Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Killing Floor


mark44

Recommended Posts

Lord_Gera

KF-be történnek a legérdekesebb dolgok. :D

3 ember felvett akikkel játszottunk... mind a 3ról azt hittem, hogy angol meg õk is rólam beszélgettünk beszélgettünk persze angolul megváltoztatom a nevem Gera ]hun[-ra mind a 3 ír hogy ne baccam fel az agyuk, hogy magyar vagyok. :D Na mind1 ma meg találkoztam egy dán csajjal aki tud pár szót magyarul. :D

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Jah ez így volt eddig is? :blink: Korábban nem találkoztam Gold emberkével. :) De kár, hogy nem lehet továbbfejlõdni.

A 6 is bõven sok.

Link to comment
Share on other sites

farkasvok

Sziasztok!

Nagyon jó ez a játék csak az a gondom vele hogy nekem nem eredeis (bár megvenném csak nem tudom honnan) és ugye akkor nincsenek meg az új fegyók mert nem pachelhetem fel mert akkor nem tudok lannon játszani.. nem tudtok errõl a dologról valami fejleményt vagy segítséget???

Elöre is köszönöm

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Elõször is steam-rõl tudod beszerezni (volt 3,5 euró is, jelenleg 15), másrészt ezen a fórumon nem tolerálják a warez témát, szal ajánlom a googlet :)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Plusz mindenki megvette itt.

Link to comment
Share on other sites

mikepowell5

Üdv all. KF talit szeretnék szervezni, szal akit érdekel, PM-be írjon rám vagy jelezzen itt. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
cuthbert1

Van egy fölös meghivóm a steames killing floor hétvégére.Akit érdekel küldjön egy mail cimet.

Link to comment
Share on other sites

cuthbert1

Elkelt

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
-Laslie-

Most steam hétvége alapján beruháztam én is a játékra :) kaptam egy vendég kártyát is aki szeretné írjon PM-et és az övé. Csak leszedni nem tudom mert túlterhelt a steam szerver :unsure:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Felrakom újra, azt majd tolhatjuk. Jelan is jönne biztos.

Link to comment
Share on other sites

TetPeti

nekem tetszik ez az uj character pack lehet beruházok rá a nightfall mellé

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Na sikerült kipróbálni, alapoknál kezdve beginner szervereken :D egy kicsit egyhangú a játék menet, legyakunk mindenkit, vásárlás, megint legyakunk mindenkit, vásárlás, stb, majd fõ ellen és köv pálya, viszont ez az idõlassítós õrült hent nagyon ott van B) megérte a 2k :) valahogy jobban bejön mint a L4D, lehet a metál zene miatt :lol:

Magasabb nehézségeken több az ellen, vagy csak nehezebb õket megölni? Mert beginneren max csak 80-120jön egyszerre. Jöhetne több is :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Valaki tudna még küldeni ilyen meghívót?

Elég sokat játszottam vele (természetesen..õõõ...tö...r...te..bb... formában, amiért meg is verem magam) és nagyon tetszett/tetszik. Az alapján véglegesen döntök. :)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Valaki tudna még küldeni ilyen meghívót?

Elég sokat játszottam vele (természetesen..õõõ...tö...r...te..bb... formában, amiért meg is verem magam) és nagyon tetszett/tetszik. Az alapján véglegesen döntök. :)

Ha dobsz egy steamhez regisztrált mail címet küldök egyet :)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Na sikerült kipróbálni, alapoknál kezdve beginner szervereken :D egy kicsit egyhangú a játék menet, legyakunk mindenkit, vásárlás, megint legyakunk mindenkit, vásárlás, stb, majd fõ ellen és köv pálya, viszont ez az idõlassítós õrült hent nagyon ott van B) megérte a 2k :) valahogy jobban bejön mint a L4D, lehet a metál zene miatt :lol:

Magasabb nehézségeken több az ellen, vagy csak nehezebb õket megölni? Mert beginneren max csak 80-120jön egyszerre. Jöhetne több is :rolleyes:

Nehezebb szinteken jóval több jön és jóval szívósabbak. Meg magasabb szintű perkek se ártanak már oda.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Ha dobsz egy steamhez regisztrált mail címet küldök egyet :)

yundyingy@gmail.com

Köszi elõre is! :)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Nehezebb szinteken jóval több jön és jóval szívósabbak. Meg magasabb szintû perkek se ártanak már oda.

Az jó, ok, akkor még tápolom magam egy kicsit a beginner szervereken :D

Ripley:

Elküldtem, jó szórakozást :)

Ezzel el is elkelt mind a kettõ vendégkártyám.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Az jó, ok, akkor még tápolom magam egy kicsit a beginner szervereken :D

Ripley:

Elküldtem, jó szórakozást :)

Ezzel el is elkelt mind a kettõ vendégkártyám.

Köszi mégegyszer!

Már cibálom is. :)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Egész jó így az "eredetibb" szervereken.

Legalább semmi lag nincs. De még gondolkodok pár órán keresztül, hogy játszanék-e vele. :)

Természetesen csak azért, mert még emellett is játszok huzamosan 2 gémmel.

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Egész jó így az "eredetibb" szervereken.

Legalább semmi lag nincs. De még gondolkodok pár órán keresztül, hogy játszanék-e vele. :)

Természetesen csak azért, mert még emellett is játszok huzamosan 2 gémmel.

Most 2k Steamen, annyit szerintem bõven megér, 11órát játszottam eddig vele, és nagyon tetszik, ideg levezetésre tökéletes akció hent B) dupla Desert Eagle a kedvencem :D

Mennyi ideig él a kártya amit küldtem?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Most 2k Steamen, annyit szerintem bõven megér, 11órát játszottam eddig vele, és nagyon tetszik, ideg levezetésre tökéletes akció hent B) dupla Desert Eagle a kedvencem :D

Mennyi ideig él a kártya amit küldtem?

Normal: lvl 0-2, Hard: lvl 3-4, Suicidal: lvl 5-6

A Dual HC meg backup, ha Sharpshooterkedsz, akkor M14 vagy Xbow kell.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Most 2k Steamen, annyit szerintem bõven megér, 11órát játszottam eddig vele, és nagyon tetszik, ideg levezetésre tökéletes akció hent B) dupla Desert Eagle a kedvencem :D

Mennyi ideig él a kártya amit küldtem?

Most még 2 és fél napot ír, de sztem már lecsúsztam a -50% offról (bár nemrég néztem fel steamre, mostmár alvás és nincs kedvem felnézni. :D): :(

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Nagyon kész ez a resident-es pálya, 2 órája toltuk és még csak a felénél voltunk. Am. fegyvert mivel kell eldobni?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Most nézem,hogy kijött egy update :) Fel is rakom a játékot,ha játszani akartok keressetek steamen KellerMan néven!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SnarkovX

Egy kis upot ide is :) hétköznap nem játszom, de múlt hétvégén 2-3 óra KF-et lenyomtam :D néha ilyen is kell. egyúttal meg is lestem pár új mapot, tetszenek, mondjuk a kórházos pályán elmentem üldözni pár crawlert, majd jól el is tévedtem, s kiderült , a többiek is, kiáltoztak mikroba hogy "dammit fp on my back","this is a fking maze","ehm, guys, i cant beat pat alone" meg hasonlókat :D végül vhogy összekapartuk a csapatot, csak azért hogy utána mind a hatan közvetlen közelrõl gránátvetõvel lõjünk a patriarchra a kórház szûk folyosóin... egy kis collateral damage :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...