Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Killing Floor


mark44

Recommended Posts

Kellerman

Egyébként, aki kételkedik az early access miatt, olvassa el mit írnak róla a fejlesztõk a steam store pagen. Szerintem elég megnyugtató. Mondjuk aki ismeri a Tripwiret az amúgy sem aggódik B)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Új boss:

nZCKmCyKYI8

Totalbiscuit impressions:

6LeDvDdadxQ

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

A Párizs map már most nagyon tetszik :rolleyes:

Mondjuk kicsit szar, hogy lesznek statisztika/perk wipe-ok, de majdcsak túléljük valahogy.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nagyon baráti gépigény:

Minimum:

Processzor: Core 2 Duo E8200 2.66GHz vagy Phenom II X2 545

Videokártya: GeForce GTS 250 vagy Radeon HD 4830

RAM: 3GB

Operációs rendszer: Win7 64

Ajánlott:

Processzor: Core 2 Quad Q9550 2.83GHz vagy Phenom II X4 955

Videokártya: GeForce GTX 560 vagy Radeon HD 6950

RAM: 4GB

Operációs rendszer: Win7 64

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Elérhető az Early Access! Én már behúztam!

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én is, TetPeti kolléga hathatós segítségével :wub: Egyébként aki meg akarja venni, az most tegye, mert ez a 20 eurós ár könnyen lehet hogy elárazás. :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Én is, TetPeti kolléga hathatós segítségével :wub: Egyébként aki meg akarja venni, az most tegye, mert ez a 20 eurós ár könnyen lehet hogy elárazás. :)

Nem az.

Early Access keretbõl copy/paste:

Will the game be priced differently during and after Early Access?

“No, we're not going to mess about with the pricing. It is one price now and for release. The Early Access version will steadily expand until it is the full release version. And then you'll get all the usual free Tripwire content and events. For the life of the game. For free. And we'll produce other content for sale for the game, just as we did with the first Killing Floor, to help keep all that free stuff funded.”

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Ugyanakkor 27 euróról volt szó, ezt támasztja alá a megjelenést hirdetõ bejegyzés is.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én is megvettem kb 5 perccel azután hogy feltették és nekem 19,99 angol font volt, az kb a 27 euró megfelelõje. Szóval aki 20-ért szerezte be annak pacsi, mert jól járt.

Toltam úgy másfél órácskát, léptem egy szintet és lemészároltak vagy háromszor. Jó volt megint az az érzés, mikor egy scrake rage-el és menekülsz pár hp-val, miközben felváltva heal-elsz, meg töltöd a fegyvert és a torkodban dobog a szíved ahogy röpködnek a tereptárgyak szanaszét :D

A játék baromi jól néz ki és hihetetlen részletes. Nem csalódtam egy kicsit sem, sõt felülmúlta az elvárásimat.

A matchmaking még lassú, meg csoda bejutni bárhová is, mert kevés a public szerver és mindenhol sorban állnak a játékosok. A karakter testreszabás nagyon menõ. Ha nem kéne dolgozni kora reggel tuti hajnalig elõtte ragadok ^_^

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hu, hát biztos benne van az is, hogy kis levelû perkekkel kezdünk, de durván nehezedett a játék. Fõleg annak köszönhetõen, hogy MINDENHONNAN jönnek a zedek és tényleg nem lehet egy spotra becampelni, mert bekerítenek és szétszednek. Egyébként marha jónak tûnik a játék, még nagyobb fun fejeseket adni, mint az 1-ben. Optimalizáció meg valami bámulatos. Minden highon 80-130 fpst produkál és sehol nem tapasztaltam fps esést.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Akkor örülök, már kezdtem félni csak nekem tûnt nehezebbnek. Mondjuk így futtában lehet kicsit táposabb a pajzs/hp is, mert elég sok ütést kibírtam még legnehezebb fokozaton is.

Az milyen már hogy oda lehet csapni a zedeknek ha rádcsimpaszkodnak :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Hu, hát biztos benne van az is, hogy kis levelű perkekkel kezdünk, de durván nehezedett a játék. Főleg annak köszönhetően, hogy MINDENHONNAN jönnek a zedek és tényleg nem lehet egy spotra becampelni, mert bekerítenek és szétszednek. Egyébként marha jónak tűnik a játék, még nagyobb fun fejeseket adni, mint az 1-ben. Optimalizáció meg valami bámulatos. Minden highon 80-130 fpst produkál és sehol nem tapasztaltam fps esést.

A campeléssel vitatkoznék, hardon simán kihúztuk wave 7-ig egy szobában, normálon meg röhögve vittük a bossig a laboros vér cetrifugálós pályán 5 fővel (6-ra volt állítva). Általánosságban beálltunk egy olyan placcra ahol 2 bejárat van de nagy teret látsz be a szintkülönbségek miatt. 3-4 helyre spawnolva összegyűlnek mind egy helyre, majd egy vonalban letaroltam mindet AA12-vel :D. 1-2 ember védte a hátunkat mert az egyik oldalról mindig nagyon kevesen jöttek, a másik oldalon 3-a álltunk az ajtóban. 2 flashpound meg 1 scrake meg se kottyant :D.

A rombolás egyébként eszméletlen jó benne, meg úgy összességében a fizika. Egy gránáttal szét tudsz faragni mindent egy kisebb helységben, arréblökik és darabolják a berendezéseket, a falat. A shotgun-okat baromi jó használni, érzed hogy ereje van, point blank range-ről használva a szemközti falnak csapja a célpontot (ez a duplacsöves) miközben szétszakad, távolabbról már persze nem.

Alig várom hogy legyen demolutionist :D.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Na, normalon megvoltak a mapok. Bossig viszonylag mindig könnyû volt eljutni, ott viszont mindig elhasaltunk. Aztán elkezdtünk fedezékek körül futkosni és tunkolni,így ha nem is gyorsan, de ki tudtuk végezni.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Mi haver szerverén játszottunk vele, úgy kell elképzelni hogy le volt zárva jelszóval, de abban a pillanatban hogy elindult az elsõ map-el 500 -an floodolták (volna) le.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mi haver szerverén játszottunk vele, úgy kell elképzelni hogy le volt zárva jelszóval, de abban a pillanatban hogy elindult az első map-el 500 -an floodolták (volna) le.

Már jobb a helyzet, bár durva hogy GTA 5 mellett van a best selling steam listán egy nap után és a server browserben gyakorlatilag csak 6/6-ot látni :lol:

Na az outpost már megvan normalon. Ez a boss nekem olyan izé, sosem tudni mikor készül behalni. Most ez is háromszor heal-el, mint a patri, vagy folyamatosan szivat?

A zenékben bekapcsoltam a vokálokat és úgy tolom fülessel. OST 10/10 Nagyon hangulatos B)

Ki melyik perket húzza? Én supportot az AA12 miatt - még mindig a legdurvább fegyver az eddig látottak alapján.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Én is supportot húzom, mert gyakorlatilag az egyetlen perk, ami valamit is ér a nagyfiúk ellen..

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Szintén support, azon egyszerű okból hogy ha zombis játék, akkor nekem shotgun kell :D. Tekintve hogy minigun nincs (Space Marine-ban nincs ahhoz fogható érzés amikor a heavy rifle-el lecövekelve végigpásztázod a horizontot betöltő ork hordát...)

KF1-ben a kedvencemmé vált a gránátvető, azonnal áttérek a robbantgatásra amint bekerül. Lassítva belőni egyet a husk tömegbe, ahogy egy gyorsan növő hatalmas véres félgömböt alkotnak, áhh, legyen már :D.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nézegettem a perkeket és lvl 25 után egész jó választék lesz minden karakternek 2-3 build közül attól függően hol és kivel játszik. Supportnak pl lehet szóló, meg buff/támogató "support" tulajdonságok közül közül választania, stb

Ma toltam olyan partiban, hogy 4 berzerker, 1 medik, meg én és a zerkerek nagyon jól nyomták. Sok támatást lehet blokkolni, meg simán aprították a nagyobb zedeket is egyedül/ketten.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Rohadtul megvenném a játékot, de valszeg elnapolom 1 hónappal minimum. Kevés a content és jelenleg a GTA leköt, SP-t sem fejeztem. Az online-t meg épphogy elkezdtem

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A tripwire megtiltotta a fizetõs modokat.

Nagyon helyes, mert nagyon ellene vagyok a koncepciónak. A legalja a fizetõs DLC-k koncepciójának amikor már arra nem veszik a fáradtságot hogy csináljanak pár skin-t, de a modder közösség meg örüljön hogy kereshet a munkájából csak épp 75%-ot lenyúlnak belõle ami megy a Valve / kiadó / fejlesztõ felé, totál ingyen. Szégyen.

Oké, mind tudjuk hogy millió fizetõs skin lesz a KF2-höz is akár csak az elsõhöz, de akkor is legalább a saját munkájukat árulják.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

A tripwire megtiltotta a fizetõs modokat.

Nagyon helyes, mert nagyon ellene vagyok a koncepciónak. A legalja a fizetõs DLC-k koncepciójának amikor már arra nem veszik a fáradtságot hogy csináljanak pár skin-t, de a modder közösség meg örüljön hogy kereshet a munkájából csak épp 75%-ot lenyúlnak belõle ami megy a Valve / kiadó / fejlesztõ felé, totál ingyen. Szégyen.

Oké, mind tudjuk hogy millió fizetõs skin lesz a KF2-höz is akár csak az elsõhöz, de akkor is legalább a saját munkájukat árulják.

Elsõ KF-ben is voltak mapkészítõ versenyek, amikbõl a legjobbak hivatalossá is váltak, meg a community fegyverpakk-ból is lett fizetõs profi DLC amibõl a modderek jócskán részesültek, szóval meg lehet ezt oldani ha törõdik valaki a közösséggel, nem így ráereszteni a sok moddert pénz reményében, hogy lopják szét egymás munkáit, stb

Ennél amatõrebb paraszt húzást már rég láttam :omg:

Mellesleg még egyszer nem sikerült a boss-t leverni hard-on, az utolsó pillanatban mindig szétszedi a csapatot :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hu, sikerült hardon már lesolozni bosst ^_^

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Mindhárom mapon sikerült lesolozni bosst hardon :) Igazából nem nehéz. Amikor rohan utánad, hogy leszívja az életed, illetve életszívás közben is 85%-osan ellenálló a dmg ellen, így olyankor érdemes inkább lõszert spórolni. Hagyni kell hogy szívja az életed, utána meg mindig leszedni az életét, hogy újra szívhasson. Összesen 3x tud így szívni, majd amikor már vörösen világít és nem tud életet lopni, akkor türelmesen ledarálni.

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nekem azért hiányzik a Patriarch. :D Valahogy ez a boss nem annyira adja, a játék többi része amúgy hibátlan. (Még talán a shotgunba tudnék belekötni, de ez már csak kötözködés)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...