Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dühöngő Topik


Drakeamarth

Recommended Posts

Real013

No, csak mert olyan szépen kértétek, beújítottam egy Lost-várós dizájnra.

Link to comment
Share on other sites

gataka

No, csak mert olyan szépen kértétek, beújítottam egy Lost-várós dizájnra.

Ránéztem a képedre és az aládra, és most ugrott be, hogy azért még messze van az utolsó évad. <_<

Link to comment
Share on other sites

Ante

No, csak mert olyan szépen kértétek, beújítottam egy Lost-várós dizájnra.

Hát kéknek kék.

Link to comment
Share on other sites

Real013

Hát kéknek kék.

Nem mondhatjátok, hogy nem igyekszem :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Edward

a srác annyira nem képes humorkodni

Az én helyzetemben nehéz olyan képet találni, amely megfelelõen tükrözi a személyiségemet

Nos....

Link to comment
Share on other sites

Ante

Nos....

Szia, te ki vagy? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Edward

Szia, te ki vagy? :blink:

Egy mezei forumozó. Csak általában olvasgatok, mint hozzászólok. De Ante ezt már muszály volt itt megjegyeznem, néha dühöngenem kell a baromságaidtól :lol:

Link to comment
Share on other sites

gataka

Egy mezei forumozó. Csak általában olvasgatok, mint hozzászólok. De Ante ezt már muszály volt itt megjegyeznem, néha dühöngenem kell a baromságaidtól :lol:

Valamit nekem is muszáj megjegyeznem. Muszáj.

De amúgy Ante tényleg nem vicces. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ante

Valamit nekem is muszáj megjegyeznem. Muszáj.

De amúgy Ante tényleg nem vicces. ;)

Akar a retek titeket mulattatni. A lényeg, hogy én röhögjek -_-

Link to comment
Share on other sites

Edward

Valamit nekem is muszáj megjegyeznem. Muszáj.

Ezt viszont tényleg röstellem :ph34r: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Akar a retek titeket mulattatni. A lényeg, hogy én röhögjek -_-

Muháháhááá! :lol:

Link to comment
Share on other sites

gataka

Muháháhááá! :lol:

És magyarázd meg neki, hogy nem vele nevetünk, hanem rajta. :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

:rolleyes:

Kapjátok be :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

HP 6. TRÁGYA. WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá.

ez most kellett. -_-

Link to comment
Share on other sites

Real013

HP 6. TRÁGYA. WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá.

ez most kellett. -_-

Csak keményen. :D :rolleyes: B)

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

HP 6. TRÁGYA. WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá.

ez most kellett. -_-

az vót!!!!

A végére vártam, hogy egy látványos harc lesz (mert ugye a könyvben van), erre Harry csak pofára esik. WTF??????

Remélem a 7-et nem szúrják el

Link to comment
Share on other sites

grasslover

az vót!!!!

A végére vártam, hogy egy látványos harc lesz (mert ugye a könyvben van), erre Harry csak pofára esik. WTF??????

Remélem a 7-et nem szúrják el

Ööö...látványos harc? HP6 spoiler Piton ellen? Én úgy emlékszem hogy röppen vagy két átok, amit Harry ellen folyton kivéd a küzdõ fél, majd Harry pofára esik. Régen olvastam, de ez pont hogy nem róható fel a filmnek.

Én a 6-ból a flashbackek hiányát hozom fel negatív elemként, mert elvileg arról kéne szólnia ennek a résznek, nem a tini romantikus vígjáték elemekrõl. Sajnálatos, hogy a mozifilm hosszúság és az ideális napi lejátszási kvóta miatt rövidebb HP filmeket készítenek...de a Gyûrûk Ura esetében is megoldható lett, hogy legalább DVD-re jöttek az extended cutok, igen durva kihagyott részekkel. A HP6 DVD-vel pont ezt kellett volna befoltozni, csak ugye minek, mikor ez is nagy bevételeket hozott...blabla...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Azért a DS serege szinte mind ott voltak, na meg jöttek aurorok is 'aszem. Az viszont mindenképpen gyalázat, h Harry-t leküldi a 'csába Dumbi és a surmó csak nézi (igen, filmben az). A visszatekintést én is hiányoltam és egy dolgot még most sem vágok, watafaka történt az Ódúnál? Halandzsa az egész. <_<

Link to comment
Share on other sites

Ravenstorm

Ööö...látványos harc? HP6 spoiler Piton ellen? Én úgy emlékszem hogy röppen vagy két átok, amit Harry ellen folyton kivéd a küzdõ fél, majd Harry pofára esik. Régen olvastam, de ez pont hogy nem róható fel a filmnek.

Én a 6-ból a flashbackek hiányát hozom fel negatív elemként, mert elvileg arról kéne szólnia ennek a résznek, nem a tini romantikus vígjáték elemekrõl. Sajnálatos, hogy a mozifilm hosszúság és az ideális napi lejátszási kvóta miatt rövidebb HP filmeket készítenek...de a Gyûrûk Ura esetében is megoldható lett, hogy legalább DVD-re jöttek az extended cutok, igen durva kihagyott részekkel. A HP6 DVD-vel pont ezt kellett volna befoltozni, csak ugye minek, mikor ez is nagy bevételeket hozott...blabla...

Így vala, viszonylag frissebb az élmény, de tényleg ennyi történt, ami valóban nem sok, de még mindig jobban megoldott, mint az 'Én vagyok a Félvér Herceg! Csá!' megoldás...

Szintén, egyik kedvencem a hatodik rész a komor flashbackek miatt, aminek ellensúlyozására ott voltak a romantikus elemek (a könyvben szerintem ezek is elég jól mûködtek). A film elbillent az egyik oldalra, ami viszont már egy kicsit sok volt. Mindamellett én változatlanul elvagyok ezzel a filmmel.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Eddig is KisTehén!ta az Avatar a csõröm, de most, hogy végre végignéztem...

Nagyon kíváncsi voltam, miért nem találok imdb-n negatív véleményeket, mire fel ez a sok Avataros avatar ( :unsure: ) meg sig, és hogy miért mondja minden második ember, hogy élete legjobb filmje.

Eddig a Transformerst tartottam iskolapéldájának annak a filmnek, amit remekül el tudnak adni az okos marketinggel, a sok kis agyatlan kölyök meg elélvez a moziban az effektektõl, mert történet az õt miért érdekelné, ha vannak nagy robbanások, meg egy jó nõ.

Az Avatar még ezen is túltesz. Ilyenkor rohadt dühös leszek, ha belegondok, hogy például 72-ben Coppola micsoda mestermûvet hozott létre CGI nélkül, egy eredeti sztorival és jó színészekkel. Olyan filmet, amit szerintem azóta nem múlt fel semmi más, vagy ha igen, akkor is csak kevesen. Most meg 2009-et írunk, és ezt a szutykot akarják lenyomni a torkomon.

Cameron filmet se nézek többet.

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Ma suliban az egyik haver: "Nézd meg az Avatar-t, a történet nagy szar de a látvány jó." :lol:

Link to comment
Share on other sites

gataka

Ma suliban az egyik haver: "Nézd meg az Avatar-t, a történet nagy szar de a látvány jó." :lol:

Miért az jobb, hogy: "...a történet jó, de a látvány nagy szar." ? :D

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Miért az jobb, hogy: "...a történet jó, de a látvány nagy szar." ? :D

Igen :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...