Jump to content
Sign in to follow this  
mark44

Killing Floor

Recommended Posts

kaszman1

Rövidesen új content patch, egyenlõre csak pár képet tettek fel az új map-ról

Manor

Kellerman

Most akkor ez a régi manor felújított változata vagy teljesen új map? Egyébként ritka jól fest.

-Laslie-

Rövidesen új content patch, egyenlõre csak pár képet tettek fel az új map-ról

Manor

Tegnap néztem, képek alapján eddig nagyon bejövõs ;) pár napja én is beszereztem a játékot, az elsõ rész után nagyon vártam és nem csalódtam :B

Vegyetek fel Steamen nyugodtan! DarkWolf néven megtaláltok, Karcag, Jász-Nagykun :)

kaszman1

Shotgun jump

9cW2N2U4IOw

Lehet exploitolni, amíg ki nem javítják :D Tiszta Quake 3 :rolleyes:

wYth-NRG

vagy mint a TF2es scout, ott imádtam azt a shotit :D

Kellerman
we're currently working on new perks and weapons. Manor is something that we're ready to show now and want to get more content out sooner then later. more perks and weapons will be coming in the next update Every department is very busy!

Remélhetõleg úgy érti, hogy ha manorral együtt jönnek a perkek :)

Épp most értem el lv 20-at supporttal, ezen kívül van egy 17es commandom, a többivel nem igen játszottam még. Tegnap meg is lett végre az összes suicidal acsi. ^_^ Ti hogy álltok?

kaszman1

Remélhetõleg úgy érti, hogy ha manorral együtt jönnek a perkek :)

Épp most értem el lv 20-at supporttal, ezen kívül van egy 17es commandom, a többivel nem igen játszottam még. Tegnap meg is lett végre az összes suicidal acsi. ^_^ Ti hogy álltok?

Nem rohanok semmit kimaxolni mert még lehet fullos perk progress wipe és sajnálnám a belefektetett energiát. Inkább kóstolgatok mindenbõl egy kicsit. Többnyire hardon tolom és nagyon élvezetes eddig minden class. Medic és Berzerker is nagyon jó perk, fõleg a sörétes kalapács, meg a forgó penge nagyon feelinges tud lenni.

Ami bosszantó eddig hogy a parry multiban gyakorlatilag 10x nehezebb mint single-ben a ping miatt, tehát amíg nincs valami tweak marad a SC körüli tánc Benny Hill módjára :lol:

A medic meg talán még strapabíróbb mint az elsõ részben, lehet vele akár FP-t is tankolni kb hard fokozatig.

A játék nagyon jó, lassan 20 órám lesz benne, de lehet a duplája is lenne ha több idõm lenne. Csak az a lenne ne lenne :rolleyes:

Kellerman

Perk wipe nem érdekel, max. felmegyek egy erre szakosodott szerverre és visszafejlõdök, de az acsik törlése elég bosszantó lenne.

SaltyDave

Remélhetőleg úgy érti, hogy ha manorral együtt jönnek a perkek :)

A várható progress wipe miatt nem játszok vele egyáltalán, amíg nem jön egy közlemény hogy mostantól nem lesz több. Plusz számomra rövidtávon belül unalmassá tud válni, szóval csak mértékkel majd.

kaszman1

Perk wipe nem érdekel, max. felmegyek egy erre szakosodott szerverre és visszafejlõdök, de az acsik törlése elég bosszantó lenne.

Én sajnálnám és az már nem ugyanolyan ha valami könnyített módszerrel felpakolod lvlv 25-re, fõleg ha skill-ek is változhatnak közben. Ki akarok élvezni minden egyes szintlépést :)

-Laslie-

Én sajnálnám és az már nem ugyanolyan ha valami könnyített módszerrel felpakolod lvlv 25-re, fõleg ha skill-ek is változhatnak közben. Ki akarok élvezni minden egyes szintlépést :)

Pedig sajna 100% hogy az lesz:

And a warning: it is almost certain that we will wipe all statistics, including Perk leveling and Achievements one or more times during Early Access!”

:ninja:

kaszman1

Kijött az elsõ update az új Manor mappal (rohadt nagy map) pár új collectible acsival, meg két új játszható karakterrel, amik valójában két eddigi kari módosított változatai (csak KF1 tulajoknak). Egy gyors menet után túl sok mindent nem vettem észre gameplay terén, igaz fõleg a multiplyert finomították. Az új map elég pofás, de mérete ellenére megint rengeteg zárt tér és szûk folyosók, elviseltem volna egy Farm-hoz, vagy az eredeti Manor-hoz hasonló nyíltabb pályát.

Az új perkekre még várni kell ezek szerint. Kár érte. Demo for president B)

Kellerman

Elvileg 2 új mapot és 2 új perket (demo, firebug) kapunk a következõ content patchben. És elvileg nem lesz stat wipe.

SaltyDave

Elvileg 2 új mapot és 2 új perket (demo, firebug) kapunk a következõ content patchben. És elvileg nem lesz stat wipe.

E3-on azt mondták nem lesz, szóval innentõl köti õket a szavuk, mert nem egy csendes blogpost-ban mondták.

Egyébként játszani fogok vele én is újra, amint lesz demo. Istenkirály érzés volt az elsõben gránátvetõvel berobbantani a sloth-ot tucatjai közé.

kaszman1

Update óta újra tolom. Nagyon jót tett a demo és firebug a játéknak, meg az új mapok. Most van benne annyi tartalom mint alap KF-ben megjelenés után. Eszméletlen durva. Jelenleg firebug-ot tápolom és a mikrohullámú puska az eddigi talán az eddigi legjobb fegyver, nagyon OP :D

wYth-NRG

Ez a játék naggggyon bejön. (KF2) De már most éreztem rajta pár óra után h kevés a content, nem csak mapek terén, hanem fegyver, stb... Ez így mint early access nagyon grindolós :(

Egyedül toltam a hétvégén, de még így is tetszett a gameplay. Tuti vétel lesz pár hónap múlva, csak tényleg kell tartalom ennek a játéknak, ami csak idő kérdése

kaszman1

Aki még nem látta volna

f2CUSfoDbg4

Az új mapok nagyon szépek és végre picit tágasabbak az eddigieknél. Egyre jobban kezd összeálni a játék.

Számomra a legnagyobb pozitívum a Last used weapon billentyû visszahozása volt - szeretek váltogatni (meg mivel most medikkel toltam kell is sokat) és eddig ez miatt nem élveztem annyira a dolgot :D

kaszman1

Csak megemlítem hogy a CSGO mintájára elkezdték erõltetni a skineket meg fegyver cicomákat dropok formájában. Namostmár ez azért jó perpill mert kb heti egyszer ha tolod és nyomsz egy solo meccset kb tutira kapsz valamit - azon kívül meg gyakorlatilag nulla a droprate. Én az enyémet most adtam el 2,5 fontért - nem is rossz egy 2 perces szóló meccsért cserébe, ahol direkt megölettem magam. Most még nagyon jó árban mennek mert új dolog és nincs telítve a piac.

Just sayin... -_-

SaltyDave

Csak megemlítem hogy a CSGO mintájára elkezdték erõltetni a skineket meg fegyver cicomákat dropok formájában. Namostmár ez azért jó perpill mert kb heti egyszer ha tolod és nyomsz egy solo meccset kb tutira kapsz valamit - azon kívül meg gyakorlatilag nulla a droprate. Én az enyémet most adtam el 2,5 fontért - nem is rossz egy 2 perces szóló meccsért cserébe, ahol direkt megölettem magam. Most még nagyon jó árban mennek mert új dolog és nincs telítve a piac.

Just sayin... -_-

Az update apropóján (és hogy más multi címekbõl épp elegem van) én is elkezdtem újra.

Kaptam egy piros USB kulcsot ami az itteni láda. Eddig ennyi a termés, 6 meccs normálon (7-10 szintesek).

kaszman1

Az update apropóján (és hogy más multi címekbõl épp elegem van) én is elkezdtem újra.

Kaptam egy piros USB kulcsot ami az itteni láda. Eddig ennyi a termés, 6 meccs normálon (7-10 szintesek).

Random a drop, már javították. Az eddigi heti egy már nem érvényes elvileg.

Komolyan annyira szeretném megszeretni a demo-t, de egyszerûen annyira gyengécske jelenleg hogy az fáj. A másodlagos fegyvere gagyi és lassú, a muníció meg talán az eddigi legdrágább amit láttam. A c4-et manuálisan kell robbantani, ami megintcsak gáz, ahhh... :ninja: Boss-ok ellen meg hard-tól felfelé szinte kötelezõen váltani kell más perkre, mert mindkét fõboss brutálisan ellenálló robbanásokkal szemben. Remélem balance-olnak rajta, mert pl a gunslinger meg jelenleg nagyon OP és mindenki azzal nyomul.

kaszman1

Valaki tolja a VS módot?

kaszman1

Lassan vissza kéne nézni: