Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Showder Klub


mzx1242

Recommended Posts

erdly

A tegnapi rész nekem nem tetszett. A nagy kedvencem Kiss Ádám, akinek a poénjain mindig is röhögtem, tegnap nem igazán alkotott valami nagyot.

Persze az érthetõ, hogy mindig nem lehetnek ütõs poénjai. :)

Hadházi/y (wikin én sima i-t láttam szval maradok annál... ^^) nekem unalmas volt...

Link to comment
Share on other sites

_Tigris_

Szoktam õket a rádióba is hallgatni, de szerintem nagyon jók. A tegnapi részt 11 -tõl néztem de tetszett, bár nem mindíg nézem, mert általában ugyanazokat mondják mint a rádió kabaréban.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ez a mûsor már rettenetesen erõltetett. Izzadtságszagú, unalmas és egyáltalán nem vicces. Ha lesz Tibike, akkor megnézem, de amúgy már nem érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Na pótoltam a részt. Hadházi volt a legjobb , Kiss meg tényleg nem hozta a maximumot. Arról a Csengérõl nem tudom mit gondoljak, néha azért vicces volt, de legközelebb megpróbálhatna rendesen stand upolni, mert ez ilyen trabarna wild life edition volt. Trabarna irritáló személyisége nélkül.

Csenkit meg utálom, de szerencsére nem is kapott sok idõt.

Nem értem miért nem az évad elejére tették be a nagyokat, így nem várhatnak el új nézõket, sõt, ez a régieket is leépíti. Jöhetne egy Kõhalmi - Bödõcs - KAP(az a fajta KAP aki még nem gondolta úgy, hogy csak azért mert õ mond valamit az még vicces lesz) - meg negyediknek mondjuk a székely fiú. Vagy õt nem bírjátok?:D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem Mogács tetszett....Meg Hadházy szakadékos poénjai is....Csenki meg egy fos, tûnjön a narancslé.

Link to comment
Share on other sites

a880120

meg negyediknek mondjuk a székely fiú. Vagy õt nem bírjátok?:D

Pfú bazmeg :lol: Nee :D

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Hát úgy látom akkor ez megint csak ízlés kérdése, mer szerintem Magócs hatalmasat nyomott B)

Én már a DU-DU-DU-DU A SZUPERFALKA résznél könnyeztem :lol: James az oroszlán, meg a kém szúnyog B)

Többi gyengusz volt. Kõhalmit a népnek :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Hát úgy látom akkor ez megint csak ízlés kérdése, mer szerintem Magócs hatalmasat nyomott B)

Szerintem õ volt a legjobb tegnap este, Hadházi mellett.

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Pfú bazmeg :lol: Nee :D

Francokat ne. Õ a legjobb. B)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Szerintem is, olyan..nyers, de jóó :D

Link to comment
Share on other sites

_Hektor_

Hát úgy látom akkor ez megint csak ízlés kérdése, mer szerintem Magócs hatalmasat nyomott B)

Én már a DU-DU-DU-DU A SZUPERFALKA résznél könnyeztem :lol: James az oroszlán, meg a kém szúnyog B)

Többi gyengusz volt. Kõhalmit a népnek :rolleyes:

Azaz...Ott a pont. :) Kõhalmiban még sose csalódtam , meg Bödõcsben sem.

Ádámka sem rossz , csak az a baj , hogy nagyon sokat káromkodott ebben a részben. Értem én , hogy a történet néha megköveteli a vulgaritást , de az már nem jó , sõt rossz , ha egy Stand-Up tele van káromkodással... Azt mindenki tud...

Link to comment
Share on other sites

a880120

Azt mindenki tud...

Ehh, valóban...

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Ehh, valóban...

Rokonaid nem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

a880120

Rokonaid nem? :lol:

Klárika elõtt Szandy volt asszonykám :rolleyes: Roli meg nagy span B)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ádámka sem rossz , csak az a baj , hogy nagyon sokat káromkodott ebben a részben. Értem én , hogy a történet néha megköveteli a vulgaritást , de az már nem jó , sõt rossz , ha egy Stand-Up tele van káromkodással... Azt mindenki tud...

Ezt mondjuk nem értem mért hozza fel most mindenki. Egyrészt eddig is állandóan káromkodott, másrészt rajta kívül mindenki más is, Nekem nem tûnt fel, hogy túlzásba vitte volna. :)

Egyébként Nekem se tetszett ez a rész: Hadházit nem szeretem; Kiss nagyon fel van hypeolva és ugyan vannak jó poénjai, de Én nem vagyok oda érte; Mogács nem rossz, de az elõzõ fellépése jobban tetszett, most sokszor elégé ripacsnak tûnt; Csenkin sem nevettem, a poénjai elég gyengék.

Link to comment
Share on other sites

UC

Ezt mondjuk nem értem mért hozza fel most mindenki. Egyrészt eddig is állandóan káromkodott, másrészt rajta kívül mindenki más is, Nekem nem tûnt fel, hogy túlzásba vitte volna. :)

Nem az volt a gond, hogy káromkodik, és persze más is csinálja. Az volt a baj, hogy a káromkodás mennyisége és szintje annyi volt, amennyi szokott lenni, de a poénok, az összefüggés és az elõadás színvonala volt drasztikusan meggyengülve, ettõl nagyon soknak tûnt a káromkodás. Sok helyen konkrétan egy-egy obszcén szó volt a csattanó, ami azért nem egy jó dolog ebben a mûfajban.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Valaki már leírta, hogy elszállt magától és szerintem tökéletesen igaza van. KAP-al is ugyanez volt, mikor a tévénézõ még csak kezdett megismerkedni vele akkor nagyon jól tolta, aztán egyre inkább sztárolták és néha vannak olyan produkciói is, hogy az ember nem érti, hogy hogyan lehet õ a Showder Klub humorfelelõse.

Az "egyszerûbb" emberek, mint Bödõcs vagy Kõhalmi azok kb. leszarják, hogy õk most mekkora sztárok meg folyton dicsérik õket, konstans jó produkciókat nyújtanak.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ez az erzsébeti srác király volt. :D

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Na most jön a parasztos online srác. :D

Tényleg jó volt az új srác, kíváncsi lennék az öccsére. :D

Ez hülye! :ph34r: :D :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Felméri is jó volt. B)

:lol:
Link to comment
Share on other sites

Hero44

Bödõcs ennél többet is tud, a 2. felére indult be jobban, az eleje az elég átlagos volt.

Aranyosinak az a tanárparodizálós rész tetszett, mert egyrészt én is gimis diák vagyok szóval átérzem, másrészt egy hasonló tanárunk nekünk is van, szóval átérzem :D A 3 egyest begyûjtõ gyerek megm itnha én lennék, szóval (l)

Az új srác tényleg jó volt, de néha nem ment a stílusa az alakjához... vagyis a kisugárzásához, értitek, na!

Az kolozsvári srácnak a stílusát meg nagyon csípem, de igazából megértem, ha valakinek nem jön be, picit elvont. Legjobb nála a Holdas volt :D

Link to comment
Share on other sites

berc00

Na ez végre tetszett, úgy majdnem végig (bár Bödõcs az elején lapos volt, meg Aranyosi sem volt nagy szám, de a tanárparódiánál feküdtem "véletlenül nálad nyílt ki a napló"), az új arc is szimpi, kell is az utánpótlás.

Link to comment
Share on other sites

Madridista

pudinga volt ez a rész, a 3 rész közül testhosszal a legjobb. Ebben az új srácban csak ez a folyamatos ideodafordulás idegesített, mért nem lehetett picit nyugton maradni? :D Néha már szédültem. Felméri meg nagy forma, sztem. Aranyosi meg súlyos elmebeteg, Bödõcs meg ugyan magához képest nem volt olyan kiemelkedõ, de akkor is a legjobb :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Felméri is jó volt. B)

:lol:

Szimpatikus a srác, jó poénjai vannak.

Ez a videó pedig, áhh. :D

Link to comment
Share on other sites

Hero44

:lol:

A magyar az olyan, hogy le akar ugrani :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...