Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Értékeld Az Elõzõ Hozzászóló Zenéit!


Extrasystole

Recommended Posts

GerillaGorilla

Mikor végighallgattam, az jutott eszembe, ezt mekkora állatság lenne részegen énekelni. :D

7/10

Hollywood Undead - Undead

Standard nu metal,az nem túl jó. :) 5/10

Morbid Saint

Link to comment
Share on other sites

Hares

Mikor végighallgattam, az jutott eszembe, ezt mekkora állatság lenne részegen énekelni. :D

7/10

Hollywood Undead - Undead

A szám nem egy nagy eresztés,hallottam már hasonlót 2taggal szûkebb bandától és álarc nélkül.6/10

Standard nu metal,az nem túl jó. :) 5/10

Morbid Saint

Franc se tudja mi ez,általában nem hallgatom és nem volt olyan alkalom hogy jól esett volna bár sosem nyomom ki egybõl.A 80as éveki hangzás pedig jól áll neki... :D 5/10

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Kellemes zene, viszont nem lennék képes tartósan hallgatni. 6.5/10

Nyálas, szar, irritáló hangja van a csávónak és felvezetése is szar.

2/10

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Nyálas, szar, irritáló hangja van a csávónak és felvezetése is szar.

2/10

Sablonos, ötlettelen zene. Ettõl függetlenül koncerten, társaságban óriási hangulata lehet. 5/10

Minor Threat - Minor Threat

Mondjuk érdekes, hogy valaki nyálasnak, meg szarnak tartja a Velvet Undergroundot. A könnyûzene történelem legnagyobb hatású albumát hozták össze, de mindegy...

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Egy nagyon okos ember mondta, hogy a Korpiklaani igényesség szempontjából a metál mulatós zenéje.

2/10

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Egy nagyon okos ember mondta, hogy a Korpiklaani igényesség szempontjából a metál mulatós zenéje.

2/10

Fuck yeah, All Shall Perish=metál. \m/ 9/10

Emmure - Sunday Bacon

Link to comment
Share on other sites

a880120

A zúzás és ez a kaotikus vokál is tetszhetne. De együtt marhára ütik egymást, és inkább idegesítõ, mint élvezhetõ. 4/10

Kapela na Dobry Dzieñ - Hop

EZ valami csuda jó :rolleyes: 9/10

LINK CSERÉLVE

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Egy éve még hallgattam. 4/10

Flaming Lips - I Can Be a Frog

Most nem kötözködésbõl mondom, de hogyan lehet ilyen zenét hallgatni? :blink: Ettõl még Krisz Rudi is jobb.

1/10

Animals

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Most nem kötözködésbõl mondom, de hogyan lehet ilyen zenét hallgatni? :blink: Ettõl még Krisz Rudi is jobb.

1/10

Animals

7/10

^jelenlegi kedvenc zeném

Link to comment
Share on other sites

Guest

7/10

^jelenlegi kedvenc zeném

3/10

B)
Link to comment
Share on other sites

Ronnie

3/10

B)

Ez nagyon nem. Távolról sem közelíti meg azt a zenét, amit kedvelek. 2/10

Stif: Ha 100 a zenéhez kicsit is értõ embert megkérdezel, hogy melyik a jobb zenekar a Flaming Lips pszichedelikus experi rockja vagy a Korpiklaani bunkómetálja, akkor a 99 a Flaming Lipset fogja jobbnak tartani.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Stif: Ha 100 a zenéhez kicsit is értõ embert megkérdezel, hogy melyik a jobb zenekar a Flaming Lips pszichedelikus experi rockja vagy a Korpiklaani bunkómetálja, akkor a 99 a Flaming Lipset fogja jobbnak tartani.

Ahogy gondolod.

Link to comment
Share on other sites

Warfare

Stif: Ha 100 a zenéhez kicsit is értõ embert megkérdezel, hogy melyik a jobb zenekar a Flaming Lips pszichedelikus experi rockja vagy a Korpiklaani bunkómetálja, akkor a 99 a Flaming Lipset fogja jobbnak tartani.

Off: bunkómetálnak inkább az én ízlésem mondanám - nagyrészt -, a Korpiklaani inkább Lagzi Lajcsi metál. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

A The Flaming Lips eszméletlen jóság. Az I can be a Frog meg büntet, ahogy kell. ^^

A Velvet Underground meg alap dolog.

Nekem a Nico-s Venus in furs a legislegkedvencebbem.

Joy Divisiontól pedig... She's lost control. ^^

Korpiklaani korai albumok meg rokkerpartizenék. ^^

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

A The Flaming Lips eszméletlen jóság. Az I can be a Frog meg büntet, ahogy kell. ^^

A Velvet Underground meg alap dolog.

Nekem a Nico-s Venus in furs a legislegkedvencebb.

Joy Divisiontól pedig... She's lost control. ^^

Korpiklaani korai albumok meg rokkerpartizenék. ^^

Azt nem értem, h ezen mi a jó? Pláne, egy oylam ember szájából nem vágom, aki hasonló zenét szeret mint én. Ezt a Flaming Lipset leköpném, lehugyoznám. <_<

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Off: bunkómetálnak inkább az én ízlésem mondanám - nagyrészt -, a Korpiklaani inkább Lagzi Lajcsi metál. :lol:

De Te legalább hallgatsz olyan alap dolgokat, mint a Rotten Sound, ami eszement zseniális zene. ;)

Azt nem értem, h ezen mi a jó? Pláne, egy oylam ember szájából nem vágom, aki hasonló zenét szeret mint én. Ezt a Flaming Lipset leköpném, lehugyoznám. <_<

Ismered a zenekart? Hány albumot hallgattál végig tõlük? Mondtam én ilyet a Korpiklaanira, hogy leköpném, meg lehugyoznám? Nem mondtam, mert a maguk módján korrekt, amit csinálnak. De mivel Te nem tudsz érveket felhozni ezért egybõl megy a fika.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...