Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Vampire Diaries


Hero44

Recommended Posts

Hero44

Hááát ez akkora 10/10, hogy csak na, ez nagyon tetszett. Volt benne minden, Damon meg cool B)

IPB Image

A boszorkányos rész engem nem zavar, az a 3perc amit rászántak azt túlélem. Ezért is tetszik ez sokkal jobban mint az FF, ebben is vannak gagyi dolgok, de nem akarják 30percen át legyömöszkölni a torkunkon.

Az egyik legjobb jelenet pedig mikor Vicky mondja, hogy "Yeah, why can't I have people blood?" és közben ilyen pofát vág:

http://img81.imageshack.us/i/bscap0000.png/

extreme cuteness :wub:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Most nézem, hogy 13részrõl meghosszabították 22-re? Ezzel is el leszek egy darabig (ha addig meg nem unom) :rolleyes:

Egyébként kinn van a 8.rész ;)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Nem volt olyan jó mint az elõzõ, de tetszett, hogy behúztak egy új szereplõt.

Kár, hogy a végére meghalt :D Nem mondanám, hogy meglepett, de ahogy felvezették, hogy Lex meg Stefan mekkora ezeréves(najó, csak 100) barátok. Szóval ha valamikor akkor Stefan most igazán átmehetett volna vadállatba. Erre beleszúr egy karót a gyomrába, nem is értem ez most mire jó. Mi az, hogy "megkíméli" Damon életét?

A vége meg nagyon klisé, de ezek után ki az aki nem nézi meg a következõ részt? :D

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Most néztem meg együtt a 2 részt és hát nagyon cool volt. Igaz a 7. rész jobban ütött mint a 8. de az sem volt rossz. Az új szereplõ megjelenésénél én is csodálkoztam, sajnos nem volt hosszú életû :( Még mindig Damon karaktere a legütõsebb, Stefan csak úgy elvan a maga világában :D Szépen kezdenek beindulni az események, már kezdtem csalódni a sorozatban, de végül mégsem így tovább B)

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Hm, eddigi legjobb rész?

Szerintem igen. :)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Hm, eddigi legjobb rész?

Szerintem igen. :)

Szerintem nem, a halloweeni jobb volt egy fél fokkal. De kétségtelen, hogy nagyon jó volt. Amibõl viszont lassan elegem van az az "együtt lehetünk, nem lehetünk együtt" dolog, ha az nem lenne akkor konstans 8/10 körül lehetnének a részek.

A vége elég depressziós lett, talán az egyetlen aki nem sírt az én voltam :D

A töritanár pedig tuti vámpír, mert ugye betolták a képünkbe szuperközelin, hogy "ez itt egy bazinagy vámpírgyûrû" és szerintem õ nem csak pár részes karakter lesz. Tuti valami Damonnál is ördögibb, mert ugye Damon nagy diabolic terve most fuccsolt be.

Ami még nagyon tetszik a sorozatban, hogy nem húzzák az agyunk olyan dolgokkal amik az elsõ perctõl fogva egyértelmû a nézõ számára, más sorozatok ezt a részt el tudták volna nyújtani 4rész hosszúságúra.

Link to comment
Share on other sites

marco045

Nem az eddigi legjobbrész, de élveztem, egyre jobban bejön.

A töritanár szálra meg kiváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

A töritanár szálra meg kiváncsi vagyok.

Fõleg hogy Logan is megjelent a végén.

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Fõleg hogy Logan is megjelent a végén

Az szerintem a töri tanár volt a Vámpír. Egyszerüen adta magát a jelenet " Be sem hivsz "

Link to comment
Share on other sites

marco045

Azért igazán kifehéríthetnéd. -_-

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Miért? aki akarta már megnéze, én sem járok be addig amig nem látzom az uj epizódot, mert akár fehér akár nem ugy is megnézném a spoilert ilyen az ember kiváncsi, ezért inkább elkerülöm a topicot amig nem láttam az uj részt, minden sorozat esetében.

Szóval már nem fehérítek :P

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Mások kedvéért azért még fehéríthetsz, elég genyaság íg, hogy az elõzõ részbõl nem fehéríted ki a dolgokat.

Amúgy tévedsz. az Logan volt, nem a töritanár. Legközelebb azért tényleg fehéríts, vagy legalább írd ki, hogy !SPOILER!

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Mások kedvéért azért még fehéríthetsz, elég genyaság íg, hogy az elõzõ részbõl nem fehéríted ki a dolgokat.

Amúgy tévedsz. az Logan volt, nem a töritanár. Legközelebb azért tényleg fehéríts, vagy legalább írd ki, hogy !SPOILER!

jolvan oké, attol füetlen hogy ez már nem volt spoiler:D

SPOILER

Logan nem halt meg ? Damon megölte nem, és nem is változott vámpírá , Vicki evett belõle de nem változtaták át

Link to comment
Share on other sites

Hero44

SPOILER

Logan nem halt meg ? Damon megölte nem, és nem is változott vámpírá , Vicki evett belõle de nem változtaták át

Igen, én sem tudom neked megmagyarázni, hogy hogyan az istenben lett vámpír, de hidd el, a rész végén az 100%, hogy Logan volt. Én amúgy a töritanárra gyanakszom, mert sztem õ lesz itt a fõgenya, aztán lehet vele is õ csinált valamit.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Na Kistehén!meg nehogymár most legyen szünet, áááááá

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-Slug-

Megnéztem az eddigi részeket, nem indult erõsen de nagyot felfejlõdött tényleg :) A töri tanár tuti vámpír, kiváncsi vagyok mit akar csinálni az itt. Egyébként tudja valaki, hogy meddig lesz a téliszünet?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
marco045

Ehh, van új rész. Csak még sub nincs. Kíváncsi vagyok.

Link to comment
Share on other sites

marco045

áhh sztem zselé jó rész volt ez. Kijelenthetem, h szeretem a sorozatot. B) Egész jól haladt a sztori minden szempontból. Most már az is kiderült, h Elena-t örökbefogadták. :o Erre nem gondolotam.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
Szívkitépés ftw. :D Nem lakatölnek.
Link to comment
Share on other sites

marco045

Vazz jó rész volt, de ez így nem buli, h nem ír senki. :(

Vagy most mindenki a Lost-ra van ráizgulva?! :D

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Én még nem láttam a 12. részt, de hát mit mondhatnék?! Elég jól beindultak az események, a tanárra leszek kíváncsi,hogy mit fog csinálni Damon-al remélem az új részben lesz róla szó :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
marco045

Nekem nem nagyon tetszett az új rész. Az csalódás volt számomra, h Katherine nem volt a sírban, és nem zárták be sehova, hanem szimplán nem érdekelte Damon. A végére teljesen olyan érzésem volt, hogy le akarják zárni az egész sorozatot, de akk érdekes módon kijutott egy (vagy több) vámpír a sírból. Kiváncsi vagyok mi lesz ebbõl. Kicsit csalódás volt, így szünet elõtti résznek. Remélem a Katherines szálnak lesz valami folytatása.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Sztem király rész volt. ^_^

Stefant is elvitték egy cinikusabb, badassebb irányba, ami bejövõs. :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Helyes, semmi érdekfeszítõen nagy cliffhanger nem történt a legutóbbi részben. Úúúú, kijött egy vámpír...de nagy dolog. Mintha nem jöttek volna minden részben :lol:

Így lazán kibírom, míg véget ér az évad és majd akkor megnézem a további részeket B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
freddy12

Nemrég néztem meg az utolsó részt, és sehogy se tudok rájönni, hogy a francba tudott egy több százéves vámpír, minimális vérrel kijutni úgy, hogy a pecsét elméletileg nem tört meg és az ajtó zárva volt.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...