Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Stargate Universe


mzx1242

Recommended Posts

TaviG

micsoda ? ilyenre nem emlékszem ! :huh:

Az utólsó másodperceket akkor nézd meg még egyszer. :)

Link to comment
Share on other sites

Ante

QFT :D én is csak Rodney miatt nézem esténként az AXN-en. Az is jó rész volt amikor majdnem felemelkedett, hogy osztotta az észt mindenfelé :lol: meg amúgy is, Rodney minden szava arany :D

Ja, amúgy tudja valaki, hogy az Atlantisz ötödik évadát mikor vetítik szinkronosan? Angolul egyszerûen nincs szívem elkezdeni...

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Eli és Rush karaktere viszi az egészet, a többiek meg csak "vannak". Csak beindul már 5. részben jobban... :rolleyes:

Eliben az tetszik, hogy értik a vicceit pl.: a sivatagban a Majmok bolygós vicce XD

micsoda ? ilyenre nem emlékszem ! :huh:

Nem kell a vége elõtt bezárni a lejátszót XD

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Ja, amúgy tudja valaki, hogy az Atlantisz ötödik évadát mikor vetítik szinkronosan? Angolul egyszerûen nincs szívem elkezdeni...

Egy bizonyos torrent oldalon már fennvan az elsõ 5 rész szinkronosan, szal vagy az AXN vagy AXN sci-fi már vetíti (gondolom).

update: igen, AXN sci-fi minden kedden és csütörtökön este 10kor.

Eliben az tetszik, hogy értik a vicceit pl.: a sivatagban a Majmok bolygós vicce XD

Értik? :D

Eli: Oh come on, that was funny.

Rush: Was it?

és mindenki csendben tovább vonul :D am az télleg jó poén volt :)

Am kíváncsi leszek mit terveznek végül Rush karakterével, megkattan, ilyen marad vagy vissazvesz a szemétségeibõl :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Értik? :D

Eli: Oh come on, that was funny.

Rush: Was it?

és mindenki csendben tovább vonul :D am az télleg jó poén volt :)

Ezen inkább én röhögtem, hogy rajta nem röhögtek... :)

van egy lájtos trailer az 1x5bõl...

http://www.youtube.com/watch?v=zGQja2l_Bgk

Link to comment
Share on other sites

Ante

Eli: Oh come on, that was funny.

Rush: Was it?

és mindenki csendben tovább vonul :D am az télleg jó poén volt :)

Igen, nagyon eredeti felállás: viccelõdõ figura, akinek a poénjait a többiek fapofával fogadják. Eli akkora sablonkarakter, mint a ház... <_<

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Am kíváncsi leszek mit terveznek végül Rush karakterével, megkattan, ilyen marad vagy vissazvesz a szemétségeibõl :rolleyes:

Meghagyják sztem ilyennek, legalábbis én úgy gondolom, így a legérdekesebb. Ha leállna az õ karaktere se lenne túlságosan kiemelkedõ.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Egy bizonyos torrent oldalon már fennvan az elsõ 5 rész szinkronosan, szal vagy az AXN vagy AXN sci-fi már vetíti (gondolom).

update: igen, AXN sci-fi minden kedden és csütörtökön este 10kor.

Értik? :D

Eli: Oh come on, that was funny.

Rush: Was it?

és mindenki csendben tovább vonul :D am az télleg jó poén volt :)

Am kíváncsi leszek mit terveznek végül Rush karakterével, megkattan, ilyen marad vagy vissazvesz a szemétségeibõl :rolleyes:

Nem pont Rush-ra gondoltam :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Meghagyják sztem ilyennek, legalábbis én úgy gondolom, így a legérdekesebb. Ha leállna az õ karaktere se lenne túlságosan kiemelkedõ.

Igen, igen az lenne a legjobb, ha ilyen maradna.

Link to comment
Share on other sites

kisgarzo

Jó volt a mai rész, bár az eleje kicsit unalmas volt.

Mondjuk a következõ rész sem lesz kutya!

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Am kíváncsi leszek mit terveznek végül Rush karakterével, megkattan, ilyen marad vagy vissazvesz a szemétségeibõl :rolleyes:

Rush jó arc. kicsit szenyózik néha a többiekkel, de jót akar õ !

Eli meg a tipikus vicces srác. De õt jól eltalálták. a sivatagi poén nagyot ütött ! :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Jónak jó rész volt, de egy kicsit így utólag furcsa volt a rész. Na majd felirattal...

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Nemtudom ki hogy van vele, nekem eddig ez a rész jött be a legjobban, elég pofáraejtés volt hogy a Destiny szánt szándékkal repült bele a csillagba. Vajon Rush tényleg mindvégig tudta? :D Most már viszont jöhetne valami akció :rolleyes:

Jónak jó rész volt, de egy kicsit így utólag furcsa volt a rész. Na majd felirattal...

Hoszúpuskára elég hamar kikerült, én már azzal néztem.

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Nemtudom ki hogy van vele, nekem eddig ez a rész jött be a legjobban, elég pofáraejtés volt hogy a Destiny szánt szándékkal repült bele a csillagba. Vajon Rush tényleg mindvégig tudta? :D Most már viszont jöhetne valami akció :rolleyes:

Hoszúpuskára elég hamar kikerült, én már azzal néztem.

Én sejtettem hogy a Napból szerzi az energiáját (másból nem nagyon vagy atomenergia), de nem gondoltam volna, hogy így :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Hoszúpuskára elég hamar kikerült, én már azzal néztem.

Igen, cicmax nagyon gyors volt, így este megnéztem felirattal is, így már minden tiszta. ezzel a Rush sráccal lesznek még itt gubancok szerintem.

Link to comment
Share on other sites

Mandalore

Igen, cicmax nagyon gyors volt, így este megnéztem felirattal is, így már minden tiszta. ezzel a Rush sráccal lesznek még itt gubancok szerintem.

Már az elején lehetett látni, h nem épp jóarcoskodással fog mûködni a hajón, viszont nekem ez teszi szimpatikussá, hogy végre van egy ilyen kettõs hõs a csillagkapu sorozatokban. És igen, ez a rész meg valami kegyetlen jó volt, szerencsétlen Elit meg sajnálom azért. :D

Link to comment
Share on other sites

kavarevesz

Eddig nekem ez a rész jött be a legjobban. Szuper ötletek (berepülni egy Napba, hogy a hajó feltöltõdjön, vagy a "hurok"-manõver, hogy felgyorsuljon a komp) voltak benne. Kíváncsian várom a folytatást.

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Eddig nekem ez a rész jött be a legjobban. Szuper ötletek (berepülni egy Napba, hogy a hajó feltöltõdjön, vagy a "hurok"-manõver, hogy felgyorsuljon a komp) voltak benne. Kíváncsian várom a folytatást.

Én ezt már az elõzõ rész végén láttam elõre, pont eszembe jutott, hogy biztos van rajta pár milllió napelem, hogy töltse az enerdzsit. B)

Link to comment
Share on other sites

Fishyfrost

Igen, cicmax nagyon gyors volt, így este megnéztem felirattal is, így már minden tiszta. ezzel a Rush sráccal lesznek még itt gubancok szerintem.

Viszont nekem egyre szimpibb mint karakter, amikor elvonási tünetei voltak akkor már kicsit nagyon faxfej volt, de így, amit levágott a rész végén az asztalnál ünneplõkkel meg az ezredessel már bejövõs B) gondolom írnak neki majd valami személyiség-fejlõdést de alapból mindig ilyen magányos farkas marad.

Am eddig nekem egy dolog szúrta nagyon a szemem: a kino-s bemutatkozós részek. Ordít róla hogy így akarják bemutatni a hajón az "utasokat" akiknek nem írnak valami szerepet, de eddig nem sok személyiség szoult egyikbe sem...imátkoznak, rimánkodnak, nem kéne itt lennem, etc. szal fail -_-

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

Eddig nekem ez a rész jött be a legjobban. Szuper ötletek (berepülni egy Napba, hogy a hajó feltöltõdjön, vagy a "hurok"-manõver, hogy felgyorsuljon a komp) voltak benne. Kíváncsian várom a folytatást.

Errõl egybõl az Armageddon film jutott eszembe! XD

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Már az elején lehetett látni, h nem épp jóarcoskodással fog mûködni a hajón, viszont nekem ez teszi szimpatikussá, hogy végre van egy ilyen kettõs hõs a csillagkapu sorozatokban. És igen, ez a rész meg valami kegyetlen jó volt, szerencsétlen Elit meg sajnálom azért. :D

Õt én is. :D

Jóarcoskodás??? elég sok vadidegen ember került egy viszonylag szûk térbe, ebbõl tuti nem lesz éneklés a tábortûznél. :D

Link to comment
Share on other sites

Mandalore

Õt én is. :D

Jóarcoskodás??? elég sok vadidegen ember került egy viszonylag szûk térbe, ebbõl tuti nem lesz éneklés a tábortûznél. :D

Én itt konkrétan arra gondoltam, hogy nem mindig fogja mindenki érdekét nézni illetve sokszor lesz hazug és stb. de persze valahogy a történet, szerintem, mindig úgy alakul, hogy megkapja emiatt majd a magáét rendesen, ahogy kapja most is rendesen néha az osztást. Mondjuk néha sztem túl fog lõni a célon ezekkel a húzásaival, viszont a cselekmény ezzel fog elõre lendülni, ahogy most is a szörfös történésnél is :D A napba beleszállós, energia feltöltõst hívom így, szörföltek egyet a napkoronában De az egyik legjobb karakter akit kitaláltak, persze egy szinten Rodneyval :D csak, míg utóbbin lehet röhögni, addig Rushon nem.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Én itt konkrétan arra gondoltam, hogy nem mindig fogja mindenki érdekét nézni illetve sokszor lesz hazug és stb. de persze valahogy a történet, szerintem, mindig úgy alakul, hogy megkapja emiatt majd a magáét rendesen, ahogy kapja most is rendesen néha az osztást. Mondjuk néha sztem túl fog lõni a célon ezekkel a húzásaival, viszont a cselekmény ezzel fog elõre lendülni, ahogy most is a szörfös történésnél is :D A napba beleszállós, energia feltöltõst hívom így, szörföltek egyet a napkoronában De az egyik legjobb karakter akit kitaláltak, persze egy szinten Rodneyval :D csak, míg utóbbin lehet röhögni, addig Rushon nem.

Igen, Rush egy nagyon komoly fugira, rajta még mosolyogni sem fogunk szerintem.

Spoiler!!!

Az élet megint átírta a készítõk terveit, mivel az egyik SG:U sorozatban játszó színésznõ immáron hivatalosan is bejelentette, hogy babát vár. SPOILER következik!

Az illetõ pedig nem más, mint Alaina Huffman (Tamara Johansen). A harmadik csemetéje érkezése december 9.-re várható, így mivel az elsõ évad forgatása is most fejezõdik be, ezért a történet mindenképpen érinteni fogja valamilyen szinten az áldott állapotát. Egyelõre nem derült ki, hogy a történetbe is bemesélik-e a terhességet, mert a színésznõ nem kívánt semmilyen spoilert elárulni ezzel kapcsolatban. Azt is elmondta, hogy nagyon tetszik neki a stáb családbarát mentalitása, mivel a forgatások elõtt el tudja vinni a gyerekeit iskolába, sõt néha utána még haza is tudja vinni õket. Az ausztrál SciFi Channel oldalán az interjú második részlete is hamarosan megtekinthetõ.

Váá, nagyon kemény képet találtam:

http://kepek.csillagkapu.hu/displayimage.p...=539&pos=38

:D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Nah, sikerült megnéznem, és azt kell, hogy mondjam Rush és Young marhára nem akarnak kibékülni. :) Nagyon tetszik a vitájuk tuti láthatunk még ilyet, sõt keményebbet is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...