Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Pia


Kynes

Recommended Posts

_Tigris_

Hmmm Soproni!Kedvencem. :)

Bár Borsodit szoktam többször inni,mert Soproni nem mindenhol van. :(

De ahol van Soproni,azt iszok! :)

A Borsodi Bivalyt ismeritek?

Link to comment
Share on other sites

SKORI

Soproniból a fekete démont szeretem, ha tehetem azt iszom.

A fekete démont én is szeretem. :)

De a szõke ciklon is nagyon finom.Az egy új fajta Soproni,de szerintem nagyon jó.

A Borsodi Bivalyt ismeritek?

Ismerem bizony. :) Jó sör az is.

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

A sört nem szeretem(és mielõtt megszólnátok, hogy azért, mert szart ittam: se Guinness, se Heineken nem ízlett), helyette inkább whiskey, pálinka, konyak jöhet elõszeretettel, bort és vodkát meg leginkább partikellékként szoktuk fogyasztani :D

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Velem is megesik olykor-olykor, hogy hétköznap sörözöm, fõleg mikor van egy hosszabb szünetem két elõadás között, akkor a pajtikkal felkeressük a legközelebbi sörfogyasztásra alkalmas objektumot.

Mi haverommal gyûjtjük a sörösdobozokat (én még pluszban az üvegeket is). Van egy egész korrekt gyûjteményünk itt a lakásban. Semmi extra nincs (asszem 2-3 db származik csak külföldrõl), csak a szegedi boltokban fellelhetõek, egyelõre.

Múlt héten, egy ilyen szünetben nekem is sikerült rendesen "besöröznöm". Gyakorlat elõtt (ahol ofc minden héten ZH, ójeee), miközben készült az ebéd, megszomjaztam. A tea még ihatatlanul forró volt (és íztelen is, mivel a filter még ki sem fõtt), üdítõ nem volt itthon, elõvettem hát az elsõ "sört", ami a kezembe akadt. Valami piros "K" betûvel megjelölt, fekete dobozban lapult. Nem vagyok nagy sörivó (itthon csak a gyûjtemény miatt iszok, meg bulikon esetleg), de gondoltam gyors lehúzom, mert azonnal szomjan halok. Ahogy megéreztem a szagát, éreztem, hogy baj lesz, de nem hallgattam az ösztöneimre, szinte egy húzásra megittam. Nem is kellett sok, hogy beüssön. Éhgyomorra, kialvatlanul, ráadásul ilyen szar ízû valamit inni...

Igaz, hogy a körülmények ellenem szóltak, de akkor sem szoktam a "sört" ennyire megérezni (de picit odafigyelve mást sem). Megnéztem hát, hogy milyen sör ez, hogy így hat (és ilyen furcsa íze van). Hát nem sör volt, hanem valami erjesztett alma meg szõlõlé meg tudja a tököm, elég jelentõs alkoholtartalommal...

Hogy mi a tanulság? Ne igyunk éhgyomorra, fõleg ne ismeretlen italt, órák elõtt. Történt ugyanis, hogy némi rosszullét okán elhatároztam, hogy inkábbledõlök egy kicsit (a tanulás helyett). Mondanom sem kell, estig aludtam, éjjel meg nem tudtam mit kezdeni magammal...

Amúgy én is a whiskey-t favorizálom, leginkább kólával keverve.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Valami piros "K" betûvel megjelölt, fekete dobozban lapult.

Ezt nemtudod kideríteni hogy pontosan mi volt? :D Fontoslenne, pénteken gólyabál Deákban :D

Amúgy nekem vodka vodkával, esetleg kis naranccsal, de zt KROK már látta, hogy hogy iszom :D

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na mi ma is megyünk inni ... (Fájdalomcsillapítás céljából is)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Ezt nemtudod kideríteni hogy pontosan mi volt? :D Fontoslenne, pénteken gólyabál Deákban :D

Amúgy nekem vodka vodkával, esetleg kis naranccsal, de zt KROK már látta, hogy hogy iszom :D

Egyszerûen az a neve, hogy "K" (idézõjelek nélkül). Megvan a doboz, lefényképezzem?

Link to comment
Share on other sites

_L_

Egyszerûen az a neve, hogy "K" (idézõjelek nélkül). Megvan a doboz, lefényképezzem?

Jaja, léágyszives, megha tudsz árat mondani, és ehylet ahol vetted, az is érdekelne :)

Link to comment
Share on other sites

KaiL

B52-õt ivott már valaki?:D erõsen tervezem hogy kipróbálom hétvégén :D

amúgy legjobb a Fütyülõs B)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Jaja, léágyszives, megha tudsz árat mondani, és ehylet ahol vetted, az is érdekelne :)

Nagy Tesco, hátul a söröknél, nem volt drága, asszem valami 300-500 Ft körül lehetett.

Elölrõl:

IPB Image

Hátulról:

IPB Image

A címke:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

_L_

Köszi, ezt kipróbálom, majd vegyitem vodkával kisérõnek :D Rem 1000esböl kijön 2-3 doboz, mermég kéne venni mellé vodkát meg cigit majd :)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

B52-õt ivott már valaki?:D erõsen tervezem hogy kipróbálom hétvégén :D

amúgy legjobb a Fütyülõs B)

Ha ERRE gondolsz, akkor egy f@szkorbácsotmegérdemelne az, aki ezt az üveget kitalálta. A 4-5. feles után, kicsit megbillen az ember keze és mindehová ömlik, csak a pohárba nem. Ráadásul ragad is, mint a szemét.

Köszi, ezt kipróbálom, majd vegyitem vodkával kisérõnek :D Rem 1000esböl kijön 2-3 doboz, mermég kéne venni mellé vodkát meg cigit majd :)

Olyan az íze egy kicsit, mintha valami olcsó sört összeöntöttek volna valami tablettás borral. Valahová a szar és a fos közé tudnám elhelyezni az ízét. :D

Két doboz az szerintem kijön, a három már necces, de nem emlékszem pontosan az árára.

Link to comment
Share on other sites

_L_

Olyan az íze egy kicsit, mintha valami olcsó sört összeöntöttek volna valami tablettás borral. Valahová a szar és a fos közé tudnám elhelyezni az ízét. :D

Két doboz az szerintem kijön, a három már necces, de nem emlékszem pontosan az árára.

Multkor 110Ft-os sört ittunk(nem is a legolcsóbb, de nemis olyan drága), és jobban ízlett, mint bármelyik eddigg :) Tablettásbort meg rég ittam, 9ben, felkell idézni :D

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Multkor 110Ft-os sört ittunk(nem is a legolcsóbb, de nemis olyan drága), és jobban ízlett, mint bármelyik eddigg :) Tablettásbort meg rég ittam, 9ben, felkell idézni :D

Mármint dobozosat? És milyen márka?

Mert én normális sört (Heineken, Calsberg, ...) nem nagyon láttam 300Ft alatt...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

amúgy legjobb a Fütyülõs B)

Fütyülõssel ünnepeltem a születésnapomat, csak miután elfogyott házi fõzet került bele. :D

Link to comment
Share on other sites

Pettya

Mármint dobozosat? És milyen márka?

Mert én normális sört (Heineken, Calsberg, ...) nem nagyon láttam 300Ft alatt...

neked csak ezek a normális sörök? :D

Link to comment
Share on other sites

_L_

Mármint dobozosat? És milyen márka?

Mert én normális sört (Heineken, Calsberg, ...) nem nagyon láttam 300Ft alatt...

Csillag(nem a börtön, a "vendéglõ)ban kapható Arany már normális nekem :) Azpedig ott 220

Link to comment
Share on other sites

SKORI

B52-õt ivott már valaki?:D erõsen tervezem hogy kipróbálom hétvégén :D

amúgy legjobb a Fütyülõs B)

A fütyülõs az tényleg jó. :) Az egyik kedvencem.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

B52-õt ivott már valaki?:D

Én már asszem igen!

Nagy Tesco, hátul a söröknél, nem volt drága, asszem valami 300-500 Ft körül lehetett.

Elölrõl:

http://img410.imageshack.us/img410/1162/spa0830.jpg

Hátulról:

http://img248.imageshack.us/img248/9426/spa0831.jpg[/img]

A címke:

http://img262.imageshack.us/img262/8307/spa0832.jpg

Ez micsoda?

szerk : Már visszaolvastam

ki kéne próbálni! Jó az íze?

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

B52-õt ivott már valaki?:D erõsen tervezem hogy kipróbálom hétvégén :D

amúgy legjobb a Fütyülõs B)

Én pont most nyáron ittam Siófokon néhány kört belõle, de az a beb*szás amit az okozott az nem fejezhetõ ki szavakkal. :D

Mert én normális sört (Heineken, Carlsberg, ...) nem nagyon láttam 300Ft alatt...

Szerintem ezek azok a "party-sörök" amik a legtávolabb állnak a sörtõl... Meg a Beck's. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Szerintem ezek azok a "party-sörök" amik a legtávolabb állnak a sörtõl... Meg a Beck's. B)

"Party-sör" jó kifejezés :D (remélhetõleg nenm a moderáció okozta :D)

Ismeri valaki a KELT-et?

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Én már asszem igen!

Ez micsoda?

szerk : Már visszaolvastam

ki kéne próbálni! Jó az íze?

Rajta van a címkén, a véleményem meg alant látható.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

"Party-sör" jó kifejezés :D (remélhetõleg nenm a moderáció okozta :D)

Ismeri valaki a KELT-et?

Arra a szlovák sörre gondolsz? :unsure: Ugyanaz a sörfõzde csinálja a Zlaty Bazant-ot is.

Köszi, ezt kipróbálom, majd vegyitem vodkával kisérõnek :D Rem 1000esböl kijön 2-3 doboz, mermég kéne venni mellé vodkát meg cigit majd :)

Látszik, hogy te is n00b vagy még piafogyasztásban. -_-

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Én pont most nyáron ittam Siófokon néhány kört belõle, de az a beb*szás amit az okozott az nem fejezhetõ ki szavakkal. :D

Szerintem ezek azok a "party-sörök" amik a legtávolabb állnak a sörtõl... Meg a Beck's. B)

Kinek mi, nekem bejönnek. Számomra inkább a Dreher és a Tuborg a party-sör, szó szerint. Bulikon általában ezeketet iszom (ezek vannak, viszonylag olcsón), bár újabban kezdek rászokni a csapolt Arany Ászokra.

Nekem amúgy a kedvenceim a Coronita, Edelweiss, Guiness és a Leffe. Nem vagyok nagy sörivó, sõt, de ezeket szinte bármikor elkortyolgatom.

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Kinek mi, nekem bejönnek. Számomra inkább a Dreher és a Tuborg a party-sör, szó szerint. Bulikon általában ezeketet iszom (ezek vannak, viszonylag olcsón), bár újabban kezdek rászokni a csapolt Arany Ászokra.

Nekem amúgy a kedvenceim a Coronita, Edelweiss, Guiness és a Leffe. Nem vagyok nagy sörivó, sõt, de ezeket szinte bármikor elkortyolgatom.

Nekem fõleg az Arany Ászok, Bohemia, Zlaty Bazant, Spatenbier, Gösser, Krusovice, Nils Oscar meg a Jämtlands Bärnsten jön be... De egyébként Tesco meg egyéb savanyú sörökön kívül mindent megiszok. B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...