Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Sportközvetítések, Live Stream


_DeX_

Recommended Posts

_DeX_

Sziasztok! A minap gondolkoztam el (épp a barca - real meccs alatt) hogy itt a fórumon ki mit gondol egyes sport közvetítésekrõl. Gondolok itt a Sport 1-2, Forma 1, Box, Eurosport közvetítésekre. Kit szerettek hallgatni, kit nem szerettek, miért, amit nem szerettek hogy változtatnátok rajta, stb... :)

Link to comment
Share on other sites

Hero44

szóval szeretted volna ha valakik megerõsítenek abban, hogy a palik egy gyökér :D az:F

sportklubbon a német másodosztályú közvetítések azzal a palival, aki közbe fórumozik, vagy én nem tom micsinál..na az király:D

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

szóval szeretted volna ha valakik megerõsítenek abban, hogy a palik egy gyökér :D az:F

sportklubbon a német másodosztályú közvetítések azzal a palival, aki közbe fórumozik, vagy én nem tom micsinál..na az király:D

Hát nemtudom Palikot hova rakni...egyrészt tényleg van 1-2 poénos beszólása, de ez a Gyula fikázás, meg hogy totálisan vakul közvetít, ez eléggé kiszokta csapni a biztosítékot nálam (pl. gyakori hiba BMW - Williams összekeverése :blink: )

Sport 1-2n mikor még néztem aktívan az európai focit (3-4 éve kb) akkor kifejezetten színvonalas volt a közvetítés. Mostanába csak NFL-t nézek ott, ott szerencsére maga a kánaán a kommentátorok, hihetetlen sok infót mondanak, nagyon sok mindenre figyelnek, egyszóval 10/10 :)

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Sportklubbon sokszor nagyon szánalmas a kommentár....tavaly néztem elvétve pár brazil bajnoki meccset. Hát, egyik kontra támadásnál elkezdett ordítozni a magyar kommentár "Támadááááás!!"

Magyarországon továbbra is Faragó-Hajdú páros a legjobb. :)

Link to comment
Share on other sites

CsiziDani

sportklubbon a német másodosztályú közvetítések azzal a palival, aki közbe fórumozik, vagy én nem tom micsinál..na az király:D

Horti Gáborra gondolsz? Õt én is nagyon csípen, állat humora van. :lol: A másik két kedvencem Hajdú B. és Faragó.

Link to comment
Share on other sites

_DeX_

Horti Gáborra gondolsz? Õt én is nagyon csípen, állat humora van. :lol: A másik két kedvencem Hajdú B. és Faragó.

Hajdú B.-nek isteni jó humora van, nagyon jó kommentátor, régen az egyik BL döntõt (Real - Leverkursen) meccset közvetítette, mai napig megragadt bennem az a pillanat mikor Zidane kapás lövéssel bevágta a kapuba: "Zidane kapás...MEKKORA GÓÓÓÓL...ZINEDINE ZIDANE..."

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

sportklubbon a német másodosztályú közvetítések azzal a palival, aki közbe fórumozik, vagy én nem tom micsinál..na az király:D

én vhogy. hányingert kapok tõle. am. ja, fórumozik közbe... emléxem, épp olvasta az egyik hsz-t mikor kapufát lõtt az egyik csapat, de az le se szarta, csak olvasta a pudingságait. <_< meg hirtelen nem ugrott be neki a játékos neve és madarazta össze-vissza... ott lett belõle elegem. néha teljesen mással foglalkozik mint a meccsel.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Amilyen szar meccseket szokott adni a Sport Klub, nem is csodálom.

Link to comment
Share on other sites

elindir

Horti Gáborra gondolsz? Õt én is nagyon csípen, állat humora van. :lol: A másik két kedvencem Hajdú B. és Faragó.

Az nem humor, hanem maga a szánalom. Amit Horti csinál, az nem közvetítés, hanem az, amit a haverokkal csinál az ember meccsnézés közben a kocsmában.

Hajdú B.-nek isteni jó humora van, nagyon jó kommentátor, régen az egyik BL döntõt (Real - Leverkursen) meccset közvetítette, mai napig megragadt bennem az a pillanat mikor Zidane kapás lövéssel bevágta a kapuba: "Zidane kapás...MEKKORA GÓÓÓÓL...ZINEDINE ZIDANE..."

Én ma már hajdú B.-t se kedvelem. Bár sokaknak jól informáltnak tûnhet, általában hülyeségeket hord össze, ráadásul elfogult is. Igaz, ez a magyar kommentátorok nagy részére igaz, például az M1-en közvetítõkre is.

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Az nem humor, hanem maga a szánalom. Amit Horti csinál, az nem közvetítés, hanem az, amit a haverokkal csinál az ember meccsnézés közben a kocsmában.

én vhogy. hányingert kapok tõle. am. ja, fórumozik közbe... emléxem, épp olvasta az egyik hsz-t mikor kapufát lõtt az egyik csapat, de az le se szarta, csak olvasta a pudingságait. dry.gif meg hirtelen nem ugrott be neki a játékos neve és madarazta össze-vissza... ott lett belõle elegem. néha teljesen mással foglalkozik mint a meccsel.

Aki nem úgy ül le, hogy megnézi a Koblenz-Wehen Wiesbaden szuperrangadót és végigizgulja mind a 90 percet, annak vicces. Van olyan egyáltalán akit érdekel egy ilyen meccs? :D A hangnem jobban passzolna a magyar bajnokikra, mert annyira azért nem gáz az a Bundes 2, de magamtól sose nézném csak úgy.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Azt a fazont Horti gábornak hívják. és igazad van Hero, többségében csak azoknak nem vicces, aki véresen komolyan nézik a B2 meccseit. bár nem hiszem h ez a réteg olyan széles lenne.

amúgy meg az sem véletlen h ezt az embert csak a SportKlubon, a B2 meccsekre teszik oda, és nem egy komolyabb csatornán, egy komolyabb meccshez ;)

amúgy szvsz vannak jó poénjai is, amiken jót lehet röhögni, de youtube-on van egy-két szánalmas szóvicce is :(

nekem pl. a személyes kedvencem AirSanyi, a Levegõ Ura :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hanni

Azt a fazont Horti gábornak hívják. és igazad van Hero, többségében csak azoknak nem vicces, aki véresen komolyan nézik a B2 meccseit. bár nem hiszem h ez a réteg olyan széles lenne.

amúgy meg az sem véletlen h ezt az embert csak a SportKlubon, a B2 meccsekre teszik oda, és nem egy komolyabb csatornán, egy komolyabb meccshez ;)

amúgy szvsz vannak jó poénjai is, amiken jót lehet röhögni, de youtube-on van egy-két szánalmas szóvicce is :(

nekem pl. a személyes kedvencem AirSanyi, a Levegõ Ura :lol: :lol:

Hát az hatalmas figura, és nem csak focit közvetít. Magyar Kézilabda 4-es Kupadöntõn is õ volt a csarnokba a bemondó :lol:

Nekem az maradt meg mikor tökön lõttek valakit egyik B2 meccsen és a következõ szöveget tolta:

"- ÓÓÓÓÓ csak nem a szerszááámos láda??!?!?!? Letört a ceruza vége?"

Hát még jó hogy feküdtem, mer lehet leestem volna :lol:

Link to comment
Share on other sites

jardo

amúgy sztem is jelenleg Hajdú B. a legjobb magyar kommentátor. csak kár h mióta nem a Viasat adja a BL-t, nem hallottam közvetíteni :(

Sport1-2-n szokott még lenni jó kommentár, de a többi magyar sajnos elég színvonaltalan <_< :(

Link to comment
Share on other sites

Thomas89

Hát az hatalmas figura, és nem csak focit közvetít. Magyar Kézilabda 4-es Kupadöntõn is õ volt a csarnokba a bemondó :lol:

Nekem az maradt meg mikor tökön lõttek valakit egyik B2 meccsen és a következõ szöveget tolta:

"- ÓÓÓÓÓ csak nem a szerszááámos láda??!?!?!? Letört a ceruza vége?"

Hát még jó hogy feküdtem, mer lehet leestem volna :lol:

Ezt még nem is hallottam :lol:

Én ilyen esetben olyat hallottam tõle h " Ajjaj, veszélybe került a családi ékszer." :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A Sport TV-n rohadt jó kommentátorok vannak, én nagyon bírom õket :P

Hortit én is bírom, kedvencem tõle:

- Hol edzõtáboroztak ezek, Disneylandben? Tiszta Benny Hill az egész :D

Link to comment
Share on other sites

MrBaggins

Sport TV kommentátorai egyértelmûen a legjobbak szerintem is, Méhes Gábor, Tóth Csaba, Faragó (bár õt régen nem csíptem), akiket a legjobban bírok, de a többiek is jók (kivéve akik a spanyol meccseket nyomják, tõlük kiráz a hideg). Hajdú B. is jó, de a statisztikáival az agyamra megy.

Az MTV-s kommentátorokat utálom, Horti meg egy idióta :) :lol:

Na meg a Sport Klub kommentátorait nem kommentálnám még, bár köztük van egy, aki egész jól közvetít, és ért is hozzá, a nevét viszont nem tudom :unsure: Angol meccseket szokott közvetíteni.

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Én kérem szépen leülök meccset nézni, akkor nem komédiát akarok látni, hanem értelmes közvetítést. legyen az PL, Serie A, BL2...

Link to comment
Share on other sites

Hanni

amúgy sztem is jelenleg Hajdú B. a legjobb magyar kommentátor. csak kár h mióta nem a Viasat adja a BL-t, nem hallottam közvetíteni :(

Sport1-2-n szokott még lenni jó kommentár, de a többi magyar sajnos elég színvonaltalan <_< :(

Nézzél kézilabdát B)

Link to comment
Share on other sites

elindir

Hortit én is bírom, kedvencem tõle:

- Hol edzõtáboroztak ezek, Disneylandben? Tiszta Benny Hill az egész :D

Ez legfeljebb azért vicces, mert a kettõnek nem sok köze van egymáshoz. :D

Link to comment
Share on other sites

Peca001

(kivéve akik a spanyol meccseket nyomják, tõlük kiráz a hideg).

Aki azokat szoktat tolni (Horvát Feri), egyszer bevitt a stúdióba, és megnézhettem az egészet, amíg õ közvetített valami cselzi meccset sszem (még 2 éve karácsonykor volt, amikor sport1-2nél volt a PL joga). Iszonyat nagy élmény volt :D

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ez legfeljebb azért vicces, mert a kettõnek nem sok köze van egymáshoz. :D

Jah, végülis igen :D

Mondjuk az is kicsit furcsa, hogy amikor meghallom/tudom, hogy õ közvetít általában az õ hülyeségei miatt nézem a meccset és nem a csapatok miatt =)

Link to comment
Share on other sites

elindir

Jah, végülis igen :D

Mondjuk az is kicsit furcsa, hogy amikor meghallom/tudom, hogy õ közvetít általában az õ hülyeségei miatt nézem a meccset és nem a csapatok miatt =)

Nálam az a reakció, hogy a távirányítót hozzávágom a készülékhez. :D Persze nem, csak túlzok, de az tuti, hogy másik csatornára kapcsolok. Egyszerûen nem bírom öt percnél tovább hallgatni azt a fickót.

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Mondjuk az is kicsit furcsa, hogy amikor meghallom/tudom, hogy õ közvetít általában az õ hülyeségei miatt nézem a meccset és nem a csapatok miatt =)

Ezzel én is így vagyok. :D

Link to comment
Share on other sites

Hero44

Eurosport kommentátorai is nagyon profik.

Link to comment
Share on other sites

Peca001

Eurosport kommentátorai is nagyon profik.

??? :D melyikek? :) néha biciklit nézk, hát akkor marhaságokat tundak mondani, hogy az fáj. ES2ben meg a PL meccsek néha sztem botrányosak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...