Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Borderlands sorozat


The_Reaper_CooL

Borderlands szavazás  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

JoeJoeJoe

hali

elsõ részrõl kérdeznék..

a fõ küldi tényleg csak annyi, hogy kijön a kamrából a szörny én meg leölöm? hol a plussz poén? vagy elnéztem valamit?

a játéknak nincs vége, tudok tovább barangolni, vannak helyek ahol még nem is voltam...de már csak mellék küldetések vannak?

Attól tartok nem néztél el semmit, tényleg ez a förmedvény befejezés a befejezés. Van még négy darab DLC, egyenként kb 4-4 óra játékidõvel, a második és harmadik kivételével egész jók.

Ja, és szerintem a mellékküldetéseket felejtsd el (fõleg, ha nem társaságban játszol), mert elveszik a kedvedet a játéktól. Én szóltam ;) .

Link to comment
Share on other sites

gerro

ez a befejezés jó nagy csalódás volt nekem...szinte az egész gamet elrontotta

még 1 kérdés...második rész történetben kapcsolódik elsõhöz?

am köcce

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

http://www.gearboxsoftware.com/community/a...r-borderlands-2

Holnap 16 órától skin és egyéb cuccokat lehet beváltani majd, végre nem 2-3 óráig fog élni a kód, hanem november 4-ig

ez a befejezés jó nagy csalódás volt nekem...szinte az egész gamet elrontotta

még 1 kérdés...második rész történetben kapcsolódik elsőhöz?

am köcce

Igen, de nem olyan szoros azért. Régi karakterek, Vaultok, és sok háttérsztori, stb.

Link to comment
Share on other sites

Kellerman

Engem meg egyre inkább felb@sz a játék. Azzal már megbékéltem nagyjából, hogy minimum 1 órát rá kell szánnom a játékra az elnyújtott küldetések miatt, de történt tegnap, hogy bloodwing megöléséért mentem csak vissza wildlife reservbe, mert amikor elõször próbáltam, gyenge volt a pajzsom. Tehát visszamegyek, leölök újra mindenkit a pályán (jó fél óra alatt), bemegyek bloodwinghez, az meg egy helyben csapdos. Wtf? Szedem az életét, még mindig nem reagál. Teljesen leszedem, még mindig semmi script. F@sza. Megöltem magam többször, visszamentem pálya elejére, de semmi nem változott. Tölthetem be újra a pályát..

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

yhV4Zr-4LUQ


Kód a videó végén
Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

3 új achi megjelent Steamen:

"Completed the mission - Long way to the top"

"Completed all Campaign of Carnage side missions"

"Collected 10 pictures of Moxxi in Campaign of Carnage"

Még az év vége elõtt ki fog jönni a 2. content dlc, sõt Randy még az is elárulta twitteren, hogy 6. karakter is hamarosan jön.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Vége a nagy OP "CC+Bee" vagy "CC+Tediore" kombónak, megérkezett a nerf-patch PCre. :(

Oké, hogy vicc volt 4-5s alatt kinyírni a nagyobb bossokat, de ez így már vicc, fõleg ha valaki egy geart akarna összefarmolni. Akik egyedül tolják, azoknak meg szimplán lehetetlen.

Link to comment
Share on other sites

sadoman

Nekem tetszett a Bee úgy ahogy volt. Általában csak farmolásnál használtam, rendes gameplay-nél nem. Amúgyis 50Ks amp damage mellett volt xaros 15K shiled capacity....ami eléggé alacsony védelemre.

Sírtak a buz1k hogy túl erõs....akkor minek használták???

Örülök h a gearbox odafigyel a gamer közösség véleményére, de most nem kellett volna figyelembe venni.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Én is pontosan ezen a véleményen vagyok, farmra használtam. Mert nem akarok extra 5-10 percet elvesztegetni egy körre, úgy hogy nem még talán nem is esik az a cucc amiért csinálom -_-

Coop/szintezés alatt én sem használtam, elég illúzió romboló, hogy pár pillanat alatt egy teremnyi ellenfelet szét lehet kapni a kombóval. Bevallom emiatt tényleg kellett a nerf, de akkor akik sírtak miatta miért használták? :D Nekem és sok másnak volt esze és sima fegyvereket, más shieldet használt coop alatt, mert úgy van értelme és a kihívás is nagyobb.

A 2. dlc amúgy ma este 7-kor jön ha jól olvastam.

IGN 9.2/10-et adott a dlc-re, ami elég bíztató. Nagyon kíváncsi vagyok milyen lett ez az aréna, Moxxi-é is tetszett, de a 3 nagy achi-ért vért kellett izzadni, de komolyan. 2 óra volt legalább egy :troll:

Link to comment
Share on other sites

sadoman

Mechromancer meg Scarlett is este 7kor jött, gondolom ez is úgy fog....addigra talán haza is érek :D

Remélem nem csak aréna lesz benne, kellene még valamiféle story. A Moxxi jó volt, hangulatos meg minden, de egy arénánál többet szeretnék ha már megvettem vakon a season passt :D

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Lesz sztori persze. Csak ugye egy aréna az alap koncepció és arra épül fel az egész. A Torgue Tokenek drop rateje meg ugyanannyi lesz mint az Eridiumok, ami nagy elõrelépés. Egy rakat kell belõle, de ugye ha bossfightol az ember, onnan több esik. Mint az alapjátéknál Terra és Verm.

Link to comment
Share on other sites

gerro

hali

második rész eldöcög valahogy az alában levõ konfigon?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

hali

második rész eldöcög valahogy az alában levõ konfigon?

Nem tudom játszottál-e az elsõ résszel, ha az ment normális beállítások mellett, akkor ennek is kell szerintem. Engine nem változott, de azért kicsivel több kell neki természetesen.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
wYth-NRG

Ezt a torgue dlc-t nem tudom megunni xD Torgue-nak olyan szövegei vannak, leesek a székrõl a röhögéstõl :D

"You may have noticed that everyone here is trying to kill you, Torgue personnel included. You're welcome, I didn't want you to get bored so I was like 'F*ck it, give everybody guns!' We've lost like half our work force in three days, but who gives a F*CK!"

Meg Piston gépe vs Flyboy után Moxxi bíróért kiált, erre benyögi ezt:

"WHAT THE F*CK IS A REF?"

Komolyan sírok xD :biglol:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Milyen az az AMP pajzs? Mit tudok csinálni vele, milyen elõnyöket ad?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Milyen az az AMP pajzs? Mit tudok csinálni vele, milyen előnyöket ad?

Ha maxon van a pajzsod, akkor a következő lövésed extra dmg-et kap a shieldből. Mindegyik írja pontosan mennyit, amit ugye a shieldből vesz el. Tehát a következő "buffolt" lövéshez újra fel kell, hogy töltödjön a shield.

Amúgy 1.2.0-ás patch előtt a Bee shield volt az OP-ság netovábbja. Mondjuk még mindig az valamilyen szempontból, de nerfelték sajnos :D Annak nincs drain dmg-je (amit a shieldből vesz el), tehát ha nem tudtak sebezni téged, akkor non-stop kaptad azt a 45K+-os dmg bónuszt, ami nagyon beteg volt. Raid bossokat pár pillanat alatt öltek az emberek, stb :D Warriort nekem asszem egyszer sikerült 3s alatt kinyírnom úgy xD

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Ha már itt tartunk, hogy számolja az Amp Damage-et? Az az alap sebzéshez adódik hozzá? Mert ránézésre elég kevésnek tûnt az a párezres damage bonus, mikor százezer fölötti critical-okat osztogat az ember, de akkor ezek szerint élesben komoly bónuszt ad sebzésre?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Ha már itt tartunk, hogy számolja az Amp Damage-et? Az az alap sebzéshez adódik hozzá? Mert ránézésre elég kevésnek tûnt az a párezres damage bonus, mikor százezer fölötti critical-okat osztogat az ember, de akkor ezek szerint élesben komoly bónuszt ad sebzésre?

Azt fixálták abban a patchben. Ha nem kapsz sebzést a Bee shieldel akkor minden egyes golyó után kapsz bónusz amp dmg-et. Ez shoti és több lövésû más fegyvereknél az össz dmg után adja hozzá. Tehát pl van ugye a Conference Call shoti, ami kismillió golyót szór minden irányba, a rendszer kiszámolja az alap dmg-et amit csinál. mondjuk 6000, és arra adja hozzá pluszba. Nem minden golyóhoz, az csak patch elõtt volt

A patch elõtt képzelheted mennyire OP volt.... CC shoti a milliárt golyóval és ahhoz mindegyikhez +40K..

Hasonló volt a Tediore (dobálós) fegyverek is, patch elõtt az összes golyóhoz hozzáadta az amp dmg-et, most már nem. Kiszámolja az alap dmg-et amit a fegyver csinál. Pl 5000x30 (30 ami a tárban van és 5000 a sebzés), majd ahhoz adja hozzá az ampt, nem pedig szorzóval, felért egy nuke-al :D

Elismerem ez tényleg nagyon OP volt és kellett a fix rá, de könyörgöm miért kellett a Bee shieldet még mellé nerfelni :(

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Valószínûleg az újabb játszható karakter képe, Randy postolta Twitteren: https://pbs.twimg.com/media/A9kjOuZCcAAilSA.jpg

Bár nem valószínû, gondolom valami poén lehet :D

Ez pedig Handsome Jack és lányát alakító voiceover/modell: https://pbs.twimg.com/media/A9kohjBCUAAwlfW.jpg

Valószínûsítem, hogy nem játszható karakter, csak poén. Olyan mint Cleveland és Lando Calrissian keveréke, bár a név inkább utóbbira utal. :)

Az a lány meg iszonyat helyes!

Ja, meg másik kérdésem, hogy az inventoryban van olyan hogy a fegyverek ikonjainak jobb oldalán van egy csillag ha fölé megyünk az egérrel, meg egy X. Ezek mire szolgálnak?

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Valószínűsítem, hogy nem játszható karakter, csak poén. Olyan mint Cleveland és Lando Calrissian keveréke, bár a név inkább utóbbira utal. :)

Az a lány meg iszonyat helyes!

Ja, meg másik kérdésem, hogy az inventoryban van olyan hogy a fegyverek ikonjainak jobb oldalán van egy csillag ha fölé megyünk az egérrel, meg egy X. Ezek mire szolgálnak?

Favorite és Trash értelemszerűen. Van előnye is az utóbbinak, ha több cuccot megjelölsz trashként akkor egy vending machine-nél egy gombnyomással eladhatod az összes megjelölt itemet.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Az a lány meg iszonyat helyes!

Konkrétan õt látod a játékban amikor Angel üzen neked.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...