Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Saboteur


wYth-NRG

Recommended Posts

killgor88

Nekem van a játékkal egy kis bajom. ATI videokarim van 4 magos procim meg Win7em szal minden összejött ami hátráltatjaa a játék rendes mûködését :D

Nem is ez a lényeg, hanem hogy a hivatalos oldalon ajánlották hogy vegyem le a procik számát 1-re a 4-rõl, hogy úgy elvileg mûködik. Annyit értem el vele hogya fõmenünél nem akar tovább menni a játék...

És a probléma: Nem tudom visszaállítani a procik számát 4-re!! Egyszerûen nem engedi! Azt írja ki hogy csak egy proci van és még lehetõséget se ad hogy visszaállítsam... Mi a megoldás?

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

1 óra játék után eléggé GTA és Mafia hangulatom van utána, bár sztem ezzel nem mondtam újat. x)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

1 óra játék után eléggé GTA és Mafia hangulatom van utána, bár sztem ezzel nem mondtam újat. x)

Nekem is így van.

Sajnos nekem is midnen összejött h szar legyen a mûködése így tendál a süllyesztõ felé :(

Link to comment
Share on other sites

_L_

Nekem is így van.

Sajnos nekem is midnen összejött h szar legyen a mûködése így tendál a süllyesztõ felé :(

Win7 + ATI + 3 mag + 1.03 patch -> semmi gond

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Win7 + ATI + 3 mag + 1.03 patch -> semmi gond

Hm az jó, nekem : Phenom 4 mag + ATI + Win7 és a házak felei hiányoznak meg ilyenek. Pedig van rajta patch is igaz most meg nem mondom melyik....

Remélem még nem 1.03 ...

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem is így van.

Sajnos nekem is midnen összejött h szar legyen a mûködése így tendál a süllyesztõ felé :(

Hát nálam semmiféle problematika sincs, box rulez. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Hát nálam semmiféle problematika sincs, box rulez. B)

Aza jó :)

Meg majd egy kis idõ is kéne h játszak vele még eléggé az elején járok, pedig a feelingje nagyon ott van!

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nekem is jó lenne már, kis szabadidõ... <_<

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem is jó lenne már, kis szabadidõ... <_<

Ja, én is azért nem haladok vele, már vagy 2 hete semmennyit se :(

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Egyet enm értek, miért van ilyen kevés hozzászólás a játékhoz? Pedig szerintem, nagyon jó kis játék. :huh:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Egyet enm értek, miért van ilyen kevés hozzászólás a játékhoz? Pedig szerintem, nagyon jó kis játék. :huh:

Ezen én is meglepõdtem, szerintem Top10ben benne van a játék (2009-es gamek között), de azért nem érkezik ugye hozzászólás mert a játékosok fele ati kártyákkal rendelkezik és azon meg irdatlanul bugzódott. Szóval hanyagolták :unsure: Csak sajnálni tudom õket, mert egy igazán jó gamet hagynak ki :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Egyet enm értek, miért van ilyen kevés hozzászólás a játékhoz? Pedig szerintem, nagyon jó kis játék. :huh:

A kevés hozzászólást én sem értem!

Ki hol tart?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

A kevés hozzászólást én sem értem!

Ki hol tart?

100%os végigjátszásnál :D De lehet újra elkezdtem, csak a sztorit

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

A kevés hozzászólást én sem értem!

Ki hol tart?

Én rég kivittem :D Jó volt, csak néha nem sikerült lopakodnom :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Ezen én is meglepõdtem, szerintem Top10ben benne van a játék (2009-es gamek között), de azért nem érkezik ugye hozzászólás mert a játékosok fele ati kártyákkal rendelkezik és azon meg irdatlanul bugzódott. Szóval hanyagolták :unsure: Csak sajnálni tudom õket, mert egy igazán jó gamet hagynak ki :(

Jah akkor ez lehet az oka. :unsure:

Én rég kivittem :D Jó volt, csak néha nem sikerült lopakodnom :unsure:

Az nekem sem... :D Megyek MP 44-el azt 'csók! :D

Am. 63%-nál tartok a felrobbantható cuccokban meg csak 5-nél. :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Jah akkor ez lehet az oka. :unsure:

Az nekem sem... :D Megyek MP 44-el azt 'csók! :D

Am. 63%-nál tartok a felrobbantható cuccokban meg csak 5-nél. :D

Nekem a sztori kb 15 óra volt, perkeket is beleértem. A felrobbantható cuccokal együtt meg 40+ óra :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Na a fõ szállal tegnap végeztem. Nem volt nagy szám, komolyabbra számítottam. :unsure: :ph34r:

Most meg betolom az összes mellék küldit, és robbantgatok ezerrel. B)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Én még mindig nagyon az elején, sajna kevés idõm van :(

De magamnak mellékküldibe felmásztam az Eiffel tetejére. Azt majd megismétlem, jó móka B)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Én még mindig nagyon az elején, sajna kevés idõm van :(

De magamnak mellékküldibe felmásztam az Eiffel tetejére. Azt majd megismétlem, jó móka B)

Az utolsó területen, ahol a torony is megtalálható, nah a mellett egy óriáskerék van. Ott 15 percet elszenvedtem mire rájöttem h mégis hogyan kéne felmászni a legtetejére :D De végül meglett :lol:

Amúgy ha valaki robbantgatásba kezd és nem tud feljutni egyes helyekre, akkor keresse a kis lámpásokat, azok mutatják az utat mindig, nekem is idõbe telt míg rájöttem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Milyen lámpionkról hadolválsz ital? :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Pl vannak dobozok meg egyéb cuccok amik háztetõkön esetleg más magas helyeken vannak, az odajutást mutatják, hogy hol kell felmászni :P

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Mutatják a nyilak vagy mi? Csak, mert eddig nem vettem észre.

92% B) :(

Ja és, h lehet csókot adni a hölgyeknek?

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Ja és, h lehet csókot adni a hölgyeknek?

Azt asszem csak akkor lehet hogyha üldöznek!

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

És gépen milyen gombokkal? :huh:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

És gépen milyen gombokkal? :huh:

Sima használat gomb, de csak akkor tudod, ha senki sem lát téged azok közül akik üldöznek!

Szal kinyírod aki épp lát téged aztán csók, elég idióta egy dolog, a csaj csak úgy áll ott a harc közepén xD

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...