Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Debrecen


_Tigris_

Recommended Posts

otvosa

Orvos ismerõsöm azt mondta, hogy ugyanannyi az esély mintha simán csak zöldséget ennél. Leginkább a mozgás szegény életmód, és az alkoholizálás segíti elõ, na és persze akinek hajlama van rá .

nem tartom valószínûnek, elvégre a tömény cukrot csak az inzulinnal tudja lebontani a szervezet, a hasnyálmirígy egy idõ után megadja magát.

Persze, orvos nem vagyok, õ biztos jobban tudja, nem vonom kétségbe a tudását, csak hát ugye ahány ember annyi vélemény

Link to comment
Share on other sites

Yeti1942
Holnap : Nekem Maláta Szoboszlón, Péntek B52 Szoboszlón, Szombat...nem tudni. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

tudod is te milyen az cukrosként igazán elereszteni magad. Perszue gondolom többségnek van cukros ismerõse, és mondaná hogy hát õ is iszik, de gondolom 1-2 körnél többet nem és õ is méri a cukrát vagy inzulinozza magát. Én nem iszok (bár valaméknap kóstoltam sört, és egészen szar volt) de kipróbálnám persze, de én így is egészen lazán tudom magam érezni.

Pia nélkül is van élet ^^

Spanom ugyancsak cukros,de õ még nálam is jobban vedel néha (pedig ahhoz már komoly tudás kell... fõleg mikor az üveg Finlandia vodka... na mindegy errõl inkább ne beszéljünk :) ) igaz kétszer elõ is fordult hogy a mentõk vitték el (mindkétszer hábé volt,szóval ne csodálkozzatok).Szóval attól hogy valaki cukorbeteg még nem kell letenni a flaskát,csak tudni kell hol a határ.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Spanom ugyancsak cukros,de õ még nálam is jobban vedel néha (pedig ahhoz már komoly tudás kell... fõleg mikor az üveg Finlandia vodka... na mindegy errõl inkább ne beszéljünk :) ) igaz kétszer elõ is fordult hogy a mentõk vitték el (mindkétszer hábé volt,szóval ne csodálkozzatok).Szóval attól hogy valaki cukorbeteg még nem kell letenni a flaskát,csak tudni kell hol a határ.

Az ilyenek akik nem törõdnek ezzel a betegséggel, csúnyán megjárják(levágják a lábukat, impotensek lesznek....).

Link to comment
Share on other sites

Gereman

Mi nagyon kerülgetjük egymást :D

Hát én akkor épp nem érek rá, de lassan csak összehozunk már valami találkát :D

Hát ez már így nem is állapot az biztos! :D

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Az ilyenek akik nem törõdnek ezzel a betegséggel, csúnyán megjárják(levágják a lábukat, impotensek lesznek....).

Mit csináljon, üljön otthon és olvasson könyvet?

Link to comment
Share on other sites

Thalion

Mit csináljon, üljön otthon és olvasson könyvet?

Olvasni jó, próbáld ki egyszer :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát ez már így nem is állapot az biztos! :D

Eddig egészhéten be voltam táblázva, hétfõ, kedd, szerda, csütörtök mindegyik este volt valami programom (és minden este meglelhetõ voltam a Fácánban :D)

De szerintem ma és holnap is az leszek :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Mit csináljon, üljön otthon és olvasson könyvet?

Nem kell hogy otthon üljön, de piálás és önpusztítás nélkül is lehet élni. Nem az az élet értelme, még ha egyesek azt gondolják is.

Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

Az ilyenek akik nem törõdnek ezzel a betegséggel, csúnyán megjárják(levágják a lábukat, impotensek lesznek....).

Én erre annyit tudok mondani hogy inkább élek jól,égetem két-,három-,vagy négy végérõl azt a bizonyos gyertyát és halok meg 5-10 évvel korábban,semmint hogy otthon ücsörögjek és éljek + 10 évet unalomban.De mindenki maga dönti el hogy tartalmas életet szeretne e avagy hosszút.Egyébként meg szerencsére nekem nem kell ilyesmin filóznom perpillanat ugyanis nem vagyok cukorbeteg.

Más:Tegnap volt lenn valaki a Sikkben? (Domb u. 1.) Helyhez képest egész faja volt a koncert,csak a kis helyek átka megint fellépett (nem lehetett rendesen headbangelni+néha elég gány volt a hangzás).Attól függetlenül aki kihagyta sajnálhatja :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Én erre annyit tudok mondani hogy inkább élek jól,égetem két-,három-,vagy négy végérõl azt a bizonyos gyertyát és halok meg 5-10 évvel korábban,semmint hogy otthon ücsörögjek és éljek + 10 évet unalomban.De mindenki maga dönti el hogy tartalmas életet szeretne e avagy hosszút.Egyébként meg szerencsére nekem nem kell ilyesmin filóznom perpillanat ugyanis nem vagyok cukorbeteg.

Mindenki maga tudja. De azért vannak betegségek amikkel nem ajánlatos játszani, mert az lesz aztán az unalmas, ha levágott lábbal kell már az embernek negyven évesen otthon ülni, mikor még ott lenne elõtte sok jó dolog. Szerintem ennyire azért nem éri meg.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Tegnap Fácánoztam Tigrissel esélyes ez ma is ...

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Tegnap Fácánoztam Tigrissel esélyes ez ma is ...

Jó este volt, remélem minden estével sikeresebb lesz..... :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jó este volt, remélem minden estével sikeresebb lesz..... :)

Hát mindenképp :)

Ma jössz?

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Hát mindenképp :)

Ma jössz?

Ma nem tudok, mert megint anyámnak kell hiteleznem, de jövõ héten sok lóvém jön és tudok menni.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ma nem tudok, mert megint anyámnak kell hiteleznem, de jövõ héten sok lóvém jön és tudok menni.

Na akkor köv héten látom a csíkos bundádat :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Na akkor köv héten látom a csíkos bundádat :lol:

Megvillantom majd magam. :D

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Mindenki maga tudja. De azért vannak betegségek amikkel nem ajánlatos játszani, mert az lesz aztán az unalmas, ha levágott lábbal kell már az embernek negyven évesen otthon ülni, mikor még ott lenne elõtte sok jó dolog. Szerintem ennyire azért nem éri meg.

Na ezért a gondolkodásmódért vannak olyanok akiknek minden megadatik mégis bepunnyadnak és féltik a kis biztonságos életüket.

Ezzel szemben van aki levágott lábbal is "feláll" és hegyet mászik.

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Na ezért a gondolkodásmódért vannak olyanok akiknek minden megadatik mégis bepunnyadnak és féltik a kis biztonságos életüket.

Ezzel szemben van aki levágott lábbal is "feláll" és hegyet mászik.

Micsoda szavak :lol: Az ilyen "fantasztikus" gondolatoktól meg elõre a világ.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Hát van akinek még fejben csak hátrafelé halad. :)

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Te aztán tudod..... csak aztán el ne süljön a fejed a "nagy" haladó tudásodtól.

Link to comment
Share on other sites

Kevin_

Te aztán tudod..... csak aztán el ne süljön a fejed a "nagy" haladó tudásodtól.

Rendben ügyelni fogok :) , te pedig csak villogtasd a csíkjaidat. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Pettya

volt valaki tegnap a vámpírok bálján az egyetemen?

Link to comment
Share on other sites

9K38IGLA

Na ezért a gondolkodásmódért vannak olyanok akiknek minden megadatik mégis bepunnyadnak és féltik a kis biztonságos életüket.

Ezzel szemben van aki levágott lábbal is "feláll" és hegyet mászik.

Na igen... mindkettõtöknek igaza van perpill... egyébként meg életszemlélet kérdése.Nem élheti mindenki ugyanúgy az életét.Van aki a "Lebe Gefährlich" módszerre esküszik,van aki arra hogy inkább kerüli a veszélyt amennyire csak lehet.Embere válogatja.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

volt valaki tegnap a vámpírok bálján az egyetemen?

vámpírok bizonyára. :lol:

Én nem voltam, de nem is tudtam h volt :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...