Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Gépem és Környezete


jagdtigger

Recommended Posts

OG

Twist látszik hogy te egy kocka vagy, hogy még az ágyadat sem rendezted el. XD

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Twiszted, miért nem a bõrfotelbõl nyomod? :D

túl messze lenne a billtõl és nem tudnék kényelmesen hátradõlni

de filmnézéskor mindig befordítom oda a monitort és abból nézem :)

Twist látszik hogy te egy kocka vagy, hogy még az ágyadat sem rendezted el. XD

?

rohadt nagy kocka vagyok tényleg :lol: amikor csak tehetem nem gépezem -_-

Link to comment
Share on other sites

fifaboy

OFF

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Twist látszik hogy te egy kocka vagy, hogy még az ágyadat sem rendezted el. XD

ez mégis hogy függ össze?

Link to comment
Share on other sites

ashtm
IPB Image
Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

jó magas gépházad van, a székem nekem is ugyanolyan :D

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Nekem is kéne egy nagyobb ház, a mostaniban már alig férek el, de mondjuk ekkora be se férne az asztal alá.... :D

Link to comment
Share on other sites

ashtm

jó magas gépházad van, a székem nekem is ugyanolyan :D

Ismered a mondást, nagy kofferba lehet jól pakolni :D

Jó kis szék, már lassan 15 éve visel el ;)

Link to comment
Share on other sites

arazu

ez mégis hogy függ össze?

Egy átlagos ember ha felkel, megágyaz utána. Legalábbis így illik,és elméletileg illetlenség csak úgy otthagyni az ágynemûdet :P (nem mintha én mindig betartanám....)

-kép-

rohadt nagy gépházad van, te gyerök... :o

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

A gépen környezete így néz ki momentán:

IPB Image

A rakás könyv azért van ott, mert éppen katalogizálom a családi könyvgyûjteményt, és ezek más polcra kerülnek (a sárga cetliken van, hogy melyik oszlop hova).

A többi így néz ki máskor is. A tea rendszeresített (nehogy már el kelljen menni a fûtõig... :D ), az asztalomon levõ rendetlenség szintén (a zseni átlát a káoszon... -_-). A nyomtató kicsit furán van elrakva, de csak így tudtam berakni, úgy hogy hozzáférjek felkelés nélkül. A táskában a huszadik születésnapomra összehozott laptop van. (Lenovo 3000 G530, ha jól emlékszem... :unsure: ). A belátszó kék bizbaz a jobb oldalon egy felfújhatós bokszzsák (hogy ne a számítógépen/asztalon töltsem ki a mérgem :rolleyes: )

Az asztalom egyébként marha rossz helyen van: A háttérben az ablak, a képernyõvel pontosan szemben pedig az ajtó, illetve az ebédlõ ablaka van. Szóval ajtón függöny be, ablaknál redõny le az indulás játszáskor.

A szoba nagyjából 20 négyzetméteres.

Egy átlagos ember ha felkel, megágyaz utána. Legalábbis így illik,és elméletileg illetlenség csak úgy otthagyni az ágynemûdet :P (nem mintha én mindig betartanám....)

Mindig is tudtam, hogy átlagon felüli vagyok... -_- :lol:

Link to comment
Share on other sites

hunocsi

Cuki az üléshuzatod.

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Cuki az üléshuzatod.

Kicsit hippis, de vagy ilyen van, vagy élénkpiros otthon. Akkor már inkább ez... :rolleyes: Amúgy meg párna, nem üléshuzat. :)

Link to comment
Share on other sites

ashtm

Egy átlagos ember ha felkel, megágyaz utána. Legalábbis így illik,és elméletileg illetlenség csak úgy otthagyni az ágynemûdet :P (nem mintha én mindig betartanám....)

Nekem sem nagy erõsségem a beágyazás, minek, mikor este úgyis elõ kell szedni, tiszta energiapazarlás ;)

rohadt nagy gépházad van, te gyerök... :o

Dehogy nagy, alig 67 centi magas :D

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Egy átlagos ember ha felkel, megágyaz utána. Legalábbis így illik,és elméletileg illetlenség csak úgy otthagyni az ágynemûdet :P (nem mintha én mindig betartanám....)

rohadt nagy gépházad van, te gyerök... :o

ezt vágom, de azt nemtom h ez h függ össze a kockasággal. :D na mind1.. nekem nincsnenek ilyen gondjaim, én ágynemû és ruha nélkül alszok. B)

Link to comment
Share on other sites

arazu

ezt vágom, de azt nemtom h ez h függ össze a kockasággal. :D na mind1.. nekem nincsnenek ilyen gondjaim, én ágynemû és ruha nélkül alszok. B)

Van ez a sztereotípia, hogy mi akkora gépfüggõk vagyunk, hogy meg sem ágyazunk,nem mosunk fogat, nem reggelizünk...még wc-re se megyünk...stb...

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Van ez a sztereotípia, hogy mi akkora gépfüggõk vagyunk, hogy meg sem ágyazunk,nem mosunk fogat, nem reggelizünk...még wc-re se megyünk...stb...

Vagy csak simán lusták vagyunk ágyazni arra gondoltál? :rolleyes: Vagy az én esetemben olyan izomlázam van hogy örülök ha a melóhelyre be tudok tekerni :D . Ha meg nincs meló akk az elõbb említett lustaság az ok.

Link to comment
Share on other sites

arazu

Vagy csak simán lusták vagyunk ágyazni arra gondoltál? :rolleyes:

Ez is egy alternatíva. És ez igaz inkább rám is :D

Link to comment
Share on other sites

Tomina

Én majd' egész nap bent vagyok/gépezek, de minden nap megágyazok. ^^

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

A gépen környezete így néz ki momentán:

IPB Image

Nekem is ilyen hangfalam van :D

Beágyazni én sem szoktam, nem is tudnám hová elrakni, igaz csak 2kispárnám van meg egy takaróm :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

Nekem is ilyen hangfalam van :D

Beágyazni én sem szoktam, nem is tudnám hová elrakni, igaz csak 2kispárnám van meg egy takaróm :lol:

No igen, ezen a gépen a hangfal az egyetlen, ami korszerû... :lol:

Link to comment
Share on other sites

-Laslie-

No igen, ezen a gépen a hangfal az egyetlen, ami korszerû... :lol:

:lol:

A lényeg hogy mûködik :) :D mondjuk az az egérpad eléggé levan harcolva :lol:

Link to comment
Share on other sites

Warfoki

:lol:

A lényeg hogy mûködik :) :D mondjuk az az egérpad eléggé levan harcolva :lol:

Ha jól rémlik két éve vettem, szóval még egyet ki kéne húznia: átlagosan évente csak száz forintot vagyok hajlandó költeni rá! :lol:

Egyébként a gép leggyengébb része a proci nálam. Megy a vírusirtó, a net, a kémprogi-irtó, a torrent és az msn. Namost, ha erre ráindítok az Oblivionra emellé, akkor nézhetek diavetítést... :rolleyes:

Van egy messze jobb gépünk, de azt a faterom használja játékra. Az enyém lényegében annak a leselejtezett alkatrészeibõl van összerakva, az egyetlen, ami jobb nálam az a hangfal. Mondjuk ez moment nem gáz, az utóbbi idõben ráálltam a régi játékokra (UT és Oblivion kivételével), annyira, hogy a Win98-t is felrakom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

arazu

Ha jól rémlik két éve vettem, szóval még egyet ki kéne húznia: átlagosan évente csak száz forintot vagyok hajlandó költeni rá! :lol:

Egyébként a gép leggyengébb része a proci nálam. Megy a vírusirtó, a net, a kémprogi-irtó, a torrent és az msn. Namost, ha erre ráindítok az Oblivionra emellé, akkor nézhetek diavetítést... :rolleyes:

Van egy messze jobb gépünk, de azt a faterom használja játékra. Az enyém lényegében annak a leselejtezett alkatrészeibõl van összerakva, az egyetlen, ami jobb nálam az a hangfal. Mondjuk ez moment nem gáz, az utóbbi idõben ráálltam a régi játékokra (UT és Oblivion kivételével), annyira, hogy a Win98-t is felrakom. :rolleyes:

crocki-féle wallpaper azért befigyel amúgy :D :D

Link to comment
Share on other sites

jagdtigger

Ha jól rémlik két éve vettem, szóval még egyet ki kéne húznia: átlagosan évente csak száz forintot vagyok hajlandó költeni rá! :lol:

Egyébként a gép leggyengébb része a proci nálam. Megy a vírusirtó, a net, a kémprogi-irtó, a torrent és az msn. Namost, ha erre ráindítok az Oblivionra emellé, akkor nézhetek diavetítést... :rolleyes:

Van egy messze jobb gépünk, de azt a faterom használja játékra. Az enyém lényegében annak a leselejtezett alkatrészeibõl van összerakva, az egyetlen, ami jobb nálam az a hangfal. Mondjuk ez moment nem gáz, az utóbbi idõben ráálltam a régi játékokra (UT és Oblivion kivételével), annyira, hogy a Win98-t is felrakom. :rolleyes:

Az a pár folyamat semmi :D . Nálam ezek mennek(sajnos teteje lemaradt de aki ismeri a process explorert az tudja mi):

IPB Image

És ennyi folymat mellett még csak nem is szaggat se a Crysis, se a Gears of war :D . A többi sem csak ez a kettő az igazán megterhelő játék egy gépnek. (Mármint ami nekem megvan, de lehet hogy van durvább is.)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
DanteXV

múltkor volt egy kis rendezkedés, meg új monitor, gondoltam lövök pár képet. :D

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...