Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pia


Kynes

Recommended Posts

_DooM_

Nekem fõleg az Arany Ászok, Bohemia, Zlaty Bazant, Spatenbier, Gösser, Krusovice, Nils Oscar meg a Jämtlands Bärnsten jön be... De egyébként Tesco meg egyéb savanyú sörökön kívül mindent megiszok. B)

Ezeket hol lehet beszerezni?

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Szerintem én azon nagyon kevés férfi közzé tartozom, aki nem szereti a focit, meg a sört. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Ezeket hol lehet beszerezni?

Bohemia: Tesco (Pozor! Búzasör!!)

Spatenbier: Ööö... Magyarországon nagyon rég nem láttam. Németországban is már csak elvétve találni. Bajoroszágban népszerûbb.

Jämtlands Bärnsten, Nils Oscar: Svéd sörök... Magyaroknak nem biztos, hogy ízleni fog mert eléggé eltér az íze az általunk megszokott söröktõl. Nem rossz, csak más.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Bohemia: Tesco (Pozor! Búzasör!!)

Spatenbier: Ööö... Magyarországon nagyon rég nem láttam. Németországban is már csak elvétve találni. Bajoroszágban népszerûbb.

Jämtlands Bärnsten, Nils Oscar: Svéd sörök... Magyaroknak nem biztos, hogy ízleni fog mert eléggé eltér az íze az általunk megszokott söröktõl. Nem rossz, csak más.

Az íz az teljesen lényegtelen (akármennyire fura, egyet csak ki lehet bírni, vagy max kiöntöm), nekem csak a doboz és/vagy az üveg kellene.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Az íz az teljesen lényegtelen (akármennyire fura, egyet csak ki lehet bírni, vagy max kiöntöm), nekem csak a doboz és/vagy az üveg kellene.

Te az üvegért iszod a sört? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Nekem fõleg az Arany Ászok, Bohemia, Zlaty Bazant, Spatenbier, Gösser, Krusovice, Nils Oscar meg a Jämtlands Bärnsten jön be... De egyébként Tesco meg egyéb savanyú sörökön kívül mindent megiszok. B)

savanyú sör :lol: :lol: :lol: azmiaz :blink:

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

savanyú sör :lol: :lol: :lol: azmiaz :blink:

Tesco sör

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Tesco sör

odáig més sose süllyedtem, hogy tesco sört kellett volna vennem, de úgy tûnik egy valóban érdekes ízvilágú fõzetet hagytam ki :huh:

nagy kedvenceim az ír sörök (Kilkenny, Guinness), de nemrég voltam Németországba és találtam egy finomat (Spalter), valamint megkóstoltam egy Beck's dolgot (a nevére nem emlékszem) lényeg, hogy vmi radler szerû koffein-aromás dolog volt, ha vki tudná a nevét, akk pls mondja

ebben a kocsmában amúgy volt egy érdekes ital a "Ficken" :lol:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Te az üvegért iszod a sört? :lol:

Nem, csak gyûjtöm az üvegeket és haverommal közösen a dobozokat. Ilyen dobozaink és/vagy üvegeim még nincsenek, így tök mind1, hogy milyen izû.

odáig més sose süllyedtem, hogy tesco sört kellett volna vennem, de úgy tûnik egy valóban érdekes ízvilágú fõzetet hagytam ki :huh:

nagy kedvenceim az ír sörök (Kilkenny, Guinness), de nemrég voltam Németországba és találtam egy finomat (Spalter), valamint megkóstoltam egy Beck's dolgot (a nevére nem emlékszem) lényeg, hogy vmi radler szerû koffein-aromás dolog volt, ha vki tudná a nevét, akk pls mondja

ebben a kocsmában amúgy volt egy érdekes ital a "Ficken" :lol:

Van a tescosnál is szarabb (vagy legalábbis olcsóbb)...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Szerintem én azon nagyon kevés férfi közzé tartozom, aki nem szereti a focit, meg a sört. :ph34r:

Nos a focit én sem szeretem, de a sört azt igen. Mondjuk mostanság átálltam a békanyál nevezetû italra. Fehérbor, és sprite megfelelõ keveréke.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nos a focit én sem szeretem, de a sört azt igen. Mondjuk mostanság átálltam a békanyál nevezetû italra. Fehérbor, és sprite megfelelõ keveréke.

Ezt már csak a neve miatt se fogom kipróbálni soha. :D

Link to comment
Share on other sites

-Gabe-

Én meg a focit szeretem, de a sört nem. Helyette iszok vbkt, jagert, pálinkát, whiskeyt, metaxát, tequila goldot.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Ezt már csak a neve miatt se fogom kipróbálni soha. :D

Szerintem egy kicsit pezsgõs(mondom ezt úgy, hogy pezsgõt egyetlen egyszer, évekkel ezelõtt ittam [sm2] ) íze van, ha azt szereted, akkor ez is lefog menni. Persze csodát ne várj tõle :D

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Az íz az teljesen lényegtelen (akármennyire fura, egyet csak ki lehet bírni, vagy max kiöntöm), nekem csak a doboz és/vagy az üveg kellene.

Ha nagy ritkán rámeröltetik is csak fél üvegig jutok vele, utánna inkább lapasszolom mint hogy kiöntsem, mindíg van rá huncut.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Ezt már csak a neve miatt se fogom kipróbálni soha. :D

Pedig nem tudd meg milyen ízletes. :)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nos a focit én sem szeretem, de a sört azt igen. Mondjuk mostanság átálltam a békanyál nevezetû italra. Fehérbor, és sprite megfelelõ keveréke.

Azt itt "Samurai"nak hívják :) És ittam 2-szer életemben, de nagyon nem ízlett :S

Link to comment
Share on other sites

P3rzs4

Alföld Gyöngye remekmûvet ismeri valaki? (vörösbor) Rockmaraton alatt komoly mennyiség fogyott :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

A fekete démont én is szeretem. :)

De a szõke ciklon is nagyon finom.Az egy új fajta Soproni,de szerintem nagyon jó.

Na az már tényleg limonádé. 2-es alkoholtartalom...

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na az már tényleg limonádé. 2-es alkoholtartalom...

4,5 amúgy, de én se vagyok oda érte. Sima soproni ftw. ^^

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Alföld Gyöngye remekmûvet ismeri valaki? (vörösbor) Rockmaraton alatt komoly mennyiség fogyott :D

Nem ismerem, de ha alföldi olyan túl jó nem lehet :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Sör jöhet, bor is kólával, pálinka csak kísérõvel, vodkát meg csak keverve mert jön az a bizonyos állat xD.. amúgy most szalcsin amikor elmentünk bulizni Jagereztünk az az egyetlen pia amibõl bármennyit megiszok és másnapra nem vagyok olyan rosszul mint a többitõl ^^

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Sör jöhet, bor is kólával, pálinka csak kísérõvel, vodkát meg csak keverve mert jön az a bizonyos állat xD.. amúgy most szalcsin amikor elmentünk bulizni Jagereztünk az az egyetlen pia amibõl bármennyit megiszok és másnapra nem vagyok olyan rosszul mint a többitõl ^^

Igen, emlékszem én olyanra mikor a tokádnál meg a bokádnál, látszott az a bizonyos állat :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Sör jöhet, bor is kólával, pálinka csak kísérõvel, vodkát meg csak keverve mert jön az a bizonyos állat xD.. amúgy most szalcsin amikor elmentünk bulizni Jagereztünk az az egyetlen pia amibõl bármennyit megiszok és másnapra nem vagyok olyan rosszul mint a többitõl ^^

Húú én a Balatonon ittam úgy vodkát h 3decis pohár 3/4ig vodkával a többi pezsgõ meg egy csepp (kb :D ) epres cappy :D durván letoltam úgy 2õt húzóra végem is lett :D (szerencsére nem vagyok a rókás típus :) )

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Húú én a Balatonon ittam úgy vodkát h 3decis pohár 3/4ig vodkával a többi pezsgõ meg egy csepp (kb :D ) epres cappy :D durván letoltam úgy 2õt húzóra végem is lett :D (szerencsére nem vagyok a rókás típus :) )

Ettõl nekem is durván végem lenne!

Link to comment
Share on other sites

Kynes

Húú én a Balatonon ittam úgy vodkát h 3decis pohár 3/4ig vodkával a többi pezsgõ meg egy csepp (kb :D ) epres cappy :D durván letoltam úgy 2õt húzóra végem is lett :D (szerencsére nem vagyok a rókás típus :) )

nyári emlékek? :lol: én balatonnál feltaláltam egy jó cuccot, energiaital-whisky + ízesítésként fütyi megfelelõ arányban... hát mit mondjak, ütõs

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...