Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Borderlands sorozat


The_Reaper_CooL

Borderlands szavazás  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Amerl

Nem csak Co-op! jóformán az egész játék Single!

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Nem csak Co-op! jóformán az egész játék Single!

Tehát majdnem úgy lehet venni mint egy Diablo-t?

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Tehát majdnem úgy lehet venni mint egy Diablo-t?

nemtudom milyen a diablo, de ebbe lesz single is nem csak coop :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

Tehát majdnem úgy lehet venni mint egy Diablo-t?

Alap :D a co-op mód csak a szórakozás miatt jó, mivel érdekesebb 1 játékot ismerõsökkel tolni, mert úgy élvezetesebb, de az alap hogy single is lehet vinni :).

fpeter: what? :o miazhogy nemtudod mi az :D tessék megnézni, az egyik legjobb hack and slash rpg :D.

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

A teljes játékot lehet Singleplayer-ben vagy Co-operative módban zúzni, és nemcsak Co-op van, hanem egymás ellen is (persze az csak egy mellékes cucc a Co-op-ban).

Singleplayer-ben az a gáz (sztem már írtam lentebb), hogyha meghalsz akkor az összes ellenfélnek újratöltõdik az életereje. No ez egy olyan ellenségnél aki 1 ütésbõl kinyírhat, neked meg 5-10 percen át folyamatosan kell lõni az csak egy kicsit bosszantó élmény lehet :D

Co-operative-ban pedig nem töltõdik újra az ellenfelek életereje, helyette viszont ezerrel jönnek a kisebbek (ha épp egy nagyobb van ott), valamint több az életük (mivel több játékos = nagyobb tûzerõ elméletileg).

Egyébként a szervermegoldás az érdekes lesz, mivel nemlesznek szerverek, vagyis ha játszani akarsz akkor elvileg a TE sávszélességeddel játszhatsz. Vagyis izé... GameSpy-on keresztül fog menni az egész, úgymondom/úgytudom :)

Link to comment
Share on other sites

Ripley

A teljes játékot lehet Singleplayer-ben vagy Co-operative módban zúzni, és nemcsak Co-op van, hanem egymás ellen is (persze az csak egy mellékes cucc a Co-op-ban).

Singleplayer-ben az a gáz (sztem már írtam lentebb), hogyha meghalsz akkor az összes ellenfélnek újratöltõdik az életereje. No ez egy olyan ellenségnél aki 1 ütésbõl kinyírhat, neked meg 5-10 percen át folyamatosan kell lõni az csak egy kicsit bosszantó élmény lehet :D

Co-operative-ban pedig nem töltõdik újra az ellenfelek életereje, helyette viszont ezerrel jönnek a kisebbek (ha épp egy nagyobb van ott), valamint több az életük (mivel több játékos = nagyobb tûzerõ elméletileg).

Egyébként a szervermegoldás az érdekes lesz, mivel nemlesznek szerverek, vagyis ha játszani akarsz akkor elvileg a TE sávszélességeddel játszhatsz. Vagyis izé... GameSpy-on keresztül fog menni az egész, úgymondom/úgytudom :)

Ééértés! :) De amúgy a megjelenés már nagyon közeli, igaz?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Ééértés! :) De amúgy a megjelenés már nagyon közeli, igaz?

Nos úgy van, hogy 26-án jön PC-re, de ide hozzánk lehet hogy csak 30-án jön.

A Budapest GameShow-n lesz játszható változat kinnt (elvileg mondták), szóval aki eltud jönni az mindenféleképpen nézze meg, mert máshol nemsûrûn lehet kipróbálni (illetve igen, de az nem demó)

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Alap :D a co-op mód csak a szórakozás miatt jó, mivel érdekesebb 1 játékot ismerõsökkel tolni, mert úgy élvezetesebb, de az alap hogy single is lehet vinni :).

fpeter: what? :o miazhogy nemtudod mi az :D tessék megnézni, az egyik legjobb hack and slash rpg :D.

amúgy nem értem miért várják a diablo3-at meg a star craft 2-t se, azt tudom hogy korea-ba a sc olyan sport mint a foci :)

Link to comment
Share on other sites

jetine

amúgy nem értem miért várják a diablo3-at meg a star craft 2-t se, azt tudom hogy korea-ba a sc olyan sport mint a foci :)

Igazábol nem szeretnék meg szerettem volna belemenni :D a Diablo 2-t probáld ki, attol hogy régi játék, még ma is ugyanolyan élvezetes, persze csak ha bejön a stílusa, tényleg nagyon jó, nem véletlen várják a 3. részét, az SC se rossz de az már nekem se jött be, inkább akkor a Warcraft 3. Na de off off.

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Na elég, holnap után nyomhatom:P király...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Na elég, holnap után nyomhatom:P király...

Az attól függ hogy megjelenik-e holnap után, vagy csak 30-án (állítólag csak akkor jön ide, szóval lehet még várnod kell Péntekig (vagy mégtovább...)).

Én várni fogok, és remélem hogy jobban fog futni mint a SAW játék, mert az istentelenül akadozik néha (bár lehet nem is minimumon van a grafika, lawl)

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Már bocs de ha nem vetted volna észre, laptopomról írok, kint vagyok Amerikában jelenleg, õszi szünet elején kijöttem kicsit kirándulni, kedden megyek haza Magyarországra, és ha tudom lehet hogy ha elérem akkor megveszem a Borderlands-t is.

Ezaz, van még magyar pénzbe 70000-Ft-om, az elég lesz még 2 napra :D sõt talán még egy PC-s Borderlands is kijön mellé:P

Ha megtudom venni hétfõn (Magyar idõben) a Borderlands-t akkor meg felrakom a laptopomra, és útközben a repülõn nyomatom, hazaérve felrakom a gépemre, és ott nyomatom ahol szeretném, mert simán elfut mindkettõn (Gépem 4GB RAM 160 giga vinyó és Geforce8800GT a laptopom meg 3 giga ram és ne soroljam mert ez is akörül van de a vinyó is 160 giga :D)Ha megint megyek valahova, megint nyomathatom ha van kedvem :P

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Már bocs de ha nem vetted volna észre, laptopomról írok, kint vagyok Amerikában jelenleg, õszi szünet elején kijöttem kicsit kirándulni, kedden megyek haza Magyarországra, és ha tudom lehet hogy ha elérem akkor megveszem a Borderlands-t is.

Ezaz, van még magyar pénzbe 70000-Ft-om, az elég lesz még 2 napra :D sõt talán még egy PC-s Borderlands is kijön mellé:P

Ha megtudom venni hétfõn (Magyar idõben) a Borderlands-t akkor meg felrakom a laptopomra, és útközben a repülõn nyomatom, hazaérve felrakom a gépemre, és ott nyomatom ahol szeretném, mert simán elfut mindkettõn (Gépem 4GB RAM 160 giga vinyó és Geforce8800GT a laptopom meg 3 giga ram és ne soroljam mert ez is akörül van de a vinyó is 160 giga :D)Ha megint megyek valahova, megint nyomathatom ha van kedvem :P

Azt így nemtudom megállapítani hogy te hol vagy, vagy hogy mirõl írsz. Ennyi erõvel honnan tudhatod, hogy én nem PSP-rõl írok? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Mer arról nem is tudsz :D

Link to comment
Share on other sites

Ripley

Mer arról nem is tudsz :D

Dehogynem.. :) na de off off

Link to comment
Share on other sites

FESTER

Lan támogatás lesz a PC változatban?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Lan támogatás lesz a PC változatban?

Természetesen igen :)

Úgy akarták kidolgozni a játékot, hogy a lehetõ legtöbb multiplayer módon lehessen játszani vele.

Ez lett belõle:

PC:

-Interneten keresztül játszhatsz

-LAN-on keresztül játszhatsz

Konzol (X360 és PS3):

-Interneten keresztül játszhatsz

-LAN-on keresztül játszhatsz

-Osztottképernyõvel 2 játékossal játszhatsz

-Osztottképernyõvel 2 játékos 1 gépen + 1 vagy 2 gép LAN-ba (amin szintén osztottképernyõ lehet, DE EZ NEM BIZTOS HOGY IGAZ)

Szóval van minden, a játék meg holnap (még ma éjfélkor?) megjelenik amerikában. Megkell lesni milyen PC-n :D

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Kipróbáltam (pc) és hát jobbra számítottam, vegyél fel egy küldtést, menj oda, útközbe lõjj le mindent, csináld meg, menj vissza ahhoz aki a küldit adta. Ha vki nemtud angolul vagy másik nyelven, nem sokat fog megérteni. Célzás mintha félig automatikus lenne. Real time az egész, volt mikor boltban vásároltam aztán seggbe lõtt az ellen, de aztán visszakapta :) Ez volt a negatív oldala

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Kipróbáltam (pc) és hát jobbra számítottam, vegyél fel egy küldtést, menj oda, útközbe lõjj le mindent, csináld meg, menj vissza ahhoz aki a küldit adta. Ha vki nemtud angolul vagy másik nyelven, nem sokat fog megérteni. Célzás mintha félig automatikus lenne. Real time az egész, volt mikor boltban vásároltam aztán seggbe lõtt az ellen, de aztán visszakapta :) Ez volt a negatív oldala

"Öld meg Sledge-t, Szerezd meg az Artifact-ot", írja jobboldalon (Igaz angolul). Ez sztem tök egyszerû, direkt nincsenek benne félórás párbeszédek, ez nem Oblivion :D

Mondjuk azt meg végképp nem értené meg senki se ha nemtud angolul annyira...

És a célzás TÉNYLEG félig automatikus, de csak addig amíg be nem lépsz a menübe és ki nem nyomod az AIM ASSIST-et ;)

Egyébként ahhoz hogy Neten játszhass csak egy GameSpy account kell és kész

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Egyébként ahhoz hogy Neten játszhass csak egy GameSpy account kell és kész

De ezt miért csinálták ilyenre? Így aki csak kipróbálás miatt tölti le , hogy majd ha tetszik megveszem, alapon az sem fizet érte, ha zéró akadály van , másolt játékkal online játszani. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kalen

én ettõl függetlenül megveszem. Szerintem nagyon jó lett a gém :) Ki veszi fejét még vásárlásra ?

Link to comment
Share on other sites

W00dy

Hejj... ha ez a gamespy dolog igaz, az elég mókás... Nekem tetszik nagyon, vétel lesz biztosan.

(hamachival mûködik valakinek? :\)

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

De ezt miért csinálták ilyenre? Így aki csak kipróbálás miatt tölti le , hogy majd ha tetszik megveszem, alapon az sem fizet érte, ha zéró akadály van , másolt játékkal online játszani. :unsure:

Hát igen, ez sajnos elõfordul. Így történt a Saints Row 2-vel is sokaknak, az is így lett megcsinálva.

Egyébként durvát mondok, de így most lesz pénzem a Left 4 Dead 2-re :ph34r:

Ezt az oldalt nemrég csináltam, átalakítottam, és egyfajta Feketepiac lett belõle.

Tehát ha van valamilyen fegyveretek vagy valami amit el akartok cserélni játékon belül azt itt megtehetitek :D

Borderland-erek oldala

Link to comment
Share on other sites

Athesz

Nekem még a gém sincs meg enm , hogy fegyvert cseréljek :D

Látom sniperrel viszed, akkor majd cserélgetünk ;)

Link to comment
Share on other sites

mark44

Boxon kipróbáltam de nem ájultam el tõle. Valahogy Fallout koppintásnak tûnik az egész :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...