Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Trek Online


Luke2135

Recommended Posts

g_a_

Jaja! ha elküldenéd azt nagyon szépen megköszönném :) ga_ati@hotmail.com vagy ha felrakod egy fájlmegosztóra az is jó!

De bárki mástól is elfogadom akinek mûködik :D

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

A srácoknál van valami gond , szerintem. Tegnap is volt egy leállás, ma meg egy weboldal fogad ami ezt írja.

We'll be right back!

The Star Trek Online™ website is currently offline for maintenance and will be back soon.

Thank you for your patience and for visiting the Star Trek Online website!

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

Ha valakinek kell segítség a játékba az ezen az oldalon meg találja.

weboldal

Link to comment
Share on other sites

Plata

Kipróbáltam én is a játékot,most lettem 10-es szintû.Kiírta hogy vehetk új hajót,mivel úgyis haza kellett mennem ezért elnéztem a Shipyard-ba.A legolcsóbb hajó ami tetszik 15000 dilithium vagy 1000 C pont.Dilithiumot honnan a fenéból lehet szerezni?

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

Azt a lila hülyeséget küldikböl lehet, van 1 küldi én azzal farmoltam össze 1nap 30ezret(pech hogy naponta csak 5k-t lehet váltani). amúgy meg ha írja a rangodhoz hogy új hajó akkor nyugodtan rányomhatsz arra amelyik tetszik (kasztodhoz illõen persze) . Ma kezdtem el végre Klingonnal nyomni, hát eszméletlen , sokkal jobb a hangulata mint a fed.esnél. Találkoztam Worfal , kicsit már õreg, érte kellet harcolnom hatalmas . Persze minden nap leáll a szerver 1 órára. Remek.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Azt a lila hülyeséget küldikböl lehet, van 1 küldi én azzal farmoltam össze 1nap 30ezret(pech hogy naponta csak 5k-t lehet váltani). amúgy meg ha írja a rangodhoz hogy új hajó akkor nyugodtan rányomhatsz arra amelyik tetszik (kasztodhoz illõen persze) . Ma kezdtem el végre Klingonnal nyomni, hát eszméletlen , sokkal jobb a hangulata mint a fed.esnél. Találkoztam Worfal , kicsit már õreg, érte kellet harcolnom hatalmas . Persze minden nap leáll a szerver 1 órára. Remek.

Hát Én is belekezdtem(Free to Play), jó lenne 1-2 bajtársias hajó, mert amikor nekemjön 2 romboló 1-2 küldiben, és még épphogy csak a kezdõhajóval mehetek... Multkor pl nekemugrott vhol kb 20 romulán hajó, abból fele warbird, federation fleeet meg sehol, 2 perc alatt 4x löttek szét... :o :( Meg most pl van 1 küldi összeszedem a dilithiumot, és át kéne adnom 1 másik hajonak, közben 2 romboló támad minket, én meg csak kérdezgetni tudom a másik hajót...

Link to comment
Share on other sites

wolfrang

/channel_join "hun" aztán kérdezd meg õket. amúgy már végeztem a játékkal, lv50 összes epizód kész van . Amúgy szerintem a klingon frakció sokkal jobb mint a fedes. Ajánlom mindenkinek, csak annyi a gond hogy valami hiányzik még , de az a valami hogy mi , azt még nem tudom de az hiányzik.

Sok info itt. weboldal

Link to comment
Share on other sites

vipherus

Sziasztok, talán amatõrnek tûnõ kérdésem lenne.

Tele az invetory mindenféle mintákkal, ûrbeli és földi analizálásokból eredõ valamikkel.

Valahol valamilyen cikkben én azt olvastam h ezeket lekell adni valamilyen tisztnél és ezért hajókkal kapcsolatos cuccokat lehet "szerezni". Namármost ha ez így vannak akkor kérnék segítséget h ezt a tisztet/tiszteket hol találom és miis ennek a pontos menete.

Másik kérdésem pedig az lenne h több helyen lehet venni/találni pajzs/fegyver és máshoz tartozó "terveket". Ezeket hogykell legyártani vagy felhasználni?

Elõre is köszönöm a választ :)

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Sziasztok, talán amatõrnek tûnõ kérdésem lenne.

Tele az invetory mindenféle mintákkal, ûrbeli és földi analizálásokból eredõ valamikkel.

Valahol valamilyen cikkben én azt olvastam h ezeket lekell adni valamilyen tisztnél és ezért hajókkal kapcsolatos cuccokat lehet "szerezni". Namármost ha ez így vannak akkor kérnék segítséget h ezt a tisztet/tiszteket hol találom és miis ennek a pontos menete.

Másik kérdésem pedig az lenne h több helyen lehet venni/találni pajzs/fegyver és máshoz tartozó "terveket". Ezeket hogykell legyártani vagy felhasználni?

Elõre is köszönöm a választ :)

Az elsövel én is igy vagyok, a másodikra a tippem az lenne, hogy ahol a hajó alaktrészeket, és hajókat veszed attól függöen, h fegyver, v pajzs, ott kell leadni, sztem a parts-okat áruló emberkéknél(earth space dock) próbálkozz, az anyagokra az lenne a tippem, h ugyanott a lifttöl balra az emerke, v vmi mérnöknél próbáld elsózni. majd megnézem én is hátha. Amúgy valahol összefuthatnánk, és teamezhetnénk 1et. :D

Meg ha már itt vagyunk van a to bouldy go küldi, fel kell fedezni 3 felfedezetlen világot, 2 megvan a 3 ikon, meg 10 orvosi készletet kérnek, ki is irta nekem a gamma, h kéne ennek a teljesítéséhez valami másik küldi. Esetleg nem lehetne valahol szerezni?? Mert ha ezt megoldom, akkor kapok 1500 dilithiumot, és abbol már telne jobb hajóra például....

Link to comment
Share on other sites

Plata

Dilithiumot annyit farmolsz amennyit akarsz,kapsz egy Tutorial:Diplomatic valami küldetést a földi ûrállomáson,ha azt megcsinálod olyan helyre visz ahol kapsz egy küldetést ami ad 1440 dilithiumot sok xp-t és annyiszor csinálod újra ahányszor akarod.Dilithium nem hajóhoz kell,mert hajót ingyen kapsz 10 szintenként.Ha eléred a 10-es szintet elkell menned az admirálishoz aki ad egy hajó tokent amit beváltasz egy neked tetszõ hajóra.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Dilithiumot annyit farmolsz amennyit akarsz,kapsz egy Tutorial:Diplomatic valami küldetést a földi ûrállomáson,ha azt megcsinálod olyan helyre visz ahol kapsz egy küldetést ami ad 1440 dilithiumot sok xp-t és annyiszor csinálod újra ahányszor akarod.Dilithium nem hajóhoz kell,mert hajót ingyen kapsz 10 szintenként.Ha eléred a 10-es szintet elkell menned az admirálishoz aki ad egy hajó tokent amit beváltasz egy neked tetszõ hajóra.

Na az jó, én még csak lvl 5 vége fele vagyok, de az eddigi kedvencem az imposztor vulkáni diplomatás küldi volt.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Valaki egy nagyon rövid kis "kedvcsináló" ismertetõt le tudna írni?

Most kaptam egy emailt, hogy próbáljam ki de nem tudom, hogy mitévõ legyek.. :)

Szeretem a Star Trek-et meg nem is.

Link to comment
Share on other sites

catilina

Valaki egy nagyon rövid kis "kedvcsináló" ismertetõt le tudna írni?

Most kaptam egy emailt, hogy próbáljam ki de nem tudom, hogy mitévõ legyek.. :)

Szeretem a Star Trek-et meg nem is.

Tessék a kedvcsináló. Rövid.

Nekem tetszik. Ingyen van.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Tessék a kedvcsináló. Rövid.

Nekem tetszik. Ingyen van.

:)

De ezt most mihez lehet hasonlítani? Nem akar semmi vovot írni meg bármi hasonlót, csak kíváncsi vagyok a játékmenetre meg insták vannak-e stb. stb.

Link to comment
Share on other sites

Plata

:)

De ezt most mihez lehet hasonlítani? Nem akar semmi vovot írni meg bármi hasonlót, csak kíváncsi vagyok a játékmenetre meg insták vannak-e stb. stb.

Star Trekhez. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Star Trekhez. :blink:

Ez már igen, ezezezigen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Plata

Ez már igen, ezezezigen.

Nem tudom mihez hasonlítani,talán EVE,de ez nem hardcore,bár tolhatod úgy is,fõleg az ûrben játszódik néha bolygón ûrállomáson.Vannak olyanok mint az insta de itt event a neve.Vannak éjjel nappal tolhatók de vannak amik csak bizonyos órákban mennek.Jelenleg van két éves évfordulós event is,ha eléred holnapig az 5-ös szintet akkor kaphatsz egy egyedi és gyönyörû Odyssey osztályú hajót kapsz.Amit a játékban nem is lehet megszerezni csak az event alatt.

A játékhoz naponta jönnek az új patchek,állandóan frissítik újítják.Most már játékbeli Dilithiumot C store pontra is beválthatod,és az árfolyama egyre csak csökken.Gyakorlatilag játékban megszerezhetõ pénzért elõfizetheted a játékot is.Bár teljesen ingyenesen játszható,viszont elõfizetõk elég jó pluszokat kapnak.

Link to comment
Share on other sites

Plata

Tévedtem ma hét óráig volt event. :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vipherus

eléggé leült itt a hangulat...

ki hányas szinten tart? és létezik esetleg teljesen magyarokból álló flotta a játékban?

ha nincs akkor nemlenne kedvetek csinálni egyet?

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Van magyar flotta : STO Flotta

Csinálni fölösleges, de jó magyar szokáshoz híven rátok van bízva :D

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

eléggé leült itt a hangulat...

ki hányas szinten tart? és létezik esetleg teljesen magyarokból álló flotta a játékban?

ha nincs akkor nemlenne kedvetek csinálni egyet?

Való igaz, hogy van, bár a stílusukra némelyeknek lenne 1-2 szavam, mondjuk még nem sikerült 1-ükkel sem összefutnom :D Én jelenleg 21-es vagyok föderációnál, de most mass effect 3 demo meg starcraft 2 multiplayer season 6 miatt kicsit félreraktam az STO-t.

Link to comment
Share on other sites

temera

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!Nem rég kezdtem a játékot és khm.. elakadtam már az elején.A trainer után vagyok a földnél az ûrdokkban és foggalmam sincs mit kell csinálnom.Quinn admirális adott egy feladatot miszerint a shipyardnál beszélnem kell egy mukival.Ez megtörtént,csak annyit mondott h ha készen állok akkor sugározzak fel a hajómra.Ezt is megcsináltam és semmi.A küldetgésben szerepel az h valami Azuran nevû hajót keressek vagy várjak vagy nem tom.Ha esetleg tudna vki segíteni azt megköszönném!Nagyon tetszik a játék és szeretnék már játszani vele.

Link to comment
Share on other sites

Nomad90

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!Nem rég kezdtem a játékot és khm.. elakadtam már az elején.A trainer után vagyok a földnél az ûrdokkban és foggalmam sincs mit kell csinálnom.Quinn admirális adott egy feladatot miszerint a shipyardnál beszélnem kell egy mukival.Ez megtörtént,csak annyit mondott h ha készen állok akkor sugározzak fel a hajómra.Ezt is megcsináltam és semmi.A küldetgésben szerepel az h valami Azuran nevû hajót keressek vagy várjak vagy nem tom.Ha esetleg tudna vki segíteni azt megköszönném!Nagyon tetszik a játék és szeretnék már játszani vele.

Amikor felsugárzol lesz egy olyan gomb, h "warp to sector space", és akkor átmész azt hiszem(emlékeim szerint) a sirius sector block-ba, ott nyomsz egy "m" betüt, az feladja, a mapot, és ott system list fül, ott lesz valahol hogy ss azura ii(ugy emlékszem, hogy a bomari systemben van), azt a hajót kell mgmenteni, illetve a legénységét, elsõ küldetés lévén nem nehéz, adni fogja magától mit kell csinálni, am javaslom, hogy a modok között(energia elosztási panel, lent középen) kapcsolj át az attack modra (felso kis ikonsor 1 gombja), meg fogod látni, hogy jobban jársz. Egyébként a küldetésleírást ugy találod meg, hogy a térkép bal alján van egy flottajelvény gomb(hail to starfleet) és ott az "in progress" fül alatt adja ki milyen folyamatban lévõ küldijeid vannak, mindegyikhez leirja zölddel(ha rákattintasz), hogy hova kell menni. Remélem tudtam segíteni.

Link to comment
Share on other sites

temera

Köszönöm a segítséget,sikerült gond nélkül megcsinálnom a küldetést.nagyon élvezetes játék pláne h szeretem a Star Trek univerzumot :)

Mégegyszer köszi most már probléma nélkül megy és kezdek belejönni ! :)

Link to comment
Share on other sites

Plata

Köszönöm a segítséget,sikerült gond nélkül megcsinálnom a küldetést.nagyon élvezetes játék pláne h szeretem a Star Trek univerzumot :)

Mégegyszer köszi most már probléma nélkül megy és kezdek belejönni ! :)

Járj FED Mirror eventre.Rengeteg xp-t lehet összeszedni.És az 50-es szint hamarabb meglesz mint gondolnád.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...