Jump to content
GSForum - Segélyvonal

King Arthur I-II


jardo

Recommended Posts

jardo
King Arthur

IPB Image


A hazai illetõségû NeoCore legújabb játéka hamarosan megjelenik (várhatóan február elsején), ráadásul magyar szinkronnal és felirattal, így mindenkinek kötelezõ, akit egy kicsit is érdekelnek a stratégiák, vagy éppen az Artúr-mondakör.

A játék alapvetõen egy a Total War-sorozatra hajazó stratégia, megspékelve azonban számos szerepjáték-elemmel (pl. hõseink és katonáink fejlõdnek, szintet lépnek, és specializálódnak, stb.).

A demó már elérhetõ, igaz, csak angol nyelven. Akit érdekel, letöltheti Steam-rõl, vagy a nagyobb gaming site-okról.

Akit bõvebben is érdekel a játék, az látogasson el a hivatalos oldalra, ahol rengeteg infót megtudhatunk a játékról, annak hátterérõl, valamint letölthetünk egy csomó háttérképet, artwork-öt, screenshot-ot és videót.

Videóteszt a játékról: http://www.youtube.com/watch?v=dg85Tt-bO6Y...player_embedded
((Bevallom, félve linkelem be, mert a konkurenciától származik, de úgy gondolom, a játékosokért mindent, így azt hiszem, ezen felül lehet emelkedni.))
Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Jó ötlet volt ennek nyitni! Nagyíon várom már a játékot és alig várom, hogy megjelenjen! Egyébként kinek mi teccik a játékban? Mert én a dmeó alapján úgy leszek mint a mediavel 2-ben, hogy rányomok az autó harcra és órákat eltöltök a vároosk építkezésével, most ez a kerekasztal lovagjai dolog teccik nagyon.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hát én nem vagyok HC stratéga, így lehet, hogy hosszú távon nem az én játékom lesz, mindenesetre a demó alapján nekem bejött. Igazából nem is feltétlenül kell csak harccal érvényesülni, diplomáciai úton is van esélyünk tevékenykedni, bár nyilván nem ez a játék esszenciája. Ettõl függetlenül lehet, hogy én majd erre is építek, illetve hát a birodalommenedzselés az, ami még vonz. Ezen felül maga a történet, a háttérvilág is bejön, szal várom a játékot. :)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Egyetlen hiba amit énis fel tudok vetni, hogy a harc animációja háát...Hogyismondjam olyan gyenguska, alig 1-2 mozdulatsor van, a ráadásul ebben a térben a hang is elég gyenge lett, a csatazaj általában a lábdobogásban és ordításban kimerül....

és nem hiszem, hogy ez javulni fog a következõ játékban sem, hisz az elözõben ugyenezek a hibák voltak....

Az elfoglalaható tornyok se vonzanak anynira, de itt legalább van értelmük, andak spellt, akaármit, míg az elözõ játékukvan, a legnagyobb értelemis általában egy melléküldi volt...

Link to comment
Share on other sites

jardo

Hát igen, az animáció nem tökéletes, de sztem ez annyira nem nagy probléma, mert - mivel a csaták real time mennek - úgysem lesz idõnk ezt nézegetni, inkább madártávlatból menedzseljük majd az egész sereget.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Máraki. :)

Én közelrõl szoktam, meg a kistérképen.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Sztem jobban átlátható a csatatér, és az ellenséges csapatok mozgása, ha felülrõl látjuk az egész csatamezõt. :)

De persze hát ez is nyilván emberfüggõ.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Sztem jobban átlátható a csatatér, és az ellenséges csapatok mozgása, ha felülrõl látjuk az egész csatamezõt. :)

De persze hát ez is nyilván emberfüggõ.

A kis térkép segítségével könnyen irányítható úgyis szerintem.

Link to comment
Share on other sites

otvosa
félve kérnék segítséget pm-ben khm verzióval kapcsolatban...hátha tudna valaki segíteni.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pirgen

milyen a játék multiplayer része? gondolkozom hogy steamen megveszem a következõ leárazásnál

Edited by pirgen
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Videóteszt a játékról: http://www.youtube.com/watch?v=dg85Tt-bO6Y...player_embedded

((Bevallom, félve linkelem be, mert a konkurenciától származik, de úgy gondolom, a játékosokért mindent, így azt hiszem, ezen felül lehet emelkedni.))

Elég jónak tûnik a videó alapján :)

Link to comment
Share on other sites

CaptainCsaba

Sziasztok! A mentéseket hol találom mert újra fogom telepíteni és nem akarom h a mentéseim elvesszenek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
jardo

milyen a játék multiplayer része? gondolkozom hogy steamen megveszem a következõ leárazásnál

Miért, lesz a játékra leárazás Steamen? :unsure: Vagy csak szimplán mondod, hogy ha olcsóbb lesz, megveszed?

Elég jónak tûnik a videó alapján :)

A Gurunak van a játékról még egy videótesztje: az egyikben a szinkronos (tehát a hazai) változatot, a másikban az angol nyelvû változatot tesztelik - bevallom, most így hirtelen már nem tudom, én melyiket linkeltem (kb. 2 kattintás lenne kideríteni, de sebaj... :D). Érdemes megnézni mindkettõt, mert ha jól tudom, nem ugyanazt a videót mondják alá kétszer, hanem 2 különbözõ felvételrõl van szó. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Cori

a magyar szinkronos verzio telepitheto angolul?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

a magyar szinkronos verzio telepitheto angolul?

Szerintem nem. Legalábbis ha az itthoni verzió van meg.

De minek akarod angolul?

Link to comment
Share on other sites

Cori

Szerintem nem. Legalábbis ha az itthoni verzió van meg.

De minek akarod angolul?

mert nem tudom milyen minosége a magyar verzio... (bar igaz, h magyarok csinaltak), meg en mindent angolul szeretek jatszani :/

(még nincs meg csak gondolkodom rajta)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

mert nem tudom milyen minosége a magyar verzio... (bar igaz, h magyarok csinaltak), meg en mindent angolul szeretek jatszani :/

(még nincs meg csak gondolkodom rajta)

Állítólag a közeljövõben valameik számhoz ez lesz ajándékba.

Link to comment
Share on other sites

samuraay

A júniusi számhoz lesz ez a teljes játék.

Link to comment
Share on other sites

Cori

tudom tudom, de dobozosba megis szebb :) :P .. majd ha kijon meglátom mennyire tetszik

(köszi)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

tudom tudom, de dobozosba megis szebb :) :P .. majd ha kijon meglátom mennyire tetszik

(köszi)

Veszel egy üres dobozt, meg kivágod az újság hátuljában a borítót és megisvan. Énis eredeti játék párti vagyok (nem mintha ez nem lenen az, csak más egy kicsit), de azér ezt pazarlásnak gondolom.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Veszel egy üres dobozt, meg kivágod az újság hátuljában a borítót és megisvan. Énis eredeti játék párti vagyok (nem mintha ez nem lenen az, csak más egy kicsit), de azér ezt pazarlásnak gondolom.

kinek mi... szerintem nem nagy szám h adnak egy dvd-t rajta a jatek emg egy rakat más dolog :/

amot kapok gyonyoru kezikonyvet is :D de amugy nem hiszem h meg fogom venni, ha kijon GSel

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

kinek mi... szerintem nem nagy szám h adnak egy dvd-t rajta a jatek emg egy rakat más dolog :/

amot kapok gyonyoru kezikonyvet is :D de amugy nem hiszem h meg fogom venni, ha kijon GSel

Papír-festék-nyomtató

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
MassMurderer

üdv!

az lenne a gondom a játékkal, hogy nem tudom betölteni a mentéseimet mert töltés közben kilép és azt írja ki h a game launcher mûködése leállt. Amúgy minden mûködött, futott rendesen semmi gond nem volt vele. Szerintetek mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

alratar

Sziasztok.

Hogyan tudom egyik hõsömet elküldeni egy bizonyos feladat végrehajtására?

Most épp az elején, A sebhhedt lovaghoz kéne elküldeni valakit!

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Akinek kell a játék kódom amivel Steamrõl le tudja szedni az küldjön egy PM-t és megkapja. Az elsõ levél a nyerõ :D

Elkelt :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...