Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Borderlands sorozat


The_Reaper_CooL

Borderlands szavazás  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The_Reaper_CooL

ARANYLEMEZEN A BORDERLANDS!!! :D

Bizonyíték legfelül (Itt egy számláló volt hogy hány bugot kell még kijavítani hogy aranylemezre kerüljön a játék. Mostmár nincs számláló :) )

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Még mindig 30. a megjelenés itt? mit csinálnak még ha nulla buuuuuuuuuuuug???

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Amúgy FPéter volt az elsõ aki használta a skilltree-imet, ezért meghívom majd egy co-op ra :D

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Jah, és el is olvasta õket :D

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Még mindig 30. a megjelenés itt? mit csinálnak még ha nulla buuuuuuuuuuuug???

Hát a fejlesztés vége is csak egy mérföldkõ :unsure: el is kell adni a terméket :D

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Amúgy akkora csicskák azok akiknek nem tetszik ez a Concept Art Style, mer mindig mondjálk hogy szar ez a graf, nem játszok vele, amúgy egész jó így a graf.

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Amúgy akkora csicskák azok akiknek nem tetszik ez a Concept Art Style, mer mindig mondjálk hogy szar ez a graf, nem játszok vele, amúgy egész jó így a graf.

ez olyan mint pl a crysisnél, ott meg túl szép :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Gyerekek ezt meg kell hogy osszam veletek!!! :lol:

Akartok a Borderlands Flash változatával játszani?

AKKOR KATT IDE!!!

Link to comment
Share on other sites

Balee

Gyerekek ezt meg kell hogy osszam veletek!!! :lol:

Akartok a Borderlands Flash változatával játszani?

AKKOR KATT IDE!!!

Nem is rossz. :D

Link to comment
Share on other sites

Amerl

Jó, csak lehetne 3D de igy is olyan mint a Demó :D

Link to comment
Share on other sites

Amerl

De ha Kinyirtam Nine-Toes-t, akkor mit csináljak a Wait For An Update For Continue-nál?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

De ha Kinyirtam Nine-Toes-t, akkor mit csináljak a Wait For An Update For Continue-nál?

Hát amit ír: "Várj míg jön egy javítás hogy folytathasd a játékot" :lol:

Tehát még nincs kész a Flash-játék, csak eddig. Ha frissítik akkor folytathatod :D

De úgytudom mehetsz zúzni és csak úgy lövöldözni poénból, nem próbáltam ki. És amúgyis 2 hét és jön a game WÁWÁÁWÁWÁWÁW :D

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Hát amit ír: "Várj míg jön egy javítás hogy folytathasd a játékot" :lol:

Tehát még nincs kész a Flash-játék, csak eddig. Ha frissítik akkor folytathatod :D

De úgytudom mehetsz zúzni és csak úgy lövöldözni poénból, nem próbáltam ki. És amúgyis 2 hét és jön a game WÁWÁÁWÁWÁWÁW :D

és õszi szünet, dupla öröm :D csak nehogy az üröm az legyen hogy nem indul el...

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

és õszi szünet, dupla öröm :D csak nehogy az üröm az legyen hogy nem indul el...

Akaratomon kívül, de csináltam neki üres helyet. Vagy nemtudom hogy fogalmazzak, a lényeg hogy MOST raktam újra a Windows-t XD

Link to comment
Share on other sites

Amerl

És pont most van minden egy maximális élvezethez, tripla öröm :P

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Kérdezõ: Vannak DLC tervek a Borderlands-hez?

Randy Pitchford: Oh, igen, vannak, sõt! A legelsõ DLC-rõl 2 héttel a játék megjelenése ELÕTT fogunk információkat közölni :)

ÉS ÍGY IS LETT!!!

The Zombie Island of Dr. Ned

IPB Image

A hírek szerint Dr. Ned ápolta a dolgozókat Jakobs Cove-nál, õ tartotta õket életben. Eddig nagyon jól hangzik minden, csakhogy a munkások kissé mutálódtak, bezombultak...stb, így most nekünk kell segíteni Ned-nek legyõzni a zombikat, felfedezni az ellenszert és visszaszerezni a Cove-ot.

Tehát ez lesz az elsõ DLC, többet nem tudni róla. Illetve azt, hogy mindhárom platformra jön 9.99 $-os (1800 Ft) áron.

Én beszerzem, és ti hogy vagytok vele? :D

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Hopp, felfedeztem újabb képeket :D

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

kalen

Engem érdekelne, sõt meg is venném, de életemben nem fizettem még neten keresztül DLC-re ( Sõt semmire ) Tekintve hogy magyar HUF-ban van junior számlán a pénzem, így fingom sincs hogy kell ezeket megvenni neten :) De ha segítesz megköszönném

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Engem érdekelne, sõt meg is venném, de életemben nem fizettem még neten keresztül DLC-re ( Sõt semmire ) Tekintve hogy magyar HUF-ban van junior számlán a pénzem, így fingom sincs hogy kell ezeket megvenni neten :) De ha segítesz megköszönném

Majd meglátjuk hogyan kell fizetni ezért, és ha majd eljön az idõ segítek ^^

Link to comment
Share on other sites

kalen

Köszönöm elõre is :) Te hol rendelted elõ a játékot ? ( Én az 576kbyte-ban )

GS újságba azt írták csak 30.a után fog megjelenni ( optimalizáció miatt ) Pc-re, te tudsz valami frissebb infot ?

Link to comment
Share on other sites

The_Reaper_CooL

Köszönöm elõre is :) Te hol rendelted elõ a játékot ? ( Én az 576kbyte-ban )

GS újságba azt írták csak 30.a után fog megjelenni ( optimalizáció miatt ) Pc-re, te tudsz valami frissebb infot ?

Én nem rendeltem elõ a játékot. Durva leszek, de kipróbálom hogy megy-e a gépemen egy "demóval", aztán amint lesz pénzem rá rögtön megveszem.

Ha elõrendelném az jó lenne, de egyetlen játékot rendeltem elõ, és az a Left 4 Dead 1 volt tavaly. Azóta nemsûrûn rendelek elõ, akkor épp volt zsé rá, mostmár spórolok :)

Link to comment
Share on other sites

Amerl

10 nap és kint van amerikában, húzok ki

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

10 nap és kint van amerikában, húzok ki

Nem szükséges, már feltalálták a netet. ;)

Link to comment
Share on other sites

fpeter

Én nem rendeltem elõ a játékot. Durva leszek, de kipróbálom hogy megy-e a gépemen egy "demóval", aztán amint lesz pénzem rá rögtön megveszem.

Ha elõrendelném az jó lenne, de egyetlen játékot rendeltem elõ, és az a Left 4 Dead 1 volt tavaly. Azóta nemsûrûn rendelek elõ, akkor épp volt zsé rá, mostmár spórolok :)

én is ezt fogom tenni, azzal a különbséggel hogy nem fogom megvenni, mert drága, inkább vmit a 2ezres kategóriából ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...