Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Tenisz


kisdigo

Recommended Posts

BajuszGG

Huhú... Federer kiesik. :( Pedig reménykedtem, hogy idén összejön a Garros, ha már Nadal nincs többé. :ph34r:

Felétek is rossz idõ van? Pedig olyan szívesen kimennék teniszezni...

Nincs most fölös 2k-m pedig én is kimennék... :( A salak fel van ázva a keménypálya meg le van takarva mindig és mindjárt mehetek be innen, mert kezd lakatörögni az esõ. <_<

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Huhú... Federer kiesik. :( Pedig reménykedtem, hogy idén összejön a Garros, ha már Nadal nincs többé. :ph34r:

Nincs most fölös 2k-m pedig én is kimennék... :( A salak fel van ázva a keménypálya meg le van takarva mindig és mindjárt mehetek be innen, mert kezd lakatörögni az esõ. <_<

Csak nem, még van egy kis remény azért...

Nálunk most éppen kisütött a nap, de csak ilyen 2 percre max.. Na mind1, most megyünk gyúrni, addig is hátha egy kicsit szárad a salak, meg jobb idõ lesz, de szerintem ki fogunk nézni, játszottunk mi már esőben is :D

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Huhú... Federer kiesik. :( Pedig reménykedtem, hogy idén összejön a Garros, ha már Nadal nincs többé.

Butaság ezt így kijelenteni, inkább nézd a meccset. :)

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Butaság ezt így kijelenteni, inkább nézd a meccset. :)

Jaja, nem kell parázni :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Butaság ezt így kijelenteni, inkább nézd a meccset. :)

Ezt 2-0-nál írtam ahol nem nagyon brillírozott Federer. :D

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Ezt 2-0-nál írtam ahol nem nagyon brillírozott Federer. :D

De 2-0-nál se lehet kijelenteni, hogy kiesik :) .

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Ezt 2-0-nál írtam ahol nem nagyon brillírozott Federer. :D

Tudom, de amíg tart a meccs nincs értelme kijelenteni hogy vége :)

De 2-0-nál se lehet kijelenteni, hogy kiesik :) .

Megelõztél :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

De nehezen adta meg magát Haas a végére... B)

De 2-0-nál se lehet kijelenteni, hogy kiesik :) .

Öljetek meg! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Bárki bármit mond, ez hatalmas volt! A nap végén megint csinálok majd egy rövid összefoglalót szerintem, megér annyit mindenképp :D meg én se unatkozok xD Come on Roger!

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Nagy meccs volt, és amellett, hogy nyert Roger még 8 ezer pluszt is sikerült összehoznom élõben rajta.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Roland Garros 9. nap 4. forduló továbbjutói:

Juan Martin Del Potro - Jo-Wilfried Tsonga 6/1 6/7 6/1 6/4

Tommy Haas - Roger Federer 7/6 7/5 4/6 0/6 2/6

Tommy Robredo - Philipp Kohlschreiber 6/4 5/7 7/6 6/2

Andy Roddick - Gael Monfils 4/6 2/6 3/6

Kicsit szorosabb meccsre számítottam del Potro és Tsonga között, de viszonylag simán 4 setben nyert del Potro mint ahogy arra sokan számítottak. Tsonganak nem ment ma úgy ahogy szerette volna.

Én Kohlschreiber gyõzelmet vártam, de nem ez történt. Ma Robredo jobb volt, grat neki.

Roddickkal pedig nagyon kiszúrtak úgy gondolom. Csak azért mert francia van a pályán nem fejezik be a játékot sötétedésnél. Nem játszottak még ilyen sokáig mint ma. Roddick többször emlegette hogy nem lát jól ami szerintem hihetõ, mert olyan labdákat rontott amiket nem szokott. Át kellett volna a meccs végét tenni holnapra. Sajnálom Roddickot emiatt, nem ennyire szélsõségesen kellett volna alakulnia.

A mai nap legjobb mérkõzése szerintem mindenképp a Federer - Haas meccs volt. Haas nagyon jól szervált, Federernek eléggé meggyûlt vele a baja. Az elsõ 2 setet a szerváival nyerte nagyrészt Tommy. Federer hiába hibázott keveset és ütött sok nyerõt, Haas jókor nyert fontos pontokat míg ez Rogernél nem mûködött. Aztán 3. setben jött a mérkõzés kulcsa, 4/3 nál breakje volt Haasnak de Federer hárította aztán elvette az adogatását, a sajátját pedig hozta megint. Rátalált a játékára, és innentõl kezdve Roger büntetett. Nem volt megállás. 6/4 6/0 6/2. Szerintem nagy löketett adott neki a 0-2rõl való gyõzelem. Legalábbis remélem. :) Szép volt!

Holnap kezdõdnek a negyeddöntõk.

A legjobb 8 között vannak:

1. Robin Soderling SWE (23) - Nikolay Davydenko RUS (10)

2. Andy Murray GBR (3) - Fernando Gonzalez CHI (12)

3. Juan Martin Del Potro ARG (5) - Tommy Robredo ESP (16)

4. Gael Monfils FRA (11) - Roger Federer SUI (2)

Link to comment
Share on other sites

Gilberto

Szerintem Fernando holnap megcsapja a Murrayt. Fedex mellett õ a másik kedvencem, salakon nagyon jó , és a világon övé az egyik legjobb tenyeres.

Del Potrot meg a végsõ gyõzelemre is esélyesnek tartom.

Link to comment
Share on other sites

wlac1

Ha jó napot fog ki, és nem csapkodja el a labdákat a világba akkor szerintem is megverheti Murrayt. De nem mondhatnám, hogy örülnék neki xD. Jelenleg õ a kedvenc játékosom a top 10-bõl.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Roland Garros 10. nap 1-2. negyeddöntõ:

Robin Soderling - Nikolay Davydenko 6/1 6/3 6/1

Andy Murray - Fernando Gonzalez 3/6 6/3 0/6 4/6

Soderling nagyon nagy formában van. Szépen játszik. Jó szervák, hosszú pontos erõs ütések.

Gonzalez meg a tenyeresei... durvák :D Murray nem játszott különösebben jól, passzív volt. Nagyon érdekes lesz a Soderling-Gonzalez elõdöntõõõõ várom :)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Robin Soderling - Nikolay Davydenko 6/1 6/3 6/1

Sajna nem tudtam ma teniszt nézni, mert falaztam de azért elég durva, hogy Nadal-t meg Davydenko-t is 3 szettben elintézi. Örülnék ha a svéd bejutna a döntõbe... B)

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Elég jó sorozatot nyom le az biztos, nem lennék meglepve, ha õ nyerné a RG-t.. Mondjuk egy Federernek jobban örülnék, így be is tudná fejezni karrierjét :D

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Elég jó sorozatot nyom le az biztos, nem lennék meglepve, ha õ nyerné a RG-t.. Mondjuk egy Federernek jobban örülnék, így be is tudná fejezni karrierjét :D

Nem fejezné még be szerintem =) Mert azzal csak beállítaná Pete Sampras rekordját, a 14 GS-t, de meg nem döntené. Ha behúzná a Garros meg mondjuk wimbledont vagy a US Opent( ahol sorozatban 5ször nyert egymás után: 2004,2005,2006,2007,2008 tehát ennek is nagy esélye van) akkor megnyugodhatna :D

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Nem t'om ki néz rajtam kívül nõi teniszt, de ez a Kuznetsova - Williams meccs nagyon nagy volt... Olyan labdákból csináltak pontokat, hogy csak lestem. :blink: Végül is, az orosz nyert 7-6, 5-7, 7-5 arányban.

Vazz... Monfilsnak szettlabdája van, és mennyiszer befejezhette volna már. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Nem t'om ki néz rajtam kívül nõi teniszt, de ez a Kuznetsova - Williams meccs nagyon nagy volt... Olyan labdákból csináltak pontokat, hogy csak lestem. :blink: Végül is, az orosz nyert 7-6, 5-7, 7-5 arányban.

Szoktam néha nézegetni én is, és egyetértek, nagyon kemény volt. Küzdöttek rendesen, Kuznetsova átemelései meg tényleg :huh:

De azért utána a Federer - Monfils mérkõzésre váltás alatt még így is bõõven látszott, mekkora különbség van a nõi és a férfi tenisz között, még így, közel dilettáns szemmel is. Azért ez a 20 consecutive Grand Slam semi-finals (ez így rövidebb volt xD) nem akármilyen rekord. Tényleg megnyerhetné Roger, aztán akkor megvan a karrier Grand Slam is - már csak az elsõ játszmához kellene kicsit felráznia magát (noha ugye nem láttam, de ez eddig gondot okozott neki erõsen, és itt is kellett a tie-break).

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Láttam én is, és tényleg nagyon szép meneteket csináltak Williamsék. Federer-Monfils meccsnek csak az elejét láttam, meg egy 5 percig, persze már úgy kezdõdött, hogy 7-6-ra nyert Federer. Utána kimentem füvet nyírni, majd tenisz, így asszem a 2. szettet láttam 4-1-nél. De úgy látom akkor hozta Federer, grat neki :)

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Hát akkor

Roland Garros 11. nap 2-3. negyeddöntõ:

Gael Monfils - Roger Federer 6/7 2/6 4/6

Juan Martin Del Potro - Tommy Robredo 6/3 6/4 6/2

Viszonylag mind két mérkõzés simának mondható 3 settes volt. Federer egyre közelebb a hiányzó Grand Slam gyõzelméhez :) Del Potro elég jól játszik, érdekes lesz az elõdöntõjük.

Akkor a 4 elõdöntõs:

Robin Soderling SWE (23)

Fernando Gonzalez CHI (12)

Juan Martin Del Potro ARG (5)

Roger Federer SUI (2)

Ha jól tudom holnap nõi elõdöntõk lesznek, pénteken lesz a két férfi.

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

És már csak ketten vannak a top 10bõl ahogy azt az aláírásom is mutatja :P :D

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Hát akkor hajrá, teljes szívembõl kívánom hogy nyerje meg :)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

_ktamas

Hát akkor hajrá, teljes szívembõl kívánom hogy nyerje meg :)

Szintén ;) :D Akkor mikor is fog játszani pontosan Del Potro ellen? :)

Link to comment
Share on other sites

kisdigo

Szintén ;) :D Akkor mikor is fog játszani pontosan Del Potro ellen? :)

Pénteken. 2- kor kezdõdik az elsõ elõdöntõ, szerintem ez a soderling- gonzalez lesz és utánnuk jönnek Federerék(ha tényleg így lesz a sorrend).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...