Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Te Mit Gyűjtesz?


mio007

Recommended Posts

-Hel-

Lássuk csak: Snassz dolgaim: tollak (írószerszám) különbözõ promós, illetve promós nyakba akasztók. Jaegermeisteres még nincs szip-szip.... aztán macska és sárkány formájú tárgyak. Ja meg bögréket. :)

nem snassz: különféle káromkodás helyettesítõ szavak, kifejezések :D (le akarok szokni)

Mi 15 évesen "csináltunk egy ilyen szótárat" vagy 3 oldalt teleírtunk ilyen helyettesítésekkel,otthon még valahol meg van ^_^

Link to comment
Share on other sites

rossz_macska

Te is? :) Mutasd mid van :P A jelenlegi új aranyköpések.txt-m:

(egy linkelt szövegfájlra, sima txt)
de akkor ezzel hogyan csináljam? ez nem fájl :ph34r: bocs hogy ilyen hülye vagyok :unsure:

* * *

(beérkezõ pm a 'jelent' funkciótól)
Felszeretném jelenteni ezt a tagot!

crocki

Sértette a becsületemet!

Bocsánat, Tudom nem ide vág, de lefordultam a székrõl... röhögtemben. Azt hiszem ez jó gyûjtõkör :) Lehet meletetek ebbe én is belefogok. Rossz napjaimon elolvasni és vidulni. Errõl jut eszembe, egy idõbe gyûjtöttem az XY szolgáltatóhoz küldött agyas leveleket XD

-Hel-

Számítok rád ;) Ugye megnézed nekem. *kiscicaszemekkelnéz*

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

katonai harcu felszereléseket

még egész pici a gyüjtemény mindössze egy magyar rohamsisak,polgárvédelmis gázmaszk,egy ak szurony,kulacs,meg egy szamuráj díszkard bár azt nemide sorolnám :)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

filmek, filmek és filmek. B)

Link to comment
Share on other sites

Antaras

izét , hogyishívjákot meg ööö ... semmit :)

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

Én a dobozos üditõ (fém dobozos) annak azt a kicsi vacakját amivel felnyitod az italt.

azt énis, nyakláncot "fûztem" belõlük. :D

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

AXE-os spré dobozokat :) már van pár darab:D

Link to comment
Share on other sites

-Hel-

-Hel-

Számítok rád ;) Ugye megnézed nekem. *kiscicaszemekkelnéz*

Amint haza jutok megkeresem neked... B) ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest

azt énis, nyakláncot "fûztem" belõlük. :D

amerikai pite 4??? :D B)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

IPB Image

van kérdés? :)

jobb oldalon a legalsó a legkeményebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B) :lol:

Link to comment
Share on other sites

rossz_macska

IPB Image

van kérdés? :)

jobb oldalon a legalsó a legkeményebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B) :lol:

Ez nagyon komoly. Tessék golyósat védd az Ózont :D

Tegnap kimentem a konyhába és ahogy szétnéztem a mosogatni valók között rájöttem, hogy újabban a müzlis tálkák is bekerültek a gyûjtõkörömbe :D A héten már egy feketét is beszereztem. Ja meg a díszdobozos kiadású animek, és Japán filmek még a gyûjtõkör tagjai. Egy idõben a szarvas kóla üvegeit is gyûjtöttük, csak aztán túl kicsi lett a hely. Így most már csak a díszdobozos alkoholok, dobozát gyûjtöm be már ha meg tudom kaparintani :D

Link to comment
Share on other sites

DanteXV

amerikai pite 4??? :D B)

nemvágom, mi van vele?. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

crocki

Te is? :) Mutasd mid van :P A jelenlegi új aranyköpések.txt-m:

"A blizz szerint nem lesz benne a dió2-ben lévõ 5 kariból mind1iket a 3. részbe." 


"Húha bannolni csak a pózerek szoktak, az igazi férfi harcba száll az igazáért, nem mint ti gyáva f.érgek!" 


"Finally! An for me truth topic!
Although I do not understand it why into the culture is" 


"Am nem akartam kakaskodni de mosmá elmondom,h jövöre lesz egy R8as audim,az anyu az apu a növérem a barátja az anyja az apja a mamám a papám a dédim nem ö már nem él de a másik dédim..tán ö se na nembaj , a anyám testvére annak a fia a lánya meg a férje fogjuk fizetni a részleteket ,és kakaskodni fogok !!!!!!!!!!!!!!"


"Énis olyan vagyok mint egy kakas nyugott de ha szorul a helyzet csípek és ha egy kakas csíp az fáj Spyk3r vaami ilyesmire gondoltál gondolom" 


""kapott az arcába némi gardiációs görbe haxot" 


"Lehet, hogy valahol Hawayban laknak..." 


"király a szoftverod hegye te gepárdláda szexmániás sör mit képzelsz magadról a zselé gennyes apád szoftverát" 


"tomcsa gepárd nehogy azt képzeld magadról sörkám hogy vannak szar játékok is mert nem azal van a baaj hogy nincsenek hanem azzal hogy te egy a legjobb!nyalókecsege fekaa legjobb!inas vagy te segszopó lézerszoftverszájú kecsegeszoftver biztos azért szidod a játékotmert nem megy a trágyán kiszart gépeden" 


"Dragonforce-al az a baj, hogy amint meghallom, beáll a jobb kezem ördögvillába és nem tudok normálisan maszturbálni." 


"a cigitõl csak azért nyugodnak le az emberek mert füst van benne és a füst mindig nyugtatóan/kábítóan hat."


"Nem, csak ARCRA akartam adni neki, hülye fiúk ott voltak, hívták a csaj fiúbarátját (egy szemüveges kis kecsege), aki majdnem megvert az utcán, szerencsére ott volt az egyik haverom, aki úgy elkezdett a csávóval üvölteni, hogy a szomszédos bolt ablakai majdnem kitörtek. Másnap megint jött a srác, elkezdett rágalmazni engem, amikor má' megelégeltem, akkor megmarkoltam a ruháját a csávónak, és mondtam neki, hogy "Én ugyan egy szelíd lírai alkat vagyok, de hogyha felidegesítenek, akkor ez következik belõle, látja?"


"A trója filmben látta ezt valaki, mert elég fura hogy a középkorban repüllõ van az égen"


"Viszont a Lineaget a WoW-ról másolták, a Rohant meg a Lineagerõl, ez tuti." 


"szivesen venném a tarkonlönétek magatok nagyságom elött ti Buzsevicok!" 

eredetileg midnegyikhez van név is, de ha azokkal raknám be kapnál pár becsületsértéses PMet :lol: plusz az én txt-mnek van még két inkarnációja, régebbi merevlemezekrõl/formatálás elõttrõl, ki vannak mentve egy PDA-ra sok másik cuccal egyetemben, ha van rá kereslet, azt is berakhatom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest

nemvágom, mi van vele?. :unsure:

Abba volt amikor a robottal odaadta a kis számtechzseni a kólát a csajnak és akkor az fûzte rá a nyakláncra vagy mi.

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

eredetileg midnegyikhez van név is, de ha azokkal raknám be kapnál pár becsületsértéses PMet :lol: plusz az én txt-mnek van még két inkarnációja, régebbi merevlemezekrõl/formatálás elõttrõl, ki vannak mentve egy PDA-ra sok másik cuccal egyetemben, ha van rá kereslet, azt is berakhatom :lol:

Simán jöhetnek :D

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

eredetileg midnegyikhez van név is, de ha azokkal raknám be kapnál pár becsületsértéses PMet :lol: plusz az én txt-mnek van még két inkarnációja, régebbi merevlemezekrõl/formatálás elõttrõl, ki vannak mentve egy PDA-ra sok másik cuccal egyetemben, ha van rá kereslet, azt is berakhatom :lol:

Már csak Cyclone aranyköpései hiányoznak :lol:

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK
nem snassz: különféle káromkodás helyettesítõ szavak, kifejezések :D (le akarok szokni)

LOL ezt én is csináltam úgy 2003ban. A GS fórum akkori helyetesítõ szavait használtuk, meg lettek újabbak is, de aztán valahogy mégiscsak visszatért a kárnkodás ...

Amerikai autós képeket, én már csak ilyen vagyok.

Azt én is gyûjtöm B)

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Filmes/képregényes figurák és relikviák, DVD-k, képregények. Maj' teszek be róluk képet.

Link to comment
Share on other sites

Guest

ismerös egy-kettõ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A blizzesnél csak megtört a gondolatmenet valami miatt ezért lett hülyén fogalmazva..

Link to comment
Share on other sites

Flame_of_Aiur
[...]

"A blizz szerint nem lesz benne a dió2-ben lévõ 5 kariból mind1iket a 3. részbe." - Necreon, ezt olvastam eredetiben. Valahol meg is van egy másik gyûjteményben.

"Húha bannolni csak a pózerek szoktak, az igazi férfi harcba száll az igazáért, nem mint ti gyáva f.érgek!" - Ez csak rémlik, de nagy duma az biztos :D

"Dragonforce-al az a baj, hogy amint meghallom, beáll a jobb kezem ördögvillába és nem tudok normálisan maszturbálni." - Moki :) Ezt még látatlanban is rá merném mondani.

"a cigitõl csak azért nyugodnak le az emberek mert füst van benne és a füst mindig nyugtatóan/kábítóan hat." - Arwy, ennél ott is voltam.

"A trója filmben látta ezt valaki, mert elég fura hogy a középkorban repüllõ van az égen" - Fpavel felejthetetlen beszólása kérem :D

"Viszont a Lineaget a WoW-ról másolták, a Rohant meg a Lineagerõl, ez tuti." - ezt nem ismertem, de errõl eszembe jut, amikor a Warcraft topikban valaki beszólt nekem meg Corteznek (velünk egy kategóriás Gyûrûk Ura fan már csak Baggins talán...), hogy "ugyan már, mit akartok! 90-ben tolkein [sic!] még csak fogalmazgatta a gyûrûk urát!" Mindezt érvként, hogy bizony a Warcraft világa volt elõbb, és a Mester arról koppintott. Hát vannak okosok, na :rolleyes:

"szivesen venném a tarkonlönétek magatok nagyságom elött ti Buzsevicok!" - IGLA talán, vagy Boyar és másodaccjai közül valaki. Iglától van még egy kiválóm, amit megosztanék:

"Csak a postjaim figyeld és megtudod hogy mivan." - kész, mi kell még? :D

A blizzesnél csak megtört a gondolatmenet valami miatt ezért lett hülyén fogalmazva..

Oké, látom jól emlékeztem :)

http://kepfeltoltes.hu/thumb/090505/DSC010...ltoltes.hu_.jpg

van kérdés? :)

jobb oldalon a legalsó a legkeményebb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! B) :lol:

Van. Orvos látott már? Vagy netán Te vagy Chewbacca?

Link to comment
Share on other sites

fernandez

eredetileg midnegyikhez van név is, de ha azokkal raknám be kapnál pár becsületsértéses PMet :lol: plusz az én txt-mnek van még két inkarnációja, régebbi merevlemezekrõl/formatálás elõttrõl, ki vannak mentve egy PDA-ra sok másik cuccal egyetemben, ha van rá kereslet, azt is berakhatom :lol:

Lökd ^_^

Meg a 42-t is berakhatnád, az kegyetlen B)

Am cavos beszólások nincsenek meg? :unsure:

Én meg amúgy régebben gyûjtöttem telófeltöltõs kártyákat, nem reklámoznám, melyiket (a piros háttereset, amiben egy fehér körben egy hatosforma jel szerepel).

Link to comment
Share on other sites

crocki

a legelsõ(ez szerintem annyira nem jó, de ittvannak fern-nek a cavos beszólások)

"Lol elment az áram és eltûnt az avatarom..." 


"Tkrodj innen te csicska tirexi fa*szzopó roam ge*i há lehugyozzalak? Nem , a pisim többet ér náald te kátrány" 

"fernandez! Ez az izé az avatarodon az a fingós izé az???"

"figyelj tom83, tõled nem is vártam indoklást, nem az a fajta fórumozó vagy, akivel el lehet jól beszélgetni.
azokra gondoltam, akik beszélgetni vannak itt, nem hsz számot és e-péniszt növelni." 

"Rájöttem h Insane valójában egy 43 éves pedo, és ebben a topikban keresi a következõ áldozatát"  

"Lövésetek sincs, hogy milyen fórumfejlesztések folynak a háttérben" 

rá két percre:

"Fejlesztések a fórumon? Te tudsz valamirõl, amirõl én nem?" 


"Jajjjj,túl maradiak vagytok.Azért mert 2000 éve ienkor született 1 emberke aki naggyon híressé vált,azért még nemkell msot is ezt ünnepelni!"


egy másik

Cyrko te olyan 8 éves gyerek szintjén állsz. Semmivel sem több.
Rapperes szemüveg. Fogalmam sincs milyen az. Aranyal van kirakva vagy ezüstel?
Rövid hajal Harry Potteresen. Miért most hogy nézel ki? Mint egy okádék. Rossz rád nézni ember ezzel a hajal. Meg a rövid haj rapperes. Úristen!
Tudod mit? Nem is csodálkozom a állandóan szivatnak meg megvernek. Meg is érdemled. Én is beléd rúgnék egy kettõt.
Ááá télleg nem találok megfelelõ szavakat erre 


Tudom hogy off, de tudnátok-e tanácsot adni, hogyan legyen humorérzékem? Mert mindenfelé diszkriminálva vagyok miatta.


nem kell márkás ha úgy érzed magad jól, de az a favágós kockás pulóver hagy némi kivánni valót 


Madri akkor fortotvád le, mert oylan leszel mint Zohan XD 


Holnap beleírom ebbe a bejegyzésbe a wikin, hogy az airsoft fegyverek gyermekek nevetésébõl és unikornis kakából készülnek... utána meg azt fogjátok idézgetni nagybüszkén 


Tavig: Miylen érzés 5 Krokkal beszélni? xD 


Nekem olyan aláírásomban lesz, amin LRP és Cache csókolózik egy Hummer hátsó ülésén, Krok közben Crystal pezsgõvel locsolja õket, InfernalHUN a sofõr, Mc_T meg közben sebességet vált. Háttérben persze a francia Riviérával. 


szó mi szó az undead nem a legszebb kaszt 


youtube-ban keress rá. Rock Roll v ki a f*szom 

ennyi :) akinek van anyaga, az dobálja be ide :P

Link to comment
Share on other sites

rossz_macska

LOL ezt én is csináltam úgy 2003ban. A GS fórum akkori helyetesítõ szavait használtuk, meg lettek újabbak is, de aztán valahogy mégiscsak visszatért a kárnkodás ...

Azt én is gyûjtöm B)

Hehe.. nekem egyszer sikerült leszokni aztán visszajött most megint próbálok :D

Autós képek, na az nekem is volt, kemény egy napig tartott és annak az egy napnak a termése két tök egyforma Ford nemtudomilyenmodell plakátja volt illetve egy DAF kamion plakát ami nagyobb volt mint én. (7évesen XD)

Link to comment
Share on other sites

Barney-16

Istenem de jót röhögtem ezeken az aranyköpéseken... :lol:

Én régen unokatesóm hülye beszólásait gyûjtöttem de már nincsenek meg, most meg gyufásdobozokat gyûjtök. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...