Jump to content
GSForum - Segélyvonal

King's Bounty: The Legend


ShadowOfTheBeast

Recommended Posts

VassGabor

Nekem a heroes4 volt a kedvencem. Ha rebotolnák az Puding!a lenne, kijavítva a suta ail ellenfeleket.

Link to comment
Share on other sites

Cori
21 hours ago, XCube said:

Tudom ez közhely, de a Heroes III óta nem született igazán jó cím ilyen témában. Szerintem.

Tény, hogy a Heroes 3 királyság volt és még most is az :D Tolom minden évbe kb akár egyedül akár haverokkal / unokatesómmal :D A 4 az kicsit suta helyenként, de élvezhető volt csak sajna meglátszik rajta a siettetett development. Az 5 meg szerintem nagyon jó, majdnem annyit toltam haverokkal mint a 3-at, csak a gyerekes warhammer grafika volt fura :D 
 

A 6-7 egy rakás kaka :D Abban meg egyetértek, hogy ebben a kategóriában nem volt egy közel olyan jó játék se mint a Heroes előbbi részei. (Age of Wonderst dícsérik nagyon, de nekem az már túl Civ-es)

10 hours ago, VassGabor said:

Nekem a heroes4 volt a kedvencem. Ha rebotolnák az Puding!a lenne, kijavítva a suta ail ellenfeleket.

Az a baj, hogy az Ubisoft már elcseszte a franchiset :( Már csak Kínának gyártanak Might and Magicet.

Link to comment
Share on other sites

XCube
6 minutes ago, Cori said:

Tény, hogy a Heroes 3 királyság volt és még most is az :D Tolom minden évbe kb akár egyedül akár haverokkal / unokatesómmal :D A 4 az kicsit suta helyenként, de élvezhető volt csak sajna meglátszik rajta a siettetett development. Az 5 meg szerintem nagyon jó, majdnem annyit toltam haverokkal mint a 3-at, csak a gyerekes warhammer grafika volt fura :D 
 

A 6-7 egy rakás kaka :D Abban meg egyetértek, hogy ebben a kategóriában nem volt egy közel olyan jó játék se mint a Heroes előbbi részei. (Age of Wonderst dícsérik nagyon, de nekem az már túl Civ-es)

Az a baj, hogy az Ubisoft már elcseszte a franchiset :( Már csak Kínának gyártanak Might and Magicet.

Ez a legnagyobb bajom, hogy tönkrevágták a M&M világot. A M&M VIII (nagy fogszorítva még a IX is) és Heroes IV után kreált semmire való gyűrűk ura koppintásos klisé nekem nagyon nem adja. 

Link to comment
Share on other sites

bcom
53 minutes ago, Cori said:

Tény, hogy a Heroes 3 királyság volt és még most is az :D Tolom minden évbe kb akár egyedül akár haverokkal / unokatesómmal :D A 4 az kicsit suta helyenként, de élvezhető volt csak sajna meglátszik rajta a siettetett development. Az 5 meg szerintem nagyon jó, majdnem annyit toltam haverokkal mint a 3-at, csak a gyerekes warhammer grafika volt fura :D 
 

A 6-7 egy rakás kaka :D Abban meg egyetértek, hogy ebben a kategóriában nem volt egy közel olyan jó játék se mint a Heroes előbbi részei. (Age of Wonderst dícsérik nagyon, de nekem az már túl Civ-es)

Az a baj, hogy az Ubisoft már elcseszte a franchiset :( Már csak Kínának gyártanak Might and Magicet.

Hát nem tudom. A H3 után nekem a 4 életem legnagyobb pc-s csalódása volt. Az 5-tel nagyon keveset játszottam, soha nem tudtam megszokni a dizájnt. A 6 viszont számomra visszahozta a 3 fílingjét minden tekintetben. Nem vagyunk egyformák...

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

6-nak az volt a baja,hogy megszerezted a várakat ha 2-őt is máris kinyírhatatlan vagy.

Link to comment
Share on other sites

Cori
6 hours ago, VassGabor said:

6-nak az volt a baja,hogy megszerezted a várakat ha 2-őt is máris kinyírhatatlan vagy.

igen az elég tré volt, meg aig volt artifact, meg map épület ami érdekessé teszi a felfedezést. Zóna kontroll volt ami azt jelentette, h mindenhol volt 1 vár meg 1 valamilyen dwelling, 1 nyersanyag mindent automatikusan elfoglalod ha megvan a várad és még egy csomó más :D Az egész játék dögunalom volt.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Na igen, ezért is várom ezt a kingset és itt több száz órát belefogok rakni lehetetlen szinten.

Link to comment
Share on other sites

XCube
On 12/1/2019 at 10:36 PM, Cori said:

igen az elég tré volt, meg aig volt artifact, meg map épület ami érdekessé teszi a felfedezést. Zóna kontroll volt ami azt jelentette, h mindenhol volt 1 vár meg 1 valamilyen dwelling, 1 nyersanyag mindent automatikusan elfoglalod ha megvan a várad és még egy csomó más :D Az egész játék dögunalom volt.

Nem játszottam vele, de ezek szerint nem is fogok. Egy Heroes játéknak a felfedezés az egyik fő mozgatórugója.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ezért is sokkal jobb lesz ez a kings bounty és visszaadja az igazi felfedezés örömét.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
VassGabor

Azt hittem idén megkapjuk, hát csalódtam benne 3 hónapot toltak rajta, rohadt covid.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
VassGabor

Nagyon állat lesz ez sok képet dobtak a steam-en. Egyre várósabb a cucc.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
VassGabor

Most lett elérhető ki lehet próbálni tesztelésre. Még mindig 16000 ennyit nem ér.

Link to comment
Share on other sites

XCube
2 hours ago, VassGabor said:

Most lett elérhető ki lehet próbálni tesztelésre. Még mindig 16000 ennyit nem ér.

Ezt elszarták.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
6 minutes ago, XCube said:

Ezt elszarták.

A második részére gondolsz? Nekem kívánság listán van szóval érdekel miért?

Link to comment
Share on other sites

XCube
9 hours ago, Jimkingdom said:

A második részére gondolsz? Nekem kívánság listán van szóval érdekel miért?

Ha olcsón tudod megvenni, akkor rendben van, de ne várj tőle csodát. A játékmenetet átforgatták teljesen az eröltetett RPG vonallal, ami szerintem nem illik a sorozathoz. Emellett az irányítás is erősen konzol orientált. Meg van a maga varázsa, de ha a sorozat rajongója vagy, akkor valószínűleg neked sem ez lesz az új kedvenced.

Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
14 hours ago, XCube said:

Ha olcsón tudod megvenni, akkor rendben van, de ne várj tőle csodát. A játékmenetet átforgatták teljesen az eröltetett RPG vonallal, ami szerintem nem illik a sorozathoz. Emellett az irányítás is erősen konzol orientált. Meg van a maga varázsa, de ha a sorozat rajongója vagy, akkor valószínűleg neked sem ez lesz az új kedvenced.

Az kár. Igen nagy fan voltam a Dark SIde kivételével mindet végigvittem többször is. Elsőre az új nem  volt túl szimpi hát esetleg használtan majd beszerzem. Kösz a tippet.

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ezért kell elsőnek megnézni a virágboltit, de hogy 16 ezret kiadni érte az óriási pofáncsapás sajnos. 

Remélem nem ez volt az utolsó és visszatérnek az eddigi vonalhoz. Mi is ezért nem vettük meg teljesen más lett. 

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Felvásárolta a tencent őket, így jöhetnek az új részek.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
VassGabor

Este 6-tól lehet addig míg nem kapunk normális részt, tehet próbát a song of conquest-el amit lehet nevezni egy kings bounty 1 remake-nek is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...