Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Űrszimulátorok


Lonkosz

Recommended Posts

Lonkosz

Igazából kérdeznék, de nem árt egy ilyen topic. Sajna nem hemzsegnek az ilyen játékok, ezért elég is egy összefoglaló.

Készül, vagy kijött mostanában valami érdemleges cím ebben a müfajban? Valamikori kedvencem volt a genre... szomorú hogy ma már semmit sem kapok.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Igazából kérdeznék, de nem árt egy ilyen topic. Sajna nem hemzsegnek az ilyen játékok, ezért elég is egy összefoglaló.

Készül, vagy kijött mostanában valami érdemleges cím ebben a müfajban? Valamikori kedvencem volt a genre... szomorú hogy ma már semmit sem kapok.

hát nem mostani darab, de sztem a Freelancer egészen korrekt kis játék volt. viszonylag jól szórakoztam vele ahhoz képest, hogy a mûfajt egyáltalán nem kedvelem

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Én is rengeteget játszottam vele. Anno az online részébe is belekóstoltam, de a "community" szétoszlott. Bakker... már az is 6-7 éves játék :D Hova a francba rohan így az idõ? Marha vénnek érzem magam :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

kzoli95

Én a Babylon Project-tel szoktam mostanában játszani. A grafikája egész jó és ingyenesen letölthetõ.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Én is kipróbáltam... vagy 2 éve... vagy 1 már nem emlékszem, de nagyon nem jött be.

Amire a legtöbbet gondolok az még mindíg a Starlancer. Az egy csúcs játék volt. Elõtte a Freespace-t imádtam, de a Starlancer sokkal pörgõsebb volt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Gabor777

X3 Terran Conflictal játszik valaki?:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
seso

Hali all!

Bizta full lámának néztek majd kérdésem után de már nagyon idegesít, így felteszem.

Ujjra elõvettem a jó öreg "X3: reunion" -om és min már évekkek ezelött is, ismét elakadtam annál, hogy kiraktam 1 "Solar power plant" -et +próbáltam beconfigolni, az már összejött, hogy +veszik a cuccot amit készit, viszont nemtom valamiért +oldani, hogy hozzák az alapanyagot.

Mikor rámegyek a beállitásoknál a kristály árára azzal kapcsolatban azt közli a gép, hogy azzal tom beállitani, hogy a gyár hajói menyiért hozzanak cuccot, na ez nekem sehogy nem jön össze!

Beraktam külön 1 szállitóhajót, +adtam neki hogy az a hely mostantól az otthona... semmi... vettem neki trade mark 3 -ast .... semmi! pedig külön figyeltem és volt mikor a rendszerbe ugyan anyi és volt mikor bõven olcsóbb volt az alapanyag, de a hajó +se moccant. Sõt mi több a saját halyóim ahohy észre vettem nem is nagyon ohalytanak innen készterméket vinni eladni.

Valaki segicsen pliiizzz!!! már nagyon idegesit! (google-t már szétkerestem ez ügybe de nemtaláltam semmit)

Valaki legyen olyan kedves segicsen már, vagy link vagy irja ide hogy-smint.... elörre is thx

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ityko

Sziasztok!

Van esetleg olyan aki ismeri a Freelancer Discovery ?

Ha igen akkor jelezze.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ThereShallBeNone

Huhúú, na ez a nekem való topik :D Hello mi? :)

seso:

Felpeccselted 2.5-re? Ha igen akkor érdekes :S Én általában felállítom a gyárat, veszek 3 Mercury-t (pl. 1-et a kristályvételre, 1-et ECella eladásra, s 1 tartalék), maxra felturbózom õket (nem kell Trade Command MK3), , beállítom a gyárat Home Base-nek. A gyárba utalok 3mill kezdõtõkét, beállítom a max jump-ot, a vétel- és eladási árat, majd kiadom parancsba, hogy "Buy/Sell ware for best price". Ez persze akkor mûködik igazán, ha

a.) van a környéken az adott árban eladó/vevõ (ezt a beállításoknál látod is, egy kis szám jelzi, hogy hány szektornyira van ilyen hely)

b.) vannak szatelitjeid a szektorokban.

Ha ismét abbahagytad emiatt, akkor adj neki még egy esélyt szerintem ;) Én speciel megjelenése óta játszom vele, még mindig nem unim :D

Amúgy a témaindító kérdésre:

Star Wolves 3 kijött október 30-án (bár az inkább ûrstratégia), Precursors jön (oroszhonban) dec. 4-én, tervbe van véve a Tarr Chronicles 3: Cold Star ésatöbbi ésatöbbi :) Remélem még több jön idén B)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...
Kattt01

Hello!

Tudna valaki ajánlani egy jó ûrszimulátort? Ilyen Spaceforce: Rogue Universe-szerût, amiben lehet kereskedni, meg van benne akció is?

Link to comment
Share on other sites

Adi86

Hello!

Tudna valaki ajánlani egy jó ûrszimulátort? Ilyen Spaceforce: Rogue Universe-szerût, amiben lehet kereskedni, meg van benne akció is?

Freelancer

X2 vagy X3

Link to comment
Share on other sites

Plata

Freelancer

X2 vagy X3

X2 meg X3 irányítása nekem totál gáz,szivesen játszanék vele de kiismerhetetlen.EVE irányítása ehhez képest lófing.

Esetleg ha tudnátok valami honlapot ahol van leírás,és segítség a játékhoz.

Link to comment
Share on other sites

ThereShallBeNone

X2 meg X3 irányítása nekem totál gáz,szivesen játszanék vele de kiismerhetetlen

Ha tudsz angolul akkor nem annyira. WASD a "csúszás", ha ennyit tudsz, már jó vagy. C a communication, O Open stb. EVE-hez meg inkább ne hasonlítsuk: klikk és kész :) Nem rossz játék, csak teljesen más.

Esetleg ha tudnátok valami honlapot ahol van leírás,és segítség a játékhoz.

Billentyûparancsok itt, kérdéssel meg vagy az SG fórumához lehet fordulni, vagy hozzám :D - persze nem bizt, hogy valamelyik tud segíteni :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
-Arch-

Nem olyan régen lehetett a GS oldalon olvasni egy új ûrszimulátorról.. rohadt jól néz ki, és hamarosan megjelenik...vagy már meg is jelent...csak azt nem tudom, hogy mi a cime xD tudnátok segíteni? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Alex75

Játszott már valaki a Spaceforce: A Világûr Kalandorai cimü játékkal? Met én most probálnék,de van egy olyan hiba jelenségem,hogy gondol egyet,és eltünik minden a képröl,csak a radar jelek maradnak meg,és a nagy feketeség. :S

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Játszott már valaki a Spaceforce: A Világûr Kalandorai cimü játékkal? Met én most probálnék,de van egy olyan hiba jelenségem,hogy gondol egyet,és eltünik minden a képröl,csak a radar jelek maradnak meg,és a nagy feketeség. :S

Én játszottam vele, de nálam ilyen hiba nem fordult elõ egyszer sem...asszem ha egy alkalommal volt, h összeomlott, de ez minden...próbálj meg esetleg drivert frissíteni, hátha az beválik...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Lonkosz

Most rágták a számba az Freespace Open-t... ma végre sikerült beüzemelni is... azt hittem elsírom magam... annyi emlék jött vissza a képekkel, de most új köntösbe IGÉNYES köntösbe öltöztetve annyira meghatott ez a reneszánsz :rolleyes: Tudom hogy gyerekes de na... egész gimis korszakomban ezzel játszottam ha repkedni akartam (+Starlancer... annak is megvolt a maga varázsa, intenzívebb story)...

Lassan le fogom szedni az összes modot, mert aszittem nagyoltak és csak azokat pipáltam ki amikkel valami grafikai mod is járt de megint óriásit tévedtem. A Blue Planet-et próbáltam és elképesztõen igényes. Szerintem jobban ki van dolgozva mint az eredeti kampányok.

Aki régen játszott a zsukával, vagy akár csak most akar valami IGÉNYESET kipróbálna bátran ajánlom!

Ennyi moddal legalább egy évig elleszek ürszimulátor téren :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Most rágták a számba az Freespace Open-t... ma végre sikerült beüzemelni is... azt hittem elsírom magam... annyi emlék jött vissza a képekkel, de most új köntösbe IGÉNYES köntösbe öltöztetve annyira meghatott ez a reneszánsz :rolleyes: Tudom hogy gyerekes de na... egész gimis korszakomban ezzel játszottam ha repkedni akartam (+Starlancer... annak is megvolt a maga varázsa, intenzívebb story)...

Lassan le fogom szedni az összes modot, mert aszittem nagyoltak és csak azokat pipáltam ki amikkel valami grafikai mod is járt de megint óriásit tévedtem. A Blue Planet-et próbáltam és elképesztõen igényes. Szerintem jobban ki van dolgozva mint az eredeti kampányok.

Aki régen játszott a zsukával, vagy akár csak most akar valami IGÉNYESET kipróbálna bátran ajánlom!

Ennyi moddal legalább egy évig elleszek ürszimulátor téren :D :D :D

Es meddig jutottal el benne? :)

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Semeddig. Repkedtem az elsõ misszióban, hallgattam a párbeszédeket... sorba akarok menni. Nekiesek és végigviszem a kronolóigailag egymás után következõ részeket.

Mert? Késõbb már nem fa.sza? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Semeddig. Repkedtem az elsõ misszióban, hallgattam a párbeszédeket... sorba akarok menni. Nekiesek és végigviszem a kronolóigailag egymás után következõ részeket.

Mert? Késõbb már nem fa.sza? :rolleyes:

Dede. Igazabol nagyon szivatos. Azert kerdeztem.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Ha nehéz az kevésbé probléma mintha fost nyomnának a szádba. De elsõ lelkesedésem eléggé letörte a nehézségi szint az alapcsomagokban is :D Régen minél könnyebben akartam befejezni a játékokat. Most már kihívást várok... na de nem ekkorát :lol:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Egyebkent az X3 Terran Coinflict ha megvan, nem ajanlom a Reunion-nal valo jatekot. A TC egy sokkal kiforrottabb darab es a letoltheto scriptek/AL pluginok is fenyevekkel jobbak.

Ha nehéz az kevésbé probléma mintha fost nyomnának a szádba. De elsõ lelkesedésem eléggé letörte a nehézségi szint az alapcsomagokban is :D Régen minél könnyebben akartam befejezni a játékokat. Most már kihívást várok... na de nem ekkorát :lol:

Hidd el, gyorsan alkalmaszkodni fogsz a nehezsegi szinthez... Az emberi elme csodainak egyike :)

Parszor idegrangast kapsz, de utana jo lesz.

Link to comment
Share on other sites

Lonkosz

Az X3 TC-n dolgozom. Nemtom jut-e idõm rá, az igazság az, hogy ez a katonásdi nekem jobban bejön. Persze egy kis cégépítésre mindíg kapható vagyok...vállalkozó családból származom :D De nem nagyon erõltetem a beszerzését a játéknak. Az FS jó darabig le fog kötni. Ha lesz helyem, egy kis változatosságra a hard-on biztos felteszem.

Az Alex által emlegetett Spaceforce-al kacérkodom még, de az is ilyen renegátos... akkor inkább megvárom a SW: TOR-t :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Shadeling

Az X3 TC-n dolgozom. Nemtom jut-e idõm rá, az igazság az, hogy ez a katonásdi nekem jobban bejön. Persze egy kis cégépítésre mindíg kapható vagyok...vállalkozó családból származom :D De nem nagyon erõltetem a beszerzését a játéknak. Az FS jó darabig le fog kötni. Ha lesz helyem, egy kis változatosságra a hard-on biztos felteszem.

Az Alex által emlegetett Spaceforce-al kacérkodom még, de az is ilyen renegátos... akkor inkább megvárom a SW: TOR-t :rolleyes:

Az X3 TC nem kifejezetten a cegepitesrol szol. A jatek alapvetoen egy sandbox jatek.Te dontod el, hogy mit akarsz csinalni: kalozkodni, kereskedni, zsoldost jatszani vagy eppen beleszolsz az aktualisan dulo haborukba.

A jatekban van lehetoseged ra, hogy rablasbol es fosztogatasbol jobban megeljel, mint a kereskedelmbol (nem nehez :) ) A fajok kozotti haboru vicces, bar nagyon koltseges mulatsag. Foleg akkor, ha az ellenseges szektorokat a sajat flottaddal le akarod rohanni (Ehhez a jatekosok altal irt AL pluginok hozzajarulnak, segitsegukkel teheted elettel telive es nehany fokkal valosagosabba (illetve nehezebbe) ).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...