Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Showder Klub


mzx1242

Recommended Posts

a880120

Bödöcs szerintem gyenge volt :unsure: Aranyosi tud jobbat is, Felméri meglepett, az új gyerek meg kúl B) Bejött nekem egy Egybõl a Pityinger Laci ugrott be róla, és vártam mikor süt már el egy dopemanos poént :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Tegnapi adás jó volt, bár Bödöcstõl már hallottam az összes poént élõben.

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Szerintem egész jó rész volt. :)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Na,ez az évad eddigi legjobbja volt. B)

Bödöcsnél akadozott a szekér,de belejött a végére.

Rekopot már láttam Comedy Centralon,ott sejtettem hogy ide fogják hozni. Rohadt jó volt. "Szabadságharcos vagyok!" :rolleyes:

Felmérinek sem ez volt a legjobbja,de az extrém magas lenemugrók hatalmas volt.

Aranyosit eddig nem bírtam,de most a kedvenceim közé lépett elõ. "Van otthon Rota-vírus? Vigyen a gyereknek is !" :D

Azon gondolkoztam hogy a jobbakat át lehetne hozni ide a Comedy Centralról a rosszak helyére. Rekop,Hajdú,Litkai jöjjön, Somogyi, Csenki, Szupkay menjen.

Link to comment
Share on other sites

EE1

Én asszem a Szomszéd Nénit várom. Már a Comedy Centralon is nagyon jók voltak. :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Tibike elején botladozott , közepe fele elindult a szekér.

Aranyosi elment.

Felméri is egész jó volt.

A Rekop meg egyenesen zsír. :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Rekop tényleg nagy volt és maga a srác is szimpi, ilyen tipikus kigyúrt "meleg szívû" srác :D

viszont, amit Madri mondott, hogy össze-vissza forgott az tényleg igaz :D

Aranyosi tanáros dumája is tipikus, itt is megvan :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Na úgy látom mindnekinek ugyanazok tetszettek. Tanárparódia hatalmas volt (véletlenül itt nyílt ki a napló errefelé is menõ és ha szóváteszi akkor még ellenõrzõjét is elkérik...ha te teszed szóvá akkor 11-es rúgás... 1-1 B) )

Új gyúrós srác adta, fõleg a sapója olyan nekem is kell B) És ma fél napon át mi ment az iskolába B)

SZABADSÁGHARCOS VAGYOOOOOOOOOOK!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Szerintem toronymagasan a legjobb rész volt az évadban, bár sokszor (fõleg Aranyosinál) erõteljes deja vu érzésem volt, de sebaj. Felméri meg még mindig dolgozhatna a szövegén, a stílus egyébként nem rossz. Különös, de nem rossz. Az új srác (aki ugyan nagydarab, de kigyúrtnak nem mondanám...) meglepõen jó volt!

Én csak azt nem értem, hogy ha a Showderben (igaz, hogy csak pár percig, de) olyan szövegeket tudnak lenyomni (lásd a múlt heti Esti Showder-t), hogy borulsz, akkor a mûsorszámuk miért ilyen gyenge sokszor? KAP az hatalmas arc, a szöveg és a stílus csillagos 5-ös... volt az elején, de nagyon megkopott, fõleg a szöveg. :(

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Rekop tényleg nagy volt és maga a srác is szimpi, ilyen tipikus kigyúrt "meleg szívû" srác :D

Engem kicsit Kis Ádámra emlékeztetett. :)

Link to comment
Share on other sites

Hadriel

A Rekop meg egyenesen zsír. :)

"Mosszfkva tér következik. Nem tudom melyik oldalon nyilnak az ajtók. Késsz vagy Késssz."

Ezen akkorát röhögtem :D :D

Olyan jól utánozta itt Aranyosit.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Engem kicsit Kis Ádámra emlékeztetett. :)

jajj de jó akk nem csak én asszociáltam rögtön Ádikára :D

Link to comment
Share on other sites

Arwy

Egyébként ez az extrém magas le nem ugrók is jó. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

most néztem meg. jó volt. szeretem aranyosit,bödõcsöt és felmérit is ..úgyhogy jó volt. az új srác is kezdésnek elég jól teljesített. csak a folyamatos mozgása kicsit zavaró volt,de biztos mondani fogják neki és leszokik róla.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Na, ma elvileg benne lesz a nagy kedvencem, Kõhalmi. Nagyon várom már =)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Jó, hogy Kõhalmi van, de ezt már mondta Rádiókabaréban is meg Volton is.

Sebaj.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Nekem új volt, nagyon jó volt, nálam már mindenképp ez az eddigi legjobb rész az évadban :D

A Szupkayt persze nem fogom megnézni, mert inkább a törire alszok el, mint rá =)

Link to comment
Share on other sites

marco045

Fhú szerintem jó volt Kõhalmi, ezen az "igazgatóit kap a gyerek" dolgon olyat rögöhtem. : D

Többi fellépõ meg nemérdekel.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Eddig jó volt, többitõl félek...Dombi mennyi fogyott. :D

Link to comment
Share on other sites

-SamS-

nagyon lejárt ez a somogyi...meg nagyon szar is

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Szomoru sajna hogy Köhalmit ilyen bénák közés teszik, leszámítva Dombit mert ő jó, de a másik 2 nagyon béna és igy ez sajna a rész kárára megy :(. Még a közönség sem röhög a somogyin, uncsi már.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Nekem ennyi is volt, Szutkait nem nézem.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Kõhalmi nagyon jó volt, Dombi is nagyjából, de amikor jött Somogyi meg Szupkay, nagyon lerontották a részt... Somogyi már hót uncsi ugyanazokkal a paródiáival, Szupkay meg... Szupkay <_<

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Nekem ennyi is volt, Szutkait nem nézem.

Most rosszul fogok aludni mert direkt így írtam a nevét [sm23]

Link to comment
Share on other sites

UC

Nem tudtam aludni, uh végignéztem. Nem tudom mit csináltak ezek a nyáron, de Kõhalmi megjegyezte, hogy leszokott, Dombóvári lefogyott... Ja, de a lényeg, szerintem nem volt rossz, Dombóvárit eleve bírom, szerintem jók ezek a reklámos dolgia, Kõhalmi még mindig messze a legjobb (bár nemrég valahol találtam egy rádiókabaré felvételt, amiben ezeket már elõadta, de sebaj), Somogyi rohadt unalmas, le kéne már szállni ezekrõl a paródiákról, állítólag tud vagy 80 embert utánozni, mégis mindig ugyanazokat adja elõ más körítéssel, ráadásul a pasas magában sem túl szimpatikus. A közönség meg szakad rajta, nem értem mi a jó benne (persze a kultúrpoénok egyeseknek megasak, de a Gyõzõ-utánzásrólészreveszik, hogy hiteles... <_< ). Az meg milyen már, hogy mennyit poénkodnak azon, hogy a stylistok öltöztetik őket, erre lazán ráagganak egy pólót, amit cenzúrázni kell... :D

Szupkay önmagához képest nem volt rossz, azért álmatlanul, kómásan én jól elszórakoztam rajta. Volt már rosszabb is összességében, na :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...