Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Forsaken World


vampire17

Recommended Posts

vampire17

Az elõzõ videónál még jobbat osztott meg a nagyérdemûvel az a lelkes blogger, akitõl a cikkeket másolom.

http://v.youku.com/v_show/id_XMTU1MjA3NzYw.html

Egy igazi Ingame videó, a játék csak net kávézóknak hozzáférhetõ elsõ zárt béta tesztjébõl!

Van itt karaktergenerálás, kis barangolás, PvE... érdemes megnézni! :)

Nekem nagyon tetszett, de lehet véleményezni! :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

engem nemigazán gyõzött meg. olyan mint a ROM. majd kiderül, egy próbát megér de szerintem dara lesz az egész. legjobban pedig még mindig a PW készitöjének a neve aggaszt. de ne legyen igazam. ideje lenne már végre egy igényes free mmo aminek nem az a célja hogy mindenkit legomboljon.

spec én megelégednék azzal is ha nem free lenne, hanem csak "egyszerfizetõs" mint a GW

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

A RoM az nem volt rossz. Sok jó dolog volt benne csak a max szintet hamar elérted és a PVP rész se fogott meg benne, na meg persze a szokásos hogy a térkép külön töltöget és nem érzem hogy egyben lenne.

PW ebben verhetetlen volt, amit beszéltünk is Sik hogy a szabadság érzet az jó volt. Meg a PVP, FB-k, TW-k azok jók voltak.

De amitõl te félsz az IM meg a grind és tudom azt kegyetlenül elcseszték. Remélem itt másképp lesz.

Ahogy te mondod egy próbát megér nálam is!

engem nemigazán gyõzött meg. olyan mint a ROM. majd kiderül, egy próbát megér de szerintem dara lesz az egész. legjobban pedig még mindig a PW készitöjének a neve aggaszt. de ne legyen igazam. ideje lenne már végre egy igényes free mmo aminek nem az a célja hogy mindenkit legomboljon.

spec én megelégednék azzal is ha nem free lenne, hanem csak "egyszerfizetõs" mint a GW

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

A rom az a maga nemében iszonyat jó, nekem nagyon bejött, csak privát szerver kellene, hogy bele tudjanak nyúlni a ballanceba, meg az item mallba. onnantól fogva teljesen játszható. A pwben van privt szeró de az msotmár nem vonz annyira. viszont a szabadság érzeten a repülés dobott nagyon sokat. lehet kezdek valami szerón :D hiányzik az ijjászom

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Ma csak egy kis apróság jön, mégpedig egy világtérkép. Íme:

IPB Image
Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

A rom az a maga nemében iszonyat jó, nekem nagyon bejött, csak privát szerver kellene, hogy bele tudjanak nyúlni a ballanceba, meg az item mallba. onnantól fogva teljesen játszható. A pwben van privt szeró de az msotmár nem vonz annyira. viszont a szabadság érzeten a repülés dobott nagyon sokat. lehet kezdek valami szerón :D hiányzik az ijjászom

Repülés? hm.... az tényleg jó volt.

Tesóm a PWI-n játszadozik az új karikkal. Hívott vissza de hát nem sok kedvem van pedig 2 évig tuti nyomtam. Jó kis 60-as WB-m vár pedig az Dreamweawer szerón. Arról ne is beszéljünk hogy a Lost szerón meg a 80-as WF-em van 14 millás mountal meg mindennel. :)

Hogy Forsaken worldhoz legyen köze ha már ide írok, akkor a fõ kutakodótól (igen vamp rád gondolok :D ) kérdezném hogy ha lehet megkérdezhetné-e hogy lesz-e benne repülés?

Az sokat dobna a játékon az tuti. :)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Repülés? hm.... az tényleg jó volt.

Tesóm a PWI-n játszadozik az új karikkal. Hívott vissza de hát nem sok kedvem van pedig 2 évig tuti nyomtam. Jó kis 60-as WB-m vár pedig az Dreamweawer szerón. Arról ne is beszéljünk hogy a Lost szerón meg a 80-as WF-em van 14 millás mountal meg mindennel. :)

Hogy Forsaken worldhoz legyen köze ha már ide írok, akkor a fõ kutakodótól (igen vamp rád gondolok :D ) kérdezném hogy ha lehet megkérdezhetné-e hogy lesz-e benne repülés?

Az sokat dobna a játékon az tuti. :)

90% hogy lehet majd repülni. minden játékukban lehet, nem hagynák ki hogy fizetõs mountal gombolják le az embereket :P

Link to comment
Share on other sites

Horakme

90% hogy lehet majd repülni. minden játékukban lehet, nem hagynák ki hogy fizetõs mountal gombolják le az embereket :P

Ha nem Jade dinasty-s féle repülés lesz akkor simán jó. Ott még a benzinért is fizetni kellett :lol: .

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

90% hogy lehet majd repülni. minden játékukban lehet, nem hagynák ki hogy fizetõs mountal gombolják le az embereket :P

Mountos dologra ott a pont. :D

Ha lesz piac mint a PW-ben volt akkor nem gond, csak hiperszuper cuccokat ne lehessen már vásárolni csak úgy mert sok pénzem van, azt ki lehetne most hagyni és tovább élne a játék. Régen a maláj szeró ilyen volt, csak az PWI szállt el nagyon. Remélem nem ez a követendõ példa és rájönnek. <_<

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Hölgyeim és uraim, örömmel jelenthetem be, hogy elindult a Forsaken World hivatalos angol oldala!

A teaser site egy az egyben megegyezik a kinai oldallal, természetesen leszámítva az angol nyelvet. :)

Úgy látszik, ezt is megértük, közel azonos idõben fog megjelenni a játék angolul és kínaiul!

Az oldal címe pedig: http://fw.perfectworld.com/

Update: Érdemes regelni a bétára, úgy látszik mindenki kap kulcsot! én legalábbis kaptam :)

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Hölgyeim és uraim, örömmel jelenthetem be, hogy elindult a Forsaken World hivatalos angol oldala!

A teaser site egy az egyben megegyezik a kinai oldallal, természetesen leszámítva az angol nyelvet. :)

Úgy látszik, ezt is megértük, közel azonos idõben fog megjelenni a játék angolul és kínaiul!

Az oldal címe pedig: http://fw.perfectworld.com/

Update: Érdemes regelni a bétára, úgy látszik mindenki kap kulcsot! én legalábbis kaptam :)

Hmmmm :) . Mondanám, hogy nagyon jó lesz de allodsból tanulva nem iszok elõre a medve bõrére. (mondjuk ha olyan lesz mint amilyen a maláj pw volt az elsõ idõkben akkor nagyon jó lesz)

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Hivatalos sajtóközlemény:

PERFECT WORLD ENTERTAINMENT ANNOUNCES “FORSAKEN WORLD” COMING TO NORTH AMERICA

New Teaser Site Unveils Details of Upcoming Blockbuster MMO

March 2, 2010 – Redwood City, Calif. - Perfect World Entertainment Inc., a wholly owned US subsidiary of Perfect World Co., Ltd. (NASDAQ: PWRD), today unveiled the new teaser site for Forsaken World, confirming that this behemoth title will be coming to North America. Formerly developed under codename Project EM and previously announced in China, Forsaken World is an all new 3D fantasy MMORPG that breaks new ground by bringing together the best of eastern and western cultures.

“Forsaken World highlights our commitment to bringing the highest quality, free-to-play gaming experience to North America. We have been working with developers from around the world to create a new and exciting experience that aims/strives to appeal to players everywhere,” said Yoon Im, General Manager of Perfect World Entertainment. “We are very excited to be unveiling the teaser site for Forsaken World. This is our first game designed specifically with the Western market in mind and we have high expectations for its success.”

Features:

- 5 Distinct Races, each with their own in-depth narrative and history in Forsaken World – Stonemen, Elves, Dwarfs, Humans and the Kindred

- 8 Classes – Warrior, Protector, Assassin, Marksman, Mage, Priest, Vampire and Bard

- 11 Exciting Occupations to choose from including – Socialite, Adventurer, Merchant, Collector, Arcanist, Botanist, Astrologist, Armorsmith, Bladesmith, Tamer and Alchemist

- Mini games related to Forsaken World throughout the website

- The History of Forsaken World through videos, concept art, screenshots and more

A dologból ezt a részt emelném ki: This is our first game designed specifically with the Western market in mind and we have high expectations for its success

Így már érthetõ a gyors nemzetközi megjelenés. :) Ez egyben összecseng azzal, amit egy elõzõ hsz-emben írtam, hogy ez az elsõ olyan játékuk ami közvetlenül a nyugati piacra jön. Kiváncsian várom mit alkottak...:)

Remélem nem akarja egy cég sem hostolni Európában a játékot, mert akkor a nemzetközi verzóban lesz EU szerver is. (lásd JD).

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Hello all! Nos én egy honapja kezdtem el játszani a perfect worldel. De már bevallom ked egy kicsit unalmassá válni. És itt a probléma. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel,de én(és még sokan) elkezdunk egy mmo-t aztán visszuk egy honapig. Aztán valamiért megunjuk. :( nem tudom miért. Nem tudjátok e véletlenül,hogy itt milyen a játékélmény? Remélem jo. Amugy nekem akkor lenne izgalmas ha: NEM lennének harci kötöttségek.Például egyszerre ne csak egy szornyet tudj megtámadni. Már a kezdetektol legyenek varázslatok. ja és a küldik! Azok ne csak olyanok legyenek, menj és ölj meg pár mobot,hanem például meg kell találnod valami elveszett tárgyat egy veszélyes helyen,meg ne olyan legyen ,hogy menj és mászkálj öszze-vissza. ;) Én már vagy 10 mmorpg-vel játszottam. Csak egy pár:metin2,shaiya,lat chaos,runes of magic,perfect world,atlantica online stb. stb.Remélem ez végre megujitj az mmorpg-ket. Ja és nem tudjátok,hogy lehet-e fegyot plusszozni benne? Ja meg amit szeretnék az még a repülés,és,hogy el lehessen sajátitani a karakteredet. Gondolom tudjátok mirõl beszélek ugye?És kécci irjatok ha van valami fejlemény koszi. B)

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

Hivatalos sajtóközlemény:

PERFECT WORLD ENTERTAINMENT ANNOUNCES “FORSAKEN WORLD” COMING TO NORTH AMERICA

New Teaser Site Unveils Details of Upcoming Blockbuster MMO

March 2, 2010 – Redwood City, Calif. - Perfect World Entertainment Inc., a wholly owned US subsidiary of Perfect World Co., Ltd. (NASDAQ: PWRD), today unveiled the new teaser site for Forsaken World, confirming that this behemoth title will be coming to North America. Formerly developed under codename Project EM and previously announced in China, Forsaken World is an all new 3D fantasy MMORPG that breaks new ground by bringing together the best of eastern and western cultures.

“Forsaken World highlights our commitment to bringing the highest quality, free-to-play gaming experience to North America. We have been working with developers from around the world to create a new and exciting experience that aims/strives to appeal to players everywhere,” said Yoon Im, General Manager of Perfect World Entertainment. “We are very excited to be unveiling the teaser site for Forsaken World. This is our first game designed specifically with the Western market in mind and we have high expectations for its success.”

Features:

- 5 Distinct Races, each with their own in-depth narrative and history in Forsaken World – Stonemen, Elves, Dwarfs, Humans and the Kindred

- 8 Classes – Warrior, Protector, Assassin, Marksman, Mage, Priest, Vampire and Bard

- 11 Exciting Occupations to choose from including – Socialite, Adventurer, Merchant, Collector, Arcanist, Botanist, Astrologist, Armorsmith, Bladesmith, Tamer and Alchemist

- Mini games related to Forsaken World throughout the website

- The History of Forsaken World through videos, concept art, screenshots and more

A dologból ezt a részt emelném ki: This is our first game designed specifically with the Western market in mind and we have high expectations for its success

Így már érthetõ a gyors nemzetközi megjelenés. :) Ez egyben összecseng azzal, amit egy elõzõ hsz-emben írtam, hogy ez az elsõ olyan játékuk ami közvetlenül a nyugati piacra jön. Kiváncsian várom mit alkottak...:)

Remélem nem akarja egy cég sem hostolni Európában a játékot, mert akkor a nemzetközi verzóban lesz EU szerver is. (lásd JD).

Felõlem mehet amerikából én úgyis csíptem az amcsikat a PWI-n. :D Most is naponta kapcsolatban vagyok amerikaival és sokkal normálisabb és lazább mint az angol ürge. Nemzetközi szeró jó ötlet csak az eventeket sajnálom majd hogy éjszaka lesznek. :(

Mondom itt már csak az számít mennyire szálnak el az IM-nél!

szerk: A PWI-s accountokat elfogadja a Forsaken World. Lépjetek be ott és akkor küld emailt hogy aktiváljátok magatokat a béta tesztre. Nem kell újra regelni ennek örülök. :)

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Hello all! Nos én egy honapja kezdtem el játszani a perfect worldel. De már bevallom ked egy kicsit unalmassá válni. És itt a probléma. Nem tudom ti hogy vagytok ezzel,de én(és még sokan) elkezdunk egy mmo-t aztán visszuk egy honapig. Aztán valamiért megunjuk. :( nem tudom miért. Nem tudjátok e véletlenül,hogy itt milyen a játékélmény? Remélem jo. Amugy nekem akkor lenne izgalmas ha: NEM lennének harci kötöttségek.Például egyszerre ne csak egy szornyet tudj megtámadni. Már a kezdetektol legyenek varázslatok. ja és a küldik! Azok ne csak olyanok legyenek, menj és ölj meg pár mobot,hanem például meg kell találnod valami elveszett tárgyat egy veszélyes helyen,meg ne olyan legyen ,hogy menj és mászkálj öszze-vissza. ;) Én már vagy 10 mmorpg-vel játszottam. Csak egy pár:metin2,shaiya,lat chaos,runes of magic,perfect world,atlantica online stb. stb.Remélem ez végre megujitj az mmorpg-ket. Ja és nem tudjátok,hogy lehet-e fegyot plusszozni benne? Ja meg amit szeretnék az még a repülés,és,hogy el lehessen sajátitani a karakteredet. Gondolom tudjátok mirõl beszélek ugye?És kécci irjatok ha van valami fejlemény koszi. B)

Ha picit is visszaolvastál volna látnád, hogy egyedül a kínai net kávézókban érhetõ el a játék. Gondolom közülünk senki nem járt arra fele... Ha info kell akkor vampire barátunk postjait böngészd át ;) .

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Ha picit is visszaolvastál volna látnád, hogy egyedül a kínai net kávézókban érhetõ el a játék. Gondolom közülünk senki nem járt arra fele... Ha info kell akkor vampire barátunk postjait böngészd át ;) .

és ott is csak január második felében volt elérhetõ.

Viszont egy érdekes post a hiv. fórumról:

Q: Will there be an IP block?

A: I can't really speak to this at this point in time (Sorry), as I don't have that information.

For now I think it's safe to assume that FW will be like our other games, where if there isn't a version of the game already operating in your region, that we won't block that IP range.

Ezek szerint Kína lehet blokkolva lesz.

Egyéb infók:

- Úgy látszik egyelõre nem lesz repülõ mount a játékban.

Egy kicsit bõvebben a gazdaságról a játékban. Ugye azt már tisztáztuk, hogy kétféle pénznem van a játékban. A normál gold és a Soul gold. Ugye a dolog bevezetése azért történt, hogy visszaszorítsák a gold sellereket a játékban. A lényeg, hogy a küldetések teljesítése után, a mobok dropjában, valamint az eladott tágyak után olyan fizetõeszközt kapsz, ami nem tradeelhetõ!

Ergó, a gold sellerek hiába gyûjtik a soul goldot, nem fogját tudni átadni senkinek mert bound-os. a soul goldal tudsz venni különféle bájitalt, tanulhatsz skilleket, vehetsz felszereléseket... A normál aranyat instákban, különféle eventek és játékbeli események után szerezheted meg és ezzel a pénznemmel kereskedhetsz a többi játékossal.

Illetve van egy olyan érzésem hogy item shop-os cuccot is soul gold-al vehetsz majd, de ez csak az én feltételezésem. :)

Véleményem szerint nem rossz a rendszer, ha Item shopos tételeket is vehetsz soul goldal az még jobb, hiszen korlátlan mennyiség áll rendelkezésre, csak gyõzd gyûjteni :)

Kíváncsi vagyok a rendszer élesben való mûködésére.

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

ez oké, csak ha visszagondolsz, ez nagyon hasonlit a RoM os token rendszerre, mert ha jól emléxem az is soul boundos volt. ergó hiába lehet vele IM goldot/tárgyakat venni ha csillagászati áron fogják berakni! lásd rom: 1 PF=12 nap napi q! 1 cucchoz kellett 6. és 15 cucc volt a karakteren amikor abbahagytam./most a szárnyakat nem számoljuk/

szóval ki lesz ez is úgy találva hogy lehessen venni item mallt ingyért, csak NE érje meg az ingyenes playereknek. az amcsi piac megcélzása meg egy jó ötelet, mert tele vannak zöldhasúval, és brutálisan le lesznek kopasztva. föleg ha egy jó mmot sikerül kihozniuk belöle, akkor nem fogunk labdába rúgni. bocs h ilyen negativ vagyok reggel, de éjszakáztam és most mek aludni :P

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Nos elmondom,hogy mikor töltöm le a játékot,mert barátaim,lehet,hofógy tul sokat AKAROK de szeretnék egy minõségi mmorpg-vel játsznai. Mikor töltöm le? Ha: Lehet benne ugrálni és uszni(mellékes,de jo lenne ha lenne)a repülés nagyon fontos(szinte muszáj,hogy benne legyen) jó sok skill,és ezeket lehessen fejleszteni.Lehessen peted,de legalább egy karakternek lehessen,el lehessen sajátitani a karakteredet,a karakter generálásnás sok mindent be lehessen állitani,mint a Perfect Worldnél,a klán ne csak 3-as szintig tudjon fejlõdni,és ne csak 200-an lehessenek benne,hatalmas kláncsaták,és klánvárak,ja és a csatáknál számitson a taktika,szép grafika,mint a perfect worldben látszik az árnyékod és a vizben a tükörképed,a csoport sokat érjen ne,mint a Perfect Worldben,egyszerre több szörnyet is meg lehessen támadni,ne csak az játszhasson élvezetesen,aki szétvásárolja a fejét, lehessen mountod,és azokon is tudj harcolni,át tudj változni más lényekké,nagy terület,craftolás,és még sok más ami egy átlagos mmo-ban is elvárható. DE ha ez átlagos lesz,akkor........ akkor ott van a metin2,Perfect World RoM,Last Chaos,Shaiya,meg még sorolhatnám. Remélem ez a játék kimagasló lesz mind közül! B)

Link to comment
Share on other sites

SikAllaT

Nos elmondom,hogy mikor töltöm le a játékot,mert barátaim,lehet,hofógy tul sokat AKAROK de szeretnék egy minõségi mmorpg-vel játsznai. Mikor töltöm le? Ha: Lehet benne ugrálni és uszni(mellékes,de jo lenne ha lenne)a repülés nagyon fontos(szinte muszáj,hogy benne legyen) jó sok skill,és ezeket lehessen fejleszteni.Lehessen peted,de legalább egy karakternek lehessen,el lehessen sajátitani a karakteredet,a karakter generálásnás sok mindent be lehessen állitani,mint a Perfect Worldnél,a klán ne csak 3-as szintig tudjon fejlõdni,és ne csak 200-an lehessenek benne,hatalmas kláncsaták,és klánvárak,ja és a csatáknál számitson a taktika,szép grafika,mint a perfect worldben látszik az árnyékod és a vizben a tükörképed,a csoport sokat érjen ne,mint a Perfect Worldben,egyszerre több szörnyet is meg lehessen támadni,ne csak az játszhasson élvezetesen,aki szétvásárolja a fejét, lehessen mountod,és azokon is tudj harcolni,át tudj változni más lényekké,nagy terület,craftolás,és még sok más ami egy átlagos mmo-ban is elvárható. DE ha ez átlagos lesz,akkor........ akkor ott van a metin2,Perfect World RoM,Last Chaos,Shaiya,meg még sorolhatnám. Remélem ez a játék kimagasló lesz mind közül! B)

szerintem kicsit nagyok az elvárásaid :D

ez FREE mmo! ha ilyet akarsz mint amit fent leirtál...akkor menj LOTRO-zni, wowozni, stb. de még ott sincsenek meg ezek egyszerre. szal iylen mmo nincs és nem is lesz. ha lesz akkor az tuti hogy havis lesz!

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Na akkor vegyük sorba:

1. ugrálás úszás: Van :)

2. Repülés: Még nincs, de nyakam rá hogy lesz, mivel a játék motorja tudja, sõt, egyik fontos momentuma. De gondolom varnak vele, nem kell minden puskaport egybõl ellõni.

3. Sok skill az van, skill fák is vannak, fejlesztheted is õket. :)

4. Lehet peted, bármelyik mob szelídíthetõ. Van rá szakma is.

5. karakter generálás: Az nincs olyan részletes sajnos mint PW-ben, de mint írtam a repülésnél, a motor képes rá, szóval.... :)

6. Klánok: Klánokról még nincs infó. de vannak nemzetek amikhez csatlakozhatsz, (egyiptomi, maja), illetve van két frakció (a jó isten és a rossz isten hívei), itt tuti nem csak 200 an lehettek :)

7. Kláncsata, Klánvárak: Vannak klánvárak és ami a durva, hogy ezek a világ részét képezik, nem Instanceoltak.

8. Taktika: Taktika PvP nél nagyon fontos, Lásd Soul PK rendszer. (lentebb már leírtam). PvE ben is fontos, az agró nagyon durva a játékban, ja megtámadsz egy mobot, a többi is rád megy (idáig alap :) ), és összedolgoznak(ez a lényeg :) ).

9. Grafika: Feltupírozott PW engine, Tehát azt amit a PW tud, ez is tud. Amiben több, ahogy látom, sokkal több a karakteranimáció, élesebb részletesebb textúrák, emelet poligonszám.

10. Party: Hogy mennyit fog érni, majd kiderül :)

11. Egyszerre több szörny támadása: Ezt nem értem. területre ható sebzésre gondolsz?

12. Item Mall: Ez tényleg csak akkor derül ki, ha már fut a játék.

13. Mount: Lehet mountod, de harcolni sztm nem lehet vele.

14. Átváltozás: Van, a vámpír pl: denevérré.

15. Nagy terület: Valószínû elég nagy lesz, meg úgyis bõvítik folyamatosan.

16. Craft: Magától értetõdik.

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Én csak akkopr fogok vele játszani,ha jobb lesz,mint a perfect World. Szerinted jobb lesz? Amugy meg nem irtam le,de a küldik is fontosak,hogy,hogy vannak megcsinálva. Mármint,hogy izgalmas. és igen. Amikor több szörny megtámadására gondolok,az,azt jelenti,hogy egyszerre több szörnyet is megsebzek. Remélem van ilyen,ésha van,akkor remélem nem egy darab. Elég Perfect World2-nek néz ki a játék,de remélem jobb lesz,szoval azt mondod,hogy ami benne van a perfect worldben,az benne van a forsaken worldben is. legalábbis remélem. A repülés nagyon fontos,elengedhetetlen. Én szeretem a perfect worldot,de már uncsi,olyan kéne amit nem unok meg. Mikor lehet végre játszani rajta,hogy kipróbáljam? van béta,és ha igen,akkor mikor indul? :blink:

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Márc. 25-én indul a Kínai zárt béta, sokat nem kell várni szerintem az angolra sem. A küldik állítólag nagyon érdekesek lesznek, van olyan szakma, aminek kimondottan az a feladata h felhajtsa a küldiket, asszem a Socialite.

amúgy a szakmák listája:

Socialite, Adventurer, Merchant, Collector, Arcanist, Botanist, Astrologist, Armorsmith, Bladesmith, Tamer and Alchemist

Viszont közben jött némi új infó a guild rendszerrõl:

Isten Rendszer

Már volt róla szó, de most egy kis összefoglaló. Ugye szerverenként 10 isten lehet. Az isteneknek lesz egy saját területük, különleges képességeik, pl: beavatkozhatnak a világ alakulásába, híveket toborozhatnak(!!), akik élvezik az áldásukat. (pl: buffok). Ez tehát nem egy céh, inkább egy alternatívája egy céhnek.

Guild rendszer

Nem sokat tudni, de ezek azok az infók amiket összeszedtem.

- több száz guild bázis szerte a szerveren.

- Ezek a bázisok a világtérképen vannak és elfoglalhatóak.

- A guildok fejleszthetik a bázisaikat.

- Lesz egy speciális NPC akivel lehet a guild ügyeket intézni (kereskedelem, bázis fejlesztés)

- Ha guild vs guild harcban pontokat gyûjthetünk, amivel megidézhetjük a saját istenünk.

Szerver vs Szerver harc

Ha isten karakter van a Céhben, indíthatunk háborút egy másik szerver ellen, ezt hívják az Istenek harcának. Nem lehet tudni, hányan vehetnek részt a harcban, de biztos nem kevesen...

A FW egyéb szerverek közötti összecsapást is támogat, pl: 1vs1 aréna, guild vs guild, várfoglalás és még egyéb eddig ismeretlen PvP módokat.

Link to comment
Share on other sites

minotaurusz

Ha már az arénánál tartunk,akkor annak nagyon örülök,de remélem,nem lesz az aréna hiába. Ez a szervercsata fantasztikusan jó. Eddig ez nem is jutott még az eszembe. De remélem lesznek apróságok is,mint például lehet saját házad,szépségverseny,sok jo eventek,házasság,bank,jol kinézõ városok és céh várak. Amugy hogy érted,hogy még van sok más pvp mód,fel tudnál párat sorolni?

Link to comment
Share on other sites

DennisHUN

Márc. 25-én indul a Kínai zárt béta, sokat nem kell várni szerintem az angolra sem. A küldik állítólag nagyon érdekesek lesznek, van olyan szakma, aminek kimondottan az a feladata h felhajtsa a küldiket, asszem a Socialite.

amúgy a szakmák listája:

Socialite, Adventurer, Merchant, Collector, Arcanist, Botanist, Astrologist, Armorsmith, Bladesmith, Tamer and Alchemist

Viszont közben jött némi új infó a guild rendszerrõl:

Isten Rendszer

Már volt róla szó, de most egy kis összefoglaló. Ugye szerverenként 10 isten lehet. Az isteneknek lesz egy saját területük, különleges képességeik, pl: beavatkozhatnak a világ alakulásába, híveket toborozhatnak(!!), akik élvezik az áldásukat. (pl: buffok). Ez tehát nem egy céh, inkább egy alternatívája egy céhnek.

Guild rendszer

Nem sokat tudni, de ezek azok az infók amiket összeszedtem.

- több száz guild bázis szerte a szerveren.

- Ezek a bázisok a világtérképen vannak és elfoglalhatóak.

- A guildok fejleszthetik a bázisaikat.

- Lesz egy speciális NPC akivel lehet a guild ügyeket intézni (kereskedelem, bázis fejlesztés)

- Ha guild vs guild harcban pontokat gyûjthetünk, amivel megidézhetjük a saját istenünk.

Szerver vs Szerver harc

Ha isten karakter van a Céhben, indíthatunk háborút egy másik szerver ellen, ezt hívják az Istenek harcának. Nem lehet tudni, hányan vehetnek részt a harcban, de biztos nem kevesen...

A FW egyéb szerverek közötti összecsapást is támogat, pl: 1vs1 aréna, guild vs guild, várfoglalás és még egyéb eddig ismeretlen PvP módokat.

Nem vagyok sik mellet de túl jól hangzik ez az egész. Az istenes dolog meg arról szól ki a legnagyobb kocka és még sok amerikai zöldhasú is társul hozzá akkor õ az isten. B)

A szerver vs. szerver harc volt a Requiem-ben is csak ott arról szólt hogy akkora lagg volt hogy jobb volt elfelejteni az egészet.

A guild bázis viszont érdekelne, az új dolog. :) A várakon kívül lesznek ezek vagy a vár maga a bázis? Ha ezek mások akkor instance-olva leszenk mint a RoM-ban vagy a térképen lesz több száz ilyen amit nehezen tudok elképzelni?

Egyébként köszi az infókat Vamp! :)

Link to comment
Share on other sites

vampire17

Nem vagyok sik mellet de túl jól hangzik ez az egész. Az istenes dolog meg arról szól ki a legnagyobb kocka és még sok amerikai zöldhasú is társul hozzá akkor õ az isten. B)

A szerver vs. szerver harc volt a Requiem-ben is csak ott arról szólt hogy akkora lagg volt hogy jobb volt elfelejteni az egészet.

A guild bázis viszont érdekelne, az új dolog. :) A várakon kívül lesznek ezek vagy a vár maga a bázis? Ha ezek mások akkor instance-olva leszenk mint a RoM-ban vagy a térképen lesz több száz ilyen amit nehezen tudok elképzelni?

Egyébként köszi az infókat Vamp! :)

1. Figy, természetes h ingyen játszó soha nem lesz isten, ezt borítékolom neked...

De sztm azért ettõl még élvezhetõ lesz a játék, mint hívek :)

2. A lagg majd kiderül, remélem megoldják.

3. A bázisok szerte lesznek elszórva a világtérképen. (tehát nem instanceolva lesznek)

De itt az angol eredeti:

- There will be hundreds of Guild Bases up for grabs in each server.

- These Guild Bases will be shown on the World Map, including which guild is occupying the base.

- Guilds will be able to somehow design and upgrade their bases.

- There will be special NPCs selling exclusive items and NPCs helping guild members to run trade errands.

- Other than the special NPCs, there will be a garden for members to tend to and once again, build up their base into grand castles or mighty forts.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...