Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Saboteur


wYth-NRG

Recommended Posts

wYth-NRG
IPB Image


Fejlesztõ: Pandemic Studios
Kiadó: Electronic Arts
Megjelenés: ~2009 November
Hivatalos oldal: http://www.saboteurthegame.com/

A náci megszállás alatt sínylõdõ Párizsban játszódó történet fõhõse Sean Devlin, aki származását tekintve ír, ez azonban nem befolyásolja abban, hogy az 1940-ben bevonuló német hadsereg õt is a francia fõvárosban találja. A fiatalember elõször tudomást sem akar venni a körülmények kellemetlen alakulásáról, ez azonban gyökeresen megváltozik, ahogy barátait - egyiket a másik után - eltüntetik az élõk sorából az ismét hihetetlenül gonosznak beállított germán katonák. Sean bosszút esküszik, beáll a helyi ellenállás kötelékébe, és napjait különféle szabotázsakciókkal kezdi kitölteni.

A Pandemic fejlesztette játék teljes játékideje a destructoid információja szerint 12-18 órára fog rúgni. A sandbox játékban helyet kapott Párizs tökéletes, kicsinyített mása, a legtöbb nevezetesség megtalálható lesz a Sin City stílusát felvonultató grafikai köntösben. Ahol német megszállás van, ott fekete-fehér alapszínek fognak dominálni, miután pedig a helyi resistance - ellenállók - egyik tagjaként felszabadítjuk a megszállt területeket, úgy fog kiszínesedni a hely látképe. A teljes játék idén õsszel fog megjelenni az EA gondozásában PC-re, Xbox360-ra és PS3-ra.
Link to comment
Share on other sites

Balee

Hmm, most hallok elõször a játékról, de ez nagyon ötletesnek tûnik, sandbox játékmenet, nácik, II. vh-s hangulat, ez csak jó lehet és a Pandemic neve is garancia, hogy nem lesz rossz game. Várom. B)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ennek volt egy másik neve is nem? Vagy a Velvet Assassint nevezték át, mert olyan volt mint ennek? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

Várom a játékot, az E3 alatt láttam egy hangulatos gameplay múvit, ötletesnek találtam, hogy a szabotázs végrehajtása után a fõhõs egy helyi kuplerájban keresett oltalmat :D Kíváncsi vagyok mit tud az Xbox360-as verzió (ebbõl elképzelhetõ hogy lesz/van demó?).

Ennek volt egy másik neve is nem? Vagy a Velvet Assassint nevezték át, mert olyan volt mint ennek? :unsure:

Szerintem a Velvet Assassint nevezték át, ha jól emlékszem a korábbi neve hasonló volt ehhez.

Link to comment
Share on other sites

jardo

érdekesnek hangzik a dolog, kíváncsi leszek, milyen lesz a végeredmény :)

amúgy ha jól emlékszem, errõl volt már cikk (egészen pontosan egy elõzetes) a GS-ben, ha nem csal az emlékezetem, talán BZ írta :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

érdekesnek hangzik a dolog, kíváncsi leszek, milyen lesz a végeredmény :)

amúgy ha jól emlékszem, errõl volt már cikk (egészen pontosan egy elõzetes) a GS-ben, ha nem csal az emlékezetem, talán BZ írta :)

Sztem a Velvet Assassin-el kevered, a GS-ben én nem emlékszem, hogy lett volna róla cikk, vagy melyikben volt?

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

engem a stílusos grafikája fogott meg leginkább

Link to comment
Share on other sites

jardo

Sztem a Velvet Assassin-el kevered, a GS-ben én nem emlékszem, hogy lett volna róla cikk, vagy melyikben volt?

nemtom, lehet h azzal keverem, majd este ha hazajöttem, megnézem :)

de az tuti rémlik, hogy a németek által birtokolt területek szürkés színvilágúak, amiket elfoglalunk és megtisztítunk, azok pedig újra színesben pompáznak majd. ezt tuti olvastam már a GS-ben

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Hát pedig ez a színvilág erre a játékra lesz jellemzõ :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

nemtom, lehet h azzal keverem, majd este ha hazajöttem, megnézem :)

de az tuti rémlik, hogy a németek által birtokolt területek szürkés színvilágúak, amiket elfoglalunk és megtisztítunk, azok pedig újra színesben pompáznak majd. ezt tuti olvastam már a GS-ben

Jólvan majd nézd meg melyikben volt, mert elolvasnám a cikket. :)

Link to comment
Share on other sites

Sensei007

Kicsit hasonlít az Assasin Creed- hez

ez jobb videó :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jólvan majd nézd meg melyikben volt, mert elolvasnám a cikket. :)

megnéztem, és nem leltem, úgyhogy akkor lehet h én emlékeztem rosszul, és nem egy cikkbõl volt ismerõs a dolog, hanem egy GSTV videóból :)

mert arra a nyakamat teszem h a GS-ben (vagy GSTV-ben) hallottam vhol ezt a szürkés-kitisztulós grafikai megoldást

meg újra elolvastam most a Velvet Assassin-cikket, és abban nincs ilyesmi

Link to comment
Share on other sites

Balee

megnéztem, és nem leltem, úgyhogy akkor lehet h én emlékeztem rosszul, és nem egy cikkbõl volt ismerõs a dolog, hanem egy GSTV videóból :)

mert arra a nyakamat teszem h a GS-ben (vagy GSTV-ben) hallottam vhol ezt a szürkés-kitisztulós grafikai megoldást

meg újra elolvastam most a Velvet Assassin-cikket, és abban nincs ilyesmi

a GSTV videókat szinte sose nézem meg idõhiány miatt... na majd csak lesz róla hamarosan vmi nagyobb cikk a GS-ben vagy utána olvasok neten :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

a GSTV videókat szinte sose nézem meg idõhiány miatt... na majd csak lesz róla hamarosan vmi nagyobb cikk a GS-ben vagy utána olvasok neten :D

hát játékvideókat nem sokszor van értelme megnézni, mert többnyire szinte mind fent van a GSTV oldalán is, másrészt meg a videók többsége nem saját, hanem olyan ami bárhol fellelhetõ a neten

ezeket én csak az alámondások miatt nézem meg :D

off: amúgy látom új avid van, lehet már feltölteni?

Link to comment
Share on other sites

Balee

hát játékvideókat nem sokszor van értelme megnézni, mert többnyire szinte mind fent van a GSTV oldalán is, másrészt meg a videók többsége nem saját, hanem olyan ami bárhol fellelhetõ a neten

ezeket én csak az alámondások miatt nézem meg :D

off: amúgy látom új avid van, lehet már feltölteni?

A netem lassúsága miatt én azokat sem tudom megnézni sajnos... :unsure:

Igen, már mûködik az avatar feltöltés, részletek az Avatarock topikban. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

A netem lassúsága miatt én azokat sem tudom megnézni sajnos... :unsure:

amúgy ha már itt tartunk, nem teljesen a topik témájához tartozik, de a játék videója kapcsán megkezdett gondolatmenethez hozzákapcsolódik:

szvsz elég béna (vagy nem is tudom minek nevezzem) megoldás, hogy a GSTV offline kiadásában szinte alig vannak saját videók :unsure: mert arra amit már megnéztem a GSTV online-on, arra nem vagyok még egyszer kíváncsi ;) <_<

bár az igaz, hogy sokszor nem is annyira játékvideók vannak, mint inkább elõzetesek, trailerek. azokból meg hát ugye nehéz saját felvételt készíteni :D

de ennek ellenére nem hiszem h teszt közben nehéz lenne bekapcsolni a Fraps-et, aztán utána megvágni és feltenni akár online, akár offline GSTV-be :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

December 8-án már játszhatunk a játékkal :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

December 8-án már játszhatunk a játékkal :)

Akkor egy kicsit eltolták a megjelenést, asszem vmikor november körül jött volna. Mindenesetre nagyon várom, végre egy különlegesebb GTA-klón. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

végre egy különlegesebb GTA-klón. :)

ha már Mafia 2 nem jön idén <_< :unsure: :D

(bár az kevésbé klón)

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Akkor egy kicsit eltolták a megjelenést, asszem vmikor november körül jött volna. Mindenesetre nagyon várom, végre egy különlegesebb GTA-klón. :)

Az aktuális hír elõtt november környékét írtak sok helyen, de úgy tûnik 1 hónappal eltolták. Bár az E3as interjú+gameplay videó alatt azt mondta az egyik arc h már teljesen kész a játék, minimális javítások/csiszolások folynak, de hogy az annyi ideig eltart? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az aktuális hír elõtt november környékét írtak sok helyen, de úgy tûnik 1 hónappal eltolták. Bár az E3as interjú+gameplay videó alatt azt mondta az egyik arc h már teljesen kész a játék, minimális javítások/csiszolások folynak, de hogy az annyi ideig eltart? :huh:

Lehet, hogy üzleti megfontolások állnak a háttérben (CoD: MW 2 :D), de nem baj, decemberben úgyis kevesebb game szokott megjelenni. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
-OJ-

A Sin City-s látványvilág (fekete-fehér, de van ami színes) nagyon tetszetõs, hátha jó lesz B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Csak az éjszaka fekete-fehér, a nappalok szép színesek... :D

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

Csak az éjszaka fekete-fehér, a nappalok szép színesek... :D

Az nem mindig lesz fekete fehér. Miután felrobbantottam egy náci erõdítményt, szép színes lett az éjszaka is. :)

Mint itt a képen: http://img689.imageshack.us/img689/8611/sabo6.jpg

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Látom a horogkeresztet nem merték bevállalni :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...