Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Fairy Tail


Deathangel

Recommended Posts

-moki-

Én csak azt remélem, hogy rakna alá egy vaskos büdzsét, mert megérdemelné, mivel eddig valami eszelõsen jó ez a manga :D Hatalmas lesz ezeket a harcokat viszont látni meganimálva ^_^ Még eléggé az elején vagyok, de ahh... ez a tömeggyilkos furulya arc eléggé intenzív :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

One Piece-t nézzél addig xD Nem láttál még epic harcot "meganimálva" addig, míg nem ismered a One Piece-t, ember.

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Én csak azt remélem, hogy rakna alá egy vaskos büdzsét, mert megérdemelné, mivel eddig valami eszelõsen jó ez a manga :D Hatalmas lesz ezeket a harcokat viszont látni meganimálva ^_^ Még eléggé az elején vagyok, de ahh... ez a tömeggyilkos furulya arc eléggé intenzív :D

És utólag visszanézve az még egy gyengébb arc :D Nem is igen emlékszem már rá, bár nálam ez nem meglepõ x]

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Gecc, mennyi ilyen cutscene humor lesz már ebben az animében :D Imádom, hogy zajlik egy esemény, majd a következõ panelen valami teljesen oda nem vágó, nevetséges dolgot mûvelnek :lol: Mint amikor Erza elõkapja a flame emperor armorját, erre csatt, Happy már át is rakja rá a lóvéját. Vagy amikor Lucy csak lazul a kérójában, megfordul és ott ül Gray, meztelenül :D "Ééés ne vedd le a ruhádat a házamban! - Félre érted, már nem volt rajtam ruha, amikor bejöttem!":lol:

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Kizárt dolog, hogy ezt ilyen minõségben visszakapjuk animében :unsure: Szal ez az elsõ hatvan chapter... valami egetverõen mozgalmas és brutális. Nem tudom mennyi lóvét kell ebbe beleölniük, de elég nagy fakabát lenne, ha ezeket a nagyobb arc-okat szimplán kihagynák :unsure:

Link to comment
Share on other sites

efperel

ott ül Gray, meztelenül :D

Hm, jónak hangzik, bele kéne kezdeni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kizárt dolog, hogy ezt ilyen minõségben visszakapjuk animében :unsure: Szal ez az elsõ hatvan chapter... valami egetverõen mozgalmas és brutális. Nem tudom mennyi lóvét kell ebbe beleölniük, de elég nagy fakabát lenne, ha ezeket a nagyobb arc-okat szimplán kihagynák :unsure:

Én lehetetlennek tartom h bármi fontosat kihagyjanak... ráadásul Mashima sokáig várt ezzel, szal biztos h megtárgyalták a részleteket...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hát ha ezt sikerül maximálisan vissza adniuk, akkor lehet, hogy át kell rajzolni majd a kaland shounen térképét :unsure: :ph34r: :lol:

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Hm, jónak hangzik, bele kéne kezdeni :unsure:

Na de nem teljesen meztelen x)

--------------------------------------

Egyébként RAW már van.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Hát ha ezt sikerül maximálisan vissza adniuk, akkor lehet, hogy át kell rajzolni majd a kaland shounen térképét :unsure: :ph34r: :lol:

Mivel a Grand Line a térkép 90%-át foglalja el, egy kevéske hely marad ennek is.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Lol, ez a school sol fanservice chapter eléggé érdekes :lol:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Hát ha ezt sikerül maximálisan vissza adniuk, akkor lehet, hogy át kell rajzolni majd a kaland shounen térképét :unsure: :ph34r: :lol:

Cenzúrára számíthatsz...

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Kint van az új chapter \o/

Link to comment
Share on other sites

fernandez

Most nincsen lachryma kristály, amit Natsu megehet x]

Ergo esélye nem sok van...

Link to comment
Share on other sites

Antaras

elkezdtem olvasni mangát és bejövõs

csak a gondom annyi hogy harcok közben is viccelnek ... <_<

amuyg mi a fene az a Nakama ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

fernandez

amuyg mi a fene az a Nakama ? :lol:

Bajtárs, harcostárs stb.

Link to comment
Share on other sites

Antaras

ja meg magyarul nincs ? :(

Link to comment
Share on other sites

grasslover

elkezdtem olvasni mangát és bejövõs

csak a gondom annyi hogy harcok közben is viccelnek ... <_<

Pedig pont ez a poén benne, ahogy a One Piece esetében is. Ugyanúgy megõrzi a humort a harcok során is, nem úgy mint a Naruto-ban, hogy mikor harcra kerül a sor, akkor mintha egy kapcsolót állítanának át a poénkodásból egy komor hangulatú verekedõs sorozatba :D Ha egy sorozat a humorból táplálkozik, akkor azt a szintet tartsa is, mert az az elvárható. Nem mondom, hogy ne legyen benne dráma vagy éppenséggel tragikum, mert azok színesítik, de a humor az nyugodtan bennmaradhat. Fõleg a japán humor, az ugye remek B) Oda és Mashima is nagyon perverz :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Pedig pont ez a poén benne, ahogy a One Piece esetében is. Ugyanúgy megõrzi a humort a harcok során is, nem úgy mint a Naruto-ban, hogy mikor harcra kerül a sor, akkor mintha egy kapcsolót állítanának át a poénkodásból egy komor hangulatú verekedõs sorozatba :D Ha egy sorozat a humorból táplálkozik, akkor azt a szintet tartsa is, mert az az elvárható. Nem mondom, hogy ne legyen benne dráma vagy éppenséggel tragikum, mert azok színesítik, de a humor az nyugodtan bennmaradhat. Fõleg a japán humor, az ugye remek B) Oda és Mashima is nagyon perverz :D

Phü,én azt hittem,hogy a Fairy Tail is Oda kreálmánya..tök ugyanolyan a rajzolás :huh:

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Phü,én azt hittem,hogy a Fairy Tail is Oda kreálmánya..tök ugyanolyan a rajzolás :huh:

Az egyetlen közös pont bennük h mindkettõnek Toriyama volt a példaképe :D

Az olyan infók h Mashima Oda asszisztense volt meg hasonlók, mind fake.

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy nem tudom, van ebben mit egyáltalán cenzúrázni? :unsure: Vagy csak még túlságosan elõl vagyok? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Az egyetlen közös pont bennük h mindkettõnek Toriyama volt a példaképe :D

Az olyan infók h Mashima Oda asszisztense volt meg hasonlók, mind fake.

Tény, hogy szinte ugyanaz a stílus és nem láttam még ilyen rajztechnikát más rajzolótól. A lefolyás is hasonló, csak itt mágusok vannak, OP-ben kalózok, Luffy=Natsu :D, MEAT!...stb. De ez teljesen rendben, mert mindkét sorozat kegyetlen jól osztja... Különben is, Luffy meg hasonlít Goku-ra, aki meg tiszta Hokuto no Ken, aki meg Achilles xD

Rohadt kíváncsi vagyok az anime hangokra, a zenére, az effektekre, az openingre, meg hogy mennyire adja vissza ezt az elmebeteg hangulatot, amit a manga kínál.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Amúgy nem tudom, van ebben mit egyáltalán cenzúrázni? :unsure: Vagy csak még túlságosan elõl vagyok? :D

Gondolom neked a Gantz után már fel sem tûnik de ebben is van egy kevéske vér és elõfordulhat h ebbõl csak egy piros folt marad néha... bár erre jó ellenpélda az FMA Brotherhood, korrekt mennyiségû vér látható benne és ha jól tudom fõmûsoridõben adják. De megint csak Mashima-ra kell h hivatkozzak, egy fighthoz hozzátartozik a vér és az erõszak is, ezek nélkül elég hülyén nézne ki, szal gondolom ez is meg lesz oldva vhogy. Ki tudja hány stúdiót utasított már vissza, mert nem volt megelégedve az ötleteikkel... ha most kötélnek állt az biztos jelent vmit :)

Link to comment
Share on other sites

Antaras

na ma 13tól 19ig csak a mangát olvastam

msot járok 70nél és ez biza zselé jó :)

animében is jó lesz :) ha lesz meg ha nem tömik meg fillerrel....

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Filler és filler között is van különbség... láttam már jó fillereket, bár nem sokat^^"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...