Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Killing Floor


mark44

Recommended Posts

kaszman1

Hó bakker srácok most esik le, hogy ezer éve meg van a játék és kéne játszani vele :D .

Legközelebb ha látok valakit gémelni arra azonnal lecsapok :D .

Anno nyertem kupont és játszottam vagy három órát és komoly felüdülés volt a L4D -hez képest :) .

Én mostanság fogom tolni hébe-hóba. Majd írj rám nyugodtan :)

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Ésss, 375 óra után mindegyik perkem Lv 6-os.

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

grat! nekem 148 után van 1 lvl 6, egy lvl 5, meg két 4-es :D

Nem tudom mostanság ki játssza komolyabban, de nekem egyfolytában elõjön egy olyan bug, hogy nem tudok perket váltani. Baromi idegesítõ, fõleg ha hard/suicidal-on random bekapok egy lvl2 perket(merthogy olyat is elõszeretettel csinál) és nem tudom átváltani. Aztán huszárkodhatok a lvl2 zerkerrel ögüü

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DarkSl4yer

A KF Gold Editionban lesz egy új character skin:

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Hm, elsõ nõi karakter?

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Hm, elsõ nõi karakter?

Annak új szinkron is dukál B) Remélem igazi UK szlenget fog ez is nyomatni B)

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

Én lassan szívesen fogadnék egy Killing Floor 2-õt :D :B

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Én lassan szívesen fogadnék egy Killing Floor 2-õt :D :B

Én még egy nagyobbacska map-packnak is örülnék, vagy hirdethetnének megint versenyt ilyen témában. Valahogy a custom pályák közt nagyon nehéz jót találni -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Két kérdés:

1. Csak a szemem káprázik néha, vagy a lag játszik velem - de mintha a siren idõnként eltüntetné a gránátvetõ lövedékeit :unsure: Eddig 2-3x fordult elõ velem, de egyértelmûen nem robbant a gránát és még a piros fényeffektet is bedobta a játék(lehet ez is csak +1 bug a hosszú listán)

2. Sokszor láttam embereket, hogy nehezebb fokozatokon traderhez elrohannak, és pl vesznek egy lángszórót, eldobják odakinn és vesznek még +1-2-t backup-ba. Naszóval elkezdtem fejleszteni a firebugot, de nekem eltûntek wave kezdetekor a ledobott tartalékfegyverek -_- Van ennek ahoz köze milyen közel dobom el a trader-tõl? Vagy ez már nem mûködik?

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

1, ilyen elõfordul, sõt pipeot is el tudják tüntetni <_<

2, akkor az valami bug lehetett, meg kéne, hogy maradjon a fegyver a földön

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

1, ilyen elõfordul, sõt pipeot is el tudják tüntetni <_<

2, akkor az valami bug lehetett, meg kéne, hogy maradjon a fegyver a földön

Én meg csak bámultam, mikor egy normal szerveren a két darab backup lángszóró eltûnt és 5 játékostársam noob-ozott le <_<

Komolyan a lelkemre vettem :troll: Azt hittem ez valami alapdolog, csak én nem tudok róla :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaszman1

Senki nem jár ide, de azért mondom, hogy lett egy kissebb update a mostani Potato Sack alkalmából. A trader-t lecserélték GlaDOS-ra, pénz helyett meg krumplival lehet dobálózni :D

Mellesleg a játék most féláron kapható, a dobozos verzió új nõi skin-je meg augusztus elejétõl mindenki által megvásárolható lesz DLC formájában. Hirtelen ennyi :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Senki nem jár ide, de azért mondom, hogy lett egy kissebb update a mostani Potato Sack alkalmából. A trader-t lecserélték GlaDOS-ra, pénz helyett meg krumplival lehet dobálózni :D

Mellesleg a játék most féláron kapható, a dobozos verzió új nõi skin-je meg augusztus elejétõl mindenki által megvásárolható lesz DLC formájában. Hirtelen ennyi :D

Akkor a tavalyi Potato Sack-es acsikat meg lehet szerezni? :D

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Akkor a tavalyi Potato Sack-es acsikat meg lehet szerezni? :D

Valószínûleg igen.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Akkor a tavalyi Potato Sack-es acsikat meg lehet szerezni? :D

Elmondanátok mik is ezek légyszives? Az egyik tudom a GlaDOS magjának kiheggesztése, a másik meg valami brutális nagy összeg összeszedése. Több is van?

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Elmondanátok mik is ezek légyszives? Az egyik tudom a GlaDOS magjának kiheggesztése, a másik meg valami brutális nagy összeg összeszedése. Több is van?

Ez a kettõ van csak.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ez a kettõ van csak.

Meg is lett mindkettõ B) 1 órát kellett gyógyítani a 70k-hoz :D

Link to comment
Share on other sites

OG

Meg is lett mindkettő B) 1 órát kellett gyógyítani a 70k-hoz :D

Ha jól tudom az aranykrumpli pont ér 70K-t. :D

Szolóban próbáltam, de csak 75%-ig tudtam lemenni. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Ha jól tudom az aranykrumpli pont ér 70K-t. :D

Szolóban próbáltam, de csak 75%-ig tudtam lemenni. :D

Be kell valljam, nem saját érdem az aranykrumpli. Egyik szerveren két fanatikus állat volt :troll: egyikük egy nyomorult cloth-al sebeztette magát a másik meg gyógyította. Bemegyek mondom szépjónapot, mi folyik itt? Gondoltam egybõl, hogy krumplira vadásznak. Mondja a srác már fél órája nyomatják, de csak 35k van eddig. Mondom ok, majd visszanézek 30 perc múlva. Addig egy másik szerveren levezényeltem egy lvl 1-2-es csapatnak a GlaDOS heggesztõs acsit, majd még pont idõben visszaértem a krumplivásárlásra :D

Még jó, hogy mindenki megkapja az acsit, még a spectator-ok is B)

Bezzeg máskor egy nyomorult hard map acsit alig sikerül összeszedni napokig, mert mindig valaki bekavar...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kaszman1

ioENl5cJXwo



új fegyók, új acsik, új map :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Egy gyors hard kör után azt kell, hogy mondjam, az új map sokkal könnyebb, mint a tavaly nyári. :)

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

xH-hAQ5i6O4



:lol:
Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Hadd kérdezem már meg: nálatok mûködik adiott szerver kedvencek közé pakolása? Csak mert tegnap 3-4 órát remekül elszórakoztam egy beginner szerveren, de hiába pakoltam be 2x is a Favorites alá, nem jeleníti meg, a szerverkeresõ meg azóta szökõévente 3x ha mutatja, így meg elég nehéz rá visszatalálni...

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Régebben hasonló tapasztalataim voltak a kedvencekkel, azóta nem próbáltam. De egyébként az egész szerver keresõ hulladék.

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Régebben hasonló tapasztalataim voltak a kedvencekkel, azóta nem próbáltam. De egyébként az egész szerver keresõ hulladék.

Ma sikerült meglelnem a szervert elsõre, jól is ment kb fél óráig, ekkor megjött anyám, beült a sajátja elé és elkezdett vmit molyolni a neten, mert a 48as pingem fénysebességgel kúszott fel 800 fölé :) egybõl leléptem, mert így még azt se láttam h épp hol vagyok, nem h azt h ki ölt éppen meg :D Pedig olyan jól ment...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...