szerintem a Duke Nukem Forever nem csak egy iszonyatosan szar Duke Nukem játék, hanem alapból FPS-ként is szar.

Media Marktban 800 forintra le volt árazva valamikor. Megvettem, és széttörtem a lemezt :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Megvettem, és széttörtem a lemezt :)

:s16:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

lol, annyira azért nem volt szar, csak látszik rajta h kb pár hónap alatt rakták össze. Ha 2000 körül játszottam volna vele, akkor azt mondom goty, de mikor kijött (már nem is emlékszem rá).. nagyon kevés volt

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...
XCube

Van kedve valakinek tolni egy kis multit a Megaton Edition -nel?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Ezt a játékot is megnézném nextgen grafikával egy új részt. Szerintetek van még esély erre, hogy valamilyen formában visszatérjen?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
XCube

:vaaa:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cori
On 5/10/2022 at 5:37 PM, XCube said:

:vaaa:

10 nappal később linkeltem a Friss, ropogós topicba :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...