Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Serious Sam sorozat


tom83

Recommended Posts

-Arch-

nagyon komoly lesz :D :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Lord_KROK

Végre kijött komoly Samu 3-ik része. Sajna még nem volt hozzá szerencsém :(

Link to comment
Share on other sites

XCube

Végre kijött komoly Samu 3-ik része. Sajna még nem volt hozzá szerencsém :(

November 22 óta megvásárolható :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Na mit szereztem be? :D

Serious Sam : The Second Encounter HD :D

beszarás milyen jó! Régi vágyam volt már!

(A sima Secound Encounter az egyik kedvenc samu játékom volt)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

November 22 óta megvásárolható :rolleyes: .

Hát én csak tegnap óta tudtam meg h kint van.

Link to comment
Share on other sites

-max-

Valaki írjon már valami véleményféleséget a játékról... érdekelne, hogy milyen lett...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Valaki írjon már valami véleményféleséget a játékról... érdekelne, hogy milyen lett...

Sajnos a 3.-ik részt még nem próbáltam, de a YT videk alapján Seroius Sam hangulat, a grafika pedig a HD kivitelekére hajaz.

Hangulatban talán még mindig a 2.-ik rész jön be nekem a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

-max-

Néztem videót az elsõ pályáról, az speciel minden, csak nem Serious Sam... kicsi, egysíkú, szürke, unalmas. Remélem azé' a vége felé javul a színvonal...

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Néztem videót az elsõ pályáról, az speciel minden, csak nem Serious Sam... kicsi, egysíkú, szürke, unalmas. Remélem azé' a vége felé javul a színvonal...

A sivatagi háborús várops alapján elõször nekemis a COD soorzat ugrott be :D De a szörnyek miatt azért hajaz SS-re.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mezoptámiában bolyongok (2nd Encounter HD) de várom már h a közpkorra jussak, kiváncsi vagyok h a HDban milyen lett (az volt a kedvenc részem a simában)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

Second Encounter HDba eljutottam a középkorba. Amit hiányolok az a jó töltsékép amit a simában megszoktunk.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SnarkovX

ATI Radeon 2600 XT

Windows 7 64 bit

Intel Core™2 Quad cpu Q6600 @2.40GHz

4 GB RAM

Ez a gép futtatná full minimumon a SS: BFE-t ? (pesti gépem) a minimum rendszerkövetelmény szerint még ez a VGA is jó, csak azért kérdem ha esetleg már valaki próbálta ilyen videókártyával/látott már róla vmi infót

Link to comment
Share on other sites

XCube

Néztem videót az első pályáról, az speciel minden, csak nem Serious Sam... kicsi, egysíkú, szürke, unalmas. Remélem azé' a vége felé javul a színvonal...

Én 3,5 órát játszottam vele eddig és elég lehangoló. A régi epizódok hangulatából semmi nincs meg benne.

Most vettem meg a többi részt is, szerintem azokkal jobban fogok szórakozni.

ATI Radeon 2600 XT

Windows 7 64 bit

Intel Core™2 Quad cpu Q6600 @2.40GHz

4 GB RAM

Ez a gép futtatná full minimumon a SS: BFE-t ? (pesti gépem) a minimum rendszerkövetelmény szerint még ez a VGA is jó, csak azért kérdem ha esetleg már valaki próbálta ilyen videókártyával/látott már róla vmi infót

Ahogy a másik topikban is írtam szerintem valami túl jól, mert nagyon gyenge a játékhoz a VGA.

Link to comment
Share on other sites

SnarkovX

Ahogy a másik topikban is írtam szerintem valami túl jól, mert nagyon gyenge a játékhoz a VGA.

Igen, igazából sejtettem is, hogy gyengén/alig fog menni.

alacsony beállítások és 1680x1050 felbontás mellett játszhatóan fut, sokkal rosszabbra számítottam

Köszi a választ! :)

Link to comment
Share on other sites

Fhouse

Hangulatban talán még mindig a 2.-ik rész jön be nekem a legjobban.

Az második rész ami idegesítően színes és túlságosan elviccelt lett? Nekem már emiatt nem tetszett a Second Encounter sem.

Én örültem neki, hogy a 3 visszatért Egyiptomba, csak azon vagyok meglepődve, hogy eddig túl könnyű a játék. Normalon vagyok, nemrég lőttem le rakétavetővel a helikoptert amit elkapott a monszta.

Egyébként imádom, hogy milyen frankón lehet skálázni a grafikát, az első részt is tök állatul kinézővé tettem anno egy fostos gépen. :)

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Az második rész ami idegesítõen színes és túlságosan elviccelt lett? Nekem már emiatt nem tetszett a Second Encounter sem.

A 2. rész volt olyan, a second encounter viszont szinte ugyanaz mint az elsõ, csak van pár új szörny és fegyver.

Nekem kedvenc a 2. rész. sajnálom, hogy nem azt folytatták.

Örök kedvenc 0:30-tól :D :D :D

rnUS7aVG2L0

Link to comment
Share on other sites

XCube

Az második rész ami idegesítõen színes és túlságosan elviccelt lett? Nekem már emiatt nem tetszett a Second Encounter sem.

Én örültem neki, hogy a 3 visszatért Egyiptomba, csak azon vagyok meglepõdve, hogy eddig túl könnyû a játék. Normalon vagyok, nemrég lõttem le rakétavetõvel a helikoptert amit elkapott a monszta.

Egyébként imádom, hogy milyen frankón lehet skálázni a grafikát, az elsõ részt is tök állatul kinézõvé tettem anno egy fostos gépen. :)

Nekem is jobban bejött az elsõ két rész, de a másodikkal is elvoltam. Annyi a bajom vele, hogy a poénok nagyon gyengék és erõltetettek.

A First Encounter -ben és a Second Encounter -ben jót mosolyogtam a Netricsa szövegein és Sam "agyalásain" ^_^ . A másodikban viszont már sokszor csak néztem, hogy ez most vicc akart lenni, vagy mégis mi a fene? A régi ellenfelek is hiányoztak, olyan tündibündi lett az egész.

Az új rész szerencsére a régi vonalat követi (elõzményrõl lévén szó nem is meglepõ :) ) . Ebbõl viszont a színeket hiányolom. Második nekifutásra biztosan a Vivid színbeállítást fogom használni.

Egyébként addig a helikopteres részig szinte semmi kihívás nincs a játékban, utána kezd majd beindulni szépen. Én Hard -on tolom és én is kételkedtem benne, hogy lesz-e egyáltalán özönlés vagy bármi, ami hasonlít a régi részekre, de végül csak beindult a játék :) . Sajnos még így sem olyan durva, mint az elsõ két rész, de azért alakul :) .

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

lesz biza. Az utolsó pályákon (főleg a legutolsón) már nagyon elborult a fejlesztők agya.

Ott asszem' vért fogsz hu***ni hardon, az is tuti. :)

Link to comment
Share on other sites

XCube

lesz biza. Az utolsó pályákon (fõleg a legutolsón) már nagyon elborult a fejlesztõk agya.

Ott asszem' vért fogsz hu***ni hardon, az is tuti. :)

Attól félek én is :D . Délután folytatom, tegnap abbahagytam annál a résznél, amikor megkapjuk a minigun -t mert ott is nagyon beteg módon keményedik a helyzet :D .

Link to comment
Share on other sites

XCube

Azt a leborult szivarvégét. Most már intenzíven üvöltözök a géppel... -_- .

Egyszerűen nincs elég lőszer sokszor :troll: .

Szerk.: Na jó. A vér hu...zás eddig volt. Mostantól vér fosás és vér hányás van. Néha pár véres könnycsepp. Nem baj, én kavartam magamnak a szart ezzel a Hard móddal, most már meg kell ennem, amit főztem. Egyszer megpróbálom majd Serious -on is, bár kétlem, hogy menni fog :lol: . A Mental fokozatot viszont nem tudom kinek találták ki... .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A 2. rész volt olyan, a second encounter viszont szinte ugyanaz mint az elsõ, csak van pár új szörny és fegyver.

Nekem kedvenc a 2. rész. sajnálom, hogy nem azt folytatták.

Nekem is a 2.-ik rész a kedvencem. Egyrészt nagyon hosszú, másrészt tele van király pályákkal és fegyverekkel.

ÉS tetszik a több féle éra is.

Link to comment
Share on other sites

XCube

Hát gyerekek ezt nem hiszem el. Az utolsó pálya... . Ilyet még nem pipáltam. Ez igazából ez eddigi részeket is übereli :biglol: .

A mosoly persze keserédes, leginkább ez tudja kifejezni, hogy mit érzek: :fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu::fuu:

Két órája tolom ezt a nyamvadt pályát és még nem értem el a bossig.

Ja igen, majdnem elfelejtettem. Mától kezdve a Kleer Skeleton -ok a legutálatosabb FPS ellenfelek számomra a világon -_- .

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Mától kezdve a Kleer Skeleton -ok a legutálatosabb FPS ellenfelek számomra a világon -_- .

Közepesebb-nagyobb mennyiségben az összes részben utáljhatgóak. A legjobban double barreled shotgunnal lehet írtani õket, de még azzal sem elég gyors. (persze a rakéta még jobb cska nem minidg van)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...