Jump to content
GSForum - Segélyvonal

King Arthur I-II


jardo

Recommended Posts

SaltyDave

Kösz, mester, igazán gyors voltál! Dehát egy frontvonalas emberkétõl ez elvárható.

WTF (but thx).

Link to comment
Share on other sites

aki10

Kérdésem:Sikerült megcsinálnom az elsõ kört.És a kör vége gomb melyik?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Kérdésem:Sikerült megcsinálnom az elsõ kört.És a kör vége gomb melyik?

Homokóra...

Link to comment
Share on other sites

aki10

Homokóra...

Köszi.Szerintem még pár ilyen baromságot kérdezek kirúgtok innen, a szó szoros értelmében :D

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Hogy kéne telepíteni a játékot ?

Ezt Setup.exe elindítom és valami hiba üzivel leáll .

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Hogy kéne telepíteni a játékot ?

Ezt Setup.exe elindítom és valami hiba üzivel leáll .

Hibaüzin túljutottam . Kövi probléma :

c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetõséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötletetek , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?

Link to comment
Share on other sites

MiMeleg

Helló!

Kérdésem lenne két küldivel kapcsban :)

1) A Merlines szálon amikor Walleset lehet "befoglalni", több lépcsõs a feladat 1 megszereztem a bronz táblát, 2 összespanoltam a lovaggal 3 most egy sereggel kéne elmenni a hegyekbe, de pontosan hova vagy mit kell ott csinálni?

2) Van az a "látó"-s küldi elmentem megkeresni a remetét, kiderült, hogy eltûnt, jó lenne megtalálni. Azt írja, hogy két város között látták utoljára (a játékban írja a nevét is a helyeknek) oda mentem, de nem igazán láttam ott semmit... Aki tudja, hogy mit köll csinálni ne legyen rest és ossza meg velem legyen szíves.

A válaszokat elõre is kösz!

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Helló!

Kérdésem lenne két küldivel kapcsban :)

1) A Merlines szálon amikor Walleset lehet "befoglalni", több lépcsõs a feladat 1 megszereztem a bronz táblát, 2 összespanoltam a lovaggal 3 most egy sereggel kéne elmenni a hegyekbe, de pontosan hova vagy mit kell ott csinálni?

2) Van az a "látó"-s küldi elmentem megkeresni a remetét, kiderült, hogy eltûnt, jó lenne megtalálni. Azt írja, hogy két város között látták utoljára (a játékban írja a nevét is a helyeknek) oda mentem, de nem igazán láttam ott semmit... Aki tudja, hogy mit köll csinálni ne legyen rest és ossza meg velem legyen szíves.

A válaszokat elõre is kösz!

1. Sajnos én a másik szálat csináltam szal segíteni nem tudok. :)

2. Hát az van, hogy énse találtam meg azt a küldit. Be is buktam, mer egy idõ után amikor SPOILER, akkor kiirja, hogy nem tudtad teljesíteni. De nekem ez nem az egygetlen ilyen küldi volt. Még az elején segíteni kell egy birodalomnak és akkor a szövetségesünk lesz. Én azt választottam ameik Welsz felé közelebb van. Késöbb kaptam egy küldit, hogy megkell védjem a király fiát valami medvéktõl, és kakormajd megkapom a területet. De semmi ellenség, semmi tekercs nem volt és a földjére mozogtam akkrose volt semmi...

Link to comment
Share on other sites

MiMeleg

Kösz a választ :)

Az elsõt meg tudtam csinálni (értelmezési gondjaim voltak. a lényeg, hogy óhitbõl a 10. szintig kellett jutni)

A másodikat Én is buktam... lehet hogy ezt direkt nem lehet megcsinálni?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Kösz a választ :)

Az elsõt meg tudtam csinálni (értelmezési gondjaim voltak. a lényeg, hogy óhitbõl a 10. szintig kellett jutni)

A másodikat Én is buktam... lehet hogy ezt direkt nem lehet megcsinálni?

Szerintem bugos, mert böször is körbejártam azokon a területeken és semmise történt.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Az elsõ évben, õsz körben nem értem, hogy mégis akkor a küldetést hogyan teljesíthetem.Gondoltam Mark királynak segítek és leszek jó király de nem tudom megtámadni a gonoszt, rákattintok a lovagommal és még oda se megy...egyszerûen megáll egy helynél és kész.Elolvastam a tanácsokat, de úgy sem tudtam rájönni.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Az elsõ évben, õsz körben nem értem, hogy mégis akkor a küldetést hogyan teljesíthetem.Gondoltam Mark királynak segítek és leszek jó király de nem tudom megtámadni a gonoszt, rákattintok a lovagommal és még oda se megy...egyszerûen megáll egy helynél és kész.Elolvastam a tanácsokat, de úgy sem tudtam rájönni.

Mivel lemozogja a körét és újat kell nyomatni.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Mivel lemozogja a körét és újat kell nyomatni.

THX tehát 2 körös küldetés.

Link to comment
Share on other sites

kalen

Saxon kiegészítõ megvan valakinek ? Vélemény ? :) Milyen lett ?

Link to comment
Share on other sites

balu9999

Hibaüzin túljutottam . Kövi probléma :

c: -re akarja mindenképpen telepíteni a játékot de és nem kínál más lehetõséget . c:-t meg rendszer particiónak használom és jelenleg van rajta 130 mb szabad hely . Van valami ötletetek , hogy tudnám másik meghajtóra telepíteni a progit ?

?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

?

Fogalmam sincs.

Link to comment
Share on other sites

x-mod

ez nem rts hanem tbs és rá kell katintani a lovagoddal lol.... :blink:

Valószínüleg hülye vagyok de ez mért tbs? o.O

?

Fel van rakva Steam?

Ha nincs akkor egyszerû a dolog.

- Rakd fel Steam-et ( mert ugye kell hozzá) a kívánt meghajtóra (gondolom d:)

- Lépj be Steam-be (ha nincs még acc, csinálj egyet)

- Indítsd el a KA telepítõt GS DVDrõl.

Elméletileg a Steam fel fogja ismerni, hogy telepíteni akarod, és betelepíti a Steam\steamapps\ mappába.

Tehát mivel a steamet nem c:-re raktad így nem oda.

Ha fel van rakva a Steam c:-re, akkor meg valahogy varázsold át a kívánt meghajtóra.

Most hirtelen csak ezzel tudtam elõrukkolni, jelezz vissza, ha nem megy és kitalálok valami mást.

Link to comment
Share on other sites

aki10

Valószínüleg hülye vagyok de ez mért tbs? o.O

a kívánt meghajtóra (gondolom d:

Ha fel van rakva a Steam c:-re, akkor meg valahogy varázsold át a kívánt meghajtóra.

1.Szerintem meg C:, mert sok játék csak onnan indul.

2.VAlahogy átvarázsolni=Reinstall...

3.Körökre osztott stratégia (gondolom válaszolok Peti helyett mert õ nyaral.

Link to comment
Share on other sites

x-mod

1.Szerintem meg C:, mert sok játék csak onnan indul.

2.VAlahogy átvarázsolni=Reinstall...

3.Körökre osztott stratégia (gondolom válaszolok Peti helyett mert õ nyaral.

1.A srác azt mondta, hogy nem akarja c:-re rakni(nekem is d:-rõl fut).

2.Gratulálok! Igaz, pénz jutalom nem jár érte, de ha gondolod postán küldök egy oklevelet, amiért sikerült más szóval leírnod.

3.Amúgy meg nem azt kérdeztem mi a TBS, mert azzal tisztában vagyok, hanem azt hogy ez a játék mért lenne TBS? Igaz, hogy eddig csak a kipróbálás szintig jutottam el, de nekem nagyon is RTS-nek tûnt.

Link to comment
Share on other sites

aki10

1.A srác azt mondta, hogy nem akarja c:-re rakni(nekem is d:-rõl fut).

2.Gratulálok! Igaz, pénz jutalom nem jár érte, de ha gondolod postán küldök egy oklevelet, amiért sikerült más szóval leírnod.

3.Amúgy meg nem azt kérdeztem mi a TBS, mert azzal tisztában vagyok, hanem azt hogy ez a játék mért lenne TBS? Igaz, hogy eddig csak a kipróbálás szintig jutottam el, de nekem nagyon is RTS-nek tûnt.

1.Ezt elnéztem, bocsi.

2.Nagyon nem volt biztos, hogy Reinstallra gondolsz...átvarázsolás lehet más is.

3.FÁJ!Ott a Poostomban:Körökre osztott stratégia!Tehát azért TBS mert körökre van osztva, (ha én rontottam volna el akkor meg bocsi)

Link to comment
Share on other sites

x-mod

1.Ezt elnéztem, bocsi.

2.Nagyon nem volt biztos, hogy Reinstallra gondolsz...átvarázsolás lehet más is.

3.FÁJ!Ott a Poostomban:Körökre osztott stratégia!Tehát azért TBS mert körökre van osztva, (ha én rontottam volna el akkor meg bocsi)

2. Szerintem az már ciki, ha valaki a ctrl+c ctrl+v kombóra asszociál az átvarázsolásból, azért ezt a szót használtam, mert nem tudom, hogy át lehet-e tenni valahogy steamen belül a mappát, annyira nem vagyok otthon benne(,de egy ilyen programtól elvárná az ember, hogy tudja ezt az opciót)

3. Értem én hogy körökre van osztva a map része, de mint említettem, nem sokat játszottam vele, de a térkép rész nekem eddig úgy tûnt, hogy csak a cselekmény elõremenetelében játszik szerepet. Maga a stratégiai rész, a harc RTSként van megoldva. Tehát van benne mindkét mûfajból.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

1.Szerintem meg C:, mert sok játék csak onnan indul.

2.VAlahogy átvarázsolni=Reinstall...

3.Körökre osztott stratégia (gondolom válaszolok Peti helyett mert õ nyaral.

+1 :D

Amugy meg x-mod nem ártana utánanézned tbs és az rts fogalmáról mielött még okoskodsz...

Link to comment
Share on other sites

aki10

+1 :D

köszönöm tanár úr :lol:

Link to comment
Share on other sites

Devgel

Tisztában vagyok vele, hogy a kérdésem noob: de hogy a fenébe kell toborozni :blink: ?

Csak mert az van, hogy segítenem kéne Balint legyõzni a fivérének, de túl kicsi a seregem az övéhez képest.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Tisztában vagyok vele, hogy a kérdésem noob: de hogy a fenébe kell toborozni :blink: ?

Csak mert az van, hogy segítenem kéne Balint legyõzni a fivérének, de túl kicsi a seregem az övéhez képest.

Ez nekem is gondom volt. Ilyenkor még nem lehet toborozni, meg kell oldanod valahogy, majd 1-2 küldetéssel késõbb lehet. Addig 1x tudsz, küldetés formájában, az egyik tekercsnél.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...