Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fairy Tail


Deathangel

Recommended Posts

-moki-

Új chapter

Nah, tippeljünk... kinek a

vére

is van az utolsó panelen :D

Erza

Geralt vére, mert közéjük állt az utolsó pillanatban

Kagura, mert Erza arra várt, hogy elõkerüljön a kardja, mert van egy eddig soha nem látott kard elleni deus ex machinája

Várom a további opciókat, vagy téteket xD

Link to comment
Share on other sites

jetine

Új chapter

Nah, tippeljünk... kinek a

vére

is van az utolsó panelen :D

Erza

Geralt vére, mert közéjük állt az utolsó pillanatban

Kagura, mert Erza arra várt, hogy elõkerüljön a kardja, mert van egy eddig soha nem látott kard elleni deus ex machinája

Várom a további opciókat, vagy téteket xD

Nem lett akkora dolog, mint bárki várta, szerintem ><.

Viszont most anime nekem bejön, nekem nincs különösebben bajom vele, még ha az animáció nem is 100%-os, de a zene az kárpótol. Jobb mint a Naruto, Bleach és One piece zenéi (szvsz).

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát, zene terén tényleg telitalálat. Nekem is bejön ez a folkos megközelítés, tökéletesen passzol a sorozathoz. Viszont a One Piece zenéi is igencsak megkapóak, fõleg a drámai részeknél. De igen, ha az összes frontot nézzük, akkor a Fairy Tailnek adható az elsõbbség. De lehetne a One Piecebõl is berakni epic és könnyfakasztó dallamokat. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
jetine

Ez a rész már megint jó volt, ki akar engem nyírni ez a Fairy Tail. Mindig akkor nézek animet, ha eszek, erre olyan epic volt, hogy csak a felénél tudtam elkezdeni (Erza vs 100, és az erõmérõ próba utána). Viszont az új opening elég meh lett, pedig már vártam, hogy a régi megszólal, mert az elég menõ volt :(.

Végre elindul a Fairy Tail a felfelé vezetõ úton :D, rossz volt nézni, ahogy szerencsétlenül kikapnak.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-OJ-
Március 30-án befejezõdik az anime TV-sugárzása, de a mangaka valami jó hírt készül bejelenteni.
Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Remélem csak egy hosszabb szünetre küldik. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Gubek

Remélem a nyári vagy legkésõbb az öszi szezonra visszatér az anime, nagyon vártam minden héten az újabb és újabb részeket.

Sajnos tény, hogy gyorsan halad az anime és jelenleg alig 30 fejezet a távolsága a mangához képest. Ami helyette lesz, a Driland, csak 12 részes így van remény a nyári újra indulásra, ha nem kerül semmi helyére.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
vmiki88

EP. 173

Ilyen is rég volt, hogy egy anime utolsó percére azt kellett mondanom:" Azt a k***va életbe!" Nagyon jó volt.

Link to comment
Share on other sites

jetine

Remélem a nyári vagy legkésõbb az öszi szezonra visszatér az anime, nagyon vártam minden héten az újabb és újabb részeket.

Sajnos tény, hogy gyorsan halad az anime és jelenleg alig 30 fejezet a távolsága a mangához képest. Ami helyette lesz, a Driland, csak 12 részes így van remény a nyári újra indulásra, ha nem kerül semmi helyére.

Van egy olyan sejtésem, hogy akár 1 éves is lehet ez a szünet :S.

vmiki88: Amikor a végén elindul az a zene, akkor nekem majdnem mind1 mi megy az FT-be, az bizony epic lesz :D. Kár hogy már csak 2 rész lesz idén :S. (feltételezem)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vmiki88

EP. 175

No így kell hosszú szünetre küldeni egy animét + rávenni az embert, hogy olvassa a mangát, mert tuti nem bírok ki 1 vagy másfél évet FT nélkül az epizód utolsó percei miatt.

FT: Movie 1

No ez sem volt olyan rossz, bár szokásos shounen anime mozi, bár azért jobban elszórakoztatott, mint a többin neverending shounen mozi változatai.

Most legalább a harci animációk folyamatosak, viszont a szereplõk csak pár varázslatot használnak benne. :fuu:

+ A Movie OSTje: csak két számot linkelek be, nincs hozzáfûzni valóm. :D

Bucks Thieves

A Blaze that Burns Evil

FT OST Volume 4: itt is összeszedték magukat, 2 lemezre fért már csak fel ez az 51 szám, amik egyáltalán nem lettek rosszak.

Akit érdekel, az itt végighallgathatja

Link to comment
Share on other sites

jetine

Azért az utolsó rész szerintem nem ütött akkorát, mint mondjuk a 173. rész vége.

Azért várom vissza az animet, persze a manga menni fog mellette.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
-moki-

Új chapter lol xD Lehet találgatni...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
vmiki88

Jön az anime folytatása, az original soundtrack már megint rohadt jó lesz.

HQJ34jAQKrI

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Athesz

AZTALedér!JÓÉLETBE. EZ A 400. CP. :o :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Athesz

Fairy Tail 414

Nem nem nem nem... :(

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...