Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Országúti kerékpár


_Jolly_Joker_

Recommended Posts

K3ll3rm4n

Levi feladta a versenyt csuklótörés miatt...

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Most sokkal "könnyebb" volt a hét. Nem volt igazán nehéz szakasz, pont azért, hogy ne dõljön el olyan hamar, ki nyeri a Tourt. Emlékeim szerint régebben sem volt annyival több hegyi befutó, lehetett talán 3-4. Mai napra én is kíváncsi vagyok, meg is nézem, milyen hegyek lesznek.

Csapoati: Nem az a gond. Ezt sokszor el is mondták. 200 km után lehetne még 3 hegy is, a többség, aki amúgy is bírná, teljesítené a szakaszt. A gond a tempóval van az szedi az áldozatait.

Cavendish pedig verhetetlen, mivel a felvezetõi a legjobbak. Itt az a gond, hogy felvezetik neki 60-65 km/h körüli sebességgel és már ezt nem tudja tartani senki, erre fel õ még innen is gyorsít valamit a végén. A többi csapat hol van ? A sprintereik próbálkoznak, de 3-4 embert õk sem tudnak megverni. Utolsó 10 kilóméteren mit látsz ? Team Columbia elõl aztán jöjjön, aki bírja.

Nyilván én is arra értettem, h versenytempóban nem menne a hegy. Gyök kettõvel mind feltekerne valahogy. :D

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Nem tudom követitek-e élõben de szakad az esõ, sõt inkább vihar van. Így lényegesen izgalmasabb :D

Szenvednek ugyan, de... attól még jó :)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

A mai napon meghalt egy nõ, akit az egyik kísérõkocsi ütött el. Légpuskával lõttek a mezõnyre, páran meg is sérültek, de folytatják. Nocentini pedig biztos valahol mákot termeszt, de nem sokára úgy is jön a kalapácsos ember, aki akkorát üt rá, hogy öröm lesz nézni. Eléggé elszállt magától.

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Azér ez már kicsit durva, hogy rájuk lõnek :o

Mondjuk a hírek szerint két kb 16 éves hülyegyerek lehetett, akik ezek szerint nem tudják mit csinálnak ;)

Igen, Nocentini egy kicsit nagyképû lett, bazz én is számoltam a másodperceket, hogy Hincapie talán átveszi a trikót, nagyon szorítottam, de a qva sprint miatt nem jött össze. Na majd holnap, csak kár h a szakasz nagy részét nem adják majd, egyéb sportesemények miatt ;)

Csak azt nem értem akk minek van két eurosport, miért nem lehet egy idõben két élõ mûsort is adni a két csatornán, aztán kiválasztja mindenki amit akar. Gondolom arra vannak tekintettel, hogy ES2-je nem mindenkinek van. De ahogy a kiba szott digi sincs tekintettel h qvára nincs lefedettség az országban nekik se lenne muszály, fõleg h A Tourról van szó <_<

Link to comment
Share on other sites

Stampede

hát ez ennyi

contador kiemelkedik a mezõnybõl

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Jahm, ezzel eldõlt a verseny.

Azért érdemes megemlíteni Andi Schlecket, mert egész jól ment, rá nem sokat vert Contador

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

hát ez ennyi

contador kiemelkedik a mezõnybõl

Más dimenzió. Félelmetes. B)

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Úgy ment, mint régen Armstrong. Ha nem történik vele valami, akkor nem fogja tõle ezt senki elvenni. Végre kiderült, ki mennyit tud. Armstrong kicsit meglepõ. szorítok neki, hogy egy dobogó, vagy dobogó közeli hely meglegyen. Klödent meg sajnálom, õ is tudott volna menni, ha lett volna rá lehetõsége... mindegy õ ezért kapja a pénzt... Cavendishtõl elvették a tegnapi szakaszt, így nem lesz zöld trikó.......

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nem hinném, hogy Armstrong gyõzni jött ide. Én már azon is meglepõdtem, hogy ilyen kiválóan teljesített eddig.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Így mondjuk már egybõl kevésbé fáj, hogy nem fogom látni 23-ától :D Szerencsére nem 25-én, a hegyi befutóval dõl el a dolog... hát csak nem történik vele semmi, egyébként meg tényleg nem fogják megverni, ha hoznak is rajta idõfutamon, az utolsó hegyi befutón megint odarak egyet.

Nem hinném, hogy Armstrong gyõzni jött ide. Én már azon is meglepõdtem, hogy ilyen kiválóan teljesített eddig.

Azért a csapatidõfutamnál nagy kár az a 22 század, igazán lehetett volna rajta egy kis ideig sárga trikó...

Link to comment
Share on other sites

wlac1

Azért a csapatidõfutamnál nagy kár az a 22 század, igazán lehetett volna rajta egy kis ideig sárga trikó...

Én meg hogy örültem annak a 22 századnak :P :D

Kár hogy Cavendishtõl elvették a pontokat, szerintem Hushovd rossz helyen próbálkozott és ennyi.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Csak azt sajnálom,hogy Klödennek beáldozzák ezt a tourt <_<

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Csak azt sajnálom,hogy Klödennek beáldozzák ezt a tourt <_<

szegény klödi örök tehetség maradt :\

meg a hülye mindig aláírja a segítõ contractot :( :D

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Így mondjuk már egybõl kevésbé fáj, hogy nem fogom látni 23-ától :D Szerencsére nem 25-én, a hegyi befutóval dõl el a dolog... hát csak nem történik vele semmi, egyébként meg tényleg nem fogják megverni, ha hoznak is rajta idõfutamon, az utolsó hegyi befutón megint odarak egyet.

Abba se vagyok biztos, hogy sokan vernének rá az idõfutamon, mondjuk sok embert dicsértek Siposék, akiknek esélye lehet jól szerepelni. Arról nem is beszélve, hogy elég kemény szakaszok után lesz, ki tudja, mennyire tudták magukat kipihenni. Még 2 nap és jön a legnehezebb szakasz. ^^

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Na, ma végre valami izgalmasabb szakasz :D (sõt, sokak szerint nagyon fontos)

Ez az utolsó 3 nap csak a végén tartalmazott egy nagyon kis mennyiségû érdekességet, de az is kimerült annyiban, hogy van-e esély Cavendish ellen, vagy nincs... (mert oké, szépen a kis kastélyok, de én hegyvidékpárti vagyok, nagyon)

A verseny utolsó hetérõl, a legizgalmasabb részrõl viszont alighanem egy az egyben le fogok maradni, mert változott a terv, egy héttel arrébraktuk haverokkal a Balatont, 23-án megyünk - de asszem, nem fogok nagyon bánkódni :) Mondjuk a 25-én lévõ hegyi befutót szívesen megnézném...

Tényleg, máskor is ilyen kevés hegyi befutó szokott lenni? Mert 21 szakaszból 2 elég karcsú - vagy direkt van így leszorítva a számuk, mert ezek "túl sorsdöntõek"?

Idén is 3 hegyibefutó van (Feillu nyerte még az elsõt az Arcalisra), ami sztem bõven elég. Ami jó még csak évek óta nem volt, az a hegyi idõfutam, na azt sajnálom, hogy nem nyomnak :)

Egyrészt, meg szerintem azért nagyon fárasztó ám. Gondolj bele, letekersz 200 km-t, és a végén mássz fel egy 1000 m-es hegyre.

Attól, hogy nincs hegyibefutó minden nap, attól még ugyanúgy megmásszák a hegyeket, csak utána jön a lejtmenet a cél elõtt ;)

Nem hinném, hogy Armstrong gyõzni jött ide. Én már azon is meglepõdtem, hogy ilyen kiválóan teljesített eddig.

Ebben én is majdnem biztos vagyok, fõleg a Giro után. Nem mondom, hogy nem reménykedhetett abban, hogy úgy megy majd mint 5 éve, csak hát tudta nagyon jól, hogy nem ez a realitás.

Én meg hogy örültem annak a 22 századnak :P :D

Én is :D Javíthatatlanul Armstrong-ellenes vagyok :D

szerk:

Ja még valami :)

Sastre tetszett nekem még tegnap. Nagyon bejött, hogy amikor az Astana megrántotta a hegy alját, õ leszarta és ment a saját tempójában aztán a végére felért F. Schlekék csoportjára, Armstrongékat odaverve. Én drukkolok nagyon Sastrének, hogy minél elõrébb végezzen, nekem nagyon szimpatikus, már tavaly is tetszett amikor õ volt az egyetlen aki hajlandó volt (komolyan) támadni a hegyeken, meg is nyerte a Tourt :)

szerk2: bazz most meg szétestek a quote-ok :(

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Idén is 3 hegyibefutó van (Feillu nyerte még az elsõt az Arcalisra), ami sztem bõven elég. Ami jó még csak évek óta nem volt, az a hegyi idõfutam, na azt sajnálom, hogy nem nyomnak :)

Tudom, elszámoltam, a tegnapit nem vettem észre anno, amikor írtam azt a hsz-t, mert a profilképen nem emelkedett ki annyira, mint a 2 kiemelt befutó :D

(Amúgy ja, 3 quote-nál már nem szabad szerkeszteni, szétesik.)

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Ebben én is majdnem biztos vagyok, fõleg a Giro után. Nem mondom, hogy nem reménykedhetett abban, hogy úgy megy majd mint 5 éve, csak hát tudta nagyon jól, hogy nem ez a realitás.

Én is :D Javíthatatlanul Armstrong-ellenes vagyok :D

szerk:

Ja még valami :)

Sastre tetszett nekem még tegnap. Nagyon bejött, hogy amikor az Astana megrántotta a hegy alját, õ leszarta és ment a saját tempójában aztán a végére felért F. Schlekék csoportjára, Armstrongékat odaverve. Én drukkolok nagyon Sastrének, hogy minél elõrébb végezzen, nekem nagyon szimpatikus, már tavaly is tetszett amikor õ volt az egyetlen aki hajlandó volt (komolyan) támadni a hegyeken, meg is nyerte a Tourt :)

szerk2: bazz most meg szétestek a quote-ok :(

Szerintem meg igenis bízott benne, mer mindenki csak találgatott, ha nem bízott volna benne sem õ sem a csapatfõnök akk kinevezték volna elsõ embernek Contadort, de ez nem történt meg. Úgyh bízott benne Lance, de csak ennyit tud.

A végén otthagyta már mindenki Klödent és Armstrongot, annyira nem tudott menni Armstrong, ott volt Evans is például. Sastre meg elõtte lemaradt és úgy tornázta föl magát, szal neki is voltak gondjai, pont a hegy lábánál amikor megrántották a sort, akkor lemaradt õ is.

Akire még figyelni kell az Wiggins, Sipiék is mondták, szerintem õ ott lehet a dobogón.

Lance meg nem fogja megcsípni a dobogót ha ugyanígy el fognak menni mellette a ezen a héten, csak Klödennel KisTehén!ik ki és viszi ki magával még a 10bõl is. És ez szerintem most borítékolható.

Link to comment
Share on other sites

K3ntAur

Szerintem meg igenis bízott benne, mer mindenki csak találgatott, ha nem bízott volna benne sem õ sem a csapatfõnök akk kinevezték volna elsõ embernek Contadort, de ez nem történt meg. Úgyh bízott benne Lance, de csak ennyit tud.

A végén otthagyta már mindenki Klödent és Armstrongot, annyira nem tudott menni Armstrong, ott volt Evans is például. Sastre meg elõtte lemaradt és úgy tornázta föl magát, szal neki is voltak gondjai, pont a hegy lábánál amikor megrántották a sort, akkor lemaradt õ is.

Akire még figyelni kell az Wiggins, Sipiék is mondták, szerintem õ ott lehet a dobogón.

Lance meg nem fogja megcsípni a dobogót ha ugyanígy el fognak menni mellette a ezen a héten, csak Klödennel KisTehén!ik ki és viszi ki magával még a 10bõl is. És ez szerintem most borítékolható.

Hát kb én is ezt írtam, bízott benne, hogy hátha, de feltehetõleg tudta a lelke mélyén mi a valóság. Most lehet találgatni mit gondolt valójában, de mivel Te sem látsz bele a fejébe meg én se, ezért fölösleges. Mondjuk Sipinek is volt egy megjegyzése, miszerint a Giro-s rossz emlékek biztos benne voltak Armstrongban pszichésen. Én is valami ilyesmire gondoltam. A csapatfõnök meg nem mondhatja, hogy a 7x Tour gyõztes lesz a vízhordónk...

Sastrében pont ezt becsülöm, hogy volt annyi esze, hogy ne menjen az Asztana után, hanem saját tempóban ment, így végül 4.-kel azonos idõvel jött be asszem. Lehet ha Armstrong is saját tempóban megy, kevesebb hátrányt szedett volna össze.

Link to comment
Share on other sites

Stampede

már nem azért

de a verbier lábát a saxosok húzták meg...voigt...cancellara...

aztán betámadott franck és azután ment el contador...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Cancellara már rég a hegyet mászta, amikor a többiek odaértek. Aztán bírt menni 200 métert, ennyit segített Schlecknek...

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Cancellara már rég a hegyet mászta, amikor a többiek odaértek. Aztán bírt menni 200 métert, ennyit segített Schlecknek...

Így van, ha már ott volt akk ment neki valamennyit, de mekkora volt már amikor elfáradt és beállt saját tempóra, mintha megállt volna bazz :o

Link to comment
Share on other sites

Stampede

Cancellara már rég a hegyet mászta, amikor a többiek odaértek. Aztán bírt menni 200 métert, ennyit segített Schlecknek...

tudom persze

de a hegy lábát akkor is a bankosok rántották emg...

nem az astana

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Armstrong megmutatta, hogy bizony igényt tart valamelyik dobogós helyre. Klöden sem maradt most vele, szóval kicsit elszomorodtam, hogy magára marad, aztán puff, elindul és beérte a fõmezõnyt. B) Kíváncsi vagyok hogyan bírja majd holnap. Az a bukás meg kegyetlen durva volt. Szikrázott minden, ráadásul nagy tempónál is történt, kár érte nagyon.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Pont ilyen szakasz alatt nincs nálunk ES <_<

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...