Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Országúti kerékpár


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

Mariachi

Ez de kemény volt. Hushovd nagyot ment, ilyet se látni mindennap, aztán jött az utolsó két hegy, Schleck testvérek nagyot küzdöttek, Armstrong végezte dolgát, Contador meg ügyesen leszakította Klödent. :D Holnap idõfutam, hogy ott mekkora küzdelmek lesznek a dobogós helyért. Mai napon is bebizonyosodott, hogy Armstrong tudott volna menni, szóval szerintem holnap megmutatja majd, hogy nem a szél hordta össze azt a 7 gyõzelmet. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Na jó de amikor Schleckék megindultak azt csak Contador tudta átvenni. Sõt csak Andi Schleck indult meg ha jól emlékszem, Franck késõbb ért föl rájuk. Szal azt nem tudta Lance átvenni

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ez nagyon király szakasz volt ma, csak hát sajnos az élõ közvetítéstõl én ezzel búcsúztam :( Sebaj, majd informálódok a továbbiakról valahogy. (mondjuk úgyis mindegy, Contadortól nem fognak ellépni hegyen)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Na jó de amikor Schleckék megindultak azt csak Contador tudta átvenni. Sõt csak Andi Schleck indult meg ha jól emlékszem, Franck késõbb ért föl rájuk. Szal azt nem tudta Lance átvenni

Mivel õ maradt Bradley Wigginsel, persze, hogy nem ment utánuk. Mert Wiggins jobb idõfutammenõ, mint Contador, ezért kellett leszakítani. Aztán, amikor már jelentõs elõnye volt Contadornak, akkor kezdett menni Armstrong. Elõl meg sokáig 4-en voltak, csak Contador megindult, Klöden meg nem bírta.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Fog még itt Lance segget rugdosni. B)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Mivel ő maradt Bradley Wigginsel, persze, hogy nem ment utánuk. Mert Wiggins jobb időfutammenő, mint Contador, ezért kellett leszakítani. Aztán, amikor már jelentős előnye volt Contadornak, akkor kezdett menni Armstrong. Elől meg sokáig 4-en voltak, csak Contador megindult, Klöden meg nem bírta.

Jahm, igaz

Amúgy szerintem le tudták volna szakítani előlről is, ha mennek Contadorral, de így biztosabb volt

Csoda h most nem Klödent "szivatták" be, hogy nem neki kellett maradni

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Mivel õ maradt Bradley Wigginsel, persze, hogy nem ment utánuk. Mert Wiggins jobb idõfutammenõ, mint Contador, ezért kellett leszakítani. Aztán, amikor már jelentõs elõnye volt Contadornak, akkor kezdett menni Armstrong. Elõl meg sokáig 4-en voltak, csak Contador megindult, Klöden meg nem bírta.

Ez szerintem belemagyarázás. Attól, hogy Armstrong megy Contadorral, ugyanúgy leszakad Wiggins valószínûleg. Na mind1, régen Armstrongnak csicskázott mindenki, most õ is kibírja egy kicsit. (És valóban kibírja, ami azért pozitív dolog.)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Nem kell belemagyarázni semmit. Így sokkal többet tudtak ráverni idõben. Mert amikor Armstrong volt elõl nem ment semmit, ekkor tudtak elmenni. Aztán beállt Wiggins a saját tempójára és nem tudott felérni. Azok a "csicskák" meg tudták nagyon jól, miért kapják a fizetésüket. :P Kíváncsi vagyok nagyon a holnapi idõfutamra. Az idõsebbik Schleckre azt mondták Klöden simán rá tud verni két percet. Klöden vs. Armstrong erõviszonyra kíváncsi lennék, így a holnapi elõtt, hogy tudjam kb. hányadik helyre lehet jó. Egy biztos, Schleck nagyon sokat fejlõdött a csapata is remek, ha jövõre is marad ez a felállás simán nyerhet. Astana ugye ebben a formában megszûnik és mindenki megy, merre lát. Azért nem lenne rossz, ha Alonso tényleg beszállna. :D

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nos, Alberto két ököllel csapkodja õket...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Nos, Alberto két ököllel csapkodja õket...

És akkor nyilatkoznak ilyet, hogy nem annyira jó idõfutammenõ és tartanak Wigginstõl. Na menjenek a sunyiba. :D Armstrong azt hittem jobban fog valamivel teljesíteni, de így is sikerült teljesíteni egy részét a küldetésnek. Remélem nem lesz gond a hegyeken és akkor dobogó. Klödent sajnálom a legjobban, kár azért a tegnapiért, de ennyi ember nem állhat a dobogóra. Holnap hatalmas nagy békeverseny, aztán szombat. ^^

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Igen, Klödi ott lehetne, ha tegnap nem marad le, de akk meg Lance nem lenne a dobogón és Andy Schlecket meg nemhiszem h meg tudná verni szombaton. Meg azér Astana 1-3 egy kicsit azér durva lenne :)

Holnap nagyon sok francia fog szerintem szökni, utolsó lehetõségük az idein szakaszt nyerni, szerintem Voeckler is ott lesz például.

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Azért Frank simán letud dolgozni fél perc hátrányt szombaton, úgyhogy felállhat az öcsi mellé a dobogóra. Én neki drukkolok :)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem fogja hagyni az Astana. :P

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Igen, Klödi ott lehetne, ha tegnap nem marad le, de akk meg Lance nem lenne a dobogón és Andy Schlecket meg nemhiszem h meg tudná verni szombaton. Meg azér Astana 1-3 egy kicsit azér durva lenne :)

Holnap nagyon sok francia fog szerintem szökni, utolsó lehetõségük az idein szakaszt nyerni, szerintem Voeckler is ott lesz például.

Voecklert bírom nagyon, próbálkozik, próbálkozik, néha össze is jön, így kell ezt. :)

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Nem fogja hagyni az Astana. :P

Ja, Contador mondjuk átveszi a támadást, segít Armstrongnak meg Klödennek, de ha izomból lemaradnak, akkor csinálhat akármit Contador, két Schleck erõsebb mint Armstrong vagy Klöden... Ettõl függetlenül elõfordulhat, hogy Astanás 3. hely lesz belõle.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

contador mai teljesítménye nagyon impresszív volt...

lenyûgözött

de azért megmarad Lance és Valverde kedvencnek

hozzájuk sosem érhet fel

alejandro :wub:

kár,hogy nem engedték indulni...szerintem odacsapott volna ennek a sajáttársamatleszakítomnak és csapatutasításellenébentámadok gyereknek : D

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

contador mai teljesítménye nagyon impresszív volt...

lenyûgözött

de azért megmarad Lance és Valverde kedvencnek

hozzájuk sosem érhet fel

alejandro :wub:

kár,hogy nem engedték indulni...szerintem odacsapott volna ennek a sajáttársamatleszakítomnak és csapatutasításellenébentámadok gyereknek : D

Hehe, Alejandro. Várta volna a rabomobil Olaszországban :D Knézy viccelõdött vele asszem. Am én is bírom Valverdét, de hát õszintén nem nagyon villantott még 1 Touron sem. Mindig volt pár ember aki a hegyen erõsebb volt nála, idõfutamról nem is beszélve.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Szar így h nincs Knézy, teljesen más az egésznek a hangulata. :o

Contador nyiltakozta, hogy örülne ha megnyerné a mai szakaszt. Hát szerintem ezek alapján od fog nekik csapni ma is. :) Megküldi õket a Mont Ventouxn. :)

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Hehe, Alejandro. Várta volna a rabomobil Olaszországban :D Knézy viccelõdött vele asszem. Am én is bírom Valverdét, de hát õszintén nem nagyon villantott még 1 Touron sem. Mindig volt pár ember aki a hegyen erõsebb volt nála, idõfutamról nem is beszélve.

hát igen...a touron még sose jött ki a lépés

kicsit hasonlít damiano-ra :D

Link to comment
Share on other sites

Stampede

szép volt Lance!

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Szar így h nincs Knézy, teljesen más az egésznek a hangulata. :o

Contador nyiltakozta, hogy örülne ha megnyerné a mai szakaszt. Hát szerintem ezek alapján od fog nekik csapni ma is. :) Megküldi õket a Mont Ventouxn. :)

Egymással nem viccelõdnek annyit, nem egy összeszokott páros, de teljesen renden volt így is. Lance ! Oje. B)

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Lance B) Alberto B)

Jó volt ez a Tour, gyerekek. Már várom a holnapi díszmenetet. :)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Megérdemli Armstrong, megküzdött érte :)

És persze Contador is

Jó volt ez a Tour, gyerekek.

Ez vitathatatlan, asszem ezt mindegyikünk így gondolja. Nagyon jó verseny volt

Link to comment
Share on other sites

Stampede

hát azért a második hetet és a pireneusokat elbaxták...

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Végig nem tudnak így menni, olyan cucc még nincs :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...