Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Serious Sam sorozat


tom83

Recommended Posts

Jelan

most akartam ennek a játéknak (meg a Serious SAM-eknek) topicot nyitni!

A játék november 19.-én jön!!!

megnéztem a trailert és Nagyon várós lenne (épp most tolom a Sam2-t) de nekem rohadtul nem tetszik h virágok meg cukorkák esnek ki az ellenfélbõl ... :( Remélem ezt ki lehet majd kapcsolni vagy valami, mnert ulétra gagyinak tûûnik a videó alapján.

Ráadásul a pályák az 1. részt idézik amivel csak az volt a bajom h mivel sokszor végigvittem meguntam... (meg rövid is volt)

Serious Sam HD, ergó 1:1 arányban az elsõ rész csak szebb graffal. Amúgy nem tudom mennyire nézted át az Options-t, de az össze Sam részben be lehetett állítani ilyen fasságokat vér helyett.

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Na nov 18-án megtudjuk mi lesz! (ha már csak egy HDsítás akkor legalább a Second WEncountert csinálták volna meg ! Az sokkal hosszabb)

sztem az is lesz

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Amúgy nem tudom mennyire nézted át az Options-t, de az össze Sam részben be lehetett állítani ilyen fasságokat vér helyett.

Na ezt pl nem is tudtam ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Na ezt pl nem is tudtam ... :blink:

Hippie mod rulz.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hippie mod rulz.

Na ezt majd megkeresem (gondolom benne van a legújabba is) csak kíváncsiságból

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Steam-en már elõ lehet rendelni 17,99€-ért. Tettek bele achievement-eket is. Jól felturbózták a gépigényt is.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Steam-en már elõ lehet rendelni 17,99€-ért. Tettek bele achievement-eket is. Jól felturbózták a gépigényt is.

Ezutóbbi azért rossz hír, de várható volt egy "HD" játéknál!

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Steam-en már elõ lehet rendelni 17,99€-ért. Tettek bele achievement-eket is. Jól felturbózták a gépigényt is.

nagyon várom már, mondjuk az új cod mellett nem tudom mennyi idõ jut majd rá :D

Link to comment
Share on other sites

Raven

sztem az is lesz

lesz, még a serious sam 3 elõtt kiadják a second encounter felújítását is, elvileg.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Lord_KROK

lesz, még a serious sam 3 elõtt kiadják a second encounter felújítását is, elvileg.

Nov 17én jön talán!

Miért lesz SSAM3 is?

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Lesz elvileg ^_^ és "komolyra" akarják fogni megint a témát, tehát nem olyan lesz mint a 2 :ph34r: úgy hallottam...

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nov 17én jön talán!

Miért lesz SSAM3 is?

A steam szerint 20-án.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

A steam szerint 20-án.

November 20-án? .blink: (még jó h nem hallottam róla eddig mert tuti lyukasra vbártam volna az oldalam!)

Micsoda szülinapi meglepetés! Szülinapomon már tolhatom is B)

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

Lesz elvileg ^_^ és "komolyra" akarják fogni megint a témát, tehát nem olyan lesz mint a 2 :ph34r: úgy hallottam...

JáJ ?!

hogy lehet egy ilyen játékot komolyra fogni ? :blink: szimulátort gyártanak belõle ? :lol:

csaknem...

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

azért tettem idézõjelet :D

kb olyan komoly lesz mint az 1 vagy az 1b :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Balee

November 20-án? .blink: (még jó h nem hallottam róla eddig mert tuti lyukasra vbártam volna az oldalam!)

Micsoda szülinapi meglepetés! Szülinapomon már tolhatom is B)

Nekem sem árt majd újratolni, anno 2002 körül játszottam vele utoljára. :D

Link to comment
Share on other sites

Pepperoni

azért tettem idézõjelet :D

kb olyan komoly lesz mint az 1 vagy az 1b :unsure:

akkor jó. Nekem azok sem tûntek túl komolynak. Megijesztettél egy kicsit. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Raven

Lesz elvileg ^_^ és "komolyra" akarják fogni megint a témát, tehát nem olyan lesz mint a 2 :ph34r: úgy hallottam...

a 2-nek csak az eleje (1.-2. fejezet) volt nagyon komolytalanra véve, fõellenségnél vagyok és a többi fejezet hasonló volt a first és second encounter-hez.

A steam szerint 20-án.

steam-en nincs és nem is volt semmi kiírva. jövõ héten jön a játék és pénteken (holnap) lesz bejelentve a pontos dátum.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

steam-en nincs és nem is volt semmi kiírva. jövõ héten jön a játék és pénteken (holnap) lesz bejelentve a pontos dátum.

Azt reméltem már pénteken jön a játék ...

Link to comment
Share on other sites

Balee

a 2-nek csak az eleje (1.-2. fejezet) volt nagyon komolytalanra véve, fõellenségnél vagyok és a többi fejezet hasonló volt a first és second encounter-hez.

steam-en nincs és nem is volt semmi kiírva. jövõ héten jön a játék és pénteken (holnap) lesz bejelentve a pontos dátum.

tényleg nincs, nem tudom honnan vettem ezt a 20.-át.

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

a 2-nek csak az eleje (1.-2. fejezet) volt nagyon komolytalanra véve, fõellenségnél vagyok és a többi fejezet hasonló volt a first és second encounter-hez.

steam-en nincs és nem is volt semmi kiírva. jövõ héten jön a játék és pénteken (holnap) lesz bejelentve a pontos dátum.

Akkor talán megér majd még egy próbát...mert nem vittem végig oO Thx! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Raven

késõbb olyan poénokat letolnak az átvezetõkben h hangosan nevettem... és nagoyn jó ötletek vannak benne. (játékmenetileg)

Link to comment
Share on other sites

pallasj

Üdv mindenkinek.

Nem tudja valaki hogy hogy lehet netes szervert csinálni a secoundhoz?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...