Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Karácsony


Brian55

Mit kérsz karácsonyra?   

107 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Balee

Sokan mondják utálják a karácsonyt...... Én nem így vagyok ezzel, szeretem a karácsonyt, nem az ajándék miatt , anélkül megvagyok. A hangulat számomra lényegesebb.

Én is így vagyok ezzel, azért szeretem mert ilyenkor itthon vagyok a szüleimmel és nem csak ezt 3 napot, hanem 2 hetet szinte végig itthon töltöm együtt a családdal. Egész évben távol vagyok tõlük, szóval emiatt különleges és jó ez az ünnep. B)

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Nálunk nincs semmi extra, de a fadíszítés jó kis délelõtti program, majd kis beszélgetés miközben megy a Télapu az RTL-en. Nem tudom mit fogok kapni, majd valamit, igazán nem érdekel. És nem vettem senkinek semmit, mert minden pénzem elkérték az õsök :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Idei karácsony különleges lesz és már nagyon várom.

Szerdán indulunk Baltimoreba a bátyámhoz és 29ig ott leszünk. :)

Ajándékot nem kértem, hisz ez az út elég nagy ajándék. Najóazért egy Seahawks mezzel lehet meglepem magam. :)

Link to comment
Share on other sites

crocki.jpg

elég gáz, hogy senki sem tud örülni a karácsonynak. én tudok. hehe.

Link to comment
Share on other sites

_WenGEr_

elég gáz, hogy senki sem tud örülni a karácsonynak. én tudok. hehe.

Én is tudok a karácsonynak örülni :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mikor még kicsi voltam, klassz volt, utóbbi években nem. Egyrészt 1szer voltam eddig boldog ez idõ tájt, másrészt jelzi hogy megint elrohant egy év, harmadrészt meg utána szilveszter, ami meg kifejezetten utálok.

Amúgy meg 24.ére össze tudom kapni magam hogy legyen kis hangulat hozzá. Lemegyünk a karácsonyi vacsoráért egy étterembe, díszítjük a fát, aztán szépen felöltözünk, és jön a vacsora. Annyiból mindenképp tetszik, hogy nem olyan unalmas mint a többi nap.

Nem anyukád csinálja a karácsonyi menüt? :blink:

Nekünk a 23-adikai sütés fõzés már nagy hagyomány.

Persze tavaly sem voltam otthon mert dolgoztam (meg 24.-én is) de most hazaérek 23-án délután 2 fele és 26-ig sehová, csak otthon! :) de várom már!

elég gáz, hogy senki sem tud örülni a karácsonynak. én tudok. hehe.

Ez tényleg gáz sajnos :(

Link to comment
Share on other sites

mark44

Én is tudok a karácsonynak örülni :D

Számomra furcsa hogy ilyen kevesen szeretik / várják a karácsonyt.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Számomra furcsa hogy ilyen kevesen szeretik / várják a karácsonyt.

Mikor kicsi voltam még én is szerettem, de manapság sajnos leginkább egy rakás megoldandó probléma jut róla eszembe! :(

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Én még mindig imádom >:0 :rolleyes: :D :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

elég gáz, hogy senki sem tud örülni a karácsonynak. én tudok. hehe.

Hát bárki bármit mond, nálam a karácsony leírta magát...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

anyám tiszta ideg a takarítás meg a sok fõzés miatt és a legkisebb dologért is üvölt már. :D

hát segíts neki, ne csak tiru parancsait lesd. :P

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Idei karácsony különleges lesz és már nagyon várom.

Szerdán indulunk Baltimoreba a bátyámhoz és 29ig ott leszünk. :)

Ajándékot nem kértem, hisz ez az út elég nagy ajándék. Najóazért egy Seahawks mezzel lehet meglepem magam. :)

Igy könnyû szeretni a karácsonyt :huh: Az én tesómhoz a szomszéd faluba tudnánk csak ellátogatni, az micsoda kaland...... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Idei karácsony különleges lesz és már nagyon várom.

Szerdán indulunk Baltimoreba a bátyámhoz és 29ig ott leszünk. :)

Ajándékot nem kértem, hisz ez az út elég nagy ajándék. Najóazért egy Seahawks mezzel lehet meglepem magam. :)

Na akkor neked elég különleges kalandod lesz ... :)

(nekem persze nem jött össze az Amerikai utam pár éve :( Sebaj. Majd. )

(95969)

Link to comment
Share on other sites

sid

Idei karácsony különleges lesz és már nagyon várom.

Szerdán indulunk Baltimoreba a bátyámhoz és 29ig ott leszünk. :)

Ajándékot nem kértem, hisz ez az út elég nagy ajándék. Najóazért egy Seahawks mezzel lehet meglepem magam. :)

akkor inkább már egy Ravens mezet. B)

Nem anyukád csinálja a karácsonyi menüt? :blink:

Nekünk a 23-adikai sütés fõzés már nagy hagyomány.

Persze tavaly sem voltam otthon mert dolgoztam (meg 24.-én is) de most hazaérek 23-án délután 2 fele és 26-ig sehová, csak otthon! :) de várom már!

dehogy csinálja õ... amúgy sem szokott fõzni, nagymamám fõz. anyukám nem nagyon tud. xD nem érdekli.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

akkor inkább már egy Ravens mezet. B)

dehogy csinálja õ... amúgy sem szokott fõzni, nagymamám fõz. anyukám nem nagyon tud. xD nem érdekli.

hát ... akkor biztos másban jó!

Csak nekem ez olyan fura h a sütés fõzés nállunk szertartás más meg étterembõl rendel ...

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Manapság már számomra sem jelent semmi különlegeset a karácsony. Akik rokonok vendégségbe jönnek/megyünk hozzájuk, velük év közben is elég gyakran találkozunk, így ez is olyan mint egy bármely másik családi hétvége. Viszont amire már készítem a gyomrom az a 3 napos maratoni zabálás :lol: Egyébként, ha nem lenne karácsonyfa, reszkessetek betörök - télapu x+1, talán fel sem tûnne,hogy karácsony van...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Én attól tudok a falra mászni ha anyám a kiskarácsonyt hallgatja...

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

elég szomorú h ennyi embernek semmit sem jelent a karácsony. de ha jelent is, nem többet mint veszekedést, jópofizást, illetve az ajándékozás kötelezõ álszenteskedésként való felfogását..

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Régen igenis sokat jelentett mindenkinek a karácsony, most már meg egy ilyen kötelezõ dolgot látnak benne.

Link to comment
Share on other sites

skybot

Manapság már számomra sem jelent semmi különlegeset a karácsony. Akik rokonok vendégségbe jönnek/megyünk hozzájuk, velük év közben is elég gyakran találkozunk, így ez is olyan mint egy bármely másik családi hétvége. Viszont amire már készítem a gyomrom az a 3 napos maratoni zabálás :lol: Egyébként, ha nem lenne karácsonyfa, reszkessetek betörök - télapu x+1, talán fel sem tûnne,hogy karácsony van...

Piedonét ki ne felejtsük, na meg a Bunyó karácsonyig!-ot. :D Ezek nélkül nem ünnep az ünnep. :lol:

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én is szeretem a karácsonyt és most már a hangulat is meg van hozzá(fõleg a hó miatt ofc, végre van normális). Ilyenkor jó együtt lenni a családdal, kajálni egy jót és beülni a gép elé :)

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Én már a hónak sem tudok úgy örülni mint régen, nem tudok tõle focizni :D Na jó, hóban még csak-csak,mert fun,de nem komálom a -10 fokot. Egyébként azt mondják karácsonyra nem marad belõle :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ilyenkor jó együtt lenni a családdal, kajálni egy jót és beülni a gép elé :)

Ez jó is lenne, de nekem anyám ilyenkor mninidg azzal jüön h ne gépezzek! Ülhetünk lennt egész este lés unatkozhatunk.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Én is szeretem a karácsonyt és most már a hangulat is meg van hozzá(fõleg a hó miatt ofc, végre van normális). Ilyenkor jó együtt lenni a családdal, kajálni egy jót és beülni a gép elé :)

Jaja, én is mindig gépezek utána. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jaja, én is mindig gépezek utána. :lol:

Ez úgyhangzott mintha az lett volna írni h szex után szereet gépezni [sm41] (és is mindig gépezek utánna ha tehetem)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...