Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Pacific - A hős alakulat


Snexi

Recommended Posts

Snexi

"Steven Spielberg és Tom Hanks 2001-ben forgatta le az európai hadszíntér csatáiról szóló Elit alakulat címû minisorozatot, és csak most, nyolc évvel késõbb készültek el a kvázi folytatással, ami az amerikai erõk csendes-óceáni bevetéseivel foglalkozik majd, és állítólag 250 millió dollárból készül el. A tízrészes sorozat bemutatója 2010-ben várható, náluk elõször az HBO mûsorán lesz látható.

A nagyszabású vállalkozás elsõ lépéseként Hanks és Spielberg megszerezte Robert Leckie Hemet for My Pillow és Eugene B. Sledge With the Old Breed címû regényének filmjogait, majd felkérték a két írót, akik saját II. világháborús élményeik alapján írták meg a két könyvet, hogy két másik forgatókönyvíró, George Pelecanos (Drót) és Bruce McKenna (Elit alakulat) társaságában adaptálják tévére a regényeket. A minisorozat az Egyesült Államok haditengerészetének 1. hadosztályát követi a japánok elleni harcokban, a híres csaták és hadmûveletek közül láthatjuk majd a guadalcanali és az okinawai ütközetet, illetve az Ivo Dzsima-i csatát is."

IPB Image

IPB Image

(sajnos lecserélték az eredeti zenét,a mostanival nem annyira ütõs)

tudom,hogy márciusig kihalt lesz a topic de ma "alkothatnékom" volt

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Korainak érzem, de üsse kavics, hátha beindul.

KisTehén!ameg, 8 éve volt a BoB...

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Korainak érzem, de üsse kavics, hátha beindul.

nem valószínû,fõleg hogy alig jönnek infók róla :D

csak gondoltam hogy legalább ennek a topicnak ne olyan legyen majd a nyitó postja hogy "na nyitottam egy topicot,írjatok!"

Link to comment
Share on other sites

Hares

nem valószínû,fõleg hogy alig jönnek infók róla :D

csak gondoltam hogy legalább ennek a topicnak ne olyan legyen majd a nyitó postja hogy "na nyitottam egy topicot,írjatok!"

Tehát okos döntés volt megnyitni.

Link to comment
Share on other sites

Snexi

hát figyelj,szerintem baj nem lesz belõle,de megkérhetek egy modit hogy törölje ha gondolod :D

Link to comment
Share on other sites

Hares

hát figyelj,szerintem baj nem lesz belõle,de megkérhetek egy modit hogy törölje ha gondolod :D

Baj nem lesz belõle,szerintem akinek a BoB tetszett,ezt várja mint az állat,de tényleg nem sok infó lát róla napvilágot,és nem is lehet márciusig beszélgetni róla/spekulálni mint pl a Lost esetében.De nem baj,az idõ vasfoga és a modik sasszeme majd megfosztja a topicot életétõl....vagy nem és kitart addig... :lol:

Link to comment
Share on other sites

elindir

nem valószínû,fõleg hogy alig jönnek infók róla :D

csak gondoltam hogy legalább ennek a topicnak ne olyan legyen majd a nyitó postja hogy "na nyitottam egy topicot,írjatok!"

A logika diadala. :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

Youtube-n láttam videókat a városi forgatásokról. Ott is jó hangulatot csináltak.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
adam1124

Szerintem is belefért volna BoB topic-ba ez is, de nemgáz.

Pont tegnap írtam oda post-ot, de mivel itt van ez is, ide is leírom a véleményem a trailer-rõl.

Látványvilág és effektek tuti, hogy odaverik majd a BoB-ot (legalábbis trailer-t elnézve), de a hangulata egyelõre nem fog meg. Szokatlan nekem ez a dzsungel... hollandiai farmokhoz, meg hóhoz vagyok szokva. :D

Történetet majd meglátjuk, milyen lesz, ebbõl nem igazán jön le... csak egy smárolás van benne, amibõl lehet valamire is következtetni. A BoB story-t nehéz lesz überelni... sok sikert hozzá.

Ja és hiányoznak a karakterek. Tuti, hogy fura lesz Winters meg a többiek nélkül és kissé összevont szemöldökkel fogom próbálni megkedvelni az új századot és "megsiratni", ha szétkapják õket a japók.

Azért várom én is már nagyon, fõleg a trailer után. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

itt van egy viszonylag új trailer

Link to comment
Share on other sites

Hares

Szerintem is belefért volna BoB topic-ba ez is, de nemgáz.

Pont tegnap írtam oda post-ot, de mivel itt van ez is, ide is leírom a véleményem a trailer-rõl.

Látványvilág és effektek tuti, hogy odaverik majd a BoB-ot (legalábbis trailer-t elnézve), de a hangulata egyelõre nem fog meg. Szokatlan nekem ez a dzsungel... hollandiai farmokhoz, meg hóhoz vagyok szokva. :D

Történetet majd meglátjuk, milyen lesz, ebbõl nem igazán jön le... csak egy smárolás van benne, amibõl lehet valamire is következtetni. A BoB story-t nehéz lesz überelni... sok sikert hozzá.

Ja és hiányoznak a karakterek. Tuti, hogy fura lesz Winters meg a többiek nélkül és kissé összevont szemöldökkel fogom próbálni megkedvelni az új századot és "megsiratni", ha szétkapják õket a japók.

Azért várom én is már nagyon, fõleg a trailer után. :D

Én a történettõl és a hangulattól félek,számomra (a karaktereken kívül) ez volt a BoB legerõsebb szempontja és ettõl volt Bastogne is hihetetlen például.Ha lesz rendes történet és egyedülálló hangulata,akkor felõlem lemészárolhatnak mindenkit. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ha olyan lesz mint a bob akkor nem fogjuk egybõl megszeretni a karaktereket,azért egy 3-4 résznek el kell telnie hozzá :D (legalábbis én anno így voltam a bob-nál)

Link to comment
Share on other sites

adam1124

itt van egy viszonylag új trailer

Ez is megerõsített abban, hogy 1920x1080-ban kell néznem... valami brutál jó kameraállás, számítógép, meg akármi. Hihetetlen a látvány, dehát ha csak ebbõl fog állni a film, akkor elásta magát abba a csendes-óceáni tengerparti homokba... na, lássuk pozitívan a dolgokat, amíg nem tudjuk, hogy milyen. Jó film lesz! B)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
kavarevesz

Nézzétek meg ezt is:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
-OJ-

de messze van még.......

Link to comment
Share on other sites

Snexi

az a baj ezzel a sorozattal (a bob-ot alapul véve) hogy bekéne várni legalább 3-4 részt mert ez csak úgy fog ütni ha már megismerjük,megszeretjük a karaktereket

Link to comment
Share on other sites

berc00

az a baj ezzel a sorozattal (a bob-ot alapul véve) hogy bekéne várni legalább 3-4 részt mert ez csak úgy fog ütni ha már megismerjük,megszeretjük a karaktereket

Én erõsen gondolkodok egy kiváráson majd egy darán, de nem tudom, ki bírom-e majd :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Snexi

nem új a hír,de március 14.-én lesz a premier

egyébként avatar elött lenyomták az elõzetest,ami jó hír,mert így többen megismerik a sorozatot

Link to comment
Share on other sites

Nflbandi

Hello !

Az elit alakulat az egyik kedvenc sorozatom, úgyhogy a THE PACIFIC az a sorozat, amit a legjobban várok !

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Snexi

éjjen

Link to comment
Share on other sites

Hares

nem új a hír,de március 14.-én lesz a premier

egyébként avatar elött lenyomták az elõzetest,ami jó hír,mert így többen megismerik a sorozatot

Márciusig lesz még reklámhadjárat,enélkül is eléggé fogják ismerni...

Link to comment
Share on other sites

Snexi

tényleg,hogy fogják ezt nyomatni márciusban?(ha egyáltalán akkor lesz itthon is a premier)feliratosan?

nemvágom hogy hogyan megy ez az hbo-n

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...