Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Borderlands sorozat


The_Reaper_CooL

Borderlands szavazás  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Athesz

Lecseréltem egy Zöldet , egy alap bolti sniperre, az volt a baja szerncsétlennek hogy 80at sebzett õ igen ám csak 70%os volt a pontossága :/ Lecseréltem egy 65Dmgesre 95%os pontossággal mindjárt jobban megy. Hullanak is 1-2 lövéstõl csak egyedül szar , mert kéne vki még aki távol tartja õket tõllem , mert mikor 10 ilyen kutyaszerû d9g rámjön tolatni kell mint a fene. Az elõbb is letoltattam a hegyrõl... xD

Mindjárt jobban hullanak.

De még be van számozva a töltény Ezt utólag vettem észre a képen , a kép maga azért készült hogy megkérdezzem , hogy ezek mik, de a Screenshot után 2 másodpercel elkezdtek támadni onnantól nem volt kérdés. :D

Ez a szemét meg elállja az utam egy küdihez...

Aprócska trükk BoneHeadet meg lehet ölni a falun belül is nem kell körbe kerülni.. Csak rá kell álni egy ládára :)

SZval melyik Gamespyon kel reggelni abból amit linkeltem? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Raciel

nincs valakinek kedve coopolni?lvl 11 soldier , gamespyon: Tx_Raciel

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

SZval melyik Gamespyon kel reggelni abból amit linkeltem? :unsure:

Ingame csinálsz accot.

Veled speciel szívesen coopozok is :).

Link to comment
Share on other sites

jetine

Ezt a részt vegyük át újra. MIÉÉÉÉÉÉÉRT!? :lol:

Na jó azok nem olyan pókok :D csak 4 lábuk van, meg ilyen potrohájuk és ilyen páncél szerû kemény a bõrük, szóval nemkell tõlük félni :D.

Link to comment
Share on other sites

fpeter

nincs valakinek kedve coopolni?lvl 11 soldier , gamespyon: Tx_Raciel

felvettelek, de én nemtudok szerver csinálni, már fél órája próbálom :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Aki akar coopozni az beírná a nevét?

És szokásosan AtheszHun néven vagyok.

Elértem a lvl10et, most mentem át a második állomásra, amihez ki kelett nyitni a kaput. Már csak vmi táposabb fegyó kéne.

Amúgy ingame hogy lehet dumálni? Nagyon kéne az a mikrofon már :D Egyéb módszerrõl nemtudtok?

Új Avi asszem Fan lettem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Aki akar coopozni az beírná a nevét?

És szokásosan AtheszHun néven vagyok.

Elértem a lvl10et, most mentem át a második állomásra, amihez ki kelett nyitni a kaput. Már csak vmi táposabb fegyó kéne.

Amúgy ingame hogy lehet dumálni? Nagyon kéne az a mikrofon már :D Egyéb módszerrõl nemtudtok?

Van text chat, csak meg kell nyomni a T-t. Huntereknek:a Sniper darabokat összeszedős küldit érdemes megcsinálni ezt adja:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Van text chat, csak meg kell nyomni a T-t. Sívesen játszanék veled, mert elkéne a segtség a kapu kulcsának megszerzéséhez.

Nekem is van valami kulcsos küldim. Mindent felvettem amit lehet majd elolvasom mi a feladat :D

Vagy estefelé tudok lenni. De ami 100% az a hét minden nap 2-ig.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Engem (meglepõ módon) Necreon néven találtok meg. Lv13 (talán már 14) soldier. Pár hsz-es emberek pls ne vegyenek fel, csak akiket valamilyen szinten már ismerek fórumról... bunkóságnak hangzik, de coopot én csak ismerõsökkel szeretek játszani.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nec felvettelek. Van vagy 6 küldim mind a második állomáson lévõ "instában" és nincs kedvem bemenni egyedül , majd holnap valakivel :) Amúgy a map "csak" ekkora? v majd késõbb leszünk máshol is , mert én 11es szintemmel már a felén lazán tevékenykedek.

Találtam egy ilyet az egyik ládában. Nyugodt embereknek találták ki 97%os pontosság és 3 töltényes.

Valamit valamiért. :D A gép szerint nem ér semmit... :lol:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Nec felvettelek. Van vagy 6 küldim mind a második állomáson lévõ "instában" és nincs kedvem bemenni egyedül , majd holnap valakivel :) Amúgy a map "csak" ekkora? v majd késõbb leszünk máshol is , mert én 11es szintemmel már a felén lazán tevékenykedek.

Találtam egy ilyet az egyik ládában. Nyugodt embereknek találták ki 97%os pontosság és 3 töltényes.

Valamit valamiért. :D A gép szerint nem ér semmit... :lol:

IPB Image

Hát ott elég szemét küldik vannak, pl van egy olyan amiben meg kell ölni két ultra erõs Skag-et. Az egyik tüzes, a másik villámlabdákat szór... Szinte az összes lõszeremet ellõttem, de sikerült, és adott egy Fire Artifactot, amitõl tûz sebzést okozok, a PhaseWalk-ba be- és kilépéskor. De az elõzõ kommentemben leírt Sniper darab összeszedõs küldi sokkal egyszerûbb. Bemész, kinyírod a bandítákat az elsõ táboruknál, és már csak össze kell szedni a darabokat.

Mellesleg már 17-es vagyok... Elég nagy szemétségekre vagyok képes PhaseWalkban... Pl.: odamegyek az ellen mögé, kilépek a phasewalkból, és ráakasztok egy ragadós gránátot B)

Link to comment
Share on other sites

Deathangel

hurr-durr idióta kérdés:

mi olyan jó ebben a játékban? :lol: csak mert nem ismerem és már zavaróan sokat emlegetik a környezetemben :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Gépigény mekkora? Elfutna egy 8600gt-n? :rolleyes:

Kíváncsivá tett a játék, amúgy is bejön a mûfaj.

Link to comment
Share on other sites

Athesz

hurr-durr idióta kérdés:

mi olyan jó ebben a játékban? :lol: csak mert nem ismerem és már zavaróan sokat emlegetik a környezetemben :rolleyes:

Nemtom rá a választ :D 2 napja én is ezt kérdezgettem, Addiktív nagyon és el lehet vele lenni, plusz lehet csapatban játszani online . :)

Valami megõrzõ féleségünk nincs? mert van vagy 6 fegyóm amit el akarok rakni de nemtom sehova, így meg nem fér semmi az inventorimba.

Link to comment
Share on other sites

Iwashi

Nemtom rá a választ :D 2 napja én is ezt kérdezgettem, Addiktív nagyon és el lehet vele lenni, plusz lehet csapatban játszani online . :)

Valami megõrzõ féleségünk nincs? mert van vagy 6 fegyóm amit el akarok rakni de nemtom sehova, így meg nem fér semmi az inventorimba.

Sajna nincs megõrzõ, de ha pár instában megszereled a Claptrapet, akkor kapsz egy cuccot amivel növelheted az invetory-t.

Link to comment
Share on other sites

W00dy

Hm.... 17-es Mordecai vagyok, egy két helyen majd elsírommagam, olyan sokan vannak, és a bossok is szivatnak néha... lehet szinteznem kéne ezek elõtt... :D

Más: Nem tudunk coopozni. Router miatt baxakszik a dolog... Ha valaki tudna segíteni, annak örülnék.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

LEZÚZTAM!!!

Ismétlem: Le...zúz...tam!!! :D

Írták külföldi fórumokon, hogy "s**r a vége". Nos... én inkább azt mondanám hogy kissé furcsa, valamilyen esetben nagyonjó, de ha belegondolsz pár dologba akkor annyira talán nem.

Nem spoilerkodok, de... Borderlands 2? Esetleg DLC? Ide sok DLC kéne :D

Egyébként pár kérdésre válaszolok:

8600 GT-n simán elfut, nekem 7600 Go van (Laptop). Sajnos tényleg nincsenek raktárhelyek ahová elrakhatod a fegyókat, de ha megmentesz ClapTrap-eket akkor kapsz egy BACKPACK SDU nevû tárgyat, azt használva kapsz mégtöbb helyet a tárgymenüdben (nekem 30 van, lehet ez a max?).

Ha lezúztuk a játékot akkor UGYANAZZAL a karakterrel zúzva a játék bemegy Hard Mode-ba (másképp nemlehet New Game+ -ba lépni!!!). Már az elején 30-as szintû emberek vannak, holott én vagyok 31-32-es :D

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Mi az a ClapTrap? :huh: :D

TRC akkor te már nagyon elõrre vagy. Remélem nem kezdenek el gyártani hozzá vagy 6 DLCt ....

Most ugrik be . Dehogy nem kezdenek. Link

Link to comment
Share on other sites

Meridius

8600 GT-n simán elfut, nekem 7600 Go van (Laptop). Sajnos tényleg nincsenek raktárhelyek ahová elrakhatod a fegyókat, de ha megmentesz ClapTrap-eket akkor kapsz egy BACKPACK SDU nevû tárgyat, azt használva kapsz mégtöbb helyet a tárgymenüdben (nekem 30 van, lehet ez a max?).

Ha lezúztuk a játékot akkor UGYANAZZAL a karakterrel zúzva a játék bemegy Hard Mode-ba (másképp nemlehet New Game+ -ba lépni!!!). Már az elején 30-as szintû emberek vannak, holott én vagyok 31-32-es :D

Köszi a választ, alig váram már hogy meglessem. :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Mi az a ClapTrap? :huh: :D

CL4P-TP, ismertebb nevén: ClapTrap!

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Hogy miért nem ad ez a rohadék Combat Rifle-öket :D Mindig csak snipert meg revolvert találok. Már unom. Boltokban is csak ilyen hulladék CRek vannak, ami meg sebezne, annak csak 12 megy a tárjábaa, amit... hála a magas szintemnek, egy másodperc alatt kilõ a katonám X)

Mondjuk találtam egy korrododáló rakétavetõt, ami majdnem 500at sebez, de ahhoz még szintet kell lépnem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Most végeztem ki a kutyás instát magamban. Most hogy 12es vok bezzeg nem jött a Badass kutya mikor 7es voltam akkor persze bespawnolta hagy szopjak. Szval igen direkt csinálja . :D

IPB Image :wub:

IPB Image

Imádom ezeket a ládákat és mindig indításnál újra kerül bele új fegyó^^

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Megakadtam... Mine Gate key-t kellene szerezni, és az instance-on belül van egy külön kis insance (földalatti alagútrendszer), ahol megszereztem végre az elsõ rakétavetõmet is... elég nehézkesen haladtam idáig is, mindig visszább kellett fussak és a sarokról lövöldözni, de innentõl impossible a küldi. Megszerelem az ottani claptrap-et, megvan az elsõ inventory extend-em, szép és jó. Beérek egy kissé nyíltabb részre (eddig szûk folyosók voltak) még a nagy arénás rész elõtt valamivel. Nekemjön kismillió Psycho, shotival halomra ölöm õket, majd olyat kapok amit még sehogy nem éltem túl: 2, ismétlem 2 Badass Psycho-t kapok. 1 ütésbõl leviszik a teljes pajzsom (150 körül van), aztán 2 ütésbõl meghalok. A rakétavetõ SEM sebzi õket pár mm -HP-nál jobban, pedig pofán lõttem hogy crit legyen. Odáig visszajutok ahol van a checkpoint, megölnek. Feléledek, spawnkill (zsákutca, fal mellé rak és csak egy irányba tudnék menni, ahol azok / õk vannak). Great.

Athesz, holnap COOP-ban leverjük?

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Athesz, holnap COOP-ban leverjük?

Asszem ez a második dungi ahol vmi snipert kell összerakni, meg 2 nagyobb dögöt leölni, meg nekem is van vmi mine key küldim. Asszem egy helyen lehetünk.Ha minden igaz délután kettõig bármikor jó. Remélem nekem megy a Coop mert szintén van routerem, és még nem teszteltem.

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Asszem ez a második dungi ahol vmi snipert kell összerakni, meg 2 nagyobb dögöt leölni, meg nekem is van vmi mine key küldim. Asszem egy helyen lehetünk.Ha minden igaz délután kettõig bármikor jó. Remélem nekem megy a Coop mert szintén van routerem, és még nem teszteltem.

Én most jutottam el ehez a main key-es küldihez.. bejutottam safehouseba. Hamachin toljátok?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...