Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fairy Tail


Deathangel

Recommended Posts

KeLa

Jó lenne ha nem spoilereznél... pls :/

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Milyen szerencse, hogy létezem. White text no fruitot ett...akarom mondani white text mage vagyok -_-

Link to comment
Share on other sites

Antaras

bocsánat :D csak nincs anime igy azthittem mindenki elolvasta rajtam kívül

de még mindgi nem tudom hogy van ez :huh:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

bocsánat :D csak nincs anime igy azthittem mindenki elolvasta rajtam kívül

de még mindgi nem tudom hogy van ez :huh:

Lássuk csak... akit elõször láttál - Sieglein néven a tanácsban - csak fake volt, amit Gerard hozott létre, valójában õ a toronyban volt, vagy máshol, de ez most lényegtelen. Aztán ott van Mistgun, akirõl csak annyit tudunk h ugyanúgy néz ki az arca, mint Gerard-nak, de mást nem. Aki most került elõ, pedig nem más, mint aki elvileg "meghalt" korábban a toronyban.

Link to comment
Share on other sites

Antaras

Lássuk csak... akit elõször láttál - Sieglein néven a tanácsban - csak fake volt, amit Gerard hozott létre, valójában õ a toronyban volt, vagy máshol, de ez most lényegtelen. Aztán ott van Mistgun, akirõl csak annyit tudunk h ugyanúgy néz ki az arca, mint Gerard-nak, de mást nem. Aki most került elõ, pedig nem más, mint aki elvileg "meghalt" korábban a toronyban.

és az igazi ?

Link to comment
Share on other sites

-Slane-
Az az igazi aki régen a toronyban volt, most meg fel lett támasztva.
Link to comment
Share on other sites

Antaras

oh , kösz

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy mekkora pélóság már, hogy ezek a gyökerek az Oracion Six-ben csak a lachrymától ilyen táposak. Vagy csak Racer rakott magára egy adaggal, hogy fel tudja magát robbantani, ha marha nagy gáz van? Elvileg Natsu is attól erõsödött meg annyira, hogy azt a sárkány forma támadást rá tudja küldeni Gerard-ra, bár az eléggé fel volt töltve :D

Meg azon akkorát röhögtem, amikor kiderült, hogy Wendy sky dragon és Natsu megkérdi a kiscsaj macskájától, hogy akkor ő mit eszik? A macska meg válaszol, hogy dooooh levegőt. Erre Gray: "Ez nem olyan, mint a lélegzés?" :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Amúgy mekkora pélóság már, hogy ezek a gyökerek az Oracion Six-ben csak a lachrymától ilyen táposak. Vagy csak Racer rakott magára egy adaggal, hogy fel tudja magát robbantani, ha marha nagy gáz van? Elvileg Natsu is attól erõsödött meg annyira, hogy azt a sárkány forma támadást rá tudja küldeni Gerard-ra, bár az eléggé fel volt töltve :D

Asszem kevered a lacryma-t az aetherion-nal, Natsu az utóbbitól lett tápos, csak h ezt nem emberekre tervezték, egy "normál" mágus szinte biztos h meghalna. Am Racer-en csak bombaként volt rajta, az OS bizony annélkül is erõs. És mát nagyon kiváncsi vagyok arra h Midnight mire is képes^^

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Asszem kevered a lacryma-t az aetherion-nal, Natsu az utóbbitól lett tápos, csak h ezt nem emberekre tervezték, egy "normál" mágus szinte biztos h meghalna. Am Racer-en csak bombaként volt rajta, az OS bizony annélkül is erõs. És mát nagyon kiváncsi vagyok arra h Midnight mire is képes^^

Hm... nekem úgy rémlik, hogy maga a torony egy rohadt nagy lacryma kristály tömb volt, ami végülis felfogta az aetherion-t. Szal Natsu a sugártól feltöltõdött kristály-t kajolta be :unsure:

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Asszem kevered a lacryma-t az aetherion-nal, Natsu az utóbbitól lett tápos, csak h ezt nem emberekre tervezték, egy "normál" mágus szinte biztos h meghalna. Am Racer-en csak bombaként volt rajta, az OS bizony annélkül is erõs. És mát nagyon kiváncsi vagyok arra h Midnight mire is képes^^

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de sztem a lachryma az maga a varázserõ :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hm... nekem úgy rémlik, hogy maga a torony egy rohadt nagy lacryma kristály tömb volt, ami végülis felfogta az aetherion-t. Szal Natsu a sugártól feltöltõdött kristály-t kajolta be :unsure:

Nekem úgy tûnik h feltörte a kristályt és a kiáramló aetherion-t kajálta meg, mindenesetre sztem az aetherion-tól lett überfighter nem pedig a lacryma-tól, akkor is ha a kristályból is evett... végül is a fejezetben is így volt :unsure:

Aetherion

Lachryma

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Nem akarok nagy hülyeséget mondani, de sztem a lachryma az maga a varázserõ :unsure:

Hát Racer-en lachryma kristályok voltak. Nos, akkor ez vagy magának a kristálynak a neve és varázserõ "tartás" a funkciója, hogy pedig kristályosított lachryma volt nála :D De szerintem magának a kristálynak ez a neve.

Nekem úgy tûnik h feltörte a kristályt és a kiáramló aetherion-t kajálta meg, mindenesetre sztem az aetherion-tól lett überfighter nem pedig a lacryma-tól, akkor is ha a kristályból is evett... végül is a fejezetben is így volt :unsure:

Aetherion

Lachryma

Jah az ofkorsz, hogy az aetheriontól lett tápos, de magát a kristályt is megette, mivel az tartalmazta azt :D Ugye az volt a terve mindvégig Gerardnak, hogy azzal fogja fel a támadást. Bár ugye azt is mondta Gerard a harc közben, hogy szivárog a aetherion, szal jah... lehet, hogy nyersen ette meg Natsu :D Végülis tök mindegy :D

De szvsz attól még nyugodtan lehetett Racer a lachryimától tápos, mivel bármivel fel lehet tölteni és ki hat utána az rád is. Ugye Luxus is azoktól a kristályoktól lett olyan tápos :)

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Now I'm playing dumb:

Szal akkor a Lachryma az a "tároló", az Aetherion meg maga az anyag? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Now I'm playing dumb:

Szal akkor a Lachryma az a "tároló", az Aetherion meg maga az anyag? :unsure:

Dzsesz!

Link to comment
Share on other sites

KeLa

De szvsz attól még nyugodtan lehetett Racer a lachryimától tápos, mivel bármivel fel lehet tölteni és ki hat utána az rád is. Ugye Luxus is azoktól a kristályoktól lett olyan tápos :)

Passz, persze h lehetséges, csak nem láttuk h használta volna harc közben vagy elõtte csak annyit h akkor ott használta. A mûködése nem egészen vlilágos egyelõre...

Luxus-nál azért más a helyzet, az egy speciális lachryma, kimondottan arra a célra.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Elkezdtem újra olvasni és vazz...

"Good for you Luigi..." :D Ezen mindig meghalok kicsit X)

Link to comment
Share on other sites

Antaras

hát nekem a legjobb poén vmiért az volt mikor visszamentek az S küldetésrõl és akkor jön a nagy büntetés

én itt izgulok mi lesz erre meg ... Bad! Bad! Bad! :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy igazán feltûnhetne már Gildartz is ^_^

Link to comment
Share on other sites

Antaras

Amúgy igazán feltûnhetne már Gildartz is ^_^

az ki ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

hát nekem a legjobb poén vmiért az volt mikor visszamentek az S küldetésrõl és akkor jön a nagy büntetés

én itt izgulok mi lesz erre meg ... Bad! Bad! Bad! :lol:

A S-Class storynál a legbetegebb poén az volt, mikor Erza is belesétál Lucy csapdájába, aztán ahogy jön kifelé, nyugodtan meséli tovább a félbemaradt szövegelést :D

Link to comment
Share on other sites

-moki-

az ki ? :lol:

A legerõsebb mágus Makarov után a Fairy Tail-ben B)

Grass: Hát jah, de Lucy arckifejezése is priceless :D Meg az, ahogy mutatják a tervrajzát a csapdának, ahogy kiagyalja a kiscsaj :D Kb mindenki hülyének nézi... X)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Ó, hát Lucy reakciói mindig pricelessek :D Még egy ilyen bájos manga-csajt ^^

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Amúgy igazán feltûnhetne már Gildartz is ^_^

Egy panel erejéig mutatják hátulról, szal nem értem mit akarsz még :rolleyes: :lol:

Egyébként most visszaolvastam pár chapterrel, és ezt láttam meg:

Amikor Lucyék elõször találkoznak a 3 "szépfiúval" a Blue Pegasus-ból:

"They're cool"-mondja rájuk Lucy, aztán mutatják a "tengeribeteg" Natsut és a majdnem meztelen Grayt: "Unlike our guys..."

Ezen tátott pofával felröhögtem, ilyet manga még nagyon nem ért el :lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy a Fairy Tail hetente jelenik meg? :unsure:

Amúgy nekem bejönnek ezek a kis karakter sajátosságok :D Ugye Natsu mozgás okozta betegsége, Gray akaratlan meztelenkedése (XD). Erza meg... neki inkább ilyen bogarai vannak :D Ugye a rengeteg cucc, amivel utazik, meg a khm... nõi önbizalma, meg a "színészi tehetsége" :D

Jah és persze exquip bunnysuit :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...