Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fairy Tail


Deathangel

Recommended Posts

grasslover

Ez az exquip képesség amúgy nagyon hajaz a Witchblade-re. Vagyis a harci páncélok nagyon hasonlóan ahhoz, ilyen szexi testmutogatós agresszor-öltözetekké alakulnak. Witchblade annyival másabb, hogy ott a kesztyű adja a képességet, aztán abból nő ki a többi ruhadarab - kb mint Pókember szimbiótája, csak ez démoni eredetű.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Amúgy a Fairy Tail hetente jelenik meg? :unsure:

Yep, kb. kedd körül... +/- 1 nap.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy így belegondolva. Natsu és Gray miért nem S class mage? :D Szal ugye Gray leverte Jubiát, aki ugye S class mage, Natsu meg... heh, kezdjem el sorolni? :D Legutoljára Luxus-t is leverte :D

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Amúgy így belegondolva. Natsu és Gray miért nem S class mage? :D Szal ugye Gray leverte Jubiát, aki ugye S class mage, Natsu meg... heh, kezdjem el sorolni? :D Legutoljára Luxus-t is leverte :D

Gondolom az S-classhoz értelem is kell, márpedig Natsu a fejét kb. csak fejelésre használja, meg még Gray is elég éretlen :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Guren Bakuenjin... így fogom a fiam elnevezni :D

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Guren Bakuenjin... így fogom a fiam elnevezni :D

És ha lányod lesz? :D

* Úgy tűnik h most is korábban kapunk új chaptert, raw már van.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

142

Hoho, ez most lesz igazán érdekes, ez a csere-bere dúrva... :D

És szegény Wendy... bár, jobb ha nem látja azt ami most rájuk vár B)

Cherie killer nézése meg nagyon tetszett^^

Link to comment
Share on other sites

-moki-

142

Hoho, ez most lesz igazán érdekes, ez a csere-bere dúrva... :D

És szegény Wendy... bár, jobb ha nem látja azt ami most rájuk vár B)

Cherie killer nézése meg nagyon tetszett^^

Hát bazz, tényleg mocsok durva ez a fordulat :D Persze Midnight-al tovább teaselnek minket :D Hm... lehet, hogy egy Erza Natsu harc is be fog következni :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hát bazz, tényleg mocsok durva ez a fordulat :D Persze Midnight-al tovább teaselnek minket :D Hm... lehet, hogy egy Erza Natsu harc is be fog következni :rolleyes:

De bazz, akkor most Hoteye, Blaine meg a többiek lesznek a jófiúk? xD

Talán Midnight marad ki, bár lehet h a Nirvana erõsebb... aztán ott van Gerard, fogalmam sincs h belõle jó vagy rossz lesz :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Már Én is haladgatok a mangával (most tartok a Cursed Island részeknél), eddig nagyon bejön. :D Natsu és Happy eddig a kedvencem, két idióta állat, de Gray-t is bírom (most is a falu õre azt kéri, vetkõztessék le Lucy-t, erre õk azonnal neki látnak azzal a komoly fejjel :lol: ). Meg Nekem is fõ poénforrásként az tetszik a legjobban, amit Moki mondott korábban: Natsu "közlekedés-betegsége", Gray állandó vetkõzése. :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát de akkoris Erza a legjobb karakter -_-

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hát de akkoris Erza a legjobb karakter -_-

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

fernandez

De bazz, akkor most Hoteye, Blaine meg a többiek lesznek a jófiúk? xD

Talán Midnight marad ki, bár lehet h a Nirvana erõsebb... aztán ott van Gerard, fogalmam sincs h belõle jó vagy rossz lesz :D

Kétlem h Blaine is azzá válna majd, nem véletlenül mondta Hibiki, hogy irányítható :rolleyes:

Viszont a következõ chapter Lucy-val és a spiritekkel lesz kapcsolatos, de durva is lenne ha Loki ellene fordulna :D

Ráadásul az I Eat Manga tervezi, hogy majd fogják subolni ^_^

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nálam eddig Natsu :rolleyes: Imádom az olyan karaktereket, akik a legnagyobb szükség idején képesek a saját korlátaikat áthágva hõsies és gigantikus pusztítást véghez vinni :lol: Plusz ugye teljesen kiszámíthatatlan :D

Erza is holyshit, mert ugye még a hugy is megdermed benned tõle néha, viszont ugye exquip bunnysuit és már egybõl csorog a nyálad :D Plusz ugye ez a kemény külsõ, puha belsõ... irányító karakterek is a gyengém :D Vagy ahogy hasba vágja Natsu-t a vonaton, hogy megnyugodjon, utána pedig simogatja a fejét :D Az ilyen apróságok tudják elmélyíteni a karaktereket seperc alatt :D

Link to comment
Share on other sites

Antaras

nekem Happy a nyerõ :lol: meg hát Natsu, Erza meg a FT fõnõke :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nálam eddig Natsu :rolleyes: Imádom az olyan karaktereket, akik a legnagyobb szükség idején képesek a saját korlátaikat áthágva hõsies és gigantikus pusztítást véghez vinni :lol: Plusz ugye teljesen kiszámíthatatlan :D

Ebben a tekintetben zavar engem kissé a shouenek felépítése...mert ígyisúgyis a fõszereplõk gyõzelmével ér véget a gigantic epic fosdermesztõ világot megrengetõ harc, akkor meg minek azt bele hússzor beletenni, ahogy nem tud gyõzni a fõhõs, me hússzor a földre kerül? :D Kicsit idegesítõ. Ez az elem engem egyedül a One Piece-ben nem idegesít, mert ott a fruitok mellékhatásai miatt rengeteg olyan csatahelyzet alakul ki ahol egyszerûen összeférhetetlenség van, mint például Luffy nem tud megsebezni egy logia-t meg hogy az égvilágon semmi esélye nincs egy egyszerû swordfighter ellen, akkor ugye elõugrik Zoro B). De nagyon fontos, hogy minden devil fruit használó kerüli a tengert ugye, és emiatt megint csak ott a nagy veszély, a helyszínválasztás.

A Fairy Tailben meg mindenki mágus :\ Engem csak ez zavar. Soha nem szerettem a mágus kasztokat az RPG-kben, akkor már legyen harcos-mágus, vagy íjász-mágus vagy ilyesmi...itt meg ha puszta ökölharcos is, akkor is mágus, csak valamilyen modort vegyít vele. És nem akarok ezzel dobálózni, de a rengeteg modor az megint erõsen devil fruit színezettel bír, ahogy szinte mindenki más képességet ûz :rolleyes:

Szal ahogy magam mögött hagyom ezt a mangát is, úgy megint biztosabb vagyok benne, hogy a One Piece a shounen-kaizoku king -_-

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát ugye Natsu is sokféleképp felhasználja a tüzet. Gyorsítja vele az ütéseit, rúgásait, fegyvereket formáz vele, köpi meg még sok más :D Ugye Grey is ugyanez a jéggel. Kalapácstól kezdve íjig mindent tud vele csinálni. Erza meg... õ az igazi harcimágus :D

A Fairy Tailben ezzel nekem meg azért nincs problémám, mivel ugye Natsuék még szinte csak kezdõ mágusok, így minden egyes harccal fejlõdnek, új akadályokat döntenek le magukban, új képességeket nyernek meg ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kétlem h Blaine is azzá válna majd, nem véletlenül mondta Hibiki, hogy irányítható :rolleyes:

De ha valaki irányítani fogja, akkor az valszeg Gerard lesz, nem pedig Blaine...

Link to comment
Share on other sites

Deathangel
ezek után kérdéses hogy miért éleszetette újra Blaine Gérardot :/
Link to comment
Share on other sites

KeLa

ezek után kérdéses hogy miért éleszetette újra Blaine Gérardot :/

Sztem lebecsülte az erejét, vagy legalábbis felkészületlen volt. Talán ha mindenki ott van az OS-bõl, és figyelnek rá akkor nem lett volna gond. Aztán Angel képességével kiderítették volna h hol van a Nirvana...

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nagyon epic volt a 2 Dragon Slayer csatája. B)

Az anime mikor is indul?

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Az anime mikor is indul?

Valamikor októberben.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nagyon epic volt a 2 Dragon Slayer csatája. B)

Az anime mikor is indul?

Melyik kettõé? :unsure: Remélem ez így nem spoiler :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Melyik kettõé? :unsure: Remélem ez így nem spoiler :lol:

Gondoltam, hogy lesz több is. :D Amúgy Natsu és az Iron Dragon Slayer között (neki nem jut eszembe a neve, valamilyen Gazeel). :D

Ezek a slice of life chapterek is nagyon tetszenek, pl. mikor elmennek a színházba játszani a közönség meg mindig beszól:

- Ebben a helyzetben nem maradt más esélyünk, mint összefogni!

- Nem Te voltál, aki hívta a sárkányt? Ki írta a sztorit?! :lol:

Meg mikor a parton vannak, Natsu irányítja a szemét bekötött Lucyt, majd ráveszi, hogy a botjával üssön rá egy napozó izomagyúra, Natsu Rulz! :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Gondoltam, hogy lesz több is. :D Amúgy Natsu és az Iron Dragon Slayer között (neki nem jut eszembe a neve, valamilyen Gazeel). :D

Ezek a slice of life chapterek is nagyon tetszenek, pl. mikor elmennek a színházba játszani a közönség meg mindig beszól:

- Ebben a helyzetben nem maradt más esélyünk, mint összefogni!

- Nem Te voltál, aki hívta a sárkányt? Ki írta a sztorit?! :lol:

Meg mikor a parton vannak, Natsu irányítja a szemét bekötött Lucyt, majd ráveszi, hogy a botjával üssön rá egy napozó izomagyúra, Natsu Rulz! :D

Meg Natsu a sárkány kosztümben... ahogy lóg lefele a plafonról, és éles fogakkal, fehér szemekkel köpi a tüzet... eszméletlen :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...