Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Showder Klub


mzx1242

Recommended Posts

Tomina

"Következõ fellépõnk 18 éves korában eldöntötte hogy skin head lesz, de az annya 21 évesen közölte vele, hogy fiam te zsidó vagy........"

Ez nagyon ott volt azért :lol:

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

A Szo,szédnéni PI egész jó volt.

SzCSGG elment.

Hadházi jó volt.

Csenki fejlõdik , és megemlítette Tatát , amiért respect!:D

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Csenki nem volt olyan szar mint általában. (A Stahl Jucis részrõl kivágták a legjobbat,a leheletnyi fokhagymát :D )

Hadházi jó volt.

Szomszédok is.

SzCsGG is.

Nem volt rossz,na. B)

Link to comment
Share on other sites

oFF.

Hadházi szerintem maga alatt teljesített, bár így is jó volt. Szomszéd néni már a Fábryban is tetszett, tegnap is jók voltak. Gergely meg mindig is olyan volt, hogy max. megmosolyogtam, hát tegnap már sikerült néha fel is nevetnem rajta, biztos lesz õ még jobb is. Csenkinek is nagy poénjai voltak SzCsG elõtt. Jó kis rész volt.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nekem is az utolsó rész. Hadházi megint rohadt jó volt, továbbra is helye van a kedvenceim között, Csenki is határozottan fejlõdik, a Szomszéd nénik pedig koktélul jók voltak az oldszkúl szituációs kabaréjukkal. A maradék csávó pedig továbbra is szar. :)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Mélypont. Durván.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

A legutóbbinál azért jobb volt.

Link to comment
Share on other sites

tomeeto

Bellus rettenetes volt.. Én néha-néha szoktam nézni Comedyn ezeket a most már-már egytõl-egyig átszállingózó kezdõket, de olyan szinten stand up, hogy szerintem õket a közönségbõl választották ki közvetlenül a mûsor kezdete elõtt. Szvsz abszolút tehetségtelenek, legtöbbször azzal végzõdik a sztorijuk, hogy "És most erre kérnék egy tapsot..". Jó, persze nem mindenkinek lehet ugyanaz a kedvence, de õket nem lehet kedvelni. Ezt szeretik csinálni, tegyék, csak ne cs.sszék el vele a Showder klubot. Egyáltalán mire megy ki ez az egész? Azért hívják át õket, hogy ezzel még több embert csábítsanak el a másik adóról? Bevétel áll az egésznek a hátterében? Mert biztos nem szórakoztatóak.

Link to comment
Share on other sites

oFF.

Áh, szörnyû volt. Kiss Ádám jobb volt mint a múltkor, de még így is gyenge. Dombóvárit sose csíptem, az új arc gyenge, és Felméri se volt sose túl jó, hát most se.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Azért hívják át õket, hogy ezzel még több embert csábítsanak el a másik adóról? Bevétel áll az egésznek a hátterében? Mert biztos nem szórakoztatóak.

Nem. Így adnak több idõt a tehetségeseknek szöveget írni. :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én a reklámig néztem(Felméri meg a másik hidegen hagy) és Dombóvári nagyon bejött ás Kiss se volt rossz....

Link to comment
Share on other sites

berc00

Bellus rettenetes volt.. Én néha-néha szoktam nézni Comedyn ezeket a most már-már egytõl-egyig átszállingózó kezdõket, de olyan szinten stand up, hogy szerintem õket a közönségbõl választották ki közvetlenül a mûsor kezdete elõtt. Szvsz abszolút tehetségtelenek, legtöbbször azzal végzõdik a sztorijuk, hogy "És most erre kérnék egy tapsot..". Jó, persze nem mindenkinek lehet ugyanaz a kedvence, de õket nem lehet kedvelni. Ezt szeretik csinálni, tegyék, csak ne cs.sszék el vele a Showder klubot. Egyáltalán mire megy ki ez az egész? Azért hívják át õket, hogy ezzel még több embert csábítsanak el a másik adóról? Bevétel áll az egésznek a hátterében? Mert biztos nem szórakoztatóak.

A múltkori újonc (szabadságharcos vagyok) pl kifejezetten jó volt, a régi arcok nagy részét verte a produkciója. Fõleg a frissességgel. És ez kell. Kellenek az új arcok, az újdonság, a váltás, az utánpótlás. AZért mert a tegnapi annyira nem jött be nekik (de szerintem nagyátlagba nézve ez sem volt rossz..), próbálkozni kell. Nézd meg, Kiss már megint benyomta a végén a lottós poénját. Jobb ugyanazt hallgatni?

Link to comment
Share on other sites

Pixi90

Szünetig néztem...!!

Addig egész jó volt... :D

Link to comment
Share on other sites

Lezlie407

Nem. Így adnak több idõt a tehetségeseknek szöveget írni. :D

õk nem írják a szöveget, amiekt lenyomnak a mûsorban már mind régi "elõadásuk" nekik

azért mondják már el mert akkor már megismerte mindenki élõben és aki még nem akkor tv-ben benyomja mert már élõben többet nem nagoyn fogja

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Lehet a mókás hangulatom miatt, de nekem nagyon tetszett ez a rész :unsure: B)

-Je voudrai deux bagettes

-DIKK :blink:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az amúgy is szar évad egyik legszarabb része volt pedig.

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Az amúgy is szar évad egyik legszarabb része volt pedig.

Hát akkor tudjuk be a rendkívül mókás kedvemnek :P

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Egy a "baj" a Showder Klub és Rádiókabaré kombónak: A számokat már ismered gyakorlatilag amik megfordulnak mindkettõben elõbb-utóbb. De azért jó, hogy hozzák be az új arcokat ide. Bellus poénjait bírtam a humor bajnokságban, a szomszédnéni alapból istencsászár, a rekop pedig comedy central-n nyomott le szerintem egy nagyon komoly mûsort. Csak így tovább.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Az amúgy is szar évad egyik legszarabb része volt pedig.

Felméri hozta a szintet, vele nem volt semmi bajon, de a többieknek vérfrissítés ajánlott.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hát KAP se a régi már. :/

Aranyosi meg élbõl nem jön be..

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Elsõ kettõ nem volt rossz, bár Aranyosit kicsit untam.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Na Brutiért megérte fennmaradni.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Egész jó volt a tegnapi rész, Trabarna sem brümmögött.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Hát, annyira nem volt rossz. De annyira jó se.

KAP borzalmas volt.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Szerintem meg baromi jó rész volt B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...