Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Saboteur


wYth-NRG

Recommended Posts

vismajorka

Nálam nem vált be,de egy próbát megért.Köszi a tippet!

Link to comment
Share on other sites

HD2

Nálam nem vált be,de egy próbát megért.Köszi a tippet!

Nálam sem jött be, egy angol fórumon találtam amúgy az ötletet :D

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Pff rég láttam ilyen ocsmány játékot ekkora gépigénnyel.

Nagy kár érte pedig az ötlet tetszik, meg a fõszereplõ is.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Dehogy ocsmány, maxon igencsak szép, a gépigény meg nem is olyan vészes, szinte mindig 30 fölött van, aztán meg úgy is lassan jön a Quad core procim. :)

Amúgy meg simán az év egyik leghangulatosabb játéka, ezt nagyon összerakta a Pandemic. Szép búcsú játék.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Dehogy ocsmány, maxon igencsak szép, a gépigény meg nem is olyan vészes, szinte mindig 30 fölött van, aztán meg úgy is lassan jön a Quad core procim. :)

Amúgy meg simán az év egyik leghangulatosabb játéka, ezt nagyon összerakta a Pandemic. Szép búcsú játék.

Hát nem tudom, akkor az én gépemet nem szereti, mert 1024*768ban, kikapcsolt árnyékokkal, minden mediumon, slice quality low-on is csak akadozgat. (nem néztem frapsel, de 30at nemigen lépheti túl.)

Ami vicces, mert minden idei játék amit próbáltam elszáguldott maxon vagy majdnem maxon akadásmentesen (Batman, Resident Evil, Cod, ésatöbbi..)

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz 2Gbyte Ram, Geforce 8800GT

Ötletek?

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Elkezdtem én is a játékot, eddig tetszik, most volt a verseny.

Amúgy nekem egész jól fut medium beállításokkal.

Link to comment
Share on other sites

vismajorka

Hát nem tudom, akkor az én gépemet nem szereti, mert 1024*768ban, kikapcsolt árnyékokkal, minden mediumon, slice quality low-on is csak akadozgat. (nem néztem frapsel, de 30at nemigen lépheti túl.)

Ami vicces, mert minden idei játék amit próbáltam elszáguldott maxon vagy majdnem maxon akadásmentesen (Batman, Resident Evil, Cod, ésatöbbi..)

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz 2Gbyte Ram, Geforce 8800GT

Ötletek?

Nekem hasonló a konfigom,csak Ati kártyával,és nem csak hogy akadozgat,le is fagy menetközben.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Nekem hasonló a konfigom,csak Ati kártyával,és nem csak hogy akadozgat,le is fagy menetközben.

Nálam még egyszer nem fagyott le B)

Akadozási is csak a kis(ebb) gépem miatt van, egyébként még 4-es szintû riadónál se szaggat/lassul be ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest

Hát nem tudom, akkor az én gépemet nem szereti, mert 1024*768ban, kikapcsolt árnyékokkal, minden mediumon, slice quality low-on is csak akadozgat. (nem néztem frapsel, de 30at nemigen lépheti túl.)

Ami vicces, mert minden idei játék amit próbáltam elszáguldott maxon vagy majdnem maxon akadásmentesen (Batman, Resident Evil, Cod, ésatöbbi..)

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz 2Gbyte Ram, Geforce 8800GT

Ötletek?

procit huzd fel 3-3,2ig mert ez inkabb proci igényes game

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Bõrbeteg fõhõsünk színre lép B) naná hogy ati kártyám van :lol:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Hát vannak benne érdekes dolgok. Pl a dupla csövû német tank :D Meg hogy amit a kari levág a falon az már Alex Mercerel vetekszik lassan.

De a legjobb a 20 perces játékélményben az EZ rámentem egy farakásra amin ugratni akartam aztán a kocsi elkezdett függõlegesen emelkedni :lol:

Azért amikor a kocsit szállítjuk és az ellenõrzõ ponthoz érünk a gáthoz, az megakassza a gépem egy cseppet... 15Fps

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Hát nem tudom, akkor az én gépemet nem szereti, mert 1024*768ban, kikapcsolt árnyékokkal, minden mediumon, slice quality low-on is csak akadozgat. (nem néztem frapsel, de 30at nemigen lépheti túl.)

Ami vicces, mert minden idei játék amit próbáltam elszáguldott maxon vagy majdnem maxon akadásmentesen (Batman, Resident Evil, Cod, ésatöbbi..)

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz 2Gbyte Ram, Geforce 8800GT

Ötletek?

a hiba nálad lehet, hasonló konfiggal (profilomban) 1680x1050/High -ban is bõven megvan a 30 fps, egyedül száguldozás közben esik le néha 23-25 fps közé.

Link to comment
Share on other sites

HD2

A Dirt2 hibái kit érdekelnek? :rolleyes:

Az tök mindegy, hogy mire van kitalálva, egy gyerek azt mondta neki megszüntette a fagyásokat :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát nem tudom, akkor az én gépemet nem szereti, mert 1024*768ban, kikapcsolt árnyékokkal, minden mediumon, slice quality low-on is csak akadozgat. (nem néztem frapsel, de 30at nemigen lépheti túl.)

Ami vicces, mert minden idei játék amit próbáltam elszáguldott maxon vagy majdnem maxon akadásmentesen (Batman, Resident Evil, Cod, ésatöbbi..)

Intel Core 2 Duo E6750 2,66GHz 2Gbyte Ram, Geforce 8800GT

Ötletek?

Érdekes, mert nekem minden maxon van 1280-ban és szinte mindig 30 felett van, de az átlag inkább 40. ;)

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

Nekem hasonló a konfigom,csak Ati kártyával,és nem csak hogy akadozgat,le is fagy menetközben.

tilts le egy magot, állítólag megoldja a problémát

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Gondolkodtam a játékon de : 4 magos proci (Phenom 9500) és ATI HD3870 VGA ...

ha letiltok 3 magot, félek h a játék játszhatatlanul menne ... :(

Link to comment
Share on other sites

mr_zone

Annak örülök, hogy a "the" szót nem mindenki úgy ejti a játékban, hogy "ze", mint a Wolfenstein-ben (az rohadt idegesítõ volt).

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Annak örülök, hogy a "the" szót nem mindenki úgy ejti a játékban, hogy "ze", mint a Wolfenstein-ben (az rohadt idegesítõ volt).

Nekem mondjuk kimondottan bejön a francia akcentus :D

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

ááá milyen bugba akadtam :( Egy zepelinhez kéne felmenni, de ami felfele vezet lépcsõ azon egyszerûen átmegyek és leesek a vízbe :angry: Onnan meg sehova nem lehet menni :S

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

ááá milyen bugba akadtam :( Egy zepelinhez kéne felmenni, de ami felfele vezet lépcsõ azon egyszerûen átmegyek és leesek a vízbe :angry: Onnan meg sehova nem lehet menni :S

érdekes

én simán felmentem rajta :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Elég jó játéknak tûnik! Lehet h megkéne néznem... csak félek ettõl az ATI VGA + sokmagos proci bugtól

Am csak nekem tûnt fel a videókon h a háttér sokszor fekete-fehér? (vagy szinte az?) különös hangulatot kölcsönöz a játéknak...

Téliszünetben szerintem jó lesz vele tolni :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Am csak nekem tûnt fel a videókon h a háttér sokszor fekete-fehér? (vagy szinte az?)

Dah :rolleyes:

A játékban is az :lol: Amíg fel nem szabadítod a környéket, addig azon a területen fekete-fehérben mászkálsz (kivéve a fények és a náci lobogók-karszalagok)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

érdekes

én simán felmentem rajta :rolleyes:

Megoldottam :) Csak át kellet állítani, hogy egy maggal menjen a játék :unsure: Megcsináltam, vissza is tettem 2-re :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ez a játék fenomenális, év meglepetése számomra, lehet azért is mert semmi hírt vagy videót nem láttam a gammával kapcs, utóbbi hónapokban 1-2-t leszámítva :P Az elsõ 20% (mission progress) baromi színesre sikeredett, sok átvezetõ, a sztori is folyamatosan pörög. Utána kicsit lelassul a dolog, persze ez nem jelenti azt hogy a játék kárára lenne. Az idegesítõ crashektõl eltekintve alig tudok negatívumot felsorolni^^

Jelenleg 75% tartok kb a sztoriban, most kell visszaszerezni a versenyautót :rolleyes: A rombolásom pedig elég alacsony, csak 15% kb :lol: Szóval van még mit robbantgatni :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...